اگر از علاقمندان به موسیقی سبک رپ باشید به طور حتم ترانه های رپرهای نسل ۴ به گوشتان خطور کرده است. موسیقی رپ یک نوع سبک در موسیقی های ایرانی است که طرفداران خیلی زیادی را به سمت خود جذب کرده است و می توان گفت که در ایران الان نزدیک به سه دهه است که معروف شده است. الان چند سال است که رپرهای زیادی در ایران و یا خارج از ایران شروع به کار خوانندگی کرده اند و بیشتر این خوانندگان محبوب توانستن درمدت کوتاهی موسیقی رپ را بین مردم معروف کنند. این موسیقی جذاب به نسل های زیادی تا الان تبدیل شده است و بسیاری از خوانندگان به این نوع سبک علاقه مند می شوند و آن ها که به نسل چهارم نیز رسیده اند. در این اینجا رپران نسل چهارم را معرفی می کنیم.

برای بررسی نسل های دیگر رپ فارسی می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید :

رپرهای نسل 4 چه افرادی هستند؟

رپرهای نسل ۴ چه افرادی هستند؟

رپ یک سبک موسیقی است که بسیاری از خواننده ها از این سبک استفاده می کنند و افراد خیلی زیادی جذب این نوع سبک موسیقی می شوند. این نوع سبک موسیقی بسیار جذاب است. اسامی رپر های نسل چهار را در اینجا معرفی می کنیم.

علیرضا ان ام

علیرضا ان ام یکی از خوانندگان رپ می باشند که به تازگی وارد خوانندگی شده است و امروزه آهنگ های زیادی نیز منتشر کرده است و طرفداران او تا الان بیشتر دهه ۸۰ هستند. آخرین آلبوم او که در دنیا بسیار معروف شده است آلبوم همگانی اتمسفر دو است که این آلبوم دارای ۱۰ ترک دارد و شما می توانید آن را از سایت ها و یا یوتیوب دانلود کنید و گوش کنید. البته تمام سایت ها امروزه بیشتر آهنگ های این خوانندگان را در سایت های مختلف به اشتراک می گذارد تا علاقه مندان بتوانند از آن ها استفاده کنند.

حمید میرزایی

این یکی دیگر از خوانندگان رپ است که بیشتر طرفداران او افراد دهه ۸۰ می باشند و او تا الان طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند او دهه هشتادی می باشد و تا الان چند آهنگ مختلف منتشر کرده است و می توان گفت که صدای بسیار زیبایی دارد و معروفیت او به دلیل صدای منحصر به فرد او می باشد. بسیاری از آهنگ های این خواننده معروف را به راحتی در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

پوبون از رپرهای نسل ۴

پوریا بنکداری که با نام پوبون در دنیای موسیقی شناخته شده است، یکی از خوانندگان رپ است که می توان گفت که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده است البته این خواننده علاوه بر خوانندگی آهنگ ساز، مهندس صدا، طراح صدا، بازیگر است او در دنیای هنر فعالیت های زیادی انجام می دهد این خواننده صدای بسیار زیبایی دارد و چهره این خواننده بسیار زیبا است و عکس های او در اینستاگرام بسیار معروف است و کامنت های جالبی برای او می گذارند.

رایان

رایان

رایان یکی از خوانندگان رپ نوجوان است که صدای بسیار زیبایی دارد و تا الان چند آهنگ مختلف منتشر کرده است این خواننده طرفداران زیادی دارد اما خوب مانند همه خوانندگان مخالفت هایی دارد که با سلیقه همه افراد یکی نمی باشد. این خواننده استعداد زیادی در کار موسیقی دارد و افراد زیادی این خواننده را دوست دارند.

این مطلب را هم بخوانید
لیست رپر های ایست کوست که توسط پلیس کشته شده اند

علی نجدی

علی نجدی یکی دیگر از رپرهای ایرانی است که کار موسیقی را خیلی دوست دارد این خواننده تا به الان آهنگ های خیلی خوبی منتشر کرده است و شما می توانید آهنگ های معروف این خواننده را در اینترنت جستجو و دانلود کنید. این خواننده صدای بسیار زیبایی دارد و همه او را دوست دارند.

هیپ هاپولوژیست

این خواننده جدید در سبک رپ است که تا الان چند آهنگ مختلف منتشر کرده است و طرفداران زیادی دارد و صدای این خواننده بسیار زیبا است.

چرسی

این خواننده یکی دیگر از موسیقی دان های سبک رپ است که تا الان آهنگ های زیادی منتشر کرده است و بسیاری از طرفداران او صدای این خواننده را خیلی دوست دارند.

اشکان کاگان

یکی دیگر از خوانندگان رپ است که بسیاری از افراد آهنگ ها این خواننده را دوست دارند و می توان گفت که آهنگ های این خواننده بسیار جذاب است و شما خیلی راحت می توانید آهنگ های او را از یوتیوب و سایت های مختلف دانلود کنید.

رپرهای نسل 4 چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپرهای نسل ۴ چه حاشیه هایی داشته اند؟

کلاً بیشتر افراد معروف حاشیه دارند و خوانندگان هم حاشیه های زیادی دارند و اما رپرها با حاشیه داشتند و درست کردن معروف می شوند و به شهرت و معروفیت آن ها کمک زیادی می کند. بیشتر این خواننده ها حاشیه های در مورد دوست دختر یا رابطه داشتن بوده است که این افراد توجه خاصی به این حاشیه ها نکرده اند. لیست رپرهای نسل چهار را می توانید در سایت های مختلف ببینید.

عکس رپرهای نسل ۴

عکس های جدید و عکس قدیمی این خوانندگان رپ را می توانید در اینستاگرام آن ها و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این خوانندگان محبوب این روز ها خیلی درگیر هستند زیرا آن ها در حال تمرین خوانندگی می باشند هم کار ساخت موسیقی و ترانه سرایی را انجام می دهند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به آن ها شده است. این خوانندگان عکس های زیادی از خود در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است و البته طرفدارانش دوست دارند بیشتر از زندگی خصوصی آن ها بدانند. این خوانندگان در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند و شما می توانید در آنجا با آن ها در ارتباط باشید.

پیج اینستاگرام رپرهای نسل چهار چیست؟

صفحه اینستاگرام این خوانندگان به فالوور های زیادی رسیده است. که می توان گفت این عدد برای یک خواننده تازه کار بسیار فوق العاده است. پس قطعاً با فعالیت های بیشتر و کار های پر رنگ تر این عدد بیشتر و بیشتر خواهد شد هر چند این خوانندگان الان جزء خوانندگان سرشناس ایران می باشند و طرفداران زیادی دارند و اگر دوست دارید که از زندگی لحظه به لحظه این خوانندگان با خبر شوید می توانید پیج های آن ها را در اینستاگرام پیدا کنید و آن ها را دنبال کنید. البته این خوانند گان حرفه ای، طرفداران زیاد در اینستاگرام دارند. این خوانندگان معروف اینستا خود را باز گذاشته است تا مخاطبان آن ها را دنبال کنند.

این مطلب را هم بخوانید
رپر های روسی مافیایی که باید بیشتر با آن ها آشنا شوید

معروف ترین آهنگ های رپرهای نسل چهار کدامند؟

معروف ترین آهنگ های رپرها که تا الان بسیاری از افراد را جذب خود کرده است، آهنگ های دیره دیگه، خط قرمز، پرواز، است این آهنگ ها تا الان سر و صدای خیلی زیادی کرده است البته آهنگ های بیشتری وجود دارد که شما می توانید آن ها را از سایت های مختلف دانلود کنید.

بهترین رپر نسل 4 چه کسی است؟

بهترین رپر نسل ۴ چه کسی است؟

افراد زیادی جزء رپرهای نسل ۴ هستند و تا الان طرفداران خیلی زیادی دارند. بعضی از این افراد بسیار معروف هستند مانند رایان، علی رضا ان ام، حمید میرزایی و خیلی از افراد دیگر که امروزه بسیار معروف هستند و افراد زیادی آن ها را خیلی دوست دارند. این افراد بسیار معروف بعضی اوقات به دلیل مشغله کاری فعالیت کمتری دارند که می توان گفت این موضوع بسیاری از طرفداران آن ها را ناراحت کرده است.

کدام یک از رپرهای نسل چهار فعالیت کمی دارند؟

در دنیای موسیقی بعضی افراد بسیار کم فعالیت می کنند و بعضی از خوانندگان دیگر خوب می توان گفت فعالیت خیلی خوبی دارند. اما افرادی که فعالیت کمتری دارند پوبون، علی نجدی، چرسی و اشکان کاگان البته این افراد در اوایل کمی فعالیت بیشتری داشتند اما الان یک مقدار فعالیت آن ها کمتر شده است.

دانلود فول آلبوم رپرهای نسل ۴

دانلود آهنگ های این خوانندگان خوب و جذاب را می توانید از گوگل و یا سایت های مختلف پیدا کنید و دنبال کنید و البته سعی کنید که از سایت هایی استفاده کنید که کیفیت بیشتری داشته باشد. این روز ها با وجود اینترنت آهنگ های خیلی زیادی را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید. این خوانندگان آهنگ های خود را بر روی سایت های خیلی معتبر به اشتراک می گذارد تا همه بتوانند آهنگ های آن ها را داشته باشند. البته نمی توانیم بگیم که چه سایتی بهتر است. چون الان تمام سایت ها کیفیت خیلی خوبی دارند و همه آهنگ ها را بسیار خوب به دست مخاطب می رسانند. اما باز هم سایت های وجود دارد که از سایر سایت ها بهتر است.

درآمد رپرهای نسل چهار چقدر است؟

درآمد این خوانندگان در ایران از انتشار و فروش آلبوم، برگزاری کنسرت می باشد اما به دلیل اینکه آن ها تازه کار هستند و به شهرت زیاد دست پیدا نکرده اند درآمد زیادی از رپ ندارند و بیشتر درآمد آن ها از جایی دیگر و شغل دوم آن ها تأمین می شود.

رپرهای نسل ۴ کجا زندگی می کنند؟

بیشتر این افراد در ایران زندگی می کنند و تا الان در مورد زندگی خود خیلی مصاحبه نکرده اند. زیرا این افراد جدید هستند و هنوز اطلاعات خیلی زیادی در مورد زندگی خصوصی آن ها مشخص نشده است.

معروف ترین دیس و دیس بک رپرهای نسل چهار

معروف ترین دیس و دیس بک رپرهای نسل چهار

رپرای نسل ۴ تا الان همه دیس بک های آن ها معروف هستند و شما می توانید همه آن ها از سایت های مختلف و یا یوتیوب دانلود کنید و به آهنگ های جذاب آن ها گوش کنید.

سوالات متداول

 1. رپرهای نسل ۴ در ایران زندگی می کنند؟

  بیشتر آن ها در ایران هستند.

 2. آیا رپرهای نسل ۴ کنسرت برگزار کرده اند؟

  این رپرها هنوز اول راه هستند و کنسرت برگزار نکرده اند.

 3. آیا رپرهای نسل ۴ ازدواج کرده اند؟

  بسیاری از این افرا هنوز سن کمی دارند و مجرد هستند.

 4. آیا رپرهای نسل ۴ در سال جدید آهنگ دارند؟

  در این مورد هنوز چیزی نگفته اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :