آقازاده های ایران افرادی هستند که از لحاظ مالی بسیار تأمین هستند و تا کنون کمبود پولی نداشته اند. اما شاید تا به امروز با خودتان فکر کرده اید که این افراد کجا هستند و یا چگونه زندگی می کنند.

فهرست مطالب پنهان
آقازاده های ایران چه افرادی هستند؟

آقازاده های ایران چه افرادی هستند؟

آقا زاده های ایران کسانی هستند که پدر یا مادر آن ها شغل بسیار خوبی دارند و درآمد آن ها بسیار بالا است. همه ما می دانیم اگر یک نفر از لحاظ مالی بسیار خوب باشد قطعاً فرزندان آن ها هم از رفاه و آسایش خاصی برخوردارند. در اینجا ما چند نفر از آقا زاده های ایران را معرفی می کنیم.

 ساشا سبحانی

ساشا سبحانی پسر احمدرضا محرابی سفیر سابق ایران در ونزوئلا در زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد بود. این فرد فقط به خاطر این که دوباره یک فرد مشهور شود به کار های غیر اخلاقی مانند قاچاق انسان و پولشویی دست زد. البته این فرد را همه جزء آقازاده های فاسد ایرانی می دانند.

امیر حسین مرادیان

امیر حسین مرادیان پسر سابق سفیر ایران در دانمارک بود. این فرد دو سال پیش با آناشید حسینی ازدواج کرد و طبق گفته های خبرگذاری مراسم این زوج بسیار لاکچری بوده است و طوری که همه از مراسم عروسی میلیاردی این فرد در سایت ها و اینستاگرام صحبت می کردند، اما بعد از دو سال امیرحسین مرادیان خبر جدا شدنش را در اینستاگرام منتشر کرد.

آناشید حسینی

آناشید حسینی یک طراح لباس است، این خانم در اهواز به دنیا آمده است و فارغ اتحصیل رشته معماری است. اما به دلیل این که از کودکی علاقه بسیاری به طراحی داشته است، بعد از پایان تحصیلش به دنبال علاقه خود می رود. این فرد در سال ۱۳۹۷ با امیر حسین مرادیان پسر سفیر دانمارک سابق ازدواج کرده است که بعد از دو سال خبر جداییشان همه را شوکه کرد.

 ساشا سبحانی

دختر حسن روحانی

به گفته بعضی از خبرگذاری ها آقای حسن روحانی دو دختر دارد و سه پسر که یکی از پسران آن در سال ۷۶ فوت کرده است. دختر حسن روحانی که جزء هیت علمی دانشکده فناوری نوین است و طبق خبر هایی که یافت شده است ایشان در اتریش زندگی می کنند، البته طبق گفته های سایت خبر ها صحبت های جالبی از خانواده و مخصوصاً دختران حسن روحانی در سایت نیست و بیشتر افراد آن ها را قبول ندارند.

مسعود ترکیبی

مسعود ترکیبی که مشهور به شاخ اینستاگرام است و تا به امروز عکس های بسیار بدی از این فرد در اینستاگرام پخش شده است. طبق خبر هایی که رسانه ای شده مسعود ترکیبی فرزند لاریجانی است، اما بعد از مدتی این خبر ها تکذیب شد و گفته اند که اسم پسر لاریجانی علی هست و هیچ نسبتی با مسعود ترکیبی ندارند.

فائزه رفسنجانی

فائزه رفسنجانی دختر نماینده مجلس شورای اسلامی بود و در سال ۱۷ دی ۱۳۴۱ در قم متولد شده است. طبق خبر هایی که شنیده می شد این فرد سال ها به خاطر تخلفاتی که کرده بود در زندان بود و الان کسی به طور دقیق نمی داند که آیا او واقعاً از زندان آزاد شده است. طبق گفته های این شخص اعلام کرده است که یک زمانی جزء آقا زاده های ایران بوده است و به این شخصیت خود بسیار افتخار می کند اما با توجه به فوت پدرش و صحبت هایی که در مورد خانواده ایشان شده است بسیار معترض است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی علی کریمی + ماجرای توهین تتلو به علی کریمی

یاسین رامین

یاسین رامین یکی دیگر از آقا زاده های ایرانی است او پسر رئیس سازمان حلال احمر است. آقای یاسین در سال ۱۳۹۳ با مهناز افشار بازیگر خوب ایرانی ازدواج کرد و بعد از چند سال این زوج صاحب فرزندی به نام لیا شدند. اما طبق خبر هایی که شنیده شد این زوج به دلیل اختلاف هایی که داشتند از هم جدا شدند.

چه حاشیه هایی برای آقازاده های ایران به وجود آمد؟

حاشیه هایی که برای آقازاده های ایرانی درست شده است و در همه جای شبکه های مجازی در مورد آن صحبت می کنند؛ مانند قاچاق انسان که توسط ساشا سبحانی و یا طلاق امیرحسین مرادیان و یا عروسی آناشید حسینی که به معروف ترین عروسی سال معرفی شد و مورد حاشیه سازی آن ها شده است.

عکس آقازاده های ایران را در کجا پیدا کنیم؟

عکس های آقازاده های ایرانی را می توانید در گوگل و اینستاگرام و یا کانال های مختلف تلگرام پیدا کنید. البته این آقازاده ها عکس های خود را بیشتر در گوگل انتشار داده اند. اما اینستاگرام آن ها فعال است.

درآمد این آقازاده های از کجاست؟

درآمد این آقازاده های از کجاست؟

درآمد بسیاری از آن ها از فعالیت هایی که می کنند به دست می آید مانند ساشا سبحانی از طریق قاچاق انسان و پولشویی که می کند درآمد های میلیاردی به دست می آورد. یا محمدیاسین رامین در کار واردات دارو است و درآمد خود را از این راه تأمین می کنند. همین طور که گفتم این افراد درآمد خود را از فعالیت هایی که دارند تأمین می کنند و یا پشتوانه ای قوی از طرف خانواده خود دارند که نیاز های آن ها را برآورده می کند.

 آدرس پیج اینستاگرام آقازاده های ایران چیست؟

آدرس های پیج های آقازاده های ایرانی را می توانید با یک سرچ کردن نام آن ها مانند sashazob، ساشا سبحانی سرچ کنید و آن ها را پیدا و دنبال کنید. آقازاده های ایران اینستا همان آقازاده های که در اینجا معرفی کردیم؛ مانند و یاسین رامین و یا یاسمین اشرافی، حمیدرضا عارف هستند که این افراد در اینستاگرام معروف هستند.

یوتیوب آقازاده های ایران

بیشتر آقازاده های ایرانی خیلی کم در یوتیوب فعالیت می کنند و فعالیت بیشتر آن ها در اینستاگرام و یا تلگرام و گوگل است.

آیا آقا زاده ها به کلاب هاوس علاقه نشان داده اند؟

کلاب هاوس آقازاده های ایران را به طور دقیق نمی دانیم در این شبکه و یا نرم افزار فعالیت داشته باشند. البته بعید می دانیم که اصلاً این افراد در این نرم افزار فعالیتی داشته باشند.

اسامی آقازاده های ایرانی در آمریکا را از کجا بیابیم؟

اسامی این افراد را می توانید از گوگل پیدا کنید؛ مانند اردشیر لاریجانی که در دانشکده آمریکا تحصیل کرده است و همچنان در آن کشور دارد فعالیت می کند؛ عیسی هاشمی که فارغ التحصیل از دانشگاه لس آنجلس و الان در آمریکا با همسر و فرزندانش در حال فعالیت است. آقازاده های دزد که امروزه بسیاری در مورد آن ها صحبت می کنند و حتی رئیس بانک مرکزی سابق هم صحت این حرف ها را تأیید کرده اند. به گفته ایشان ۱۴۸ میلیارد دلار در حساب های آقازاده های ایران در خارج است و به گفته این فرد این همه پول از کجا و چرا باید تا این حد پول به حساب این افراد از ایران منتقل شود.

ماشین آقازاده های ایران

ماشین آقازاده ها قطعاً از ماشین های میلیاردی است زیرا این افراد با وجود درآمد خیلی بالایی که دارند قطعاً گران ترین ماشین ها را سوار می شوند.

عکس ماشین های آقازاده های ایرانی را می توانید در اینستاگرام و یا تلگرام و یا گوگل سرچ کنید و آن ها را ببینید هر چند ماشین های میلیاردی آن ها واقعاً دیدن دارد.

این مطلب را هم بخوانید
امیر حسین ایپکچی فوتبالیست و شریک پیام صادقیان در سایت شرط بندی

خوشگذرانی آقازاده ها

طبق خبر هایی که گفته شده است خوشگذرانی آقازاده های ایرانی در محله های بالاشهر مانند کاخ شاه پهلوی، کاخ سد لتیان، ویلای سپتیک تانک در اطراف تهران است. می توان گفت که حتی خوشگذرانی این افراد با خوشگذرانی افراد دیگر جامعه بسیار متفاوت است.

آقازاده های ایرانی برای معروف شدن تلاش می کنند؟

آقازاده های ایرانی اینستاگرام بسیار زیاد شده اند. بسیاری از افراد برای جلب توجه و یا بالا بردن فالوور های خود در اینستاگرام دست به کار های عجیب و غریبی می زنند؛ تا بتوانند خود را به عنوان یک فرد مشهور یا به قول معرف آقازاده اینستاگرام معرفی کنند.

عکس آقازاده های ایرانی را می توانید از طریق پیج های اینستاگرام شان و یا از طریق گوگل سرچ کنید و آن ها را ببینید و بشناسید. آقازاده های ایرانی در خارج را به شما معرفی کردیم. مانند عیسی هاشمی، احسان نور بخت، اردشیر لاریجانی و خیلی افرادی که پدران آن ها بسیار سرشانس هستند و در حال حاضر آن ها در خارج از کشور دارند فعالیت می کنند و یا درس می خوانند.

نام این افراد مانند اردشیر لاریجانی، عیسی هاشمی، فائزه رفسنجانی، ساشا سبحانی، احسان نوربخت و خیلی از افراد دیگری که می توانید آن ها را در گوگل پیدا کنید. آقازاده های ایران ویکی پدیا اصطلاحی است که بیشتر برای افراد مشهور و کسانی که پدران سرشناس و پولداری دارند استفاده می شود و البته این اصطلاح برای مقامات سیاسی و فرزندانشان استفاده می شود.

فیلم درباره آقازاده های ایرانی

فیلم آقازاده های ایران را فکر کنم همه شما دیده باشید. این فیلم یک فیلم ۲۹ قسمتی بود که در مورد یکی از آقازاده های ایرانی که تخلفات اقتصادی زیادی را در ایران انجام داده است؛ در این بین یک مأمور کاملاً مخفی که او هم یک آقازاده است و البته کاملاً هویت پلیسی آن مخفی است و سعی دارد که جرم های آن ها را شناسایی و آن ها را دستگیر کند.

آقازاده های ایران چرا منفور هستند؟

آقا زاده های منفور ایران کسانی هستندکه بسیاری از تخلفات را انجام داده اند؛ برای مدت زیادی در زندان ها بودند و یا هستند مانند فائزه رفسنجانی، ساشا سبحانی، مسعود ترکیبی و خیلی از افراد دیگری که هنوز نام آن ها مشخص نشده اند و به دلیل خلاف هایی که کرده اند آن ها منفور هستند.

آقازاده های ایران پناهنده شده اند؟

آقازاده های ایران پناهنده شده اند؟

بیشتر آقا زاده های ایران در خارج از کشور پناهنده هستند؛ مانند پسر غلامعلی خسرو در انگلستان، دختر حسن روحانی در اتریش و پسر جواد ظریف که با نام مهدی ظریف که در حال حاضر در آمریکا زندگی می کنند.

چرا این افراد معمولا نام خانوادگی خود را عوض می کنند؟

اکثر این افراد نام و فامیل خود را تغییر می دهند؛ زیرا به این دلیل که پدران آن ها جزء افراد سیاسی ایران هستند و همه مردم آن ها را می شناسند. آن ها با تغییر دادن نام و فامیل خود می خواهند که مردم آن ها را شناسایی نکنند و ایجاد دردسر برایشان پیش نیاید.

این افراد بیشتر با چه قشری ازدواج کرده اند؟

آقازاده های ایرانی معمولا با افرادی ازدواج می کنند که مانند خودشان باشند و زیرا هیچ کدام از آن ها به دلیل شغل خودشان و پدرانشان نمی توانند با یک فرد معمولی ازدواج کنند.

سوالات متداول

  1. آیا آناشید حسینی این آقازاده ایرانی دوباره ازدواج کرده است؟

    طبق خبر هایی که گفته شده است؛ این خانم بعد از جدایی هنوز به ازدواج فکر نکرده است و فعلا نمی خواهد با فرد دیگری ازدواج کند.

  2. آیا واقعاً مهریه همسر یاسین رامین که خانم مهناز افشار بود ۲۲ میلیارد بوده است؟

    این خبر بعد از چند بار که در اینستاگرام و گوگل پخش شد؛ آقای یاسین رامین این خبر را تکذیب کردن و گفتند که مهریه ایشان چند شاخه گل نرگس، آینه و شمعدان و یک جلد قرآن بود.

  3. ساشا سبحانی از آقازاده های ایرانی متولد چه سالی است؟

    ساشا سبحانی متولد ۱۳۶۷ است و به دلیل خلاف هایی که کرده است در اسپانیا دستگیر شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :