گروه زتا رپ یک گروه تازه تاسیس شده توسط کچی و پوریا پوتک می باشد که اعضای این گروه در زمینه موسیقی و سبک رپ فعالیت می کنند.

گروه زتا رپ شامل چه نفراتی است؟

گروه زتا رپ شامل چه نفراتی است؟

سبک رپ یکی از سبک های پرطرفدار در موسیقی است که در حال حاضر گروه های متعددی در این سبک در حال فعالیت هستند که برخی از این گروه ها در لیست بهترین گروه های رپ فارس قرار گرفته اند. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی است یک گروه رپ فارسی به نام زتا رپ که با نام گروه پوتک هم شناخته می شود توسط بهترین زوج های رپ فارس تاسیس شده است که در ادامه به معرفی اعضای این گروه خواهیم پرداخت.

پوریا پوتک

پوریا پوتک از رپران نسل سه به شمار می‌ رود که مدتی است فعالیت خود را در زمینه موسیقی و سبک رپ شروع کرده است. او با نام اصلی پوریا عرب در سال ۱۳۷۱ در تهران به دنیا آمده است. پوریا پوتک با توجه به ترک های جذابی که منتشر کرده است و هم چنین سبک متفاوتی که دنبال می‌ کند، توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. او یکی از اعضای اصلی زتا رپ می باشد که بیان شده است لیبل زتا هم پوتک می باشد.

کچی

یکی دیگر از اعضای گروه زتا رپ، کچی می باشد. او که با نام خشایار اس ار هم شناخته می‌ شود، متولد سال ۱۳۶۸ در تهران است. خشایار اس ار فعالیت خود را به عنوان آهنگساز شروع کرد، اما پس از مدتی در حرفه خوانندگی به فعالیت خود ادامه داد. در حال حاضر خشایار اس ار به یکی از رپران معروف و سرشناس تبدیل شده است که از خوانندگان معروف و سرشناس دنیای رپ فارسی به شمار می رود که توانسته طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورد.

معروف ترین آه‍نگ های گروه زتا رپ کدامند؟

به طور معمول گروه های رپ، آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر می کنند. حال این روز ها خیلی از افراد به ویژه طرفداران و مخاطبان پوریا پوتک و کچی تمایل دارند تا در رابطه با معروف ترین آهنگ های این گروه اطلاعات بیشتری را به دست آورند. با توجه به این که این گروه مدت زمان نسبتا کوتاهی است که فعالیت خود را شروع کرده است، به همین دلیل هنوز آهنگی را منتشر نکرده است. اما با این حال بیان شده است که در آینده نزدیک اعضای گروه اولین ترک مشترک زتا رپ را منتشر خواهند کرد.

عکس اعضای این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس اعضای این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر پوریا پوتک و کچی از رپران معروف اهل ایران به شمار می‌ روند، به همین دلیل تا به اکنون عکس های متعددی از خود را برای طرفدارانشان منتشر کرده اند و از این عکس های آن ها در دسترس می باشد. حال باید افزود که اگر از طرفداران اعضای زتا رپ هستید و تمایل دارید تا به مشاهده عکس های آن ها بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و نام اعضای گروه را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج دلخواه رو به رو شوید و عکس های مختلفی از این رپران معروف برای شما نمایش یابد. هم چنین اگر به صفحات مجازی هر کدام از اعضای گروه مانند اینستاگرام آن ها مراجعه کنید هم می توانید به جستجو و مشاهده تصاویر با کیفیتی از آن ها بپردازید.

این مطلب را هم بخوانید
استیک بت (سایت شرط بندی Stake) با شارژ هدیه برای ایرانی ها

آدرس پیج اینستاگرام گروه زتا رپ چیست؟

در حال حاضر اکثر رپران و خوانندگان برای این که بتوانند با طرفداران و مخاطبانشان در ارتباط باشند و به معرفی آثار خود بپردازند در اینستاگرام که یکی از شبکه‌ های اجتماعی است فعالیت می‌ کنند. حال این موضوع را هم باید افزود که خشایار اس ار با آیدی (tiktaaksr) و پوریا پوتک با آیدی (braveputak) نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهند و از طریق صفحه شخصی خود با طرفدارانشان در ارتباط هستند، به تبلیغ و معرفی آثار جدیدشان می پردازند و فعالیت هایی که انجام می دهند را با آن ها به اشتراک می گذارند. این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر آن ها دنبال کنندگان زیادی هم در اینستاگرام دارند.

این گروه چه سالی تاسیس شد؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که زتا رپ در چه سالی تاسیس شده است؟ در این باره بهتر است بدانید که این گروه با همکاری پوریا پوتک و خشایار اس آر در سال ۱۴۰۰ تاسیس شده است.

اعضای این گروه چه حاشیه هایی داشته اند؟

اعضای این گروه چه حاشیه هایی داشته اند؟

با توجه به این که رپران از افراد معروف به شمار می روند که بسیار پرمخاطب هم هستند، به همین دلیل همیشه حاشیه های متعددی در پیرامون رپران مشاهده می‌ شود. حال این موضوع را هم باید افزود پوریا پوتک و کچی که از رپر های معروف و پرطرفدار در ایران به شمار می روند در پیرامون آن ها نیز حاشیه های متعددی مشاهده می‌ شود. حال که اکثر حواشی پیرامون آن ها مربوط به دیس ترک هایی که منتشر می کنند، کل کل هایی که با سایر رپران دارند، روابط شخصی شان، منبع درآمد آن ها و … اشاره کرد.

علت ایجاد گروه زتا رپ چه بود؟

مدتی قبل پوریا پوتک یکی از اعضای گروه در یکی از ویدیو های یوتیوب خود دلیل ایجاد این گروه را به طور کامل بیان کرد. حال اگر تمایل دارید تا دلیل ایجاد این گروه را بدانید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب پوریا پوتک مراجعه نمایید و به مشاهده این ویدیو بپردازید.

سوالات متداول

اعضای گروه زتا رپ شامل کدام رپران هستند؟
این مطلب را هم بخوانید
ورود به سایت نکس وان بت (nex1bet) با لینک جدید و بدون فیلتر

در حال حاضر اعضای این گروه پوریا پوتک و خشایار اس آر معروف به کچی از رپران معروف اهل ایران می باشند.

آیا اعضای گروه زتا رپ در اینستاگرام فعالیت می کنند؟

پوریا پوتک با ایدی (braveputak) و کچی با ایدی (tiktaaksr) در اینستاگرام که یکی از شبکه های اجتماعی است، فعالیت گسترده ای انجام می دهند و دنبال کنندگان زیادی هم در این شبکه دارند.

در چه سالی گروه زتا رپ تاسیس شده است؟

در سال ۱۴۰۰ پوریا پوتک با همکاری کچی معروف به خشایار اس آر گروه زتا رپ را تاسیس کردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :