آدام بیلزریان فرزند پاول بیلزریان و برادر دن بیلزریان یکی از ثروتمندترین قمارباز ها می باشد. آدام همانند برادرش پوکر بازی کرده و یک نویسنده نیز می باشد او متولد آمریکا بوده و بعد از اتفاقاتی که برای پدرش افتاد زندگی اش تغییر کرده و به کشور دیگر مهاجرت کرد. امروز می خواهیم به بیوگرافی این پوکر باز معروف و ثروتمند بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آدام بیلزریان کیست؟

آدام بیلزریان کیست؟

آدام بیلزریان و دن بیلزریان برادر او از پوکر باز های حرفه ای می باشند او شاید همانند برادرش معروف نباشد ولی وقتی میزان ثروت او را بفهمید هوش از سرتان خواهد پرید! باید بگوییم شهرت آدام به دلیل نسبت او با دن بیلزریان معروف که یکی از مشهور ترین بازیکنان پوکر می باشد است در ادامه بیشتر به دن بیلزریان خواهیم پرداخت. توجه کنید که م یتوایند از ویکی پدیا Adam Bilzerian هم کمک بگیرید.

آدام بیلزریان کیست؟ درباره این سوال باید بگوییم او متولد ۱۹۸۳ بوده و در فلوریدا بزرگ شده است. پدرش پاول بیلزریان در سال ۲۰۰۱ به علت تقلب و دزدی توسط اف بی آی دستگیر شده و به زندان فرستاده شد. شغل محبوب آدام خدمت به ارتش بوده که بعد از این اتفاق در آن دچار شک شده و با خود گفت ارزشش را نداشته که بخواهم از کشورم دفاع کنم که کارشان زندان انداختن پدرم بوده است. در سال ۲۰۰۷ آدام از آمریکا مهاجرت کرده و شهروند کشور سنت کیتس و نویس شد در همین زمان بود که او با بازی پوکر آشنا شده و با بازی در تورنومنت های مختلف هم اکنون ثروتش به طور عجیبی در حال افزایش است. برادر او قبل از آدام پوکر بازی می کرده و معروف بود و زمانی که وی پا به این حرفه گذاشت ترفند ها و استراتژی های بازی پوکر را از برادر خودش آموخت آدام بیلزریان در اول کار در چند بازی آنلاین شرکت کرده و توانست در آن ها برنده شود. او در سال ۲۰۰۹ با شرکت در مسابقه WSOP توانست جایزه ۱۳۸۵۶۸ دلاری در مقام ۴۷ ام را به دست آورد. وی علاوه بر بازی پوکر نویسنده نیز می باشد در سال ۲۰۱۰ اولین کتاب خود را با نام love it or چاپ کرده که موضوع آن درباره خاطره های کودکی اش، از به زندان افتادن پدرش تا ترک کردن آمریکا و صرف نظر کردن از شغل مورد علاقه اش است این کتاب مخاطبان زیادی را در پی داشته و بسیاری از افرادی که آن را خوانده اند به آدام حق داده که چنین تصمیماتی گرفته باشد.

عکس آدام بیلزریان

شما می توانید برای دیدن عکس های این پوکر باز به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید.

آدام بیلزریان چه حاشیه هایی داشته است؟

آدام برعکس برادرش دن بیلزریان زندگی بدون حاشیه و آرامی داشته و حتی یکی از سوالاتی که برای اکثر مخاطبان ایجاد شده است این است که چرا آدام بر خلاف برادرش است و تا به امروز حاشیه ای نداشته در صورتی که برادرش دن یکی از پر حاشیه ترین پوکر باز های جهان می باشد که هر روزه حواشی ایجاد می کند.

این مطلب را هم بخوانید
معنی بلاگر چیست و بلاگری شامل چه شاخه هایی می شود؟

همچنین شایعه هایی در مورد رابطه داشتن او با دو ایرانی به نام های آنا وکیلی و مندی وکیلی بر سر زبان ها افتاده است که هنوز نمی توان در مورد صحت یا رد این موضوع نظر قطعی داد.

پیج اینستاگرام این پوکر باز چیست؟

درباره پیج اینستاگرام این پوکرباز اطلاعاتی در دسترس نیست.

آدام بیلزریان و دن بیلزریان چه نسبتی دارند؟

دن بیلزریان برادر آدام می باشد. دن زندگی مجللی پر از ثروت، جشن، شهرت و پول دارد در صورتی که آدام مردی آرام و ساکت بوده و ترجیح داده است زندگی بدون حاشیه و آرامی بر خلاف برادرش دن بیلزریان داشته باشد. آدام در سال ۲۰۰۷ بعد از ترک آمریکا به کشور سنت کیتس و نویس رفته و در آن جا خانه ای خرید و شهروند آن کشور شد بعد از آزاد شدن پدرش از زندان او را هم به آن جا برده و هم اکنون در آن جا زندگی می کنند در صورتی که دن در آمریکا بوده و تبعیت آن کشور را دارد. دن بیلزریان که علاوه بر پوکر یکی از شاخ های مجازی می باشد در سال ۲۰۰۷ به دلیل ثروت خانوادگی که داشت بازی پوکر را شروع کرده تا این که در سال ۲۰۰۹ به مقام جهانی ۱۸۰ رسید. او بعد از دوست دختر های زیادی که داشت سر انجام با دختری به نام maria در سال ۲۰۱۹ ازدواج کرد. در سال ۲۰۱۵ دن اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت خواهد کرد ولی بعد از دیدار با دونالد ترامپ پشیمان شده و از او حمایت کرد. او به دلیل این که یکی از شاخ های مجازی بوده و عکس و کلیپ هایی از زندگی شخصی اش و امکانات و ثروت خود منتشر می کند توانسته مشهور شده و هم اکنون حدود ۳۰ میلیون فالور دارد.

درآمد این پوکر باز چقدر است؟

درآمد این پوکر باز چقدر است؟

درآمد او در هر بازی با توجه به مقامی که کسب می کند متفاوت بوده ولی در حال حاظر ثروت او صد میلیون دلار تخمین زده شده است. آدام در ایالات متحده رتبه ۱۱۲۰ از برندگان جوایز نقدی قرار دارد همچنین از نظر محبوبیت در مقام ۵۷۰ است و علاوه بر آن در رتبه ۱۵۱ برنده جوایز نقدی نوادا ایالات متحده می باشد.

این شخص کجا زندگی می کند؟

او در کودکی در آمریکا بوده که در سال ۲۰۰۷ بعد از به زندان افتادن پدرش به کشور سنت کیتس و نویس مهاجرت کرده است و هم اکنون نیز در آن جا حضور دارد.

همسر آدام بیلزریان کیست؟

درباره همسر آدام بیلزریان اطلاعاتی در دسترس نیست.

ثروت آدام بیلزریان چقدر است؟

ثروت آدام بیلزریان چقدر است؟

پدر آدام، پاول بیلزریان یکی از میلیونر های خود ساخته بوده که قبل از به زندان افتادن او حساب بانکی برای فرزندان خود باز کرده و این ثروت را به آن ها داده است البته باید بدانید آن ها با سرمایه گذاری هایی که داشته اند توانسته اند به این ثروت دست یابند. ولی خود آدام بر این باور است که نیمی از ثروت خود را از طریق بازی های پوکر به دست آورده است. ناگفته نماند برادرش دن یکی از افرادی است که بیشترین ثروت را از راه بازی پوکر به دست آورده و دارایی او چیزی حدود ۱۵۰ میلیون دلار است. درآمد آدام چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

این مطلب را هم بخوانید
خالکوبی علی اصغر مجرد که برای او حاشیه ساز شد

آدام بیلزریان در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

او در مسابقه wsop در سال ۲۰۰۹ توانست به رتبه ۴۷ رسیده و در سال ۲۰۱۴ به رتبه ۶۱ برسد همچنین در این مسابقه در سال ۲۰۱۵ موفق شد به رتبه ۷۵ دست یابد. با شرکت در مسابقه نولیمیت هولدم در سال ۲۰۱۷ موفق شد به مقام ۴۴ رسیده و در سال ۲۰۱۶ به رتبه ۱۲۲ دست یابد.

درست است که آدام مانند برادرش در این حرفه مشهور نیست ولی موفق شده اسم و رسمی از خود برجا بگذارد و به گفته خود او ثروت خالصش از برنده شدن در بازی های پوکر بوده است.

این پوکر باز چه جوایزی دریافت کرده است؟

این پوکر باز چه جوایزی دریافت کرده است؟

 • در سال ۲۰۰۹ با شرکت در مسابقه WSOP توانست مبلغ ۱۳۸۵۶۸ دلار را برنده شده و به رتبه ۴۷ دست یابد.
 • در سال ۲۰۱۷ با شرکت در مسابقه نولیمیت هولدم توانست مبلغ ۲۱۷۰۰ دلار در مقام ۴۴ بدست آورد.
 • در سال ۲۰۱۴ با شرکت کردن در مسابقه wsop توانست به رتبه ۶۱ با مبلغ ۴۱۶۴ دست یابد.
 • آدام با شرکت در مسابقه WSOP در سال ۲۰۱۵ موفق شد به مبلغ ۴۳۹۰ دلار در مقام ۷۵ بدست آورد.
 • همچنین در سال ۲۰۱۶ در مسابقه نولیمیت هولدم شرکت کرده و توانست به رتبه ۱۲۲ و جایزه ۲۲۳۴ دلاری دست یابد.
شغل اصلی آدام بیلزریان چیست؟

شغل اصلی آدام بیلزریان چیست؟

همان طور که در بالا گفته شد او یکی از پوکر باز های موفق می باشد که علاوه بر شرکت در مسابقه های پوکر نویسنده بوده و در آن نیز موفق می باشد.

سوالات متداول

 1. دن بیلزریان کیست؟

  نام اصلی او دن براندون بیلزریان بوده که در ۷ دسامبر سال ۱۳۸۰ به دنیا آمده است او از معروف ترین پوکر باز های جهان بوده و علاوه بر بازی پوکر بازیگر نیز می باشد. او زندگی کاملا متفاوت با برادرش آدام دارد و به خوشگذرانی پرداخته و علاوه برآن دختر باز حرفه ای نیز می باشد. او تا کنون دو بار سکته قلبی کرده ولی باز هم نمی خواهد سبک زندگی اش را تغییر دهید. او در فیلم هایی مثل Olympus Has Fallen ،Equalizer و The Other Woman حضور داشته است.

 2. آیا خانواده بیلزریان شرکت دارند؟

  بله، شرکت بزرگ بیلزریان که یک شرکت ارمنی آمریکایی می باشد. این شرکت از پدربزرگ آدام جوآن بیلزریان و مادربزرگش اسکار بیلزریان به پدر و مادر آدام ارث رسیده و هم اکنون بخشی از ثروت آدام از طریق همین شرکت می باشد.

 3. آدام بیلزریان تا کنون چه کتاب هایی نوشته است؟

  نام یکی از کتاب های او Land of the Free, My Ass می باشد که در ۱۴ ژانویه سال ۲۰۱۱ منتشر شده و کتاب دومش به نام Null America در ۲۲ ژوئن سال ۲۰۱۱ منتشر شده است. نام سومین کتاب آدام Love It Or Leave It- So I Left بوده که در ۴ ژوئیه سال ۲۰۱۰ انتشار یافت.

 4. او در چه سنی پوکر را شروع کرده و در مسابقات شرکت کرد؟

  آدام بیلزریان بازیکن پوکر بوده و آن را از برادرش دن آموخته است و تمامی فن های این بازی را از او به صورت کامل یاد گرفته و در آن زمان در بازی های آنلاین شرکت می کرد؛ ولی در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار در مسابقه WSOP حضور یافت. و بعد از آن توانست از شرکت کردن در مسابقات مبلغی حدود ۱۰۰ میلیون دلار تا کنون کسب کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :