آندره درومند را می توان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان دانست. این بازیکن محبوب امروزه در تیم بسکتبال ملی آمریکا بازی های بسیار درخشانی انجام داده است. درومند در باشگاه پر افتخار لس آنجلس لیکرز بازی می کند.

آندره درومند کیست؟

آندره درومند کیست؟

در بیوگرافی آندره درومند، بهترین بازیکن بسکتبال جهان آمده است که او در تاریخ ۱۰ ماه اوت سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است. این بازیکن آمریکایی در رقابت های تیم های nba عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و به همین دلیل نامش در میان بهترین بسکتبالیست های جهان ثبت شده است .

عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

با سرچ کردن آندره در ویکی پدیا و یا زندگینامه Andre Durumand می توانید به اطلاعات زندگی این بازیکن و عکس های مختلف حرفه ای و شخصی او در سایت های اینترنتی دست پیدا کنید. یوتیوب Andre Durumand نیز پر از تصاویر و ویدیو هایی از اسلم دانک های Andre Durumand می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام آندره درومند چیست؟

آندره درومند اینستا به نام خودش دارد و در آن تصاویر و ویدیو های زیادی منتشر می کند. Andre Durumand در بسکتبال بازیکن شناخته شده ای است و پیج اینستاگرامش طرفداران مخصوص به خودش را دارد.

جوایز و افتخارات آندره درومند

مهم ترین جایزه این چهره محبوب رقابت های بسکتبال را می توان ام وی پی بسکتبال آمریکا دانست. این جایزه، افتخار ارزشمندی برای یک بازیکن در طول دوران فعالیتش به حساب می آید. این بازیکن در کنفرانس غرب nba و در تیم لیکرز این عنوان را کسب کرده است.

چه حاشیه هایی برای آندره درومند به وجود آمد؟

مصدومیت آندره درومند در فصل گذشته را می توان یکی از حواشی بازی های او به شمار آورد. در زمانی که سن Andre Durumand هنوز به ۳۰ سال نرسیده است، این بازیکن مصدومیتی جدی در بازی را تجربه کرد. همچنین بیان می شود او به صورت جدی مشغول به شرط بندی بسکتبال nba است که با توجه به این که دنیای او بسکتبال است پیش بینی می شود این موضوع درست باشد.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

درومند در تیم ملی کشورش آمریکا بازی می کند. حرکات برتر Andre Durumand در باشگاه لس آنجلس لیکرز نیز از بهترین ویدیو های بسکتبال در این کشور است.

این مطلب را هم بخوانید
بلاگر های ایرانی در ترکیه که بیشترین فالور را دارند

همسر این بازیکن کیست؟

چند سالی است که درومند به زندگی متاهلی قدم گذاشته است. از همسر این بازیکن تصاویر و فیلم هایی در سایت های اینترنتی موجود است.

ملیت این بازیکن

آندره درومند در کشور آمریکا به دنیا آمده است و سال ها است که برای کشورش بازی می کند. این بازیکن اصلیتش به کشور آمریکا بر می گردد و کلیه تمرینات Andre Durumand در باشگاه های کشورش انجام می گیرند.

سوالات متداول

 1. <strong>Andre Durumand برای چه کشوری بازی می کند؟</strong>

  این بازیکن محبوب امروزه در تیم بسکتبال ملی آمریکا بازی های بسیار درخشانی انجام داده است.

 2. <strong>تاریخ تولد آندره درومند چه تاریخی است؟</strong>

  او در تاریخ ۱۰ ماه اوت سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است.

 3. <strong>چرا نام این بازیکن در میان بهترین های بسکتبال دنیا دیده می شود؟</strong>

  این بازیکن آمریکایی در رقابت های NBA عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و به همین دلیل نامش در میان بهترین بسکتبالیست های جهان ثبت شده است.

 4. <strong>مهم ترین افتخار این بازیکن چیست؟</strong>

  مهم ترین جایزه این چهره محبوب رقابت های بسکتبال را می توان ام وی پی بسکتبال آمریکا دانست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :