صدف بیوتی در این روزها به یکی از بهترین و مطرح ترین و موفق ترین و حرفه ای ترین میکاپ آرتیست ها و سلبریتی های اینستاگرام دنیا است. او در ایران متولد شده است و اما هم اکنون در خارج از کشور عزیزمان ایران زندگی می کند. در این مقاله سعی داریم به معرفی ایشان و حرفه و زندگی خصوصی وی بپردازیم.

صدف بیوتی کیست ؟

صدف بیوتی یا صدف مسائلی متولد چهاردهم تیرماه سال هزار و سیصد و شصت و هشت هجری شمسی می باشد.صدف مسائلی در پایتخت کشور ایران ، شهر تهران به دنیا آمده است و مدت زیادی است که به همراه خانواده اش به سان فرنسیسکو مهاجرت کرده اند و در آن جا زندگی می کنند.شاید با خودتان بگویید صدف مسائلی یعنی چه؟ مسائلی در واقع نام خانوادگی ایشان می باشد.صدف مسائلی، از سال ها پیش تا به امروز،با توجه به زمینه و حوزه ی فعالیتش،به صدف بیوتی معروف است.عرصه وحرفه ی فعالیت صدف،میکاپ و ارایش و تبلیغات برند های آرایشی در شبکه های اجتماعی می باشد.این میکاپ آرتیست خفن و کار بلد ف امروزه علاوه بر سراسر کشور عزیزمان ایران،در بسیاری از کشور های ایران نیز به شهرت و معروفیت رسیده است.خانم صدف مسائلی دوران تحصیلات دانشگاهی اش را در دانشگاه آزاد اسلامی تهران در رشته ی کارشناسی شیمی گذرانده است.

صدف بیوتی تحصیلات در این رشته را در همین حد متوقف کرده است و از دانشگاه فارغ التحصیل شده است و اما پس از آن به رشته ی پرستاری روی می آورد.البته که این موارد هیچ کدام باعث نشد صدف مسائلی از رویای کودکی و آرزو و هدف اصلی اش که میکاپ آرتیست شدن است دور بماند. و سر انجام پس از آن به شدت پیگیر حرفه ی میکاپ را که حرفه و رویای مورد علاقه ی دوران کودکی او بود ، شده است.او دقیقا عین همین حرف را گفته است که از کودکی به میکاپ می پرداخته است و خیلی دوست داشته که روزی در این حرفه فعالیت و موفقیت کسب کند و خود را به پیشرفت های زیادی برساند.

صدف بیوتی و همسرش

جایگاه صدف در کشور ایران در حوزه ی آرایش و لوازم آرایشی

صدف بیوتی که جایگاه و مقام بسیار بالایی در کشورمان ایران و جهان، به عنوان یک بیوتی بلاگر و میکاپ آرتیست و حوزه ی آرایش و همچنین لوازم آرایشی که با نام برند خودش تولید می شوند،دارد،دارای عنوان ،دومین اینفلوئنسر برتر در دنیا در حوزه ی میکاپ و لوازم آن،می باشد. صدف مسائلی بیوتی بلاگر خفن و حرفه ای و بسیار موفقی است که از سال های گذشته تا کنون با به اشتراک گزاشتن ویدئو ها و تصویر های آموزشی در حوزه و زمینه ی آرایش و میکاپ و همچنین ماسک صورت و انواع و اقسامِ گوناگون لوازم و ابزار آرایشی ، توانسته است به جایگاه بسیار پیشرفته ای برای خود فراهم نماید.

صدف بیوتی و همسرش

صدف بیوتی با شخصی به نام علی،در سال هزار و سیصد و نود و هفت ازدواج کرده است و متاهل می باشد.تقریبا حدود دو سال است که از ازدواج این زوج عزیز گذشته است.علی ، همسر صدف بیوتی در عرصه ی موسیقی و آهنگ سازی فعالیت می کند.البته که او علاوه بر فعالیت در حرفه و عرصه ی مختص خودش، در بسیاری از فعالیت های همسرش ، خانم صدف مسائلی ، همراه بوده است و می باشد.حضور علی را در بسیاری از تصاویر و ویدئو هایی که صدف در صفحه هایش در شبکه های اجتماعی منتشر می کند، به چشم می خورد.

این مطلب را هم بخوانید
زندگی نامه مبارزه آنتونی جاشوا و بررسی مبارزه آنتونی با تایسون فیوری

صدف بیوتی همکاری های زیادی را از همسر عزیزش دریافت کرده است.علی از ابتدای رابطه و ازدواجشان تا کنون همواره پشت گرمی برای صدف بوده است و یکی از عوامل مهم در اینگونه پیشرفت کردن خانم صدف بیوتی ، میکاپ آرتیست و بیوتی بلاگر خفن ایرانی و جهانی ، همسرش علی بوده است.به عنوان مثال،این دو زوج عزیز و دوست داشتنی به همراه یکدیگر ویدئو و تصاویر آموزش ماسک های مختلف پوستی برای صورت و دیگر اعضای بدن را ضبط و به اشتراک می گذارند.اغلب فیلم و تصویر برداری های ویدئو و تصاویر موجود در پیج صدف عزیز نیز توسط همسر او علی ضبط و تنظیم شده است.

اینستاگرام صدف بیوتی

ایده ی عنوان صدف بیوتی از کجا می آید؟

صدف بیوتی، همان طور که می دانیم عنوانی است که صدف مسائلی در بین بچه بیوتی ها و دیگر مخاطبان و علاقه مندان دنیای میکاپ و آرایش با آن به شهرت و شناخته شدن رسیده است.البته که این عنوان همچون یک ایده به ذهن خانم صدف مسائلی رسیده است و آرام آرام با همین عنوان به شهرت رسیده است.در آن ابتدای فعالیت صدف در شبکه های اجتماعی پس از مدتی آغاز به جست و جو کردن در یوتیوب در میان بیوتی بلاگر ها کرد.نتیجه ی این جست و جو و جویندگی نتیجه ای بود که خدمت شما عرض می نماییم.

صدف بیوتی نکته ی قابل توجه ای که نظر او را به خود جلب کرده بود این بود که،در تمام و سراسر دنیا افراد و شخصیت های مطرح و معروف و با کیفیت زیادی وجود دارند که در حوزه ی بیوتی و میکاپ و بیوتی بلاگر بودن به فعالیت ها و موفقیت هایی رسیده اند و نیاز های علاقه مندان به دنیای میکاپ و آرایش را فراهم می آورند.همین نکته که عرض کردیم ، درست بر خلاف آن چه که در ایران است،می باشد.

اینستاگرام صدف بیوتی

صدف بیوتی میکاپ آرتیست مطرح و بیوتی بلاگر خفن و حرفه ای ایرانی هم اکنون در اینستاگرام دارای دو صفحه می باشد.صفحه ی اینستاگرام صدف که مربوط به حوزه ی فعالیت و حرفه ی وی یعنی میکاپ و آرایش و تبلیغات برند های آرایشی است ، دارای بیش از سه میلیون فالوئر می باشد.در آن ابتدای کار که تازه صدف در اینستاگرام پیج زده بود، در کمتر از یک سال توانست بیش از یک میلیون علاقه مند به دنیای میکاپ و آرایش و مخاطب دنیای بیوتی جذب کند.نکته ی قابل توجه در خصوص دنبال کنندگان صدف مسائلی این است که این میکاپ آرتیست و بیوتی بلاگر خفن ایرانی و جهانی ، بدون هیچ تبلیغاتی و تلاش خاصی و حاشیه و جمجالی به جز به اشتراک گزاشتن ویدئو و تصاویر آموزشی ارایشی و میکاپ به صورت حرفه ای توانست به این جایگاه و مطرح و مشهور شدن برسد.

صدف به سرعت به موفقیت و هدف خود رسید و از همان موقع به صورت جدی تر و حرفه ای حرفهو عرصه ی مورد علاقه اش را دنبال کرد و به مشهوریت بسیار زیادی در دنیای میکاپ رسید. این میکاپ آرتیست و بیوتی بلاگر زن ایرانی توانست در کمتر از یک سال به تیک آبی(Verified Badge) که در خصوص افراد و بلاگر های مشهور اینستاگرام است را دریافت کند. البته که او در خصوص این موفقیت و پیشرفت و مطرح شدنش از علاقه مندن و مخاطبانش بسیار متشکر است.

این مطلب را هم بخوانید
چگونه بلاگر شویم و درآمد های بالا از این کار داشته باشیم؟

محتوای پیج اینستاگرام صدف بیوتی

صدف بیوتی در صفحه ی اینستاگرامش ویدئو های آموزشی بسیار حرفه ای را به اشتراک می گذارد که در آن به نکات بسیار خوبی که برای همه ی آرایشگر ها مفید و مورد استفاده و بره برداری است می پردازید.اگر به دنیای آرایش و زیبایی علاقه مند هستید کافی است که اینستاگرام صدف بیوتی را سرچ نمایید تا هزاران هزار ویدئو و تصویر از آموزش های خفن صدف را دریافت نمایید.او هر گاه که به رقم خاصی دنبال کننده می رسد جشنی در صفحه ی اینستاگرام خود برگزار می نماید و از دنبال کنندگانخود تشکر می کند که محتوا و مطالب و تصاویر و ویدئو های به اشتراک گزاشته شده در صفحه اش را دنبال می کنند.

صدف بیوتی تا کنون به بسیاری از کشور ها و شهر های جهان در خصوص حرفه و فعالیتش رفته است.در واقع باید بگوییم این میکاپ آرتیست و بیوتی بلاگر آن قدر حرفه ای و پیشرفته است که از سوی کشور های مختلف در خصوص حرفه اش دعوت می شود.مناطق و کشور و شهر هایی نظیر: پاریس،هلند،نیویورک،ونیز،استانبول،رم،لاس وگاس،قطر،ازبکستان،لندن،آنکارا،از جمله مناطقی است که صدف به آن جا دعوت شده و سفر کرده است.

صدف بیوتی در برنامه ی چند شنبه با سینا

رابطه ی صدف با فالوئر ها

صدف در حال حاضر در میان فالوئر ها و بچه بیوتی های صفحه ی اینستاگرامش بسیار محبوب می باشد.صدف، بیوتی بلاگر و میکاپ آرتیست مطرح و خفن ایرانی دارای انرژی و ذوق بسیار زیادی می باشد.همین امر سبب شده است که رابطه ی بسیار بسیار خوبی با فالوئر ها و بچه بیوتی های پیجش داشته باشد.تمام این عوامل موجب شده است فالوئر هایش نیز نسبت به صدف عزیز احساس دوستی و صمیمیت زیادی داشته باشند.البته که صدف نیز دارای مخاطبان و دنبال کننده های پر و پا قرص از تمامی سنین و اقشار و علاقه مندان دنیای میکاپ است.

صدف بیوتی البته دارایی علاقه مندان و طرفداران زیادی است که هوای صدف را دارند.فالوئر های او نیز برای صدف دوست داشتنی در قبال ین همه محبت و حس خوبی که به دنبال کننده هایش منتقل می کند،از لطفشان مایه می گذارند.مثلا آن ها بسیار از کامنت های محبت آمیز در بخش کامنت های تصویر و ویدئو های صدف در صفحه اینستاگرام و یوتیوب استفاده می کنند.او در ابتدای اغلب ویدئو هایش از این عبارت ” بچه ها سلام من برگشتم به یک ویدئو ی دیگه” استفاده می کند.همین لحن و طرز ب رخورد صدف موجب افزایش صمصمیت وی با فالوئرهایش می شود.

صدف بیوتی در برنامه ی چند شنبه با سینا

صدف بیوتی در برنامه ی چند شنبه با سینا که مجری این برنامه ی محبوب سینا ولی الله است حضور داشته است.صدف به قسمت سوم از فصل دوم این برنامه دعوت شده است.سینا در این برنامه به مصاحبه ای در خصوص چگونگی ورود صدف به این عرصه و معروف شدن و … بسیاری از جزئیات جالب زندگی خصوصی و کاری ِ وی پرداخت.

سوالات متداول کاربران

  1. نام خانوادگی صدف بیوتی چیست؟

    نام خانوادگی صدف،مسائلی است.

  2. صدف در کدام یک از شهر های ایران به دنیا آمده است؟

    در شهر تهران متولد شده است.

  3. صدف در اینستاگرام چند تا فالوئر دارد؟

    صدف در اینستاگرام دارای بیش از سه میلیون دنبال کننده از همه جای جهان است.