ژینا کلانتری یکی از چهره هایی است که به واسطه ارتباط نزدیکش با سلبریتی ها به شهرت رسیده است. همان طور که زندگی سلبریتی ها همواره زیر ذره بین بوده است، رابطه های آنان با افراد دیگر و همین طور اطرافیان این سلبریتی ها برای مردم بسیار اهمیت دارد و جالب توجه می باشد. شهرت شادمهر عقیلی، از بهترین خوانندگان سبک پاپ ایران بر روی زندگی خانواده و افراد نزدیک به او نیز تاثیر گذار بوده است.

ژینا کلانتری دوست دختر سابق و حاشیه ساز شادمهر عقیلی مدیر سایت بت مجیک است که پیش از آن که شادمهر ایران را ترک کند با او در رابطه بود و هم اکنون نیز بسیاری از افراد او را به یاد می آورند. آهنگ هایی که شادمهر برای ژینا خوانده همچنان در ذهن ها ماندگار است؛ بسیاری او را از طریق این آهنگ ها شناخته اند. در این مقاله قصد داریم این چهره را معرفی نماییم. تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید تا اطلاعات مفیدی را در اختیارتان بگذاریم.

فهرست مطالب پنهان
ژینا کلانتری کیست؟

ژینا کلانتری کیست؟

طرفداران قدیمی شادمهر عقیلی اکثرا ژینا کلانتری را می شناسند و ماجراهای قدیمی او با شادمهر عقیلی را به یاد می آورند. با این که هر دو دیگر زندگی خود را ادامه داده اند و فرزندان خود را دارند؛ اما همچنان وقایع و اتفاقات گذشته به یاد می آورند. شادمهر عقیلی بعد از خیانت ژینا دیگر نتوانست به ایران بازگردد و برای همیشه از ایران رفته است.

البته بعد از آن نیز آهنگ هایی مانند خیالی نیست را برای اتفاقات اخیر خود با ژینا منتشر نمود و در آن از فراموشی ژینا می گفت. در زمان های قبل از جدایی این دو نیز آهنگی به نام ژینا گل من منتشر شد که بسیار سوال برای افراد به وجود آمد که گفته می شد “ژینا کیست؟ “و بعد از آن شادمهر رابطه اش را به طور علنی اعلام نمود و ژینا را معرفی نمود. ژینا چهره زیبایی داشت و آن زمان انقدر با هم صمیم بودند و با هم زوج خوبی به نظر می رسیدند که همه گمان می کردند حتما رابطه آن ها به سرانجامی خواهد رسید.

ژینا در صدا و سیما ملی به عنوان بازیگر فعالیت می کرد ولی به دلیل ان که نقش های فرعی را به عهده می گرفت کمتر کسی او را می شناخت و او را به عنوان بازیگر دیده بود. او بعد از آن که از شادمهر جدا شد و ازدواج کرد دیگر به حرفه بازیگری ادامه نداد و برای همیشه حرفه بازیگری را کنار گذاشت. ژینا کلانتری متولد سال ۱۳۵۷ است و حدود ۶ سال از شادمهر کوچک تر می باشد. او هم اکنون دو بار ازدواج کرده است و یک فرزند دارد و زندگی شاد و خوبی دارد. فرزندش اهورا مزدا ده سال سن دارد و به غیر از او فرزند دیگری ندارد. گفته می شود او یک بار طلاق گرفته است و بار دوم نیز با همسر سابق خود ازدواج کرده است.

رابطه ژینا کلانتری و شادمهر چرا تمام شد؟

رابطه ژینا کلانتری و شادمهر چرا تمام شد؟

رابطه شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری یکی از موضوعاتی است که همواره مورد توجه علاقه‌ مندان بوده است. این دو نفر سال ها پیش مدتی را به شدت به هم وابسته بودند و شایعات درباره ازدواج آن‌ ها پررنگ بود. اما مسیر این رابطه با موانعی مواجه شد که به نظر می‌ رسد برای هر دو طرف بسیار سخت و دشوار بوده است. شادمهر عقیلی پس از مدتی ارتباط با ژینا به طور خاص به او علاقه‌ مند شد و حتی آهنگی به نام “ژینا گل من” را برای او خواند. اما مشکلاتی پیش آمد که باعث شد شادمهر عقیلی برای ادامه فعالیت‌ های موسیقی‌ اش به مشکل برخورد کند.

عدم قبول درخواست مجوز از وزارت ارشاد برای آهنگ های وی باعث شد تا او برای ادامه فعالیت‌ های خود تصمیم به سفر به خارج از ایران بگیرد. با این وجود زمانی که شادمهر عقیلی به ایران بازگشت با خبر ازدواج ژینا با فرد دیگری مواجه شد که این اتفاق برای شادمهر بسیار دردناک بود. این خبر موجب درد و رنج زیادی برای او شد و به گفته خودش چهار سال طول کشید تا این عشق را فراموش کند. پس از بازگشت از ایران، شادمهر عقیلی در اولین کنسرت خود آهنگ “خیالی نیست” را به خاطر غم و درد از این رابطه برای ژینا اجرا کرد.

با این حال اگرچه جزئیات روشنی از دلایل اتمام این رابطه ذکر نشده است و این که کدام یک از دو نفر این رابطه را پایان داده است مشخص نیست، اما اطلاعات حاکی از آن است که هر دو آن ها زندگی شخصی خود را در پی گرفته اند. در حال حاضر شادمهر عقیلی با همسرش ملیسا میسا و دخترش ملینا زندگی می‌ کند و ژینا کلانتری نیز با فرزندش اهورا مزدا زندگی جدیدی را آغاز کرده است.

ژینا کلانتری اینستاگرام دارد؟

ژینا کلانتر نیز مانند بسیاری از افراد دیگر در اینستاگرام فعالیت دارد و اکانت مخصوص و شخصی خود را راه اندازی نموده و بیشتر دو سال است که به طور جدی در اینستاگرام حضور دارد. در همان زمان شروع فعالیت او در اینستاگرام فن پیج هایی برای او ایجاد شدند و از همان موقع عکس ژیلا کلانتری در اینستاگرام بیش از پیش دیده شد. او پیجش را از زمانی که مجدد ازدواج کرد از حالت پابلیک به حالت پرایوت تغییر داد و تعداد فالوورش محدود ماند. او نزدیک ۱۶۰ هزار فالوور دارد و بیشتر از سه هزار پست را به اشتراک گذاشته است‌.

zhina.kalantari آدرس اینستاگرام ژینا کلانتری است که می توانید با مراجعه به ان اکانت رسمی او را مشاهده نمایید. او ۱۴۰ اکانت را فالو نموده است و می توانید با سرچ بیوگرافی ژینا کلانتری در گوگل عکس های مشترک گوگل و اینستاگرام این سلبریتی را مشاهده نمایید. عکس هایی نیز از ژینا و شادمهر در زمان دوستی شان در گوگل قابل دسترسی می باشد.

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

عکس ژینا کلانتری در برنامه ماه عسل و همینطور عکس های ژینا کلانتری و همسرش در برنامه ماه عسل نشان از حضور او و همسرش در برنامه ماه عسل دارد. در این برنامه که حدود ده سال پیش به طور زنده پخش شد به آهنگی که شادمهر برای ژینا حدود بیست سال پیش خوانده بود اشاره شد. فیلم این برنامه را می توانید در سایت آپارات مشاهده نمایید‌. البته فیلم کامل ان موجود نیست و تنها فیلم کوتاهی از آن برنامه وجود دارد.

ماجرای آشنایی این فرد با همسرش

ماجرای آشنایی این فرد با همسرش

ژینا کلانتری پس از مهاجرت شادمهر عقیلی از ایران با مردی ثروتمند آشنا شد و ازدواج کرد. عروسی او به عنوان یکی از مجلل‌ ترین عروسی‌ های ایران شناخته می شد و او با بهترین شرایط و امکانات در بهترین تالار از مهمانان خود پذیرایی کرد. او عکس و کلیپ های عروس خود را با مخاطبانش به اشتراک گذاشت اما بعد از گذشت چهار سال از این ازدواج، ژینا از همسرش جدا شد و اکنون یک پسر از این ازدواج دارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی میسون مالموث پوکر باز حرفه ای در تورنمنت های جهانی

گفته می‌ شود که ژینا کلانتری یک بار طلاق گرفته و بار دوم با همسر سابق خود ازدواج کرده است. با جست و جو در اینترنت می توان عکس هایی از همسر او را مشاهده کرد اما اطلاعات بیشتری در رابطه با این که آن ها چطور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده اند در دسترس نیست.

ژینا و همسرش هنوز باهم زندگی می کنند؟

او مدتی پیش از همسرش جدا شد و گفته می شود دوباره با همسر سابقش ازدواج کرده است و هیچ کدام از این حواشی هنوز تایید یا تکذیب نشده است. با مراجعه به پیج ژینا کلانتری می توانید عکس های خانوادگی او را مشاهده نمایید.

ژینا کلانتری بازیگر بوده است؟

ژینا کلانتری بازیگر بوده است؟

ژینا در دهه ۷۰ به عنوان بازیگر در صدا و سیما ملی به بازی می پرداخت و در نقش های فرعی ایفای نقش می نمود. بعد از مدتی حواشی پیرامون زندگی و رابطه اش با شادمهر منتشر شد که به خاطر آن حواشی از حرفه بازیگری خداحافظی نمود.

ژینا کلانتری چند سالشه؟

برای پاسخ به این سوال که “ژینا کلانتری متولد چه سالی است “می توانیم از روی اختلاف سنی شادمهر و ژینا بگوییم که ژینا با احتساب اینکه ۶ سال اختلاف سنی ژینا و شادمهر بوده است، او باید هم اکنون ۴۳ سال سن داشته باشد.

چه اطلاعاتی از پسر ژینا کلانتری داریم؟

چه اطلاعاتی از پسر ژینا کلانتری داریم؟

اهورا مزدا به عنوان تنها فرزند ژینا کلانتری در کنار مادرش در ایران سکونت دارد و در حال تحصیل می باشد. این پسر نوجوان در حال حاضر حدود یازده سال سن دارد و زندگی خود را به همراه مادرش ژینا در این کشور سپری می کند. اهورا مزدا از زمان تولد تا کنون در کنار مادر بوده و اوقات خوشی را در کنار او تجربه کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات زندگی شخصی اهورا مزدا در دسترس عموم قرار ندارد.

با این حال با توجه به تصاویر و ویدئوهایی که در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شده‌ اند، شباهت ظاهری اهورا مزدا به شادمهر عقیلی توجه و علاقه عده زیادی از کاربران را به خود جلب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اهورا مزدا، شما می‌ توانید به صفحات رسمی ژینا کلانتری و اهورا مزدا در شبکه‌ های اجتماعی به ویژه اینستاگرام مراجعه نمایید.

آشنایی با پسر ژینا کلانتری

ژینا کلانتری بعد از این که از شادمهر عقیلی جدا شد ازدواج کرد و اکنون یک پسر ۹ ساله به نام اهورا دارد. وی معمولا تصاویر فرزند خود را در اینستاگرامش به اشتراک می گذارد و مدعی می باشد که علاقه زیادی به فرزند خود دارد. در نتیجه برای آشنایی بیشتر با اهورا می توانید به اینستاگرام ژینا کلانتری مراجعه کنید. ژینا بارها مدعی شده که تمام سعی خود را می کند تا اهورا زندگی خوبی را تجربه بکند.

در این جریان ها برخی افراد مدعی هستند که رفتارهای مادر اهورا یعنی ژینا در رابطه با حواشی که به وجود می آورد ممکن است در آینده برای این کودک دردسر ساز باشند. با این حال مادر وی کوچک ترین توجهی به چنین نظراتی ندارد و سعی می کند که به فعالیت های خود بپردازد. اهورا نیز تا کنون در رابطه با مادر خود صحبتی نداشته و هیچکس نمی داند که او چه نظری در مورد مادرش و فعالیت های او دارد. همچنین لازم است بدانید که مطابق با برخی خبر رسانی ها گفته شده است که اهورا علاقه زیادی به رشته های ورزشی دارد.

مرگ ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

مرگ ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

مدتی پیش شایعاتی مبنی بر خودکشی ژینا کلانتر به گوش می رسید که به خاطر نبود او در سینما و تلوزیون طرفداران او گمان کردند که او خودکشی کرده است و این خبر را بلافاصله منتشر کردند که ژینا در همان ابتدا این اخبار را تکذیب نمود. در ان زمان بیشترین سوالی که در گوگل جستجو می شد “ژینا کلانتری الان کجاست ” بود.

خیانت ژینا واقعیت دارد؟

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی رابطه بسیار نزدیکی داشتند و به هم بسیار علاقه مند بودند. مدتی گذشت که رابطه آن ها رسما اعلام شده بود و آن ها قصد داشتند با هم ازدواج کنند. هنگامی که شادمهر برای کسب مجوز تلاش های خود را کرد و در اخر به درب بسته خورد، مجبور شد که به فکر مهاجرت بیفتد. او در انتها به ژینا گفته بود که برای کار های اقامتش به کانادا می رود و بعد از چند ماه به ایران باز می گردد تا بتوانند همراه با هم ایران را ترک کنند. او بعد از چند ماه به ایران بازگشت و سر قول خود ماند.

اما هنگامی که شادمهر به ایران بازگشت خبر دوستی ژینا با فردی دیگر را شنید و بسیار ناراحت شد و در همان زمان بود که آهنگ خیالی نیست را منتشر کرد و تصمیم گرفت از ایران خارج شود و برای همیشه به کانادا بازگردد. خبرهای بسیاری وجود دارد که ژینا هنوز به شادمهر علاقه دارد و هنوز هم در کنسرت های شادمهر حضور پیدا می کند و ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر دیده شده است. ولی هم اکنون مسیر زندگی این دو از هم به طور کامل جدا شده است.

ژینا کلانتری و شادمهر چرا از هم جدا شدند؟

در این رابطه باید بگوییم که شادمهر عقیلی در پی عدم دریافت مجوز آهنگ های خود در ایران برای همیشه به خارج از کشور مهاجرت می کند تا بتواند به اهداف خود برسد. در نتیجه زندگی وی تحت تاثیر چنین مشکلاتی سرنوشت متفاوتی را برای وی رقم زد چرا که ژینا او را همراهی نکرد و همین موضوع باعث شد که آن ها از یکدیگر جدا بشوند. در نتیجه برخی مدعی هستند که در واقع ژینا به شادمهر عقیلی خیانت کرده و در مدت زمانی که از او دور بوده ازدواج کرده است. برخی دیگر اما گمان دارند که شادمهر نباید این خانم را ترک می کرده و باید در کنارش می مانده است.

به هر حال باید بگوییم که شادمهر هم نیز چند سال بعد ازدواج می کند و همچنان با همسر خود می باشد. با این حال اما ژینا از شوهرش جدا شده و با پسرش اهورا زندگی خود را می گذراند. رابطه و جدایی ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی بسیار جنجالی بود و هنوز بعد از گذشت سال ها شایعاتی در رابطه با آن ها وجود دارد. اگر در پی کسب اطلاعات بیشتر در مورد رابطه این زوج هستید چنین امکانی را دارید که با یک جست و جو ساده در گوگل و یوتیوب ویدیوهای مربوط به جشن تولد شادمهر را که ژینا برای او گرفته است را ببینید.

بسیاری از طرفداران شادمهر عقیلی مدعی می باشند که ژینا کلانتر و بسیاری از مخاطبان نباید با انتشار چنین خبرهایی و صحبت در مورد این رابطه قدیمی برای شادمهر مشکلاتی را به وجود آورند. علاوه بر این لازم است بدانید که همسر شادمهر عقیلی اخیرا در پی چنین شایعاتی عکسی در کنار همسرش منتشر کرد و در واقع خواست به همه نشان بدهد که رابطه خوبی با هم دارند.

ژینا کلانتری چه حاشیه هایی داشته است؟

ژینا کلانتری چه حاشیه هایی داشته است؟

چندی پیش ژینا کلانتر به عنوان مدل عروس با یک سالن آرایشی همکاری کرد و موزیک ژینا گل من شادمهر را نیز بر روی این ویدیو قرار داد. بعد از به اشتراک گذاشتن چنین ویدیویی دنبال کنندگان ژینا روز به روز افزایش پیدا کردند و اکنون حدود یک میلیون فالوور دارد. در واقع این خانم توانست با انجام چنین کاری توجه زیادی را به خود جلب کند و به یک باره در سطح گسترده ای دیده بشود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی و حاشیه های سپهر خلسه رپر و مدیر سایت شرط بندی

در واقع این چهره معروف بعد از سال ها جدایی از شادمهر عقیلی بلاخره برای جلب توجه در اینستاگرام به ایجاد حاشیه و جنجال پرداخت و به گونه ای رفتار می کند تا همه گمان کنند با شادمهر رابطه دارد. با این حال تا کنون ثابت شده است که شادمهر سعی می کند به او توجهی نشان ندهد تا بلکه دست از چنین کارهایی بردارد.

لازم است بدانید که ژینا کلانتری با این گونه فعالیت ها به چهره ای منفور تبدیل شده است. در واقع او به هدف خود که کسب شهرت و دیده شدن در اینستاگرام می باشد رسیده است اما همچنان همه او را به عنوان فردی معرفی می کنند که قصد خراب کردن رابطه شادمهر و همسرش را دارد.

شادمهر دیگر آهنگ ژینا را نمی خواند؟

شادمهر دیگر آهنگ ژینا را نمی خواند؟

آهنگ “ژینا گل من” یکی از آهنگ‌ های محبوب شادمهر عقیلی است که در دهه ۸۰ میلادی به مخاطبان معرفی شد. اخیراً در یکی از کنسرت‌ های شادمهر عقیلی تغییر جالبی در اجرای آهنگ “ژینا” به وجود آمد. این آهنگ که از آثار پرطرفدار این خواننده است با نام “گل من گل من” اجرا شد. این تغییر در اجرای آهنگ معروف به نظر می‌ رسد که علاوه بر جلب توجه مخاطبان احتمالاً به عنوان یک اظهار نظر یا احساس شخصی از طرف هنرمند درباره زندگی و رویدادهای گذشته‌ اش تفسیر می‌ شود.

اگرچه هیچ اطلاعات رسمی از سوی شادمهر عقیلی درباره دلایل این تغییر ارائه نشده است، اما به طور عمومی می‌ توان گفت که شادمهر عقیلی بعد از مدتی به دلایل شخصی یا هنری دیگر آهنگ “ژینا” را اجرا نمی‌ کند. این ممکن است به دلیل تغییر در شرایط شخصی یا احساسات خود از رابطه گذشته با ژینا کلانتری باشد یا ممکن است به دلیل تغییر در سلیقه‌ ها یا تمایلات هنری و انتخاب‌ های موسیقیایی خود از این کار دست بکشد.

چرا شادمهر در کنسرتش آهنگ ژینا را تغییر داد؟

در این اجرا شادمهر عقیلی به جای استفاده از کلمه ژینا گل من با خواندن گل من گل من قصد داشت که به نوعی جواب ژینا را بدهد. برخی مدعی هستند او سعی داشته به همه بفهماند که به همسر خود علاقه مند است و کوچک ترین توجهی به ژینا ندارد. با این حال اما مطابق با نظر بسیاری از طرفداران این خواننده چنین رفتاری عجیب بود چرا که شادمهر سال های زیادی بود که این موزیک را در کنسرت های خود اجرا نمی کرد. به هر حال همه این اتفاقات باعث ایجاد جنجال های زیادی شد.

شادمهر عقیلی وقتی که در کنسرت خود چنین موزیکی را می خواند به تماشاچی ها اشاره می کند تا بفهماند که مخاطبش آن ها می باشند. این اجرای شادمهر عقیلی در کنسرتش بسیار جنجالی بود و در سطح گسترده ای وایرال شد. بنابراین باید بگوییم که مدتی یکی از موضوعات پر رنگ در اینستاگرام شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری بودند.

لازم است بدانید که طبق صحبت های خود شادمهر این خواننده موزیک ژینا را فقط به درخواست طرفدارانش خوانده است تا به نوعی به آن ها احترام بگذارد. در نتیجه تمامی حواشی مربوط به این که شادمهر به ژینا علاقه دارد دروغ می باشد و وی برای نشان دادن علاقه خود به این خانم چنین کاری نکرده است. به هر حال شایعات زیادی می باشند اما شادمهر همیشه سعی دارد تصاویری را در کنار خانواده اش منتشر کند تا به همه نشان بدهد که علاقه زیادی به آن ها دارد.

حضور ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر عقیلی

حضور ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر عقیلی

طبق برخی جنجال هایی که اخیرا ژینا به وجود آورده است برخی افراد گمان دارند که این خانم حتما در کنسرت شادمهر حضور پیدا کرده و یا این که در آینده به این کنسرت خواهد رفت. با این وجود اما باید بگوییم که خبر حضور ژینا در کنسرت شادمهر عقیلی حقیقت نداشته و ژینا تاکنون در هیچ کدام از کنسرت های این خواننده دیده نشده است.

با این حال اما ژینا هنوز ادعایی در این خصوص نداشته و مشخص نمی باشد که در آینده چنین کاری را خواهد کرد یا فقط در حده شایعه بوده است. شادمهر عقیلی که از خوانندگان مطرح ایرانی می باشد معمولا کنسرت هایش با استقبال خوبی از سمت طرفداران روبرو است و نه تنها ژینا بلکه بسیاری از مخاطبان آرزوی حضور در کنسرتهایش را دارند. به هر حال ژینا کلانتری نیز با استفاده از محبوبت این هنرمند سعی دارد که مورد توجه همه قرار بگیرد و هر روز نیز در حال انتشار شایعات مختلف می باشد.

ژینا کلانتری کجا زندگی می کند؟

ژینا کلانتری کجا زندگی می کند؟

ژینا کلانتری اکنون در تهران می باشد و تاکنون به هیچ کشوری مهاجرت نکرده است. وی اکنون با توجه به این که در سوشال مدیا معروف می باشد چنین امکانی را دارد که به راحتی از ایران برود اما چنین قصدی را ندارد. به هر حال اکنون خانه ژینا کلانتری در یکی از مناطق خوبه تهران می باشد و وی در کنار پسرش زندگی می کند.

ژینا کلانتری مدعی می باشد که تمامی دوستان و اعضای خانواده اش در ایران هستند و به همین دلیل نمی تواند آن ها را ترک کند و مهاجرت انتخاب او نیست. البته اخیرا بیان کرده که اگر پسرش اهورا در آینده قصد مهاجرت داشته باشد به همراه او خواهد رفت. الته برخی مدعی هستند که زندگی ژینا کلانتری به این موضوع بستگی دارد که شادمهر عقیلی او را انتخاب می کند یا نه، چرا که اگر این خواننده با او وارد رابطه بشود حتما به سرعت ایران را ترک خواهد کرد. به هر حال صحبت در رابطه با این چهره معروف زیاد است و هر کسی سعی دارد نظر خود را ابراز بکند.

بررسی سوتی های این فرد

بررسی سوتی های این فرد

این روزها که ژینا کلانتری داستان قدیمی عشق خود و شادمهر را در ذهن همه زنده کرده است معمولا در پی ادعاهایی که مبنی بر رابطه با شادمهر داشته سوتی هایی هم داده است. بسیاری از دنبال کننده های این چهره معروف مدعی می باشند که وی بسیار دروغ می گوید و با انتشار استوری هایی قصد دارد مخاطبان خود را گول بزند تا باور کنند که شادمهر به وی علاقه دارد. به هر حال چنین موضوعاتی هیچ وقت از نظر دنبال کننده ها پنهان نمی مانند.

این چهره معروف در ابتدا سعی داشت به طور واضح در مورد علاقه خود به شادمهر عقیلی صحبتی نداشته باشد اما کم کم وقتی دید که به توجه زیادی نیاز دارد به حواشی دامن زد و به صورت علنی در این خصوص بحث کرد. به هر حال ژینا کلانتری در ذهن تمامی طرفدارانش چهره ای بسیار منفور دارد و افرادی که در گذشته به او علاقه داشتند اکنون اما با رفتارش مخالف هستند.

سوالات متداول

 1. ژینا کلانتری کیست و چه نسبتی با شادمهر عقیلی دارد؟

  ژینا کلانتر دوست دختر سابق شادمهر عقیلی است که در ایران با او در رابطه بود و هنگامی که شادمهر عقیلی از ایران خارج شد رابطه آن ها به پایان رسید.

 2. ژینا کلانتر ساکن کدام شهر می باشد؟

  ژینا هم اکنون ساکن شهر تهران است.

 3. چرا رابطه ژینا و شادمهر ادامه پیدا نکرد؟

  ژینا و شادمهر رابطه با دوام و طولانی داشتند ولی نتوانستند با هم ازدواج کنند و به دلیل مهاجرت شادمهر انها مدتی از هم جدا شدند و بعد از ان هم ژینا ازدواج کرده بود.

 4. ژینا کلانتر صاحب چند فرزند می باشد؟

  ژینا کلانتر صاحب یک فرزند پسر ده ساله است که اهورا مزدا نام دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :