دیانا رحیمی یکی از معروف ترین تیک تاکرهای ایرانی می باشد که گفته می شود دوست دختر ارسلان کاشی نیز است. وی توانسته است به وسیله ساخت کلیپ های جالب و طنز در این فضا، معروفیت زیادی را به دست آورد. در این مقاله قصد داریم شما را به صورت دقیق با این شخص آشنا کرده و توضیحاتی را درباره او به شما دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو زندگی این شخص بهره مند شوید.

فهرست مطالب پنهان
دیانا رحیمی کیست؟

چدول دیانا دحیمی

تاریخ تولد دیانا رحیمی:۲۳ آذر ۱۳۸۱
دوست پسر دیانا رحیمی:ارسلان کاشی
حواشی دیانا رحیمی:رابطه با پسرهای اکیپ، مهاجرت دیانا به ترکیه
خانواده دیانا رحیمی:اطلاعاتی به جز این که او تک فرزند است در دسترس نیست

دیانا رحیمی کیست؟

دیانا رحیمی یکی از اعضای گروه ارسلان کاشی می باشد که البته گفته می شود دوست دختر و رل او نیز می باشد. دیانا در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال ۱۳۸۱ و در شهر تهران به دنیا آمده است. او توانسته است در پلتفرم های یوتیوب و اینستاگرام، با انتشار ویدئوهای طنز و همچنین عاشقانه طرفداران زیادی را به خود جلب کند و همچنین بیشتر از ۱ میلیون و پانصد هزار دنبال کننده را در این فضا به خود اختصاص دهد. وی در رشته علوم انسانی تحصیل کرده و پس از اتمام دوره تحصیلی اش، فعالیت جدی را در اینستاگرام آغاز کرده است.

دیانا در یک خانواده تک فرزند به دنیا آمده و هیچ خواهر و برادری را ندارد. البته دیانا در یکی از مصاحبه ها و لایوهای خود این گونه عنوان کرده است که دوست ها و رفیق هایش مانند خواهران و برادرانش می باشند. وی یکی از افراد معروف و مجرد در این عرصه بوده که شایعات بسیاری درباره آن ها وجود دارد. دیانا رحیمی بیشتر کلیپ ها و فیلم هایش را با ارسلان کاشی می سازد و توانسته است با فعالیت کردن در کنار او یکی از چهره های معروف و جنجالی شود.

عکس های جدید دیانا رحیمی را از کجا ببینیم؟

بیشتر افرادی که از طرفداران دیانا رحیمی می باشند دوست دارند بدانند که عکس های جدید او را می توانند از چه طریقی تماشا کنند؟ شما می توانید برای دیدن عکس ها و تصاویر دیانا به سایت ها و صفحات مختلف اینترنتی مراجعه کرده و عکس های بسیاری را از او ببینید. البته شما می توانید در پیج رسمی اینستاگرامی او نیز عکس های بسیاری را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن ها را ذخیره نمایید.

از دیگر فضاهایی که می توان عکس دیانا رحیمی را در آن مشاهده کرد، کلاب هاوس می باشد که در آن عکس های بسیاری از دیانا وجود دارد. در ادامه می توانید یکی از عکس های این شخص را مشاهده نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام دیانا رحیمی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام دیانا رحیمی چیست؟

دیانا رحیمی که یکی از چهره های مطرح در اینستاگرام می باشد، به وسیله ساخت کلیپ ها و ویدئوهای جالب توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند. آدرس پیج اینستای او diana.rh2 می باشد که نزدیک به دو میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال کننده را نیز به خود اختصاص داده است. وی در این صفحه تنها ۹۹ نفر را دنبال کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده، آدرس پیج اینستای این شخص را پیدا کنید و در صورت تمایل او را دنبال نمایید.

حاشیه های دیانا رحیمی

برخی از افراد معروف سعی می کنند که با ایجاد حاشیه هایی برای خود، به میزان معروفیتشان اضافه کنند. در این میان دیانا رحیمی یکی از افراد چهره ای می باشد که تا به حال حاشیه های زیادی را نداشته و همچنین از افراد کم سر و صدای این عرصه محسوب می شود. تنها حاشیه او مربوط به یکی از لایوهایی بود که به نظر می رسید از ایران خارج شده است، اما مشخص شد که وی در همین کشور ساکن می باشد.

خانواده این شخص

اگر درباره خانواده چهره محبوب اینستاگرامی دیانا رحیمی کنجکاو هستید ما درباره آن ها تحقیقاتی را انجام داده ایم. دیانا در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده است و یکی از افراد تک فرزند می باشد. وی در خانواده نه خواهر و نه برادر دارد. البته اکنون درباره خانواده او اطلاعات بیشتری در اینترنت منتشر نشده است.

درآمد این شخص

دیانا رحیمی نیز مانند سایر بلاگر هایی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، از طریق فضای اینستاگرام کسب درامد می کند. وی با ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال کننده از طریق استوری های تبلیغاتی درامد زیادی را به خود اختصاص داده است. البته او با انتشار کلیپ هایش در یوتیوب نیز، مبلغی را به عنوان حقوق از این برنامه دریافت می کند.

یوتیوب این شخص

دیانا رحیمی، در فضایی به نام یوتیوب نیز فعالیت های خود را به صورت جدی دنبال می کند و کلیپ های زیادی را از خود در آن جا با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است. این کلیپ ها تا کنون بازدید های زیادی داشته اند و به معروفیت وی در این عرصه کمک شایانی کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده کلیپ های این شخص را در یوتیوب پیدا کنید.

دیانا رحیمی در ایران زندگی می کند؟

دیانا رحیمی در ایران زندگی می کند؟

مدتی قبل خبری مبنی بر این که دیانا رحیمی به کشور ترکیه مهاجرت کرده است منتشر شد، اما وی با برگزاری لایو های اینستاگرامی خود، نشان داد که در ایران زندگی می کند و به هیچ وجه از کشور خارج نشده است. با توجه به تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدیم که دیانا اکنون در کشور خودمان مشغول به زندگی و فعالیت می باشد.

شغل دیانا رحیمی چیست؟

بیشترین سوالاتی که درباره افراد معروف، مطرح می باشد در رابطه با شغل آن ها است. دیانا رحیمی نیز یکی از چهره های شاخصی می باشد که درحال حاضر به شغل بلاگری در اینستاگرام مشغول می باشد. البته گفته می شود که وی اخیرا با همکاری در عرصه مدلینگی نیز آغاز به کار کرده و شغل خود را در این راستا نیز قرار داده است. نکته شایان ذکر این است که دیانا در عرصه یوتیوب نیز فعالیت های خود را به صورت جدی دنبال می کند.

دوست پسر دیانا رحیمی کیست؟

برخی از رسانه ها این طور عنوان می کنند که دیانا رحیمی هیچ رل و دوست پسری نداشته و به صورت تنهایی فعالیت می کند. برخی دیگر نیز می گویند با توجه به لایوهایی که ارسلان کاشی برگزار می کند و عکس های منتشر شده از سوی هر دو طرف، دوست پسر دیانا رحیمی ارسلان کاشی می باشد. اما هنوز هیچ خبری از تایید و یا تکذیب این خبر به دست ما نرسیده است.

این مطلب را هم بخوانید
حقایق جالب درباره دن بیلزریان | Dan bilzerian کیست و چقدر پول دارد؟

آیا دیانا رحیمی از ایران رفت؟

بیشترین شایعات و حواشی هایی که پیرو زندگی دیانا رحیمی وجود داشت این بود که وی از کشور ایران خارج شده است. مدتی پس از انتشار این اخبار وی در یکی از مصاحبه هایش عنوان کرد که در ایران زندگی می کند و درحال حاضر نیز قصد خروج از کشور را ندارد. پس می توانیم به این نتیجه برسیم که خبر خروج وی از کشور شایعه ای بیش نبوده است.

دیانا رحیمی قبل از عمل

دیانا رحیمی قبل از عمل

بیشتر بلاگرهای ایرانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، تلاش می کنند که به وسیله انجام عمل های زیبایی روی صورت و بدن خود، زیبایی خود را چند برابر کنند و همچنین دنبال کننده هایی را به خود جذب کنند. دیانا رحیمی نیز یکی از افرادی است که با انجام عمل بینی و لب توانست زیبایی خود را چند برابر کند. شما می توانید عکس های زیادی از قبل از عمل او را در سایت های مختلف اینترنتی ببینید.

دیانا رحیمی در ترکیه

ماه ها قبل، عکس های زیادی از دیانا رحیمی در کشور ترکیه منتشر شد که گویای مهاجرت او از ایران بود. وی پس از انتشار خبر خروجش از کشور و اقامت در ترکیه، لایوی را برپا کرد که می گفت تنها به منظور گردش و تفریح از ایران رفته است و قصد زندگی کردن در این کشور را به هیچ عنوان ندارد. وی پس از بازگشت به ایران با انتشار عکسی، خبر از بازگشتن خود به ایران داد. او معتقد است که نمی تواند جمع دوستان و رفیق هایش را در ایران ترک کند و به جای دیگری برود.

چالش دیانا رحیمی

برخی از بلاگر های معروف اینستاگرامی تلاش می کنند که به وسیله برگزاری چالش ها و استوری های طنز و جالب خود در این فضا، معروفیت زیادی را به دست آورند و همچنین به تعداد دنبال کننده های خود اضافه کنند. دیانا رحیمی نیز تلاش می کند که با ساخت چالش های جذاب افراد زیادی را متوجه خود نماید. شما می توانید چالش های این شخص را در بخش هایلایت استوری ها مشاهده کنید.

فعالیت یوتیوب دیانا رحیمی به چه صورت است؟

یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی محبوب به شمار می رود که با توجه به آپشن هایی که در اختیار کاربران خود قرار داده است، بسیار پرطرفدار شده است. حال این روزها مشاهده می‌ شود که خیلی از اینفلوئنسر ها و بلاگرهایی که در اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی دارند در یوتیوب نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهند که این موضوع شامل دیانا رحیمی یکی از فعالان شبکه‌ های مجازی هم می باشد.

بهتر است بدانید دیانا مدت‌ ها قبل در یوتیوب یک چنل برای خود راه اندازی کرده است و به طور معمول هر چند وقت یکبار ویدیو هایی را با موضوعات مختلف همچون ویدیو های طنز، ولاگ، چالش و … در چنل خود آپلود می‌ کند که با توجه به این که مخاطبان زیادی در چنل خود دارد، به همین دلیل ویدیوهای او به طور معمول از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار می‌ شوند و از این طریق دیانا توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

دیانا رحیمی و ارسلان کاشی

دیانا رحیمی و ارسلان کاشی

ارسلان کاشی یکی از چهره های معروف اینستاگرام است که در حال حاضر دنبال کنندگان بسیار زیادی در فضای مجازی دارد و هم چنین از دوستان قدیمی دیانا رحیمی هم به شمار می‌ رود. در این باره می توان این گونه بیان کرد که دیانا و ارسلان با همکاری یکدیگر و ساخت کلیپ های مشترک توانستند توجهات زیادی را در فضای مجازی همچون اینستاگرام به سمت خود جلب کنند و دنبال کنندگان زیادی را به دست آوردند.

البته ناگفته نماند که همیشه در پیرامون دوستی دیانا و ارسلان حاشیه های بسیار زیادی مشاهده می شود. بهتر است بدانید تا به اکنون بار ها در فضای مجازی خبر دوستی دیانا و ارسلان منتشر شده است. با این حال این دو چهره معروف از طریق فضای مجازی بیان کرده اند که تنها دوست و همکار یکدیگر هستند و هیچگونه رابطه دیگری با هم ندارند.

حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که مدتی است هیچگونه پست مشترکی از دیانا و ارسلان منتشر نشده است؛ به همین دلیل برخی از کاربران بر این باورند که اختلافاتی بین آن ها به وجود آمده است و به همین دلیل آن ها دیگر همکاری با هم ندارند. البته در مقابل برخی کاربران نیز بر این باورند که با توجه به مشغله کاری دیانا و ارسلان آن ها مدتی است که نتوانستند با هم در رابطه باشند و یا ویدیو مشترکی را بسازند و اختلافی بین آن ها به وجود نیامده است.

حاشیه های دیانا رحیمی

آیا دوستی این اینستاگرامر با نیکا تمام شده است؟

نیکا فلاحی یا همان نیکا آوین یکی از دوستان صمیمی دیانا رحیمی می‌ باشد. نیکا فلاحی از اینستاگرامر های معروف و سرشناس اهل ایران است که از زمان قدیم دیانا و نیکا با یکدیگر فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کردند و با انتشار کلیپ‌ های مشترک توانستند در فضای مجازی مانند اینستاگرام توجهات زیادی را به سمت خود جلب کنند و به شهرت خوبی رسیدند. حال مدتی است که نیکا فلاحی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و رابطه نیکا و دیانا بسیار کمرنگ شده است، به همین دلیل برخی از کاربران فضای مجازی تصور می‌ کنند که دوستی این اینستاگرامر با نیکا تمام شده است. اما این در حالی است که آن ها هنوز هم با هم در ارتباط هستند و به صورت مجازی از احوال یکدیگر باخبر می‌ شوند.

هم چنین دیانا هر چند وقت یکبار به ترکیه سفر می‌ کند و به دیدن دوست قدیمی خود یعنی نیکا فلاحی می رود. حال اگر شما به پیج دیانا رحیمی مراجعه نمایید، می‌ توانید فیلم و عکس دیانا رحیمی و نیکا فلاحی را در کنار یکدیگر مشاهده کنید. هم چنین شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قد دیانا رحیمی و نیکا فلاحی تقریباً برابر است و نیکا همیشه بلوند و دیانا همیشه مشکی است و این تضاد برای خیلی از مخاطبان آن ها جالب است.

فعالیت یوتیوب دیانا رحیمی حول چه موضوعاتی است؟

فعالیت یوتیوب دیانا رحیمی حول چه موضوعاتی است؟

این روزها مشاهده می‌ شود که اکثر بلاگرها و چهره‌ های فعال اینستاگرام که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارند در یوتیوب که یکی از شبکه‌ های اجتماعی است هم فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند. در این باره بهتر است که بدانید یوتیوب یک شبکه اجتماعی است که به ازای بازدید ویدیو کاربرانش به آن ها مبلغی را پرداخت می‌ کند، به همین دلیل این روزها یوتیوب به یکی از شبکه‌ های محبوب میان بلاگرها و فعالان مجازی تبدیل شده است. حال دیانا رحیمی بلاگر معروف اهل ایران هم مدتی است که فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده است و با توجه به این که از شهرت و معروفیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل این روزها سابسکرایب‌ های بسیار زیادی در یوتیوب دارد.

حال پس از این که دیانا در یوتیوب یک چنل برای خود راه اندازی کرد و فعالیتش را به عنوان یوتیوبر در این شبکه اجتماعی آغاز کرد، به طور معمول در چنل یوتیوب خود ویدیوهایی با موضوعات مختلف مانند ولاگ، ویدیوهای طنز، چالش، مینی سریال و … را با کیفیت بسیار بالا آپلود می‌ کند که تمام ویدیوهای او تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده‌ اند و مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفته اند. به همین دلیل در حال حاضر دیانا توانسته از طریق فعالیت در یوتیوب و بازدید ویدیوهایش یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب دیانا و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های خرداد ماهی را چقدر می شناسید؟ اسامی به همراه تاریخ دقیق تولد

دیانا رحیمی ازدواج کرده است؟

در پیرامون روابط شخصی دیانا همیشه حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود و خیلی از کاربران در مورد روابط شخصی او و یا دیانا رحیمی و همسرش صحبت می‌ کنند، این در حالی است که دیانا تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می‌ باشد. البته ناگفته نماند که دیانا نیز در به وجود آمدن حواشی ازدواجش نقش پررنگی داشته است. حال مدتی قبل با توجه به این که کلیپ عروسی دیانا در فضای مجازی مانند اینستاگرام منتشر شد، از این رو یکی از سوالاتی که برای خیلی از کاربران به ویژه مخاطبان او به وجود آمد، این بوده است که آیا دیانا رحیمی ازدواج کرده است؟ همان طور که بیان کردیم دیانا تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد.

با این حال این موضوع را هم باید افزود مدتی قبل این بلاگر معروف به همراه ارسلان کاشی که یکی از چهره های معروف اینستاگرام است. او در حال حاضر دنبال کنندگان بسیار زیادی در فضای مجازی دارد و هم چنین از دوستان قدیمی دیانا رحیمی به شمار می‌ رود، ویدیوی عروسی خود را در فضای مجازی منتشر کردند که این ویدیو با جنجال بسیار زیادی رو به رو شد و باعث کنجکاوی خیلی از کاربران شد. حتی دوستان و نزدیکان دیانا و ارسلان از طریق فضای مجازی ازدواج آن ها را تبریک گفتند. البته بعد از گذشت مدتی که دیانا و ارسلان توانستند از طریق این ویدیو به میزان شهرتشان بی افزایند، دنبال کنندگان زیادی را بدست آوردند و توجهات زیادی را به سمت خود جلب کردند، از طریق فضای مجازی بیان کردند که این ویدیو تنها جنبه فان داشته است و آن ها با یکدیگر ازدواج نکرده اند. پس از این جریانات خیلی از کاربران فضای مجازی بیان کردند که ارسلان و دیانا تنها برای جذب فالوور به انجام این کار پرداختند.

دیانا رحیمی ولاگ خود را به چه محتوایی اختصاص داده است؟

دیانا رحیمی ولاگ خود را به چه محتوایی اختصاص داده است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روز ها ولاگ گرفتن در میان اینفلوئنسرها، بلاگرها و فعالان مجازی به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است و اکثر آن ها با ضبط کردن ولاگ سعی در فعالیت در یوتیوب را دارند. حال دیانا رحیمی نیز از آن دسته از افرادی است که علاقه زیادی به ولاگ گرفتن دارد و تا به اکنون ولاگ های متعددی را با موضوعات مختلف و فعالیت‌ هایی که در طول روز انجام می‌ دهد مانند: ولاگ خرید کردن، ولاگ پاساژ گردی، ولاگ مسافرت و … را ضبط می‌ کند و در چنل یوتیوب خود منتشر می‌ کند. هم چنین پس از آن دیانا لینک ولاگ خود را از طریق استوری اینستاگرامش با مخاطبان و فالووران خود به اشتراک می‌ گذارد تا به این گونه آن ها بتوانند به راحتی به مشاهده ولاگ جدید او بپردازند و از این طریق از فعالیت‌ هایی که او انجام می‌ دهد مطلع شوند.

حال با توجه به این که ولاگ‌ هایی که دیانا تا به اکنون آپلود کرده است از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده‌ اند، به همین دلیل او توانسته از طریق بازدید ویدیوهای ولاگش یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به دلار درآمدزایی کند. حال اگر شما تمایل دارید تا به مشاهده ولاگ های این بلاگر معروف بپردازید و به این گونه بیشتر با سبک زندگی او و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب دیانا مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید تمام ولاگ های او را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

دیانا رحیمی مهاجرت کرده است؟

دیانا رحیمی مهاجرت کرده است؟

این روزها مشاهده می‌ شود که اکثر فعالان مجازی و بلاگرهایی که در اینستاگرام مخاطبان و دنبال کنندگان زیادی را به دست آورده‌ اند. این افراد این گونه به شهرت خوبی رسیده‌ اند به خارج از کشور مهاجرت کرده اند تا به این گونه بتوانند به صورت آزادانه‌ تری در حرفه خود فعالیت کنند. چرا که در ایران فعالیت بلاگرها با محدودیت‌ های زیادی رو به رو است و آن ها باید طبق قوانین جمهوری اسلامی در فضای مجازی به فعالیت بپردازند که این موضوع باعث شده است تا هر چند وقت یکبار خبر مهاجرت یکی از بلاگرهای معروف در فضای مجازی منتشر شود.

حال با توجه به این که در حال حاضر خیلی از دوستان صمیمی دیانا که در فضای مجازی فعالیت می‌ کنند هم به خارج از کشور مهاجرت کرده‌ اند! به همین دلیل سوالی که برای خیلی از کاربران به وجود می‌ آید، این است که آیا دیانا رحیمی همانند سایر دوستانش به خارج از کشور مهاجرت کرده است؟ و یا این که قصد مهاجرت را دارد؟ در این باره بهتر است که بدانید دیانا تا به اکنون به خارج از کشور مهاجرت نکرده است و در حال حاضر در تهران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد. هم چنین او بار ها از طریق فضای مجازی بیان کرده است که تمایلی به مهاجرت ندارد. او می‌ خواهد در ایران و در کنار دوستان و اعضای خانواده‌ اش به فعالیت بپردازد که این موضوع باعث شده است تا دیانا طبق قوانین جمهوری اسلامی در فضای مجازی فعالیت کند تا به این گونه با مشکلی رو به رو نشود. البته ناگفته نماند که او هر چند وقت یکبار برای مسافرت به خارج از کشور مانند ترکیه سفر می‌ کند.

سریال کوتاه dina rahimi

سریال کوتاه dina rahimi

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید دیانا رحیمی علاقه‌ بسیار زیادی به بازیگری دارد و این موضوع باعث شده است تا در فضای مجازی هم فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای شروع کند. حال دیانا هر چند وقت یکبار مینی سریال‌ هایی را در صفحه شخصی خود برای مخاطبانش منتشر می‌ کند. هم چنین ناگفته نماند که مدتی قبل این بلاگر معروف به همراه ارسلان کاشی یک مینی سریال در صفحه شخصی اش منتشر کرد که این سریال از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و مورد استقبال مخاطبانش قرار گرفت. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این مینی سریال بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحه شخصی دیانا در اینستاگرام مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 1. دیانا رحیمی در چه تاریخی و در چه شهری به دنیا آمده است؟

  دیانا در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال ۱۳۸۱ در شهر تهران و کشور ایران متولد شده است.

 2. دیانا در برنامه پر طرفدار اینستاگرام چند دنبال کننده به خود اختصاص داده است؟

  وی در این فضا توانسته است تاکنون نزدیک به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال کننده به خود جذب کند.

 3. دیانا رحیمی اکنون در کجا فعالیت می کند؟

  این شخص محبوب و معروف در ایران زندگی می کند و همچنین فعالیت های خود را به صورت جدی در این فضا دنبال می کند.

 4. خانواده دیانا رحیمی چه افرادی هستند؟

  تا کنون خبر های زیادی درباره خانواده دیانا رحیمی منتشر نشده است، اما می دانیم که وی از افراد تک فرزند می باشد و خواهر و برادری را ندارد.

۵/۵ - (۴ امتیاز)