بیوگرافی حسین تهی را برایتان در دسترس قرار داده ایم اما لازم می باشد که یادآور شویم این خواننده فعالیت شرط بندی خود را به صورت رسمی شروع کرده است و می توانید اطلاعات بیشتر در مورد سایت حسین تهی را از این لینک دنبال کنید.

جدیدترین بیوگرافی حسین تهی خواننده سبک رپ

موزیک زیر زمین چیزی است که در ایران و تنها در ایران به این نام شناخته می شود و در دیگر کشور ها بیشتر به موسیقی خیابانی شهرت دارد که در چنین موزیک هایی و فقط سبک های گنگ و رپ های اجتماعی دیده می شود ولی در ایران موزیک های دیگری را نیز جزو این دو گروه دسته بندی می کنند که شامل موزیم های رپ دیس لاو و آر اند بی می باشند. چنین سبک های موسیقی هیچ گاه تا کنون در ایران مجوز نگرفته اند و یک آرتیست که در این زمینه ها فعالیت دارد، نه تنها هیچ گاه مجوز نخواهد گرفت، بلکه از سوی پلیس های امنیت اخلاقی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مورد حمله و بعضا دستگیری هایی قرار می گیرند که معمولا با حبس های کوتاه مدت منجر شده و به همین دلیل دیگر فردی که زندانی می شود سابقه دار حساب شده و دیگر در هیچ کجا به او کاری را نمی سپارند و به استخدام هیچ ارگانی نیز در نخواهد آمد و علنا زندگی اش به طور کلی تباه خواهد شد.

جدیدترین بیوگرافی حسین تهی

متاسفانه در قانون اساسی کشور مان هیچ عنوانی وجود ندارد تا از چنین هنر مندانی که در سرار دنیا مانند سایر هنر مندان حق و حقوقی دارند و آزادانه فعالیت می کنند، دفاع کند. بنا بر این بسیاری از رپر های ایرانی یا باید از کشور خارج شوند و یا هم با آینده خویش بازی کرده و در کشور بمانند و فعالیت کنند، در غیر این صورت باید این حرفه را به طور کلی کنار بگذارند. اکنون در کشور مان رپر های زیادی فعالیت می کنند که تعداد افراد مشهور و کار درست در میان آن ها بسیار کم می باشد و اغلب رپر های مشهور کشور حتی آن ها که می گفتند در همین مملکت خواهند ماند نیز به خارج از کشور گریخته اند و هر کدام به شکلی خاک ایران را ترک کرده اند.

یکی از رپر هایی که در ایران به شهرت رسید و خیلی سریع از کشور خارج شد حسین تهی می باشد که جزو آرتیست های غیر مجازی است که خیلی زود تر از بقیه از ایران مهاجرت کرد و این مهاجرت را مدیون کمک های روحی و مالی مادرش می باشد. در ادامه بیشتر در رابطه با او و زندگی شخصی و بیوگرافی اش صحبت خواهیم کرد.

این مطلب را هم بخوانید
مهلا زمانی کیست؟ بیوگرافی بهترین طراح لباس ایرانی

حسین تهی کیست؟

سید حسین موسوی با لقب حسین تهی سال هاست که در زمینه موسیقی به فعالیت می پردازد و در ایران به شهرت رسیده است. او متولد تهران است و در روز شش بهمن ماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار متولد شده است. او از سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به طور غیر حرفه ای وارد عرصه موسیقی رپ شد و ترک هایی را در خانه و با امکانات کم ضبط می کرد که به گفته خودش هیچ گاه قصد انتشار آن ها را نداشته است.

حسین تهی کیست؟

او ترک هایی که در خانه ضبط می کرد را فقط خودش می شنید تا این که با امیر تتلو آشنا شد و با مذاکراتی که با او داشت تصمیم گرفتند که در همان سال های جوانی و تازه واردی خود گروهی را تاسیس کنند و از آن پست ترک های خود را تحت عنوان این گروه منتشر کنند. آن ها گروه t&t را تشکیل دادند که باعث می شد تا ترک هایشان در کنار یک دیگر بیشتر شنیده شود و بتوانند مخاطبان بیشتری را به عنوان هوادار به سمت خود بکشانند.

بیوگرافی حسین تهی خواننده با شهرتش در ایران بسیار جذاب تر شد او با انتشار ترک های مانند کلید و من و این بسیار به شهرت رسید و چند سال با انتشار ترک های دیگر وقتی دید که هوادارانش بیشتر شده اند اما نمی تواند از کارش در آمدی داشته باشد و در کشور خودش کنسرت برگزار کند تصمیم به خروج از کشور گرفت. وی در ابتدا با عنوان سفر کاری به کشور امارات و شهر دبی رفت و دو سه سالی را در آن جا فعالیت کرد و ترک هایی را ساخت و کنسرت هایی را برگزار کرد تا این که موقعیت مهاجرتش به انگلستان و شهر لندن به وجود آمد. او به لندن رفت و حالا سال هاست که در این شهر سکونت دارد.

بیوگرافی حسین تهی ویکی پدیا

بیوگرافی حسین تهی ویکی پدیا آمده است که او ترک هایی را مانند رویا و دنیا می چرخه را در لندن ساخته است که ترک های بسیار جذابی از نظر هوادارانش بوده است و کلیپ هایی را که مردم به عنوان دابسمش ساخته اند و برای او ارسال کرده اند حاکی از میزان محبوبیت آن ها بوده است.
مطالب بسیاری در ارتباط با بیوگرافی حسین تهی وهمسرش در اینتر پخش شده است اما هیچ کدام از صحت کافی بر خوردار نیستند چرا که او تا کنون از هیچ برنامه ای و حتی از صفحه شخصی اش در اینستاگرام و یا فیسبوک در ارتباط با بیوگرافی حسین تهی با همسرش مطلبی را منتشر نکرده است و ازدواج او یک سری خبر هتی جنجالی پوچ می باشد که هیچ واقعیتی ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی صبا پارسیان از دوست دختر های داوود هزینه و امیر تتلو
بیوگرافی حسین تهی ویکی پدیا

بیوگرافی حسین تهی از زبان خودش بسیار جالب می باشد او در ارتباط با همکاری هایش با سایر رپر های کشور می گوید که کار با امیر تتلو د رضا پیشرو در همان سال های اولیه کارم بسیار برایم جالب و جذاب بوده است. بعد از همکاری با آن ها توانستم که گروه مان را به عنوان یکی از گروه های رپ پارسی قلمداد کنم و احساسی رپی بودن بهم دست داد. او گفت که پس از خروجم از ایران بار ها و بار ها دلم برای خاکم تنگ شد و قصد باز گشت داشتم اما این که در آن جا جایگاه برای هنر مندانی چون ما وجود ندارد خیلی دل سردم می کند.

اعتقادات در زندگینامه حسین تهی

زندگینامه حسین تهی قسمت های حالب بسیار زیاد دارد او در کشور انگلستان و شهر لندن هر ساله در ماه محرم برای امام حسین علیه السلام دسته عزا داری راه می اندازد و طبل ریز را در هیأت می زند که این حرکت او نشان دهنده ارادتش به اهل بیت و به خصوص امام حسین می باشد. برای این حرکتش او بسیار مورد سرزنش رسانه های غربی قرار گرفته است تا حدی که تمام فعالیت هایش در عرصه موسیقی را تیز نا دیده گرفته و به او توپیده اند.

عکس و بیوگرافی حسین تهی از بیشترین مواردی است که در رابطه با این هنر مند زیر زمینی کشور مان در موتور های جست و جو سرچ می شود و به همین دلیل ما بر آن شدیم تا جدیدترین بیوگرافی حسین تهی را در سایت مان قرار دهیم و دانلود بیوگرافی حسین تهی را به صورت فایل های صوتی و تصویری قرار خواهیم داد.