در این مقاله می خواهیم راجع به زندگی نیکا فلاحی که امروزه یکی از افراد سرشناس جامعه در اینستاگرام است و توانسته است در بین شبکه های مجازی مخصوصا اینستاگرام بسیار سروصدا کند صحبت کنیم.

نیکا فلاحی یکی از بلاگرین معروف اینستاگرامی می باشد که با منتشر کردن فیلم ها و کلیپ هایی به همراه اکیپش توانسته است؛ تا کنون فالورهای زیادی جذب کند. وی طرفداران زیادی پیدا کرده است و به تازگی برای همیشه به ترکیه مهاجرت کرده است. اسم مستعار او آوین می باشد و نوزده سال سن دارد، تیم مورد علاقه اش نیز استقلال می باشد، رشته تحصیلی او تئاتر است.

نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی یکی از بلاگرین معروف اینستاگرامی می باشد نام مستعار او آوین می باشد و در رشته تئاتر فعالیت می کند، تیم مورد علاقه اش در فوتبال استقلال می باشد او دارای چشمانی عسلی رنگ است و قدش یک متر و پنجاه و پنج می باشد.

نیکا چند سال دارد؟

او متولد چهارم شهریور هزار و سیصد و هشتاد و یک است، یعنی هم اکنون نوزده سال سن دارد.

اعضای اکیپ نیکا چه کسانی هستند؟

نیکا فلاحی به همراه اکیپی که دارد از جمله دیانا رحیمی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس اقدام به ساخت ویدیو می کند. این تیم دهه هشتادی در فضای مجازی جایگاه خوبی برای خودشان کسب کرده اند؛ آن ها توانسته اند از این طریق درآمد زایی بالایی داشته باشند. اکثر مخاطبین این اکیپ دهه های هفتاد و هشتاد می باشند، نیکا با منتشر کردن کلیپ های پند آموز و فان در اینستاگرام و یوتیوب توانست معروف شود و درآمد بالایی کسب کند؛ امروزه او یکی از جوانان ثروتمند محسوب می شود.

آدرس اینستاگرام نیکا فلاحی چیست؟

نیکا یکی از این بلاگرین می باشد او نزدیک به ۳ میلیون نفر فالوور دارد. نیکا به کمک دوستانش دیانا رحیمی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس اکیپی ساخته اند که با کمک این اکیپ، کلیپ های خنده دار و پند آموز و عاشقانه و همچنین دابسمش می سازند و در اینستاگرام به اشتراک می گذارند که بازتاب بسیار عالی داشته است و توانسته علاقه مندان بسیاری را جذب خود کنند. برای دیدن کلیپ های نیکا فلاحی یا همان آوین می‌ توانید به آدرس ovin_or.g مراجعه کنید، برای دیدن کلیپ های او به صورت دائم تنها کافی است او را دنبال کنید.

کلاب هاوس نیکا

نیکا در کلاب هاوس هم حضور فعالی داشته و با هواداران خود در این شبکه اجتماعی ارتباط برقرار می کند.

نیکا فلاحی یوتیوب فعالی دارد؟

نیکا فلاحی در یوتیوب چنل اختصاصی خود را دارد و در آنجا نیز کلیپ های خود را بارگذاری می کند برای دیدن کلیپ های با کیفیتی از نیکا فلاحی می توانید چنل یوتیوبش را سابسکرایب کنید. یوتیوب یکی از برنامه های بسیار عالی است که فیلم ها را با کیفیت بسیار بالایی برای ما قابل نمایش می کند؛ تنها ایرادی که یوتیوب دارد فیلتر بودنش در ایران می باشد که آن هم با استفاده از یک فیلتر شکن قوی قابل رفع می باشد.

درآمد نیکا فلاحی از کجاست؟

درآمد نیکا فلاحی از کجاست؟

نیکا فلاحی یکی از بلاگرهای اینستاگرام می باشد او در قبال تبلیغاتی که انجام می دهد دستمزد بسیار بالایی دریافت می کند. نیکا از طریق اینستاگرام و تبلیغات توانسته است به یکی از جوانان ثروتمند تبدیل شود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی کایل لاوری بازیکن حرفه ای بسکتبال + عکس

او هم اکنون به ترکیه مهاجرت کرده است و در آنجا زندگی مرفهی برای خود رقم زده است. همچنین نیکا از طریق یوتیوب درآمد هنگفتی دریافت می کند. او به طور روزانه چنل یوتیوب اش را در صفحه اینستاگرامش معرفی می کند و به فالوورهایش می گوید که این چنل را دنبال کنند.

نیکا فلاحی توانسته است مخاطب های زیادی در یوتیوب به دست آورد وی با گذاشتن ولاگ هایی با موضوعات جذاب و بحث برانگیزی که برای مخاطبینش منتشر می کند تعداد بازدید ویدئو هایش بسیار بالا رفته است. از این رو او درآمد بسیار بالایی توسط یوتیوب برای خود به وجود آورده است.

دوست پسر نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی تا کنون با کسی وارد رابطه جدی نشده است و بیان کرده است که سینگل می باشد تیترهای زیادی در سایت های مختلف با عنوان نیکا و همسرش منتشر شده است؛ اما تمامی این تیترها و خبرها کذب می باشند.

در بعضی سایت ها نوشته شده است که نیکا اوایل با محمد روشنفکر یکی از اینفلوئنسرها در رابطه بوده است؛ اما کمی بعد این رابطه به جدایی ختم شده است. پس از آن با امیر یکی دیگر از چهره های اینستاگرام به صورت پنهانی وارد رابطه شده است؛ اما تا به حال نیکا هیچکدام از این سخنان را تایید نکرده است.

نیکا فلاحی در کدام کشور زندگی می کند؟

نیکا بلاگر خوب ایرانی متولد ایران می باشد که به دلیل محدودیت هایی که ایران دارد و قوانین بسیاری برای فعالیت در اینستاگرام و مخصوصا چهره های شناخته شده گذاشته است.

نیکا و محمد روشن فکر تصمیم گرفتند در فروردین هزار و چهار صد به ترکیه مهاجرت کنند؛ نیکا ترکیه را کشوری برای پیشرفت مخصوصا پیشرفت افرادی مثل اینفلوئنسرها می داند. اطمینان دارد با این که دوری از خانواده و دوستانش بسیار سخت بوده است اما موفق خواهد شد.

نیکا فلاحی قبل از عمل چه شکلی بود؟

نیکا چندی بعد از معروف شدنش تصمیم به جراحی زیبایی بینی گرفت بعد از عمل بینی بسیار زیباتر از قبل شد. همچنین پس از انجام عمل بینی به تزریق ژل به نواحی چانه گونه و لب پرداخت وی پس از انجام این عمل ها به یکی از پلنگ های اینستاگرام معروف شد. او چهره اش از حالت بچه گانه به یک چهره زنانه تبدیل شد به طوریکه کسی باور نمی کند نیکا متولد دهه هشتاد است.

عکس های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

عکس های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های نیکا فلاحی می توانیم به مرورگر تلفن همراه مان مراجعه کنیم و تنها با یک سرچ ساده با حجم انبوهی از عکس های این بلاگر معروف روبرو شویم و می توانیم هر کدام از این عکس ها را که خواستیم دانلود کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
سحر الهی کیست؟ بررسی رابطه سپهر صالحی و سحر الهی

نیکا فلاحی بدون آرایشی چه شکلی است؟

نیکا جزو آن دسته از بلاگرها می باشد که همیشه آرایش غلیظ انجام می دهد وی با اینکه عمل های زیبایی بسیاری انجام داده است. همچنین آرایش زیادی می کند باز هم از فیلترهای اینستاگرام نیز استفاده می کند. این موضوع فالوورهای او را ناراحت کرده است و بسیار به او می‌ گویند که دوست دارند آن را بدون آرایش ببینند. نیکا به فالورهایش قول داده است یک بار بدون آرایش استوری بگذارد.

حاشیه های این اینستاگرامر درباره چه موضوعاتی است؟

نیکا جز آن دسته از فعالان اینستاگرام می باشدکه حواشی زیادی را برای خودش به وجود آورده است؛ از جمله خبر دوستی اش با محمد روشنفکر و امیر، همچنین عمل‌ های زیبایی متعددش و به تازگی حاشیه جدیدی برای او منتشر شده است مبنی بر حضورش در کلیپ جدید حسین تهی که یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است. زمانی که حسین تهی کلیپ جدیدش را منتشر کرد در کنار نیکا فلاحی حضور داشت که این کلیپ با موجی از حواشی روبرو شد اغلب می گفتند قرار است اتفاقات جدیدی برای این دو نفر به وجود بیاید.

آیا تا به حال مصاحبه ای با نیکا فلاحی انجام شده است؟

تا کنون مصاحبه ای با نیکا که یکی از چهره های معروف اینستاگرام می باشد شکل نگرفته است.

نیکا فلاحی اهل کجاست؟

نیکا فلاحی اهل کجاست؟

نیکا اصالتاً لر بختیار می باشد، اما پدر و مادرش هم اکنون در تهران زندگی می کنند، نیکا هم همان طور که در قبل گفته شد به ترکیه مهاجرت کرده است.

برادر نیکا فلاحی نیز در کار دابسمش است؟

برادر نیکا فلاحی پوریا فلاحی می باشد که از نیکا بزرگتر می باشد، او نیز در کنار خواهرش به کار دابسمش می پردازد؛ در چند ماه اخیر که نیکا به ترکیه مهاجرت کرده است پوریا چندین مرتبه برای دیدنش به ترکیه رفته است زیرا آن ها رابطه صمیمی با یکدیگر داشتند.

دابسمش های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن دابسمش های نیکا فلاحی می توانید از اینستاگرام، یوتیوب، توییتر، آپارات و مرورگر تلفن همراه استفاده کرد برای دیدن این گونه کلیپ ها لازم است نام نیکا را در هر کدام از اپ های بالا سرچ نموده و کلیپ مورد نظر را ببینید و لذت ببرید.

سوالات متداول

 1. نیکا فلاحی کیست؟

  نیکا یکی از بلاگرین معروف اینستاگرامی می باشد نام مستعار او آوین می باشد. او در رشته تئاتر فعالیت می کند، او متولد چهارم شهریور هزار و سیصد و هشتاد و یک است او دارای چشمانی عسلی رنگ است و قد یک متر و پنجاه و پنج می باشد. وی به همراه اکیپی که دارد از جمله دیانا رحیمی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس اقدام به ساخت ویدیو پرداخت و به این صورت به شهرت رسید.

 2. نیکا فلاحی اهل کجاست؟

  نیکا فلاحی اصالتاً لر بختیار می باشد، اما پدر و مادرش هم اکنون در تهران زندگی می کنند.

 3. آیدی اینستاگرام نیکا فلاحی چیست؟

  اینستاگرام یک برنامه جهانی است که اغلب انسان ها از آن استفاده می کنند؛ برای دیدن کلیپ های نیکا یا همان آوین می‌ توانید به آدرس ovin_or.g مراجعه کنید و از دیدن کلیپ های آن لذت ببرید.

 4. برادر نیکا فلاحی کیست؟

  پوریا فلاحی برادر نیکا می باشد؛ او از نیکا بزرگتر می باشد، وی در کنار خواهرش به کار دابسمش می پردازد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :