آلوارو مورانا در بیست و سه اکتبر هزار و نهصد و نود و دو به دنیا آمده است و ملیت وی به اسپانیا بر می گردد. باید بدانید او هم اکنون از بازیکن های یوونتوس می باشد. او از سه سالگی در رشته ورزشی فوتبال فعالیت خود را آغاز کرده است زیرا خانواده وی علاقه بسیاری به فوتبال داشتند و مدتی پدر موراتا به عنوان مربی به پسرش تعلیم می داد. آلوارو موراتا بعد از آن به بهترین باشگاه فرستاده شد و در حال حاضر در تیم یوونتوس در سمت مهاجم شروع به کار کرده است. او یک رابطه عاشاقنه داشت که سرانجام آن به ازدواج ختم شد و وی سه فرزند دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

از بیوگرافی آلوارو موراتا چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی آلوارو موراتا چه اطلاعاتی به دست می آید؟

آلوارو موروتا از فوتبالیست های سری آ در بیست و سه اکتبر هزار و نهصد و نود و دو به دنیا آمده است و وی در حال حاضر بیست و نه سال دارد و ملیت وی به اسپانیا بر می گردد. وی در یک خانواده ای به دنیا آمده است که علاقه چشمگیری به فوتبال دارند و یک خواهر به نام مارتا آبریل  برادرش با نام مارتین می باشد و پدر وی با نام آفونسو موراتا در تجارت فوتبال فعالیت می کند و مدت کوتاهی مربی پسرش بود و مادر او سوسانا ماراتا نام دارد. قد وی یک متر و نود و وزنش هشتاد و چهار کیلو گرم می باشد و این شخص در رشته فوتبال فعالیت ویژه ای دارد و در تیم های بسیاری فعالیت داشته است.

این شخص در سال ۲۰۱۷ ازدواج کرده است و این ازدواج با یک رابطه کاملا عاشقانه آغاز شدو نام همسر او آلیس کامپلو است و این دو زندگی عاشقانه ای دارند و در کنار هم به خوشی زندگی  می کنند وی در باشگاه یوونتوس در سمت مهاجم فعالیت دارد و همینطور در تیم ملی قوتبال اسپانیا نیز شرکت دارد و بسیار درخشیده است. وی فوتبال را از سه سالگی در باشگاه رئال مادرید شروع کرده و تا به اکنون به تیم یوونتوس ئرسیده است و در سمت مهاجم بازی می کند.  آلوارو دارای سه فرزند با نام های لئوناردو موراتا، ادواردو موراتا کامپلو، آلساندرو موراتا می باشد و آلوارو در کنار خانواده پنج نفره خود بسیار شاد و خرسند می باشد.

آلوارو موراتا در چه پستی فعالیت دارد؟

آلوارو موراتا در چه پستی فعالیت دارد؟

وی در تیم های مختلف و قوی بازی داشته است و با هر کدام مدت کوتاهی همکاری داشت و در آخر وی در تیم یوونتوس به فعالیت پرداخت و به همراه کریستیانو رونالدو زوج قدرتمند و قوی را تشکیل دادند. وی با بازگشت به این تیم یک قهرمانی جام حذفی و یک قهرمانی سوپر جام ایتالیا را تجربه کرده است. او در تیم یوونتوس در سمت مهاجم به فعالیت پرداخته است و بسیار موفق  می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
لیست سلبریتی های مجرد بالای چهل سال + رابطه های نا تمام آن ها

تیم فعلی آلوارو موراتا چیست؟

آلوارو موراتا در حال حاضر در تیم یوونتوس همکاری می کنند و مسابقه های زیادی شرکت کرده است و وی موفقیت های زیادی برای این تیم کسب کرده است و در سمت مهاجم بازی می کند.

رقم قرارداد آلوارو موراتا با تیم خود چقدر است؟

از رقم قرارداد وی در جایی سخن به عمل نیامده است و اما در بعضی از اخبار شنیده می شود که  دارای خالص مورراتا حدود شصت میلیون دلار می باشد و جزو افرادی می باشد که از دارای بالایی برخوردار است.

درامد این فوتبالیست چقدر می باشد؟

سخنی دباره درآمد ماهانه این بازیکن در جایی گفته نشده است و اما از رقم نهایی ایم شخص که در اخبار شنیده می شود حدود شصت میلیون دلار می باشد و جزو افراد پولدار به حساب می آید.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های این فوتبالیست جوان می توانید ه سرچ کردن نام وی به لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و وارد پیج وی شوید و عکس هایی که در کنار خانواده و فرزندان و دوستان خود دارد می توانید مشاهده کنید. یا اینکه بها مراجعه به مرورگر های معتر و مختلف  می توانید نام وی را در ئآنجا سرچ کرده و به قسمت تصاویر رفته ون عکس های وی را در کنار خانواده و دوستان مشاهده کنید. وی از ممحبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار است و همینطور در اینستاگرام نیز فعالیت بسیاری دارد. می توانید به مراجعه به پیج او جزو افرادی باشید که او را دنبال می کنند و از او حمایت کنید. در بعضی از کانال های تلگرامی نیز عکس های وی را می توان مشاهده کرذد زیرا افرادی وجود دارند که به سلبریتی هایی که علاقه دارند و به همین دلیل عکس ها و تصاویر آنها را در کانال هایی که ایجاد کرده اند قرار می دهند و برای دیگران به اشتراک می گذارند.

ارزش این فوتبالیست در ترانسفر مارکت چقدر است؟

این ورزشکار در طول فعالیت کوتاه مدت خود خوش درخشیده است و افتخارات متعددی را کسب نموده است. ارزش او در ترانسفر مارکت مبلغی در حدود شصت میلیون پوند می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های شهریور ماهی خارجی و ایرانی به همراه تاریخ تولد دقیق آن ها

پیج اینستاگرام آلوارو موراتا چیست؟

برای دستیابی به پیج اینستاگرام این بازیکن توانمند می تاوانید نام وی را به لاتتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و به پیج شخصی وی سر بزنید و عکس ها و فیلم هایی را که در پیج خود قرار داده است مشاهده کنید. وی فعالیت بسیاری در فضای مجازی دارد و همینطور فالوور های زیادی نیز دارد و می توانید شما هم جز فالوور های وی قرار بگیرید و او را حمایت کنید و از روزمرگی های او دیدن کنید.

همسر آلوارو موراتا کیست؟

آلوارو با دوست دختر خود به نام آلیس کامپلو که یک مدل ایتالیایی است در هفدهم ژوئن سال ۲۰۱۷ ازدواج کرد.

سوالات متداول
۰ بببببب

سوالات متداول

 1. نام همسر این بازیکن یوونتوس چیست؟

  آلوارو موراتا در سال ۲۰۱۷ با شخصی به نام آلیس کامپلو ازدواج کرد که سر انجام این ازدواج سه فرزند است و موراتا یک خانواده پنج نفره تشکیل داد.

 2. وی در حال حاضر د رچه تیمی فعالیت دارد ؟

  آلوارو موراتا اکنون در تیم یوونتوس در سمت مهاجم فعالیت دارد .

 3. آلورا مورتا در چه سنی فعالیت در رشته فوتبال را آغاز کرد؟

  آلوارو موراتا در سه سالگی خود به این رشته علاقه مند شد و فعالیت داشت و بع داز آن خانواده اش او را در باشگاه های معروف ثبت نام کردند و باعث یشرفت روز افزون او شدند.

 4. آیا رابطه وی با ماریا پومبو صحت دارد؟

  آوارو در سال ۲۰۱۴ در سن بیست و دو سالگی وارد رابطه عاشقانه ای با این دختر شد که در سال ۲۰۱۵ به دلایلی این رابطه به اتمام سید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :