مشهور ترین بلاگرهای ایرانی افرادی هستند که امروزه سر و صدای زیادی در دنیای مجازی راه انداخته اند و از این راه درآمد های زیادی به دست می آورند. در این مطلب قصد داریم شما را با این افراد آشنا کنیم و نحوه کار آن ها و درآمدی که از این راه کسب می کنند را بررسی کنیم. در این بین باید بگوییم که بلاگر ها را نباید با سلبریتی های اینستاگرام یکی دانست! شاید برخی از اسمی که در ادامه می خوانید هم به عنوان بلاگر و هم سلبریتی اینستاگرام شناخته شوند ولی اگر کمی دقیق تر مطالعه داشته باشید متوجه فرق این دو خواهید شد!

گر شدن چیست

بلاگر شدن چیست ؟

بلاگر شدن یکی از شغل ها و سرگرمی های جدید است که فضای مجازی آن را با خود به وجود آورده است و یکی از شغل های مجازی می باشد. بلاگر ها افرادی هستند که از خود ویدیو هایی منتشر می کنند که در آن ها نظرات خود را در مورد یک غذا، لباس، ورزش، مکان و … بیان کرده و به نوعی تبلیغات می کنند. با جذب و تلاش و کار در این زمینه فالورهای زیادی به دست می آورند و از این راه درآمد کسب می کنند. بلاگر شدن یکی از شغل هایی است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و با اطلاعات اندکی می توان آن را انجام داد و در مقابل افرادی که ظاهر آراسته تر و ذهنی خلاق تر دارند و در صحبت کردن توانا هستند در این زمینه می توانند بسیار موفق باشند و فالور بیشتری جذب کنند و از این راه به درآمد زیادی برسند.

دنیای مجازی و پیشرفت آن و از همه مهم تر همه گیر شدن این فضا در بین مردم، فرصت های شغلی زیادی به وجود آورده است که با امکانات کم و با استفاده از دستگاه موبایل در دست می توان آن را انجام داد. ایرانی های زیادی نیز به این شغل رو آورده اند و در زمینه های مختلف بلاگر شدن فعالیت دارند.

فشن بلاگرهای ایرانی

فشن بلاگر ها و بیوتی بلاگر ها می توانند هر دو شغل را با هم انجام بدهند در حالی که فشن بلاگر ها در زمینه تبلیغ برندهای معروف لباس فعالیت دارند و بیوتی بلاگر ها به تبلیغ برند های آرایشی می پردازند و در هر دو شاخه نیز مشهور ترین بلاگرهای ایرانی دیده می شوند.

در این قسمت قصد داریم یکی از فشن بلاگر جذاب و زیبای ایرانی را نام ببریم. نگین میر صالحی بلاگر معروف ایرانی است که در آمستردام هلند متولد شده است و بیش از ۴ میلیون فالور اینستاگرام نگین میر صالحی دنبال می کنند. او در برند های معروفی مانند دلچه گانا، کارتیه، گوچی، ورساچه و … به عنوان مدل فعالیت می کند.

فود بلاگرهای معروف ایرانی

فود بلاگرهای معروف ایرانی

فود بلاگر ها افرادی هستند که در زمینه تبلیغ و معرفی انواع و اقسام شیرینی ها و غذا ها و خوراکی، سنت ها و اقوام و شهر های مختلف فعالیت دارند و آن ها را تبلیغ می کنند. کاپیتان عرفان یکی از فود بلاگر های معروف ایرانی است که از سال ۲۰۱۵ به این فعالیت مشغول می باشد و بیش از ۸۰ هزار فالور دارد.

بلاگرهای معروف ایرانی

ایرانی های زیادی به خارج از کشور سفر کرده اند و یا در داخل کشور به فعالیت بیوتی بلاگری مشغول می باشند. افرادی مانند نگین میرصالحی، صدف مسائلی، شیوا صفایی، لیلی قالیچی، صدف مسائلی، الناز گلرخ، نگین میرصالحی، هدی بیوتی و … بلاگر های معروف ایرانی هستند که فالور های زیادی دارند.

درامد بلاگرهای ایرانی چقدر می باشد ؟

بلاگر بودن یکی از شغل هایی است که درآمد آن به خود شخص بستگی دارد و هر چه فرد توانایی بیشتری در این زمینه داشته باشد می تواند فالور بیشتری جذب کند و درآمد زیادی به دست آورد. این میزان درآمد حدود چندین میلیون می باشد و ارزش وقت گذاشتن و صرف هزینه را دارد.

بیوتی بلاگرهای ایرانی اینستاگرام

ایرانی های زیادی در حوزه بلاگر شدن فعالیت می کنند و بسیاری از آن ها به بیوتی بلاگری در اینستاگرام رو آورده اند. یکی از مشهور ترین بلاگرهای ایرانی الناز گلرخ است که در صفحه اینستاگرامش ویدیو ها و عکس های مربوط به شغلش را منتشر می کند. او حتی چندی پیش با همسرش حمید فدایی آهنگی خوانده و در پیجش منتشر کرد که مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت.

معروف ترین بیوتی بلاگر ایرانی صدف مسائلی با نام هنری صدف بیوتی می باشد که در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالور دارد و تیک آبی اینستاگرام به او داده شده است.

شیوا صفایی و لیلی قالیچی از دیگر بیوتی بلاگرهای ایرانی هستند که در پیج های اینستاگرام خود عکس های زیادی از خود و فعالیت هایشان می گذارند. پیج بلاگرهای ایرانی دیگر را به راحتی می توان در اینستا پیدا کرد و آن ها را دنبال کرد.

 الناز گلرخ مشهور ترین بلاگر ایرانی در زمینه زیبایی

 الناز گلرخ در ابتدا آرایشگاهی در شهر تهران داشت که مشتریان زیادی به او مراجعه می کردند و سپس به شغل فشن بلاگری علاقه مند شد و با همسرش به دبی مهاجرت کردند و هم اکنون در این کشور به فعالیت های خود ادامه می دهد.

این مطلب را هم بخوانید
معرفی سلبریتی های اینستاگرام به همراه بررسی حواشی و منبع درآمد

صدف مسائلی یکی دیگر از بهترین بلاگرهای ایرانی است که نام هنری صدف بیوتی را برای خود انتخاب کرده است. او در زمینه آرایش و معرفی برند های مختلف آرایشی بسیار موفق عمل کرده است به طوری که از شرکت ها و برند های مختلف و مهم دنیا پیشنهاد کار و مدل شدن به او شده است.

صدف بیوتی مشهور ترین بلاگر آرایشی

 می توان گفت صدف بیوتی در حوزه بیوتی بلاگر شدن قوی تر از رقیبان خود می باشد و بسیاری از برند ها و شرکت های خارجی او و فعالیت هایش را تایید می کنند. در یکی از سفر هایش به دبی از سوی شرکت هواپیمایی امارات به او پیشنهاد شد که به مهمانداران نحوه انجام آرایش سریع آموزش بدهد و این یکی از موفقیت های صدف بیوتی به حساب می آید.

بیوتی بلاگرهای ایرانی اینستاگرام

لیست بلاگرهای ایرانی

با افزایش شغل بلاگری در فضای مجازی افراد زیادی از جمله ایرانیان به آن رو آورده اند. بلاگر شدن می تواند در چندین مورد صورت بگیرد و هر فرد می تواند بلاگر زمینه مورد علاقه خود بشود که این زمینه ها بیوتی بلاگر، فشن بلاگر، بلاگر سفر و گردشگری، بلاگر غذا و خوراک، بلاگر خودرو، بلاگر دکوراسیون، بلاگر طنز، بلاگر گیمر و بلاگر اقتصادی می باشند. ایرانی های زیادی در این حوزه ها فعالیت دارند که شیوا صفایی، لیلی قالیچی، صدف مسائلی، الناز گلرخ، نگین میرصالحی، هدی بیوتی و … از جمله این بلاگر های معروف می باشند.

بررسی شرایط بلاگر شدن

بلاگر شدن یکی از شغل هایی است که نیاز به تخصص بالایی ندارد و با داشتن اطلاعات اندک می توان در این زمینه فعالیت داشت. اما عوامل موثر دیگری در این زمینه تاثیر گذار است که به بررسی آن ها می پردازیم. یکی از این عوامل داشن ظاهری موجه و زیبا و همچنین صورتی دلنشین و تاثیر گذار می باشد که در جذب فالور بسیار تاثیر گذار است. 

مشهور ترین بلاگرهای ایرانی و فن بیانشان

فن بیان عالی نیز بسیار مهم است و افراد در کنار آن باید از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشند. صدای زیبا و مناسب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در جذب فالور است و به موفیت در این کار بسیار کمک می کند. همچنین فرد باید قابلیت متقاعد کردن دیگران را داشته باشد و شخصیتی فعال و ماجراجو داشته باشد و همچنین خلاق بودن یکی از تاثیرگذار ترین های این شغل است که حتم باید فرد خلاقیت زیادی در این زمینه به کار ببرد  و اما مهارت اجتماعی بالا، ایده پرداز، متخصص در یک زمینه و یا حتی چند زمینه مختلف، دارای روابط اجتماعی، آشنایی با عکس برداری و فیلم برداری و میکس و ترکیب ویدیو مسلط به تولید محتوا و … از عوامل موثر دیگر هستند.

آموزش لازم برای بلاگر شدن

برای بلاگر شدن نیاز به آموزش خاصی نمی باشد و با داشتن یک گروه مناسب که دارای ویژگی های مهارت اجتماعی بالا، ایده پرداز، متخصص در یک زمینه و یا حتی چند زمینه مختلف، دارای روابط اجتماعی، آشنایی با عکس برداری و فیلم برداری و میکس و ترکیب ویدیو مسلط به تولید محتوا و … می توان در این زمینه بسیار موفق شد.

بلاگرهای ایرانی در ترکیه

بلاگرهای ایرانی در ترکیه

تاریخچه واژه بلاگر قدمت بسیار طولانی دارد. در واقع در گذشته بلاگر ها، نویسنده های یک وبلاگ بودند. اما امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی و فناوری ارتباطات و اطلاعات به وجود آمده است، موجب شده تا معنی و مفهوم این واژه نیز دستخوش تغییراتی شود. امروزه بلاگر ها چهره هایی هستند که در فضا های مجازی و به خصوص اینستاگرام، به صورت متمرکز در یک زمینه خاص فعالیت می کنند.

تعداد چهره هایی که به این فعالیت روی آورده اند، آنقدر زیاد است که موجب شده اند تا بلاگری به عنوان یک شغل شناخته شده است. لازم به ذکر است که بلاگر بودن تنها به چهره های خارجی تعلق ندارد. بلکه بسیاری افراد محبوب و شناخته شده ای با عنوان بلاگر های ایرانی مشغول به فعالیت هستند. دنیا جهانبخت یکی از بلاگر های ایرانی است که در زمینه مد و فشن فعالیت دارد. البته او یک چهره جنجالی اینستاگرامی نیز به حساب می آید. او یکی از بلاگر های ساکن ترکیه می باشد.

بلاگر های ایرانی خارج از کشور

بلاگری یک شغل و فعالیت کلی است که زیر شاخه های متنوع و جذابی دارد. زیر شاخه هایی مانند بیوتی بلاگری، فشن بلاگری، فود بلاگری و … از جمله معروف ترین زیر شاخه های این شغل به حساب می آید. تمامی زیر شاخه های بلاگری را می توان در کشور ایران به سرانجام رساند. در واقع محدودیت های خاصی برای این شغل در کشور ایران وجود ندارد. اما برخی از چهره های ایرانی آینده و موفقیت خود را در ترک کردن کشور ایران دیدند. این افراد هم اکنون در کشور های مختلفی سکونت دارند و فعالیت های بلاگری خود را انجام می دهند.

این چهره ها با این که بلاگر های ایرانی هستند، اما زودتر از بلاگر های داخل ایران پیشرفت کردند و توانستند به شهرت جهانی برسند. یکی از چهره های معروف ایرانی، نگین میرصالحی می باشد. او بک خانم ایرانی است و در زمینه فشن بلاگری فعالیت می کند. لیلی قالیچی را می توان از دیگر بلاگر های ایرانی دانست که در امریکا زندگی می کند. او علاوه بر بلاگری در زمینه بیوتی، یک وکیل و یک بازیگر نیز به حساب می آید.

بلاگرهای معروف ایرانی

تعداد بلاگر های ایرانی بی شمار است. این شغل در ایران یکی از پرطرفدار ترین مشاغل به حساب می آید و افراد بسیاری به انجام آن مشغول هستند. یکی از دلایل محبوبیت شغل بلاگری در ایران را می توان درآمد این افراد دانست. این افراد با فعالیت در اینستاگرام نیز درآمد خود را بیش از پیش افزایش می دهند. در مطالب پیشین برخی از بلاگر های ایرانی را معرفی کردیم. علاوه بر آن ها، صدف بیوتی، شل بیوتی، ملینا تاج، الناز گلرخ، کاپیتان عرفان، نواب ابراهیمی و … از مشهور ترین چهره های ایرانی در زمینه بلاگری هستند.

درامد بلاگرهای ایرانی

درامد بلاگرهای ایرانی

درآمد بلاگرها همیشه از موضوعات پرطرفدار برای علاقه مندان بلاگری بوده است. باید بدانید که شغل بلاگری در هر زیر شاخه، با مشکلات فراوانی رو به رو است. در واقع می توان گفت که برای پیشرفت در بلاگری باید از نبوغ و خلاقیت بسیار زیادی استفاده نمود‌. به طور کلی بلاگری در ایران درآمد بالایی دارد. بلاگر ها با توجه به شهرت و محبوبیتشان، تبلیغات فراوانی را قبول می کنند و برای هر تبلیغ هزینه گزافی را دریافت می نمایند. از این رو بلاگری به یکی از مشاغل پردرآمد تبدیل شده است. البته در مقایسه بلاگر های ایرانی، با بلاگر های خارجی، باید عنوان کرد که بلاگر های ایرانی داخل ایران، درآمد کمتری را به دست می آورند.

این مطلب را هم بخوانید
ماشین های لاکچری سلبریتی ها در کف خیابان های تهران

با توجه به رقم بالای درآمد این افراد اگر برایتان سوال است که چگونه بلاگر شویم می توایند از این لینک کمک بگیرید.

بلاگرهای معروف ایرانی در اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان مهم ترین اپلیکیشن فعالیت بلاگر ها شناخته می شود. در واقع شغل بلاگری برخاسته از اینستاگرام است و تمامی بلاگر ها در این فضا مجازی فعالیت می کنند. اینستاگرام به بلاگر های ایرانی کمک می کند تا با تولید محتوا های جدید و نوآورانه، بتوانند مشهوریت خود را بیش از پیش افزایش دهند. البته امروزه بلاگر ها فعالیت گسترده ای را در یوتیوب آغاز کرده اند. اما مخاطبان آن ها در اینستاگرام بیشتر می باشد. زیرا که برای نخستین بار، بلاگر ها در این اپلیکیشن محتوا های خاص خود را ارائه دادند.

لازم به یادآوری است که تمامی بلاگر های ایرانی در اینستاگرام حضور دارند. بنابراین اگر از علاقه مندان بلاگر ها هستند، کافی است تا تنها نام بلاگر مورد نظرتان را در قسمت سرچ اینستاگرام به صورت انگلیسی وارد نمایید. پیج اکثر بلاگر های مفروق و شناخته شده ایرانی، از طرف مدیریت اینستاگرام تایید شده اند و اکثر آن ها دارای تیک ابی هستند. از این طریق به راحتی می توانید به پیج اصلی بلاگر محبوبتان دسترسی پیدا کنید و از محتوا های تولیدی و خلاقانه ان ها بهره مند شوید.

بلاگرهای موفق ایرانی

می توان ذکر کرد که هدف اصلی در شغل بلاگری، ایجاد محتوا هایی جدید و نطلبق با نیاز مردم می باشد. هر چه محتوا های تولیدی توسط بلاگر ها، خلاقانه تر باشد، بیشتر مورد پسند قرار می گیرد و موجب شناخته شدن بلاگر ها می شود. از این رو هر چه بلاگر ها شناخته تر شوند، مسلما به ایونت های مهمی دعوت خواهند شد و زودتر می توانند پله های موفقیت را طی کنند. امروزه زیر شاخه جدیدی به شغل بلاگری اضافه شده است که با نام واینر ها شناخته می شود. واینر ها در واقع همان طنز پردازان هستند و محتوا های ساخته شده توسط آن ها، کمدی و خنده دار است.

طبق نظرسنجی های مردمی، واینر ها موفق ترین بلاگر های اینستاگرامی هستند. محمد امین کریم پور، علی صبوری، هومن ایرانمنش، سرنا امینی و … از موفق ترین واینر های ایرانی در اینستاگرام می باشند. پس از واینر ها، بیوتی بلاگر ها را می توان موفق تر از سایر بلاگر های اینستاگرامی دانست. اغلب مخاطبان پیج های بیوتی بلاگری، خانم ها هستند. از این رو با افزایش مخاطبان آن ها، مسیر موفقیت بیوتی بلاگر ها نیز هموار تر خواهد شد.

فود بلاگر زن ایرانی

بلاگر هنری

آرت بلاگر ها و یا همان بلتگر های هنری، چهره هایی هستند که در زمینه هنر، فعالیت می کنند. این چهره ها اغلب در زمینه ساخت اکسسوری، نقاشی های مینیمال، طراحی و دیزاین منازل و … تولید محتوا می کنند و تعدادشان در اینستاگرام بسیار زیاد می باشد. یکی از این چهره ها موری نام دارد. او یک معمار و طراح است و در پیج خود روش های جذاب تر کردن دیزاین منازل را آموزش می دهد.

ایران خانم بلاگر

بلاگری در زیر شاخه های مختلف را می توان تنها شعلی دانست که به هیچ رده سنی خاصی محدود نیست. ایران خانم، یکی از چهره های ایرانی است که حدود ۹۰ سال، سن دارد. او در سال های اخیر به پاریس مهاجرت کرد و به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه فشن بلاگری آغاز نمود. وی در اینستاگرام نیز فعالیت می کند و ممکن است تا کنون تصاویر این خانم کهنسال ایرانی را دیده باشید. او لباس های شاد و رنگارنگی را می پوشد و به عنوان پیر ترین فشن بلاگر ایرانی شناخته می شود.

بلاگر های مشهدی

از محبوب ترین بلاگرهای ایرانی و بلاگرهای مشهدی می توان به سرنا امینی اشاره کرد. او یک واینر اینستاگرامی است و لهجه شیرین مشهدی خود تا کنون طرفداران بسیاری را برای خود به ارمغان آورده است. از دیگر بلاگر های مشهدی می توان به سعید مقدم اشاره کرد. او یک فود بلاگر است و با نام مشهد تیستر شناخته می شود.

فود بلاگر زن ایرانی

فود بلاگری، به بلاگر هایی اختصاص می یابد که در زمینه غذا فعالیت می کنند. این افراد می توانند آشپز باشند و یا به رستوران های مختلف رفته و غذا های مختلفی را تست کنند. مهتابی فود را می توان مشهور ترین فود بلاگر ایرانی دانست.

سوالات متداول

  1. بلاگرهای ایران در چه زمینه های فعالیت می کنند ؟

    در زمینه بیوتی بلاگری، فشن بلاگری، فود بلاگری و …. فعالیت دارند.

  2. نگین میرصالحی فشن بلاگر معروف ایرانی مدل چه برند هایی می باشد ؟

    نگین میرصالحی برای برند های دلچه گابانا، کارتیه، گوچی، ورساچه، دیور، بولگاری و …. تبلیغات انجام می دهد و مدل برند های آن ها می باشد.

  3. برای بلاگر شدن نیاز به چه ویژگی هایی می باشد؟

    زیبایی، خلاقیت، مهارت اجتماعی بالا، ایده پرداز، متخصص در یک زمینه و یا حتی چند زمینه مختلف، دارای روابط اجتماعی، آشنایی با عکس برداری و فیلم برداری و میکس و ترکیب ویدیو مسلط به تولید محتوا و …

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :