آرین زمان از بلاگر های معروف اینستاگرامی است. این چهره را صدف بیوتی، بلاگر محبوب دنیا آرایش و لوازم بهداشتی به مردم معرفی کرد. آرین با استعداد بالایی که داشت خیلی زود توانست در زمینه بلاگری سفر و مدلینگ محبوب شود.

آرین زمان کیست؟

آرین زمان کیست؟

برای آشنایی او به عنوان مشهورترین بلاگر ایرانی ساکن ایتالیا بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی آرین زمان داشته باشیم. این بلاگر در اینستاگرام بسیار موفق است و امروزه بیش از ۵۸۰ هزار فالوور دارد. او از موفق ترین بلاگر های شبکه های مجازی در زمینه سفر و استایل است. آرین زمان در ایران به دنیا آمده است ولی امروزه می تواند زبان فارسی را به راحتی صحبت کند. البته دوستان نزدیک او از جمله صدف مسائلی، همان صدف بیوتی معروف به همراه همسرش علی نقش موثری در آموزش زبان فارسی و اصطلاحات آن به این شخص داشته اند. آرین به دادن فحش ها با لهجه بامزه ای که دارد در اینستاگرام مشهور است.

آرین در ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۷۴ در شهر ریدجو کالابریا که شهری در کشور ایتالیا است، به دنیا آمده است. مادر او تهرانی و پدرش از شهر اصفهان است. پدر و مادر آرین هر دو تاجر بودند و این شغل خانواده آرین زمان در مدت زمان زیادی بوده است. آن ها در یکی از سفر های تجاریشان با یکدیگر آشنا شدند. مادر این بلاگر مدت زمان زیادی به عنوان مجری در شبکه های مختلف تلویزیونی فعالیت می کرد. او امروزه به همراه مادرش در شهر سیسیل واقع در جنوب کشور ایتالیا زندگی می کنند. صدف بیوتی و همسرش در چند وقت گذشته مهمان آن ها بوده اند. او در اینستاگرام چهره ای محبوب و دوست داشتنی است. او در زمینه های مختلفی سعی می کند در این پلتفرم اجتماعی فعالیت داشته باشد و از ساکن بودن در یک شاخه متنفر است. او از طریق همین ارتباطاتش با دیگران امروزه به زبان های زیادی مسلط است و دوستان زیادی از کشور های مختلف دارد.

عکس های آرین زمان را در کجا ببینیم؟

عکس های آرین زمان را در کجا ببینیم؟

تصاویر زیادی از آرین زمان در اینستاگرام او قرار دارد. شما می توانید با فالو کردن او در این پلتفرم، تصاویر و فیلم های زیادی از او را در این پلتفرم مشاهده کنید. آرین زمان اینستا بسیار فعالی دارد و در آن جا به صورت هر روزه به انتشار تصاویر و فیلم هایی از زندگیش مشغول است. راه دیگر دیدن عکس های آرین، مراجعه به پیج دوستان او است. این بلاگر را در اکثر سفر های صدف بیوتی و علی می بینیم. او در پیج بلاگر های دیگر نیز بسیار فعال است و سعی می کند در سفر هایشان، همراه آن ها باشد. او تا به امروز با بسیاری از بلاگر های ایرانی و خارجی تجربه مسافرت به کشور های اروپایی و آسیایی را به کسب کرده است.

آدرس صفحه اینستاگرام آرین زمان چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام آرین زمان چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام آرین به نام خود او است. او در این پلتفرم صاحب سه پیج کاری است و در هر پیج فعالیت های خاصی می کند. پیج اصلی او با بیش از ۵۸۰ هزار نفر فالوور، arian-zamani نام دارد. عمده فعالیت او در اینستاگرام در این پیج است. پیج های دیگر او در اینستاگرام شامل photosbyarian و loungr-corthe-catania می باشند که در آن ها به کار خارج از اینستاگرام و بلاگری که دارد، مشغول است. این بلاگر در زمینه عکاسی هم فعالیت دارد و یکی از پیج هایش به عکس هایی که او می گیرد، اختصاص دارند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ریبار رپر معروف و پرحاشیه نسل 4

کلاب هاوس آرین زمان

در زمانی که اپلیکیشن کلاب هاوس تازه روی کار آمده بود و چهره های اینستاگرامی همه وارد این برنامه شده بودند، آرین نیز همراه دیگر دوستانش در کلاب هاوس اکانتی ساخت. او در روم های زیادی شرکت کرد و در اکثر این روم ها از تجربه های بلاگری و سفر هایش گفت. امروزه او دیگر در این برنامه فعالیت زیادی ندارد و پیج های اینستاگرام و یوتیوب آرین زمان نسبتا فعال تر از کلاب هاوس می باشند.

درآمد آرین زمان از کجاست؟

آرین زمان از جمله بلاگر های موفق شبکه اینستاگرام است. درآمد بلاگر ها در این پلتفرم جهانی از راه تبلیغات و معرفی پیج ها و محصولات مختلف به دست می آید. آرین امروزه از بلاگر های موفق در زمینه سفر است و از راه معرفی هتل ها و رستوران هایی که به آن ها می رود، درآمد زیادی به دست می آورد.

ماجرای رابطه وی با صدف بیوتی چه بود؟

ماجرای رابطه وی با صدف بیوتی چه بود؟

صدف مسائلی، با نام مستعار و اینستاگرامی صدف بیوتی از چهره های فعال اینستاگرام در زمینه آرایش است. اگر از دنبال کنندگان صدف بیوتی در اینستاگرام باشید، حتما آرین را در استوری های مسافرت او دیده اید. او و آرین بعد از مراسمی که در شهر فلورانس برگزار شد با یکدیگر دوست شدند و تا به امروز نیز بسیار صمیمی در کنار یکدیگر در سفر های مختلف حضور دارند. در آخرین سفرشان آن ها بیش از یک هفته همراه هم دور ایتالیا را گشتند. عده ای با دیدن تصاویر این دو، که نشان از رابطه بسیار صمیمی آن ها داشت، شروع به گفتن شایعاتی درباره ارتباطات این دو با یکدیگر کردند. این اتهامات هیچ کدام واقعی نبوده اند. صدف در بسیاری از سفر ها به همراه همسرش علی است و او رابطه اش با آرین، به هیچ وجه مسئله پنهانی در مقابل همسر و خانواده اش نبوده است.

علت مهاجرت آرین زمان از ایران چه بود؟

آرین چند سالی است که به کشور ایتالیا مهاجرت کرده است و در کنار مادرش زندگی می کند. آرین در ابتدا به قصد درس خواندن از ایران رفت و خیلی زود توانست در ایتالیا شغل و جایگاه خوبی پیدا کند. او در رشته روابط عمومی و همچنین ارتباطات تجاری در دانشگاه ایتالیا تحصیل کرده است. امروزه آرین خانه بسیار مجلل و شیکی در میلان دارد و هر از گاهی به مادرش که در سیسیل است نیز سر می زند. او زندگی بسیار مرفه و خوبی را در کشور ایتالیا دارد و به هیچ وجه قصد ندارد آن را از دست دهد.

آرین در ابتدا قرار بود به ایران برگردد که با موفق شدنش در اینستاگرام و کشور ایتالیا از این تصمیم صرف نظر کرد. او اعلام کرده است که قصد بازگشت به ایران را به هیچ عنوان ندارد و زندگی خوبی را در ایتالیا دارد. دوستان دیگر آرین هیچ کدام در کشور ایران زندگی نمی کنند و او تا به حال دلیلی برای سر زدن به وطنش نداشته است. آرین در ایتالیا درآمد بسیار خوبی از راه مدلینگ و بلاگری کسب کرده است که این درآمد را هرگز نمی توانست در ایران به دست آورد.

چه حاشیه هایی برای آرین زمان به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای آرین زمان به وجود آمد؟

تا به امروز بیش تر حواشی مربوط به آرین در ارتباطش با دوستان دخترش بوده است. یکی از حاشیه های مهم آرین، درباره ارتباط بسیار نزدیک و صمیمیش با صدف بیوتی است. او و صدف زمان زیادی است که با یکدیگر رفت و آمد دارند و این موضوع برای مخاطبان آن ها همیشه سوالاتی را ایجاد کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
الیف آکسو دوست دختر جدید وینیسیوس مهاجم رئال مادرید

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

تا به امروز مصاحبه رسمی با آرین انجام نشده است. او بیش تر وقتش را در اینستاگرامش می گذراند و از طریق لایو هایی که منتشر می کند با مخاطبانش ارتباط دارد. آرین با دیگر بلاگر ها از جمله صدف بیوتی لایو های زیادی را منتشر کرده اند و در این لایو ها به سوالات مخاطبانشان پاسخ داده اند.

دوست دختر آرین زمان کیست؟

دوست دختر آرین زمان کیست؟

آرین زمان با دختران زیادی دوست است، اما هیچ یک از آن ها رابطه دوست دختری با او ندارند. ارتباطات او از زمان بلاگر شدنش در اینستاگرام بسیار زیاد شد. او امروزه با بلاگر هایی مانند آنابلا، صدف بیوتی و ترسا دوستی بسیار نزدیکی دارد. این بلاگر اغلب تنهایی سفر نمی رود و در تمام آن ها یکی از این دوستان دخترش همراه او هستند.  

آرین زمان مدل است؟

آرین زمان در صنعت مدلینگی و لایف استایل فعالیت گسترده ای دارد. او عاشق پوشیدن لباس های جدید است و سعی می کند این سبک را در اینستاگرامش منتشر کند. او در زمینه مدلینگ و همچنین عکاسی مدلینگ فعالیت زیادی دارد. او فعالیت هایش در این زمینه را در یکی دیگر از پیج های اینستاگرامش منتشر می کند.

لایو های آرین در رابطه با چه موضوعاتی است؟

لایو های او در رابطه با چه موضوعاتی است؟

او در اینستاگرامش به شدت فعال است و لایو ها و ویدیو های زیادی از خودش منتشر می کند. او در اغلب این لایو ها سعی می کند با مخاطبانش به زبان فارسی صحبت کند. این بلاگر درباره اتفاقات روزمره و سفر هایش در این لایو ها صحبت می کند. او در لایو های اینستاگرامی به برخی از پرسش های مخاطبانش نیز پاسخ می دهد و از این طریق سعی می کند با آن ها تبادل داشته باشد.

سوالات متداول

 1. <strong>آرین زمان متولد چه سالی و در چه شهری است؟</strong>

  آرین در ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۷۴ در شهر ریدجو کالابریا که شهری در کشور ایتالیا است، به دنیا آمده است.

 2. آ<strong>رین چند پیج در اینستاگرام دارد؟</strong>

  او در این پلتفرم صاحب سه پیج کاری است و در هر پیج فعالیت های خاصی می کند.

 3. پ<strong>یج اصلی اینستاگرامی آرین زمانی چیست</strong>؟

  پیج اصلی او، arian-zamani نام دارد که عمده فعالیت او در این پیج صورت می گیرد.

 4. <strong>آرین زمان در حساب اینستاگرام اصلیش چه تعداد فالوور دارد؟</strong>

  پیج اصلی او با بیش از ۵۸۰ هزار نفر فالوور امروزه در میان مخاطبان بسیار محبوب است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :