رپ یکی از پدیده هایی است موسیقی جهان در سال های اخیر با آن روبه‌ رو شده است به نحوی که سال به سال با پیشرفت های زیادی همراه بوده و روز به روز ملت های بیشتری را درگیر خود کرد. ملت ایران نیز از این قضیه مستثنی نبود و رپ توانست موسیقی فارسی را درگیر خود کند. این امر باعث شد که جوان های با استعداد زیادی به سمت رپ جذب شوند.

اشکان کاگان از موفق ترین رپرهای ایران و جهان یکی از همین افراد با استعداد بود که با تلاش های زیادی که در این زمینه انجام داد توانست اسم و رسمی را در رپ فارسی برای خود بدست آورد.

اشکان کاگان کیست؟

اشکان کاگان کیست؟

اشکان سعادت لو که همه دوست داران رپ فارسی و طرفدارانش او را با اسم هنری اشکان کاگان می شناسند از رپرهای نسل ۴ متولد ۱۳ دی سال ۱۳۶۹ در شهر ری تهران می باشد. او که مدرک تحصیلی خود را نیز در همین شهر در زمینه علوم سیاسی گرفته است که همین امر باعث شد که مطالعات زیادی داشته باشه و که از همین طریق در کنار آن برای خود شعر بنویسید. در مصاحبه های که اخیرا با یکی از خبرگزاری ها انجام داده تاکید کرده که یکی از عوامل پیشرفتش همین مطالعات بوده است.

معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان کدامند؟

معمولاً ملاک خاصی برای مشخص کردن بهترین آهنگ از خواننده ها وجود ندارد. هر چند که در نظر سنجی ها مشخص می شود که بعضی از آهنگ های یک خواننده از بهترین‌ آهنگ هایش محسوب می شوند ولی مهم‌ ترین ملاک برای مشخص کردن چنین آهنگ هایی سلیقه شخصی می باشد به گونه ای که ممکن است بهترین آهنگ از نظر یک نفر بدترین آهنگ از نظر شخص دیگری باشد.

آهنگ آژیر

این ترک یکی از بهترین آهنگ های اشکان بوده که در سال ۱۳۹۹ خوانده است. همچنین آهنگسازی و بیت سازی این آهنگ بر عهده خود اشکان بوده است که این کار با استقبال بسیار زیاد طرفدارانش همراه بود.

آهنگ کردی

این آهنگ اشکان کاگان را می توان گفت که یکی از گنگ ترین آهنگ های محسوب می شود چون بسیار خلاقانه و با لحنی بسیار تند این آهنگ را خوانده است. این آهنگ که در سال ۱۴۰۰ منتشر شد که بیت سازی و آهنگ سازی آن نیز توسط خود اشکان بوده است.

آهنگ نابودی

در این آهنگ اشکان به صورت خیلی خلاقانه به مشکلات موجود در جامعه اعتراض می کند که همین امر باعث شده است گه این آهنگ یک نوع آهنگ رپ اجتماعی در نظر گرفته شود. این آهنگ در سال ۱۳۹۹ منتشر شد که همانند بقیه آثار اشکان با استقبال زیادی همراه بود.

آهنگ ماریو بوزو

ماریو بوزو در اصطلاح در بازار رمز ارز به کندل های بسیار بزرگ و طولانی گفته می شود و دلیل آن طولانی بودن این آهنگ است که تقریباً می شود گفت که طولانی‌ترین آهنگ او محسوب می شود.

آهنگ فروتن باش

این آهنگ در سال ۱۳۹۸ منتشر شده است و بیت سازی آن بر عهده خود اشکان بوده یکی است اجتماعی ترین کار او محسوب می شود چون اشکان در این آهنگ از صفت های خوب اخلاقی که در هر فرد باید وجود داشته باشد با مخاطبان خود صحبت می کند.

آهنگ آدم فضایی

آدم فضایی عنوان آهنگی است که اشکان این آهنگ را با خواننده دیگری به نام چرسی در سال ۱۳۹۸ خوانده و منتشر کرده‌ اند. این آهنگ با بیت سازی فوق العاده سجاد رجایی همراه بوده است که او علاوه بر این کار در چند کار دیگر با اشکان و چرسی همکاری داشته است.

آهنگ شهر خدا

شهر خدا عنوان آهنگی است اشکان در مورد شهر مورد علاقه خود یعنی زادگاهش ری خوانده است. در این آهنگ او با تاکید بر زیبایی های شهر و صفات خوب مردم این شهر به صورت رپ توانسته است آهنگ بسیار زیبایی را به طرفداران خود اهدا کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی علی پاشا رپر به همراه بررسی حواشی و عکس دوست دخترش

آهنگ رز

آهنگ رز که بازمینه ای تقریباً عاشقانه توسط اشکان کاگان خوانده و منتشر شده است می توان در بخش دیس لاو نیز جا داد .دیس لاو بخشی از رپ است که با مضامین عاشقانه به صورت تندخوانی همراه است.این آهنگ در سال ۱۳۹۶ با آهنگسازی محمد بهادری منتشر شده است .

آهنگ پارس

این آهنگ بر خلاف بقیه آهنگ های اشکان کاگان در خصوص میهن پرستی و عرق به وطن در سال ۱۳۹۸ خوانده شده است. آهنگ سازی این آهنگ نیز بر عهده محمد بهادری بوده که در بین آهنگ سازان ایرانی جزو ۱۰ تای برتر محسوب میشود.

آهنگ خیمه شب بازی

در کل اشکان کاگان خواننده ای است که بسیار به تنوع دادن به کارهایش اهمیت می دهد و در هر بخش از موسیقی به نوعی وارد می شود. این آهنگ نیز به نسبت بقیه کارهای او تفاوت های زیادی دارد که می‌ توان از تفاوت‌های آن لحن بسیار یواش و نرم خواندن اشکان در این آهنگ نام برد.

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

به طور کلی این خواننده تنها یک آلبوم را منتشر کرده است که آن هم در سال ۱۳۹۹ و با همکاری چرسی بوده است. این آلبوم ۱۰ ترکه با نام شهر خدا بوده که آهنگ سازی آهنگ های آن بر عهده چند شخص مختلف بوده است. اشخاصی مانند محمد بهادری و سجاد رجایی البته اکثر بیت سازی و آهنگ سازی های این آلبوم را خود اشکان انجام داده است که این خود نشان‌ دهنده استعداد و ظرفیت بالای این خواننده است.

اشکان کاگان چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به این که اشکان کاگان شهرت زیادی نسبت بقیه رپر های مطرح ایرانی ندارد از همین جهت از حواشی کمتری نیز برخوردار است. خود در مصاحبه هایی که اخیرا داشته است بیان کرده که از زندگی حاشیه ای متنفر بوده و تلاشش بر این است که همیشه به دور از حواشی کار خود را دنبال کند که این کار باعث می شود سرعتش در پیشرفت کردن خیلی بیشتر شود. بنا به این دلایل او حاشیه قابل ذکری تاکنون نداشته است.

اشکان کاگان کجا زندگی می کند؟

با توجه به این که اشکان کاگان متولد شهر ری تهران بوده و فعالیت خود را در زمینه رپ در همین شهر آغاز کرده بود و علاوه بر این طبق اطلاعاتی که از وی وجود دارد او صاحب یک گیم نت در همین شهر نیز هست پس از این داده ها می توان نتیجه گرفت که او هم اکنون نیز در همین شهر زندگی می‌ کند. البته شایعات زیادی در مورد مهاجرت وی به ترکیه وجود دارد اما تا کنون هیچ کدام از این شایعات تایید نشده است.

درآمد اشکان کاگان چقدر است؟

اشکال کاگان نیز به مانند بقیه رپر های ایرانی علاوه بر فعالیت در زمینه خوانندگی در زمینه های دیگری نیز فعالیت می کند برای مثال او مدیریت یک گیم نت را بر عهده دارد. هم چنین در بعضی از خبرگزاری ها عنوان شده است که پس از شهرت در خوانندگی سعی در ایجاد یک سایت شرط بندی کرده است و تا حدودی نیز در این راه موفق بوده است. با توجه به همه این ها نمی توان برای این خواننده درآمد معینی را مشخص کرد.

پیج اینستاگرام اشکان کاگان چیست؟

اینستاگرام بستر مناسبی برای کسانی است که می خواهند استعداد خود را به نمایش بگزارند تا از این طریق به توانند پیشرفت کنند. اشکال کاگان به خوبی توانست از طریق این اپلیکیشن و به سرعت خود را به همه ثابت کند و طرفداران زیادی را بسدت آورد. ابتدا در پیج او فقط از عکس های شخصیش تشکیل شده بود و بعدا با گذاشتن کار های خود این پیج را به پیج کاری خود تغییر داد. آدرس پیج اینستاگرم او @prodbykagan است.

این مطلب را هم بخوانید
پدر دریل فارسی کست؟ 021 کید یا هیپ هاپولوژیست

عکس های اشکان کاگان را در کجا مشاهده کنیم؟

در گزارش یکی از خبرگزاری های که با وی مصاحبه ای را داشته است عنوان کرده که به غیر از پیج شخصی اینستاگرامش در هیچ جای دیگر علاقه به قراردادن عکس هایش ندارد و از طرفدارانش خواهش کرد که عکس ها او را در فضای مجازی قرار ندهند. با وجود هنوز عکس های وی در سایت ایرانی نشر داده شد و به راحتی علاوه بر پیج اینستاگرامَش عکس هایش را در بعضی از سایت ها می توان مشاهده کرد.

اشکان کاگان تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

از آن جایی که موسیقی رپ در ایران هنوز جا نیوفتاده است و برگزاری کنسرت در ایران غیر قانونی است او تا کنون در ایران هیج کنسرتی برگزار نکرده است. علاوه بر این خبر هایی مبنی براین که او قصد دارد کنسرت خودش را به زودی در شهر استانبول ترکیه برگزار کند وجود دارد. شهر استانبول شهری است که در آن ایرانی های زیادی وجود دارد و احتمال استقبال خوب آن از کنسرت کاگان زیاد است.

همسر اشکان کاگان کیست؟

همسر اشکان کاگان کیست؟

از آن جایی که شخصیت وی به گونه‌ ای بود که از دوره نوجوانی این تفکر را در مغز خود پرورش داده بود که ازدواج مانع پیشرفت خواهد شد. برای همین در چند تا از مصاحبه های خود که با خبرگزاری های مختلف انجام داده بود ذکر کرده بود برای پیشرفت باید مجرد ماند به همین دلیل شخص معینی وجود ندارد که از آن به عنوان همسر کاگان بتوان یاد کرد. ناگفته نماند که این شخص در دوره نوجوانی وارد رابطه های دوستانه زیادی می شد ولی هیچ کدام از آن ها به ازدواج ختم نشد.

معروف ترین دیس های اشکان کاگان کدامند؟

دیس و دیس بک یکی از بخش های جذاب رپ است که خوانندگان رپ با استفاده از رپ در درون آهنگ های خود از دیگر خواننده ها انتقاد می کنند خود این حرکت باعث شده است طرفداران زیادی از طریق همین حرکت به رپ جذب شوند. اشکال کاگان نیز از همین طریق طرفداران خود را افزایش داده است. او به خاطر دیس های که به خواننده های مطرح نظیر خلسه و پوتک داده است توانسته که خود را در این بخش ثابت کند.

اشکان کاگان تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

اشکان کاگان با توجه به شخصیتی که دارد معمولا تنها کار می کند و علاقه زیادی به همکاری با دیگر خواننده ها را ندارد. البته او در ابتدایه راه خود برخلافِ میل باطنیش با خانندگانی چون زخمی و چرسی همکاری داشته است اما پس از مطرح شدن فعالیت خود را در این زمینه به تنهایی ادامه می دهد. او براساس اطلاعاتی که وجود دارد درخواست های زیادی از دیگر خواننده ها برای همکاری دارد اما در چند سال اخیر همه ی آن ها را رد کرده است.

سوالات متداول

 1. اشکان کاگان در کجا زندگی می کند؟

  اشکان کاگان در شهر ری تهران زندگی می کند و در این شهر متولد شده است.

 2. تحصیلات اشکان کاگان تا چه مقطعی بود؟

  او لیسانس موسیقی از دانشگاه تهران داشت و در ادامه توانست از این طریق پیشرفت کند.

 3. اشکان کاگان چند سال سن دارد؟

  او متولد ۱۳دی ۱۳۶۹ می باشد و در حال حاضر در این شهر زندگی می کند.

 4. خانواده اشکان کاگان چند نفر بودند؟

  او به همراه پدر و مادر خود و دو تا خواهری که داشت جمعا پنج نفر بودند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :