ارسلان کاشی یکی از تیک تاکرهای ایرانی می باشد که امروزه به وسیله کلیپ های خود توانسته است معروفیت زیادی را در این فضا به دست آورد. در این مقاله قصد داریم که شما را با این شخصیت آشنا کرده و درباره او به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات دقیقی پیرو زندگی شخصی این واینر بهره مند شوید.

ارسلان کاشی کیست؟

ارسلان کاشی کیست؟

یکی از چهره های معروف اینستاگرامی آقای ارسلان کاشی می باشد. ارسلان کاشی جوانی ایرانی می باشد که در اینستاگرام محبوبیت خاصی بین کاربران دارد. این شخص متولد ۵ آذر ۱۳۷۹ می باشد و در تهران متولد شده است. یکی از علایق آقای ارسلان کاشی علاقه خاص به رنگ های بنفش و آبی می باشد. این شخصیت مطرح یکی از چهره های اینستاگرامی و یکی از فعالان در این عرصه می باشد.

ارسلان کاشی با ساخت فیلم و بازی در کلیپ های طنز و جدی و رئال و دابسمش های با کیفیت خوب به همراه دوستان و اکیپ محبوب خود که یکی از پربازدیدترین ها در فضای مجازی اینستاگرام هستند مخاطب های زیادی را در این فضا و پیج های فن خود جذب کرده است و اکنون بسیار مشهور و محبوب می باشد.

ارسلان در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده است و دارای یک خواهر می باشد. گروه دوستان و اکیپ محبوبشان در اینستاگرام دختران و پسران دهه هشتادی و دهه هفتادی می باشند. این دوستان اشخاصی مانند نیکا فلاحی که هم اکنون در کشور ترکیه زندگی می کند، دیانا رحیمی که می توان گفت کراش و یا رل آقای ارسلان کاشی می باشد، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام ارسلان کاشی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام ارسلان کاشی چیست؟

آیدی اینستاگرام آقای ارسلان کاشی (arslwn.sh) می باشد که هم اکنون فعال است. لازم به ذکر می باشد که البته چند فن پیج به نام او در اینستاگرام فعالیت دارند و تعداد آن ها بسیار زیاد می باشد. زیرا ارسلان کاشی بسیار چهره مشهوری بوده و جذابیت خاصی را در بین کاربران اینستاگرام دارد.

ارسلان در این فضا نزدیک به ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده داشته و حدود ۲۸ پست جالب را از خود منتشر کرده است. وی در این صفحه تنها ۹۵ نفر را دنبال می کند و همچنین در این عرصه به وسیله استوری ها و لایوهای جالب و هیجان انگیز خود با طرفدارانش ارتباط برقرار می کند. جالب است بدانید ارسلان در صفحه اینستای خود، چالش های جنجالی و جالب زیادی را برگزار می کند که در بخش هایلایت می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

حاشیه های ارسلان کاشی

هنرمندان و چهره های مطرح به طور معمول در زندگی خود شایعات و حواشی بسیاری دارند که آن ها را مورد حمله قرار می دهد. در این میان ارسلان کاشی یکی از افرادی می باشد که تلاش کرده از شایعات دوری کند و از افراد بدون حاشیه اینستاگرام محسوب می شود. تنها حاشیه ای که زندگی این شخص را تحت الشعاع قرار داده بود مربوط به مهاجرت وی از ایران بود که به شدت تکذیب شد.

ارسلان کاشی در ایران زندگی می کند؟

ارسلان کاشی در ایران زندگی می کند؟

یکی از بیشترین سوالاتی که ذهن افراد را در رابطه با این شخص مطرح به خود درگیر کرده این است که آیا ارسلان کاشی در ایران مشغول به زندگی کردن می باشد؟ بر اساس تحقیقات و جست و جوهای انجام شده و همچنین لایوهایی که این شخص در اینستاگرام برپا می کند، می توانیم به این نتیجه برسیم که وی در حال حاضر در کشور ایران ساکن بوده و در همین جا نیز مشغول به فعالیت و زندگی می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی هاک سید + راز درآمد های میلیون دلاری او از پوکر

با همین نکته می توانیم به این نتیجه برسیم که رفتن وی از ایران به ترکیه شایعه ای بیش نبوده و این شخص با عکس ها و لایوهای خود این شایعه را تکذیب کرده است.

شغل ارسلان کاشی چیست؟

یکی از بزرگ ترین مسائلی که درباره افراد محبوب و معروف اینستاگرامی وجود دارد این است که شغل آن ها چه می باشد؟ آیا شغل آن ها تنها منحصر به اینستاگرام می باشد و یا مشغول به فعالیت دیگری نیز می باشند؟ در رابطه با شغل ارسلان کاشی تحقیقات و جست و جوهایی انجام دادیم که نشان دهنده شغل این شخص بود. ارسلان کاشی در حال حاضر یکی از واینرها و بلاگرهای معروف اینستاگرامی بوده که به وسیله ساخت ویدئوها و کلیپ های خود توانسته است بسیار محبوب شود و از آن نیز کسب درآمد کند. البته ارسلان در عرصه یوتیوب نیز فعالیت می کند و از یوتیوبرهای معروف محسوب می شود و مبلغی را به عنوان حقوق از این برنامه پر تعامل دریافت می کند.

خانواده این شخص

خانواده این شخص

ارسلان کاشی یکی از چهره های محبوب و پر طرفدار در اینستاگرام می باشد که اکنون به وسیله ساخت کلیپ کسب درآمد می کند. این شخص در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و تنها یک خواهر دارد. وی به همراه پدر و مادر خود زندگی می کند و با آن ها رابطه بسیار خوبی دارد.

درآمد این شخص

ارسلان کاشی یکی از افرادی است که تلاش می کند به وسیله ساخت کلیپ و ویدئوهای جالب، کسب درآمد کند. وی سعی می کند که در صفحه اینستاگرام خود به وسیله استوری های تبلیغاتی درآمد زیادی را از آن خود کند. البته جالب است بدانید که ارسلان با فعالیت در برنامه پر طرفدار و پر تعامل یوتیوب، کلیپ های خود را به اشتراک می گذارد و مبلغ زیادی را نیز به عنوان حقوق از این برنامه دریافت می کند. همچنین ارسلان به وسیله فعالیت در عرصه مدلینگی و تبلیغات لباس با برندهای مختلف توانسته است بخشی از درآمد خود را به آن اختصاص بدهد.

دوست دختر ارسلان کاشی کیست؟

همان طور که خود نیز از این موضوع با خبر باشید همیشه تنور شایعات برای افراد معروف داغ بوده و حرف هایی از رل و یا دوست دخترشان وجود دارد که آن ها را بسیار جنجالی می کند. شایعاتی نیز در خصوص این که یکی از دخترانی که در بیشتر ویدئوهای این شخص حضور دارد، رل این شخص می باشد نیز وجود دارد. این طور به نظر می رسد که دوست دختر ارسلان، دختری به نام دیانا می باشد. این را هم افزوده کنیم که همچنین شایعات ازدواج ارسلان کاشی تا این لحظه تایید نشده است و او اکنون مجرد است.

آیا ارسلان کاشی از ایران رفت؟

آیا ارسلان کاشی از ایران رفت؟

در مدت زمانی نه چندان دور خبری مبنی بر این که آقای ارسلان کاشی از کشور ایران به مقصد ترکیه مهاجرت کرده است منتشر شد. البته از این شخص در کشور ترکیه به صورت مداوم عکس ها و کلیپ های زیادی نیز منتشر می شد که خود گواه بر این شایعه بود. مدتی بعد پس از شدت گرفتن این خبر، ارسلان کاشی در یکی از لایوهای خود این گونه عنوان کرد که رفتنش از کشور ایران موقت بوده و قصد ماندن در ترکیه را ندارد و فقط به منظور تفریح به آن جا رفته است. مدتی بعد نیز ارسلان به ایران بازگشت و خبر بازگشتن خود را رسانه ای کرد. وی اکنون در کشور ایران و در شهر تهران ساکن بوده و در همین کشور مشغول به فعالیت اینستاگرامی و زندگی می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
لیست سلبریتی های تیر ماهی به همراه تاریخ دقیق تولد آن ها

ارسلان کاشی قبل از عمل

واینرها و چهره های معروف و محبوب اینستاگرامی معمولا برای زیبایی بیشتر و همچنین جلب توجه عمل های زیبایی بسیاری روی صورت و بدن خود انجام می دهند. در این میان ارسلان کاشی تنها فردی است که از هیچ عملی در صورت و بدن خود استفاده نکرده و کاملا طبیعی می باشد. شما می توانید عکس های بسیاری از این شخص در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین پیج او در اینستاگرام مشاهده کنید و خود متوجه شوید که ارسلان هیچ گونه عمل زیبایی انجام نداده است.

چالش ارسلان کاشی

همان طور که خود می دانید، چهره های معروف اینستاگرامی برای جذب دنبال کننده های بیشتر، سعی می کنند به وسیله چالش هایی که اجرا می کنند توجه افراد را به خود جلب کنند. یکی از این افراد نیز ارسلان کاشی است که تا به حال در استوری های خود چالش های بسیاری اجرا کرده است. او به این وسیله توانست روز به روز به معروفیت خود اضافه کند و همچنین دنبال کننده های خود را در این فضا افزایش دهد. شما می توانید برای مشاهده چالش های ارسلان کاشی به پیج او مراجعه کنید و در قسمت هایلایت ها، چالش های استوری وی را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. ارسلان کاشی در چه تاریخی و چه شهری به دنیا آمده است؟

  این شخص معروف و محبوب در تاریخ ۵ آذر ماه سال ۱۳۷۹ و در شهر تهران به دنیا آمده است.

 2. دوست دختر ارسلان کاشی چه کسی است؟

  با توجه به کلیپ ها و استوری های ارسلان کاشی متوجه شدیم که دوست دختر و رل این شخص، دیانا بوده که با یک دیگر فعالیت های بسیار زیادی را دارند.

 3. آیا ارسلان در ترکیه زندگی می کند؟

  این شخص در حال حاضر در ایران زندگی می کند و ماجرای مهاجرت او به ترکیه شایعه ای بیش نبوده است.

 4. شغل این شخص معروف چه می باشد؟

  ارسلان کاشی در حال حاضر مشغول به ساخت کلیپ و فعالیت در اینستاگرام می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :