مشهور ترین بلاگرهای ایرانی افرادی هستند که امروزه سر و صدای زیادی در دنیای مجازی راه انداخته اند و از این راه درآمد های زیادی به دست می آورند. در این مطلب قصد داریم شما را با این افراد آشنا کنیم و نحوه کار آن ها و درآمدی که از این راه کسب می کنند را بررسی کنیم. در این بین باید بگوییم که بلاگر ها را نباید با سلبریتی های اینستاگرام یکی دانست! شاید برخی از اسمی که در ادامه می خوانید هم به عنوان بلاگر و هم سلبریتی اینستاگرام شناخته شوند ولی اگر کمی دقیق تر مطالعه داشته باشید متوجه فرق این دو خواهید شد!

بلاگر شدن چیست ؟

بلاگر شدن چیست ؟

بلاگر شدن یکی از شغل ها و سرگرمی های جدید است که فضای مجازی آن را با خود به وجود آورده است و یکی از شغل های مجازی می باشد. بلاگر ها افرادی هستند که از خود ویدیو هایی منتشر می کنند که در آن ها نظرات خود را در مورد یک غذا، لباس، ورزش، مکان و … بیان کرده و به نوعی تبلیغات می کنند. با جذب و تلاش و کار در این زمینه فالورهای زیادی به دست می آورند و از این راه درآمد کسب می کنند. بلاگر شدن یکی از شغل هایی است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و با اطلاعات اندکی می توان آن را انجام داد و در مقابل افرادی که ظاهر آراسته تر و ذهنی خلاق تر دارند و در صحبت کردن توانا هستند در این زمینه می توانند بسیار موفق باشند و فالور بیشتری جذب کنند و از این راه به درآمد زیادی برسند.

دنیای مجازی و پیشرفت آن و از همه مهم تر همه گیر شدن این فضا در بین مردم، فرصت های شغلی زیادی به وجود آورده است که با امکانات کم و با استفاده از دستگاه موبایل در دست می توان آن را انجام داد. ایرانی های زیادی نیز به این شغل رو آورده اند و در زمینه های مختلف بلاگر شدن فعالیت دارند.

فشن بلاگرهای ایرانی

فشن بلاگر ها و بیوتی بلاگر ها می توانند هر دو شغل را با هم انجام بدهند در حالی که فشن بلاگر ها در زمینه تبلیغ برندهای معروف لباس فعالیت دارند و بیوتی بلاگر ها به تبلیغ برند های آرایشی می پردازند و در هر دو شاخه نیز مشهور ترین بلاگرهای ایرانی دیده می شوند.

در این قسمت قصد داریم یکی از فشن بلاگر جذاب و زیبای ایرانی را نام ببریم. نگین میر صالحی بلاگر معروف ایرانی است که در آمستردام هلند متولد شده است و بیش از ۴ میلیون فالور اینستاگرام نگین میر صالحی دنبال می کنند. او در برند های معروفی مانند دلچه گانا، کارتیه، گوچی، ورساچه و … به عنوان مدل فعالیت می کند.

فود بلاگرهای معروف ایرانی

فود بلاگرهای معروف ایرانی

فود بلاگر ها افرادی هستند که در زمینه تبلیغ و معرفی انواع و اقسام شیرینی ها و غذا ها و خوراکی، سنت ها و اقوام و شهر های مختلف فعالیت دارند و آن ها را تبلیغ می کنند. کاپیتان عرفان یکی از فود بلاگر های معروف ایرانی است که از سال ۲۰۱۵ به این فعالیت مشغول می باشد و بیش از ۸۰ هزار فالور دارد.

این مطلب را هم بخوانید
زندگینامه آینا ماهینی از داوری هندبال تا سلبریتی اینستاگرام

بلاگرهای معروف ایرانی

ایرانی های زیادی به خارج از کشور سفر کرده اند و یا در داخل کشور به فعالیت بیوتی بلاگری مشغول می باشند. افرادی مانند نگین میرصالحی، صدف مسائلی، شیوا صفایی، لیلی قالیچی، صدف مسائلی، الناز گلرخ، نگین میرصالحی، هدی بیوتی و … بلاگر های معروف ایرانی هستند که فالور های زیادی دارند.

درامد بلاگرهای ایرانی چقدر می باشد ؟

بلاگر بودن یکی از شغل هایی است که درآمد آن به خود شخص بستگی دارد و هر چه فرد توانایی بیشتری در این زمینه داشته باشد می تواند فالور بیشتری جذب کند و درآمد زیادی به دست آورد. این میزان درآمد حدود چندین میلیون می باشد و ارزش وقت گذاشتن و صرف هزینه را دارد.

بیوتی بلاگرهای ایرانی اینستاگرام

ایرانی های زیادی در حوزه بلاگر شدن فعالیت می کنند و بسیاری از آن ها به بیوتی بلاگری در اینستاگرام رو آورده اند. یکی از مشهور ترین بلاگرهای ایرانی الناز گلرخ است که در صفحه اینستاگرامش ویدیو ها و عکس های مربوط به شغلش را منتشر می کند. او حتی چندی پیش با همسرش حمید فدایی آهنگی خوانده و در پیجش منتشر کرد که مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت.

معروف ترین بیوتی بلاگر ایرانی صدف مسائلی با نام هنری صدف بیوتی می باشد که در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالور دارد و تیک آبی اینستاگرام به او داده شده است.

شیوا صفایی و لیلی قالیچی از دیگر بیوتی بلاگرهای ایرانی هستند که در پیج های اینستاگرام خود عکس های زیادی از خود و فعالیت هایشان می گذارند. پیج بلاگرهای ایرانی دیگر را به راحتی می توان در اینستا پیدا کرد و آن ها را دنبال کرد.

 الناز گلرخ مشهور ترین بلاگر ایرانی در زمینه زیبایی

 الناز گلرخ در ابتدا آرایشگاهی در شهر تهران داشت که مشتریان زیادی به او مراجعه می کردند و سپس به شغل فشن بلاگری علاقه مند شد و با همسرش به دبی مهاجرت کردند و هم اکنون در این کشور به فعالیت های خود ادامه می دهد.

صدف مسائلی یکی دیگر از بهترین بلاگرهای ایرانی است که نام هنری صدف بیوتی را برای خود انتخاب کرده است. او در زمینه آرایش و معرفی برند های مختلف آرایشی بسیار موفق عمل کرده است به طوری که از شرکت ها و برند های مختلف و مهم دنیا پیشنهاد کار و مدل شدن به او شده است.

صدف بیوتی مشهور ترین بلاگر آرایشی

 می توان گفت صدف بیوتی در حوزه بیوتی بلاگر شدن قوی تر از رقیبان خود می باشد و بسیاری از برند ها و شرکت های خارجی او و فعالیت هایش را تایید می کنند. در یکی از سفر هایش به دبی از سوی شرکت هواپیمایی امارات به او پیشنهاد شد که به مهمانداران نحوه انجام آرایش سریع آموزش بدهد و این یکی از موفقیت های صدف بیوتی به حساب می آید.

مشهور ترین بلاگرهای ایرانی در زمینه مد و زیبایی

لیلی قالیچی بیوتی بلاگر معروف ایرانی است که در آمریکا متولد شده است و در این کشور زندگی می کند. و در زمینه ی طراحی بسیار موفق عمل کرده است و بیوتی بلاگری بسیار حرفه ای می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بهترین بوکسور حال حاظر جهان چه کسی می باشد؟ بیوگرافی و عکس

یکی دیگر از مشهور ترین بلاگرهای ایرانی شیوا صفایی است که به طور جدی به این فعالیت مشغول نمی باشد و بیشتر فالورهای او به دلیل نامزدی اش با برج ساز معروف فلسطینی یعنی محمد حدید که پدر جی جی و بلا حدید می باشد، جذب او شده اند.

لیست بلاگرهای ایرانی

با افزایش شغل بلاگری در فضای مجازی افراد زیادی از جمله ایرانیان به آن رو آورده اند. بلاگر شدن می تواند در چندین مورد صورت بگیرد و هر فرد می تواند بلاگر زمینه مورد علاقه خود بشود که این زمینه ها بیوتی بلاگر، فشن بلاگر، بلاگر سفر و گردشگری، بلاگر غذا و خوراک، بلاگر خودرو، بلاگر دکوراسیون، بلاگر طنز، بلاگر گیمر و بلاگر اقتصادی می باشند. ایرانی های زیادی در این حوزه ها فعالیت دارند که شیوا صفایی، لیلی قالیچی، صدف مسائلی، الناز گلرخ، نگین میرصالحی، هدی بیوتی و … از جمله این بلاگر های معروف می باشند.

بررسی شرایط بلاگر شدن

بلاگر شدن یکی از شغل هایی است که نیاز به تخصص بالایی ندارد و با داشتن اطلاعات اندک می توان در این زمینه فعالیت داشت. اما عوامل موثر دیگری در این زمینه تاثیر گذار است که به بررسی آن ها می پردازیم. یکی از این عوامل داشن ظاهری موجه و زیبا و همچنین صورتی دلنشین و تاثیر گذار می باشد که در جذب فالور بسیار تاثیر گذار است. 

مشهور ترین بلاگرهای ایرانی و فن بیانشان

فن بیان عالی نیز بسیار مهم است و افراد در کنار آن باید از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشند. صدای زیبا و مناسب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در جذب فالور است و به موفیت در این کار بسیار کمک می کند. همچنین فرد باید قابلیت متقاعد کردن دیگران را داشته باشد و شخصیتی فعال و ماجراجو داشته باشد و همچنین خلاق بودن یکی از تاثیرگذار ترین های این شغل است که حتم باید فرد خلاقیت زیادی در این زمینه به کار ببرد  و اما مهارت اجتماعی بالا، ایده پرداز، متخصص در یک زمینه و یا حتی چند زمینه مختلف، دارای روابط اجتماعی، آشنایی با عکس برداری و فیلم برداری و میکس و ترکیب ویدیو مسلط به تولید محتوا و … از عوامل موثر دیگر هستند.

آموزش لازم برای بلاگر شدن

برای بلاگر شدن نیاز به آموزش خاصی نمی باشد و با داشتن یک گروه مناسب که دارای ویژگی های مهارت اجتماعی بالا، ایده پرداز، متخصص در یک زمینه و یا حتی چند زمینه مختلف، دارای روابط اجتماعی، آشنایی با عکس برداری و فیلم برداری و میکس و ترکیب ویدیو مسلط به تولید محتوا و … می توان در این زمینه بسیار موفق شد.

سوالات متداول در مورد مشهور ترین بلاگرهای ایرانی

سوالات متداول

  1. بلاگرهای ایران در چه زمینه های فعالیت می کنند ؟

    در زمینه بیوتی بلاگری، فشن بلاگری، فود بلاگری و …. فعالیت دارند.

  2. نگین میرصالحی فشن بلاگر معروف ایرانی مدل چه برند هایی می باشد ؟

    نگین میرصالحی برای برند های دلچه گابانا، کارتیه، گوچی، ورساچه، دیور، بولگاری و …. تبلیغات انجام می دهد و مدل برند های آن ها می باشد.

  3. برای بلاگر شدن نیاز به چه ویژگی هایی می باشد؟

    زیبایی، خلاقیت، مهارت اجتماعی بالا، ایده پرداز، متخصص در یک زمینه و یا حتی چند زمینه مختلف، دارای روابط اجتماعی، آشنایی با عکس برداری و فیلم برداری و میکس و ترکیب ویدیو مسلط به تولید محتوا و …