یوتیوب امیر تتلو که جزو پرطرفدار ترین پیج های فارسی در یوتیوب است، امیر تتلو جدیدا از فعالیت زیادی در یوتیوب می کند و جدا از موزیک ویدیوها و آهنگ‌هایی که در یوتیوب قرار داده جدیدا فیلم های حالت مستند وار از خود در هنگام تتو یا در جاهای مختلف می گیرد و در یوتیوب قرار می‌دهد. تتلو تصمیم گرفته از این سیستم یعنی یوتیوب درآمد زایی کند که ظاهراً هم موفق بوده است. در ادامه با ما همراه باشید.

امیر تتلو و تحریم اینستاگرام

امیر تتلو و تحریم اینستاگرام

امیر تتلو بعد از اینکه چند بار پیج اینستاگرامش به دلایل مختلف بسته شد در آخرین پیج خود به طور کلی از حالت نرمال خارج شده بود و حرفها و چیزهای عجیبی در استوری ها پخش می کرد و یکی ازآخرین حاشیه های بزرگ او این بود که می‌خواهد برای حرمسرای خود دختران زیر سن قانونی را جمع کند!.

در همین بین بود که او به همسر سروش لشکری یا همان هیچکس پدر رپ فارس توهین می کند و همسر هیچکس گروهی را جمع می کند و مردم را دعوت به ریپورت کردن پیج اینستاگرام تتلو می‌کند بعد از این ماجرا بود که تعداد ریپورت امیر تتلو زیاد شد و اینستاگرام خبر داد که برای همیشه پیج امیر تتلو در اینستاگرام ریپورت شده است و اگر او پیج جدیدی باز کند بلافاصله اینستاگرام او را مجدداً از دسترس خارج خواهد شد.

امیر تتلو بعد از این جریان آن تصمیم گرفت که پ هیچ وقت به اینستاگرام باز نگردد و به نوع خودش اینستا را تحریم کرد که البته اگر هم بخواهد برگردد اینستا به او اجازه این کار را نمی دهد. بعد از این جریان امیرتتلو تصمیم به ادامه فعالیت خود در کانال یوتیوب کرد چرا که می تواند کسب درآمد نیز بکند، به علاوه اینکه تمام امکانات اینستا را دارد که هیچ خیلی هم کامل تر نیز هست.

امیر تتلو همچنین در مورد بسته شدن پیج اینستا گفته بود که میخواستم خودکشی کنم اما جراتش را نداشتم چراکه این حجم از از انرژی منفی و کامنت های بی ادبانه در پیج من بی سابقه بود، من می‌دانم که خودم هم هم بعضی جاها مقصر بودم اما من یک هنرمند هستم و این هنر من است. در واقع تلگرام امیر تتلو و پیج یوتیوب آن تنها پل ارتباطی شما با این رپر می باشد.

کانال یوتیوب امیر تتلو تنها صفحه رسمی این خواننده

کانال یوتیوب امیر تتلو تنها صفحه رسمی این خواننده

امیر تتلو در یوتیوب خود جدا از موزیک ویدیوی های تولید شده فعالیت‌های دیگری هم انجام می‌دهد که هدف از این فعالیت ها کسب درآمد از سیستم یوتیوب می باشد. «برای کسانی که نمی دانند، یوتیوب یک سیستم کسب درآمد نیز هست که در آن اگر ویدیو های شما ویو بالایی داشته باشد می توانید در ازای این که یوتیوب به تماشاچیان تبلیغات نمایش می‌دهد شما نیز ۴۵ درصد از سود آن تبلیغات را برای خود به دست بیاورید». امیر تتلو از این موقعیت استفاده کرده است و کنار موزیک ویدیو ها موزیک های خود را نیز در یوتیوب قرار داده است.

این مطلب را هم بخوانید
پیامک دادستانی برای قمار جدی و خطرناک نیست!

همچنین ویدیو های دوستانه با مخاطبان خود می گیرد به شکلی که با اسم هایی مثل لایو خودمونی امیر تتلو هنگام تتو زدن که نزدیک به ۱۰ مدل از ویدیو تا الان گرفته است، لایو آهنگ خانوم وزیری که اسم آهنگ جدیدش است و لایو تتلو با همکاران که با بعضی از خوانندگان در این ویدیو گپ می زند. همچنین در این لایو ها راجع به مسائل مختلفی مثل آهنگ های جدیدی که قرار است بیرون دهد و تمرینات ورزشی صحبت می کند، امیر تتلو این ویدیو ها را بالای ۱۰ دقیقه ضبط می کند که بتواند سود بیشتری هم از کانال یوتیوب تتلو ببرد.

آدرس youtube امیر تتلو بسته شده است ؟

آدرس youtube امیر تتلو بسته شده است ؟

امیر تتلو که جزو رکورددار های بلاک شدن بین سلبریتی ها می باشد در یوتیوب نیز چند ماه پیش بعد از انتشار موزیک ویدیو جهنم توسط کاربران زیادی ریپورت شد. دلیلش هم این بود این موزیک ویدیو حاوی قسمت های غیر اخلاقی و غیر آموزنده و جنسی زیادی بود، تتلو در یک لایو با امین‌ فردین می‌گوید که «من نافم را با ریپورت شدن بریدند».

او در مورد موزیک ویدیو جهنم توضیح داد که من تمام معیارهای یک موزیک ویدیو معمولی را رعایت کرده بودم، خیلی خواننده های دیگری نیز هستند که از این سبک موزیک ویدیو می‌سازند و من نمی‌دانم علت این بلاک‌شدن چه بوده است و من دیگر تحمل این وضع را ندارم ما از هیچ منبع به‌ خصوصی درآمد نداریم از آن طرف هم همه جا هم بلاک می شویم.

ورورد به یوتیوب امیر تتلو

امیر تتلو در یکی از همین لایو های یوتیوب درباره بسته شدن پیج اینستاگرامش صحبت می‌کند و حرف‌های تندی راجع به همسر سروش هیچکس میزند که باعث بسته شدن پیج او شد. تتلو همسر هیچکس را متهم به سوء استفاده از هیچکس می کند و می گوید: هیچکس زمانی بهترین رپر ایرانی بود اما بعد از اینکه با این خانم ازدواج کرد تمام هنر و عشق خود را از دست داد زیرا این خانم او را محدود کرده است و نمی گذارد او به علاقه خود بپردازد و او را به نوعی در چنگ خود گرفته است، من زمانی سروش را می‌شناختم و اصلاً به این چیزی که اکنون هست شباهت نداشت.

این مطلب را هم بخوانید
فیلترشکن تور پیازی رایگان (Tor vpn) به همراه آموزش استفاده از آن

او همچنین ادامه داد که من در آن زمان هر روز صبح برای خانوم ها تمرین ورزش در استوری خود می گذاشتنم و در آهنگ شب تیره از خانومها حمایت کنم و عاقبت کار کثیف را به آنها گفتم اما شما خانوم سروش هیچکس در عوض امدید پیج مرا بستید و مرا محکوم به زن آزاری کردید. تازه بر فرض هم که من می خواستم طرفدار های خود را در خانه ام ببینم آن هم با اجازه پدر مادرش بوده است و این جریان هیچ ربطی به کسی نداشت.

آدرس یوتیوب امیر تتلو

امیر تتلو هم اکنون با اسم خودش در کانال یوتیوب فعال است و شما می توایند با یک سرچ کانال او را پیدا کرده و از موزیک ها و لایو های استفاده کنید. «این کانال همچنین به شما تبلیغ نمایش می دهد. در این کانال بوتیوبی می توانید آدرس سایت شرط بندی امیر تتلو یعنی تتل بت را هم دریافت کنید. البته راهی ساده تر هم پیش رویتان می باشد که مربوط به کلیک روی گزینه “ورود به وب سایت” می باشد.

سوالات متداول در مورد youtube امیر تتلو

سوالات متداول در مورد youtube امیر تتلو

 1. آدرس کانال یوتیوب تتلو چیست؟

  شما با سرچ کردن اسم تتلو به زبان انگلیسی می توانید پیج او را به راحتی پیدا کنید.

 2. دلیل تحریم کردن تتلو توسط اینستا چه بود؟

  او به همسر سروش هیچکس توهین کرد و از دختران زیر سن قانونی خواست به حرمسرای او بپیوندند.

 3. آدرس youtube امیر تتلو بسته شده است ؟

  او برای موزیک ویدیو جهنم یک بار بلاک شد و توسط یوتیوب اخطار دریافت کرد.

 4. کانال یوتیوب تتلو حاوی چیست؟

  او موریک ویدیو ها و موزیک های خود را در یوتیوب امیر تتلو به اشتراک گذاشته و همچنین لایو های مختلفی هنگام تتو گرفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :