ژینا کلانتری یکی از چهره هایی است که به واسطه ارتباط نزدیکش با سلبریتی ها به شهرت رسیده است. همان طور که زندگی سلبریتی ها همواره زیر ذره بین بوده است، رابطه های آنان با افراد دیگر و همین طور اطرافیان این سلبریتی ها برای مردم بسیار اهمیت دارد و جالب توجه می باشد. شهرت شادمهر عقیلی، از بهترین خوانندگان سبک پاپ ایران بر روی زندگی خانواده و افراد نزدیک به او نیز تاثیر گذار بوده است.

ژینا کلانتری دوست دختر سابق و حاشیه ساز شادمهر عقیلی مدیر سایت بت مجیک است که پیش از ان که شادمهر ایران را ترک کند با او در رابطه بود و هم اکنون نیز بسیاری از افراد او را به یاد می اورند. آهنگ هایی که شادمهر برای ژینا خوانده همچنان در ذهن ها ماندگار است؛ بسیاری او را از طریق این اهنگ ها شناخته اند. در این مقاله قصد داریم این چهره را معرفی نماییم. تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید تا اطلاعات مفیدی را در اختیارتان بگذاریم.

ژینا کلانتری کیست؟

ژینا کلانتری کیست؟

طرفداران قدیمی شادمهر عقیلی اکثرا ژینا کلانتری را می شناسند و ماجراهای قدیمی او با شادمهر عقیلی را به یاد می آورند. با این که هر دو دیگر زندگی خود را ادامه داده اند و فرزندان خود را دارند؛ اما همچنان وقایع و اتفاقات گذشته به یاد می آورند. شادمهر عقیلی بعد از خیانت ژینا دیگر نتوانست به ایران بازگردد و برای همیشه از ایران رفته است.

البته بعد از آن نیز آهنگ هایی مانند خیالی نیست را برای اتفاقات اخیر خود با ژینا منتشر نمود و در آن از فراموشی ژینا می گفت. در زمان های قبل از جدایی این دو نیز آهنگی به نام ژینا گل من منتشر شد که بسیار سوال برای افراد به وجود آمد که گفته می شد “ژینا کیست؟ “و بعد از آن شادمهر رابطه اش را به طور علنی اعلام نمود و ژینا را معرفی نمود. ژینا چهره زیبایی داشت و آن زمان انقدر با هم صمیم بودند و با هم زوج خوبی به نظر می رسیدند که همه گمان می کردند حتما رابطه آن ها به سرانجامی خواهد رسید.

ژینا در صدا و سیما ملی به عنوان بازیگر فعالیت می کرد ولی به دلیل ان که نقش های فرعی را به عهده می گرفت کمتر کسی او را می شناخت و او را به عنوان بازیگر دیده بود. او بعد از آن که از شادمهر جدا شد و ازدواج کرد دیگر به حرفه بازیگری ادامه نداد و برای همیشه حرفه بازیگری را کنار گذاشت. ژینا کلانتری متولد سال ۱۳۵۷ است و حدود ۶ سال از شادمهر کوچک تر می باشد. او هم اکنون دو بار ازدواج کرده است و یک فرزند دارد و زندگی شاد و خوبی دارد. فرزندش اهورا مزدا ده سال سن دارد و به غیر از او فرزند دیگری ندارد. گفته می شود او یک بار طلاق گرفته است و بار دوم نیز با همسر سابق خود ازدواج کرده است.

رابطه ژینا کلانتری و شادمهر چرا تمام شد؟

رابطه شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری یکی از موضوعاتی است که همواره مورد توجه علاقه‌ مندان بوده است. این دو نفر سال ها پیش مدتی را به شدت به هم وابسته بودند و شایعات درباره ازدواج آن‌ ها پررنگ بود. اما مسیر این رابطه با موانعی مواجه شد که به نظر می‌ رسد برای هر دو طرف بسیار سخت و دشوار بوده است. شادمهر عقیلی پس از مدتی ارتباط با ژینا به طور خاص به او علاقه‌ مند شد و حتی آهنگی به نام “ژینا گل من” را برای او خواند. اما مشکلاتی پیش آمد که باعث شد شادمهر عقیلی برای ادامه فعالیت‌ های موسیقی‌ اش به مشکل برخورد کند.

عدم قبول درخواست مجوز از وزارت ارشاد برای آهنگ های وی باعث شد تا او برای ادامه فعالیت‌ های خود تصمیم به سفر به خارج از ایران بگیرد. با این وجود زمانی که شادمهر عقیلی به ایران بازگشت با خبر ازدواج ژینا با فرد دیگری مواجه شد که این اتفاق برای شادمهر بسیار دردناک بود. این خبر موجب درد و رنج زیادی برای او شد و به گفته خودش چهار سال طول کشید تا این عشق را فراموش کند. پس از بازگشت از ایران، شادمهر عقیلی در اولین کنسرت خود آهنگ “خیالی نیست” را به خاطر غم و درد از این رابطه برای ژینا اجرا کرد.

با این حال اگرچه جزئیات روشنی از دلایل اتمام این رابطه ذکر نشده است و این که کدام یک از دو نفر این رابطه را پایان داده است مشخص نیست، اما اطلاعات حاکی از آن است که هر دو آن ها زندگی شخصی خود را در پی گرفته اند. در حال حاضر شادمهر عقیلی با همسرش ملیسا میسا و دخترش ملینا زندگی می‌ کند و ژینا کلانتری نیز با فرزندش اهورا مزدا زندگی جدیدی را آغاز کرده است.

ژینا کلانتری اینستاگرام دارد؟

ژینا کلانتر نیز مانند بسیاری از افراد دیگر در اینستاگرام فعالیت دارد و اکانت مخصوص و شخصی خود را راه اندازی نموده و بیشتر دو سال است که به طور جدی در اینستاگرام حضور دارد. در همان زمان شروع فعالیت او در اینستاگرام فن پیج هایی برای او ایجاد شدند و از همان موقع عکس ژیلا کلانتری در اینستاگرام بیش از پیش دیده شد. او پیجش را از زمانی که مجدد ازدواج کرد از حالت پابلیک به حالت پرایوت تغییر داد و تعداد فالوورش محدود ماند. او نزدیک ۱۶۰ هزار فالوور دارد و بیشتر از سه هزار پست را به اشتراک گذاشته است‌.

این مطلب را هم بخوانید
سانی مهتا سانی مهتا کیست ؟ بررسی بیوگرافی پوکر باز حرفه ای

zhina.kalantari آدرس اینستاگرام ژینا کلانتری است که می توانید با مراجعه به ان اکانت رسمی او را مشاهده نمایید. او ۱۴۰ اکانت را فالو نموده است و می توانید با سرچ بیوگرافی ژینا کلانتری در گوگل عکس های مشترک گوگل و اینستاگرام این سلبریتی را مشاهده نمایید. عکس هایی نیز از ژینا و شادمهر در زمان دوستی شان در گوگل قابل دسترسی می باشد.

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

عکس ژینا کلانتری در برنامه ماه عسل و همینطور عکس های ژینا کلانتری و همسرش در برنامه ماه عسل نشان از حضور او و همسرش در برنامه ماه عسل دارد. در این برنامه که حدود ده سال پیش به طور زنده پخش شد به آهنگی که شادمهر برای ژینا حدود بیست سال پیش خوانده بود اشاره شد. فیلم این برنامه را می توانید در سایت آپارات مشاهده نمایید‌. البته فیلم کامل ان موجود نیست و تنها فیلم کوتاهی از آن برنامه وجود دارد.

ماجرای آشنایی این فرد با همسرش

ماجرای آشنایی این فرد با همسرش

ژینا کلانتری پس از مهاجرت شادمهر عقیلی از ایران با مردی ثروتمند آشنا شد و ازدواج کرد. عروسی او به عنوان یکی از مجلل‌ ترین عروسی‌ های ایران شناخته می شد و او با بهترین شرایط و امکانات در بهترین تالار از مهمانان خود پذیرایی کرد. او عکس و کلیپ های عروس خود را با مخاطبانش به اشتراک گذاشت اما بعد از گذشت چهار سال از این ازدواج، ژینا از همسرش جدا شد و اکنون یک پسر از این ازدواج دارد.

گفته می‌ شود که ژینا کلانتری یک بار طلاق گرفته و بار دوم با همسر سابق خود ازدواج کرده است. با جست و جو در اینترنت می توان عکس هایی از همسر او را مشاهده کرد اما اطلاعات بیشتری در رابطه با این که آن ها چطور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده اند در دسترس نیست.

ژینا و همسرش هنوز باهم زندگی می کنند؟

او مدتی پیش از همسرش جدا شد و گفته می شود دوباره با همسر سابقش ازدواج کرده است و هیچ کدام از این حواشی هنوز تایید یا تکذیب نشده است. با مراجعه به پیج ژینا کلانتری می توانید عکس های خانوادگی او را مشاهده نمایید.

ژینا کلانتری بازیگر بوده است؟

ژینا کلانتری بازیگر بوده است؟

ژینا در دهه ۷۰ به عنوان بازیگر در صدا و سیما ملی به بازی می پرداخت و در نقش های فرعی ایفای نقش می نمود. بعد از مدتی حواشی پیرامون زندگی و رابطه اش با شادمهر منتشر شد که به خاطر آن حواشی از حرفه بازیگری خداحافظی نمود.

ژینا کلانتری چند سالشه؟

برای پاسخ به این سوال که “ژینا کلانتری متولد چه سالی است “می توانیم از روی اختلاف سنی شادمهر و ژینا بگوییم که ژینا با احتساب اینکه ۶ سال اختلاف سنی ژینا و شادمهر بوده است، او باید هم اکنون ۴۳ سال سن داشته باشد.

چه اطلاعاتی از پسر ژینا کلانتری داریم؟

چه اطلاعاتی از پسر ژینا کلانتری داریم؟

اهورا مزدا به عنوان تنها فرزند ژینا کلانتری در کنار مادرش در ایران سکونت دارد و در حال تحصیل می باشد. این پسر نوجوان در حال حاضر حدود یازده سال سن دارد و زندگی خود را به همراه مادرش ژینا در این کشور سپری می کند. اهورا مزدا از زمان تولد تا کنون در کنار مادر بوده و اوقات خوشی را در کنار او تجربه کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات زندگی شخصی اهورا مزدا در دسترس عموم قرار ندارد.

با این حال با توجه به تصاویر و ویدئوهایی که در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شده‌ اند، شباهت ظاهری اهورا مزدا به شادمهر عقیلی توجه و علاقه عده زیادی از کاربران را به خود جلب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اهورا مزدا، شما می‌ توانید به صفحات رسمی ژینا کلانتری و اهورا مزدا در شبکه‌ های اجتماعی به ویژه اینستاگرام مراجعه نمایید.

مرگ ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

مرگ ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

مدتی پیش شایعاتی مبنی بر خودکشی ژینا کلانتر به گوش می رسید که به خاطر نبود او در سینما و تلوزیون طرفداران او گمان کردند که او خودکشی کرده است و این خبر را بلافاصله منتشر کردند که ژینا در همان ابتدا این اخبار را تکذیب نمود. در ان زمان بیشترین سوالی که در گوگل جستجو می شد “ژینا کلانتری الان کجاست ” بود.

خیانت ژینا واقعیت دارد؟

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی رابطه بسیار نزدیکی داشتند و به هم بسیار علاقه مند بودند. مدتی گذشت که رابطه آن ها رسما اعلام شده بود و آن ها قصد داشتند با هم ازدواج کنند. هنگامی که شادمهر برای کسب مجوز تلاش های خود را کرد و در اخر به درب بسته خورد، مجبور شد که به فکر مهاجرت بیفتد. او در انتها به ژینا گفته بود که برای کار های اقامتش به کانادا می رود و بعد از چند ماه به ایران باز می گردد تا بتوانند همراه با هم ایران را ترک کنند. او بعد از چند ماه به ایران بازگشت و سر قول خود ماند.

اما هنگامی که شادمهر به ایران بازگشت خبر دوستی ژینا با فردی دیگر را شنید و بسیار ناراحت شد و در همان زمان بود که آهنگ خیالی نیست را منتشر کرد و تصمیم گرفت از ایران خارج شود و برای همیشه به کانادا بازگردد. خبرهای بسیاری وجود دارد که ژینا هنوز به شادمهر علاقه دارد و هنوز هم در کنسرت های شادمهر حضور پیدا می کند و ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر دیده شده است. ولی هم اکنون مسیر زندگی این دو از هم به طور کامل جدا شده است.

ژینا کلانتری چه حاشیه هایی تا به امروز داشته است؟

شخصیت‌ هایی که به شهرت و معروفیت دست یافته‌ اند بی‌ تردید با مسائل و حواشی مختلف رو به‌ رو می‌ شوند که این امر به‌ طور طبیعی ناشی از وضعیتشان است. ژینا کلانتری نیز به دلیل ارتباط سابق با یک هنرمند برجسته مانند شادمهر عقیلی وارد دامنه‌ ای از حواشی و موضوعات داغ شده است که بر جایگاه وی در جامعه و رسانه‌ ها تأثیرگذار بوده است. حضور ژینا در فضای مجازی و رسانه‌ ها باعث افزایش حجم حاشیه ها و واکنش های مختلف شده است.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های دی ماهی ایرانی و خارجی را بیشتر بشناسید

از موضوعاتی که به طور مکرر مطرح می‌ شود می‌ توان به روابط عاطفی ژینا با شادمهر عقیلی، انتشار آهنگ‌ ها یا حتی اخبار مربوط به ازدواج و طلاق اشاره کرد. همچنین اطلاعات شخصی و شایعات مختلفی که از آن‌ ها منتشر می‌ شود نظرات و تحلیل‌ های متنوعی را در جامعه و در فضای مجازی به همراه داشته است. یکی از حواشی جدید مربوط به انتشار ویدئویی از ژینا کلانتری با لباس عروس در اینستاگرام اوست که در روزهای اخیر باعث جلب توجه بیشتری شده است. این اقدام نقد و توجیهات مختلفی را به دنبال داشته و موجب افزایش توجه به این خانم شده است.

همچنین نظرات متفاوت مردم درباره‌ این موضوعات و واکنش‌ های مختلفی که در فضای مجازی مطرح می‌ شود، موضوعاتی است که به طور مداوم بحث‌ ها و گفتگوهایی را درباره‌ ژینا کلانتری به وجود آورده است. هرچند که این حواشی و شایعات درباره‌ ژینا کلانتری وجود دارد، اما او به دیدگاه منفی به این امور واکنش نشان نداده و به تایید یا تکذیب آن‌ ها نپرداخته است. او تمرکز خود را بر زندگی شخصی و حرفه‌ ای خود گذاشته و تلاش می‌ کند تا از تأثیر منفی این حواشی بر زندگی و کارهایش کاسته و همچنان به زندگی و فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

شادمهر دیگر آهنگ ژینا را نمی خواند؟

شادمهر دیگر آهنگ ژینا را نمی خواند؟

آهنگ “ژینا گل من” یکی از آهنگ‌ های محبوب شادمهر عقیلی است که در دهه ۸۰ میلادی به مخاطبان معرفی شد. اخیراً در یکی از کنسرت‌ های شادمهر عقیلی تغییر جالبی در اجرای آهنگ “ژینا” به وجود آمد. این آهنگ که از آثار پرطرفدار این خواننده است با نام “گل من گل من” اجرا شد. این تغییر در اجرای آهنگ معروف به نظر می‌ رسد که علاوه بر جلب توجه مخاطبان احتمالاً به عنوان یک اظهار نظر یا احساس شخصی از طرف هنرمند درباره زندگی و رویدادهای گذشته‌ اش تفسیر می‌ شود.

اگرچه هیچ اطلاعات رسمی از سوی شادمهر عقیلی درباره دلایل این تغییر ارائه نشده است، اما به طور عمومی می‌ توان گفت که شادمهر عقیلی بعد از مدتی به دلایل شخصی یا هنری دیگر آهنگ “ژینا” را اجرا نمی‌ کند. این ممکن است به دلیل تغییر در شرایط شخصی یا احساسات خود از رابطه گذشته با ژینا کلانتری باشد یا ممکن است به دلیل تغییر در سلیقه‌ ها یا تمایلات هنری و انتخاب‌ های موسیقیایی خود از این کار دست بکشد.

ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر عقیلی حضور داشته است؟

گاهی در اطراف کنسرت‌ های شادمهر عقیلی حواشی و شایعاتی پیرامون حضور اشخاص مختلف از جمله ژینا کلانتری نامزد سابق او دیده می‌ شود. یکی از این حواشی مربوط به حضور ژینا در یکی از کنسرت‌ های شادمهر عقیلی بوده است. به تازگی در فضای مجازی خبری درباره حضور ژینا کلانتری در یک کنسرت این خواننده پرطرفدار منتشر شد که توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرد.

این خبر باعث ایجاد کنجکاوی و استقبال بیشتری از کاربران فضای مجازی به ویژه مخاطبان شادمهر و ژینا شد. با این حال اطلاعات رسمی از طرف دو طرف درباره این موضوع منتشر نشده است و هیچ واکنشی از آن‌ ها درباره این حاشیه آمده نیست. بنابراین به دلیل عدم واکنش رسمی از طرف ژینا یا شادمهر نمی‌ توان صحت یا درستی این خبر را تایید یا رد کرد.

برخی افراد معتقدند که این خبر یک شایعه است و واقعیتی در پشت آن وجود ندارد، در حالی که برخی دیگر فرض می‌ کنند که اگر ژینا در واقع در کنسرت حاضر شده است، این فقط به منظور لذت بردن از موسیقی و شادی بوده است و هیچ ارتباط خاصی با شادمهر عقیلی نداشته است. به هر حال تا زمانی که اطلاعات رسمی موجود نشود نمی‌ توان این حاشیه را به عنوان واقعیت قبول کرد و باید به عنوان یک شایعه در نظر گرفت.

ژینا کلانتری کجا زندگی می کند؟

ژینا کلانتری کجا زندگی می کند؟

اگر چه شادمهر عقیلی برای همیشه از ایران مهاجرت کرد و رفت اما ژینا همچنان در کشور ایران سکونت دارد و حاضر به ترک وطن نیست. طبق برخی از منابع ژینا کلانتری عشق سابق شادمهر عقیلی پس از مهاجرت او، ازدواج کرده و برای مدتی در خارج از کشور زندگی کرده است. با این حال به دلایل شخصی به ایران بازگشته و در شهر تهران ساکن شده است.

هر چند که شایعات مختلفی در فضای مجازی منتشر شده‌ اند و گاهی به ادعای مهاجرت او به خارج از کشور اشاره دارند، اما منابع رسمی تأیید می‌ کنند که ژینا کلانتری در حال حاضر در شهر تهران زندگی می‌ کند و به همراه خانواده و پسرش اهورا مزدا در این شهر مشغول به فعالیت‌ های خود است. بنا به تصاویری که در صفحات مجازی خود منتشر می‌ کند می‌ توان فهمید که ژینا در ایران ساکن است و به فعالیت‌ های خود در این کشور ادامه می‌ دهد. به علاوه گاهی اوقات به دلایل کاری و یا تفریح به خارج از کشور سفر می‌ کند اما دوباره به ایران بازمی‌ گردد.

سوالات متداول

 1. ژینا کلانتری کیست و چه نسبتی با شادمهر عقیلی دارد؟

  ژینا کلانتر دوست دختر سابق شادمهر عقیلی است که در ایران با او در رابطه بود و هنگامی که شادمهر عقیلی از ایران خارج شد رابطه انها به پایان رسید.

 2. ژینا کلانتر ساکن کدام شهر می باشد؟

  ژینا هم اکنون ساکن شهر تهران است.

 3. چرا رابطه ژینا و شادمهر ادامه پیدا نکرد؟

  ژینا و شادمهر رابطه با دوام و طولانی داشتند ولی نتوانستند با هم ازدواج کنند و به دلیل مهاجرت شادمهر انها مدتی از هم جدا شدند و بعد از ان هم ژینا ازدواج کرده بود.

 4. ژینا کلانتر صاحب چند فرزند می باشد؟

  ژینا کلانتر صاحب یک فرزند پسر ده ساله است که اهورا مزدا نام دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :