در این روز ها سبک خوانندگی رپ طرفداران و هواداران بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از طرفداران به این سبک از آهنگ ارادت زیادی دارند و آن را از بهترین سبک های موسیقی می‌ دانند. از نکات مهمی که خیلی خوب است بدانید این است که خوانندگان رپ سیاه پوست توانسته‌ اند این سبک موسیقی را در دستان خود بگیرند و در در حال حاضر از محبوب ترین ها در دنیای موسیقی، خواننده سیاه پوست رپ می باشد. ما می‌خواهیم در این مقاله شما را با خوانندگان سیاه پوست رپ آشنا کنیم برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

لیست برترین خواننده های سیاه پوست رپ

لیست برترین خواننده های سیاه پوست رپ

موسیقی رپ در این روز ها از پر هوادار ترین موسیقی های زنده در دنیا به شمار می رود. این سبک موسیقی مورد علاقه خیلی از افراد می باشد و آن ها این سبک موسیقی را با هیچ یک از سبک های موسیقی عوض نمی کنند. همین سبک موسیقی باعث شده که خوانندگان آن ها هم مورد رضایت واقع شوند و به واسطه رپ خواندن بسیار مشهور شوند. در ادامه می خواهیم شما را با چند مورد از برترین خواننده های سیاه پوست رپ که این روز ها سیاه پوستان در دنیای رپ حرف اول را می زنند معرفی کنیم.

اسنوپ داگ معروف ترین خواننده سیاه پوست رپ

کلوین کوردوزار بروداس جونیور که که نام هنری او اسنوپ داگ می باشد در سال ۱۹۷۱ به دنیا آمد و یکی از معروف ترین رپر های دنیا می باشد. یکی از رپر های مشهور در دنیای موسیقی می باشد. او در سال ۱۹۹۳ آلبوم داگی استایل را به انتشار درآورد که این آلبوم هواداران بسیار زیادی را به خود جلب کرد و پس از چند ماه در جدول های معروف قرار گرفت. خوب است بدانید اسنوپ داگ در سال ۲۰۱۶ با خواننده معروف ایرانی به نام آرش همکاری کرده است. اسنوپ داگ علاوه بر خوانندگی بازیگر هم می‌باشد و در بسیاری از فیلم‌ها بازی کرده است.

جیدن اسمیت

Jaden Christopher Syre Smith بهنام هنری او جیدن اسمیت می باشد یک رپر، رقصنده و بازیگر مشهور اهل آمریکا است و جالب است بدانید که او او فرزند یکی از بازیگران معروف به نام ویل اسمیت می باشد. از خواننده های رپ جوان و تازه کار است که مدتی پیش آلبوم Syre را منتشر کرد که این آلبوم با طرفداران زیادی مواجه شد. او در سال ۲۰۱۰ با یکی از خوانندگام مشهور یعنی جاستین بیبر همخوانی داشته است که این موزیک یکی از پر بازدید ترین موزیک های دنیا شناخته شد.

دریک خواننده سیاه پوست رپ

دریک از رپر های معروف سیاه پوست می باشد که هواداران بسیاری را در سراسر دنیا دارد. او به جز خوانندگی یکی از بازیگران خوب دنیا نیز می باشد. وی با خوانندگان معروف دیگری مانند نیکی میناج و فیوچر همکاری داشته است.

تراویس اسکات

تراویس اسکات در سال ۱۹۹۲ در آمریکا متولد شد. او از رپر ها، ترانه سرا ها، خواننده ها و تهیه کنندگان معروف آمریکایی نیز می باشد. وی از سال ۲۰۱۲ کار های خود را آغاز کرده است. خوب است بدانید که دوست دختر اسکات یکی از مدل های معروف در جهان یعنی کایلی جنر می باشد. او امسال در لیست گنگ ترین رپر نیز بوده است.

این مطلب را هم بخوانید
10 مورد از رپر های مازندرانی که بیشترین محبوبیت را دارند

لیل وین

دواین مایکل کارتر جونیور که با نام هنری لیل وین معروف است از رپر های شاخص در دنیا می باشد که از سال ۱۹۹۶ کار خود را شروع کرده است. وی تا به حال آلبوم های زیبایی را به انتشار در آورده است و با خواننده های معروف زیادی همکاری های فراوانی داشته است.

شان کامز

شان جان کامز که نام هنری او شان کامز می باشد یک رپر، طراح مد و بازیگر مشهور در جهان است. وی به عنوان یکی از خوانندگان سیاه پوست رپ تا به حال سه مرتبه برنده جایزه شده است. جالب است این مورد را هم بدانید که کامز در سال ۲۰۰۵ اسم خود را دیدی و در سال ۲۰۲۱ اسمش را به LOVE تغییر داد.

فیوچر معروف ترین خواننده سیاه پوست رپ

نوادیوس دیمان ویلبرن که نام هنری او فیوچر می باشد از رپران مشهور در دنیای موسیقی می باشد که تا به حال آلبوم های فراوانی را به انتشار در آورده است. او از سال ۲۰۰۹ کار های خوانندگی خود را شروع کرده است و تا کنون با خواننده های معروف دیگر نیز همکاری و همراهی داشته است.

کندریک لامار

کندریک لمار داکوُرث که نام هنری او کندریک لامار است از خوانندگان رپ معروف در دنیاست و تا به حال آلبوم های بسیاری را منتشر کرده است. او تا به حال ۱۳ جایزه گرمی دریافت کرده است و نامزد حایزه. وی از سال ۲۰۰۴ فعالیت های خود را در دنیای موسیقی آغاز کرده و با چهره های مشهور خواننده نیز همکاری داشته است.

جی کول

جرمین لامار کول که نام اصلی او می باشد و نام هنری اش جی کول است از مشهور ترین رپر های سیاه پوست در دنیای رپ و موزیک است. او تا به حال افتخارات زیادی را نصیب خود کرده است و او از سال ۱۹۹۹ فعالیت های خودش را در زمینه موسیقی آغاز کرده است.

جی زی

شان کوری کارتر که نام هنری اش جی زی می باشد یک تهیه کننده، رپر و تاجر آمریکایی است که از این جهت یکی از سلبریتی های شاخص در دنیا می باشد. از موارد جالب که خوب است بدانید این است که او از پر فروش ترین موسیقی دانان تاریخ به شمار می‌ آید. او تا به حال بیشتر از ۱۰۰ میلیون از ضبط های خود را به فروش رسانده است. وی از سال ۱۹۸۸ در دنیای موسیقی فعالیت خود را آغاز نمود.

برترین خواننده سیاه پوست رپ زن کیست؟

برترین خواننده سیاه پوست رپ زن کیست؟

جالب است بدانید در دنیای موسیقی به سبک رپ زنان هم داخل شده اند و افتخار آفرینی های زیادی را انجام داده اند. از این زنان سیاه پوست هم در این حرفه مشغول به فعالیت های زیادی هستند. البته برخی از آن ها مانند رپر های مرد علاوه بر دنیای موسیقی در دنیای فیلم و سریال و مدلینگ هم مشغول به کار هستند در حالی که خوانندگان سیاه پوست رپ در دنیا حرف اول را می زنند. در ادامه می خواهیم به معرفی چند نفر از آن ها بپردازیم.

برترین خواننده سیاه پوست رپ زن نیکی میناژ

اونیکا تانیا ماراژ پتی که نام هنری او نیکی میناژ می باشد از خوانندگان مشهور در رپ است. او به کار های دیگری مانند خوانندگی، بازیگری و ترانه سرایی اشتغال دارد. وی در این روز ها به یکی از رپر های مشهور در دنیا تبدیل شده است که هواداران بسیاری هم دارد.

کاردی بی

بلکالیس مارلِنیس آلمانذار با نام هنری کاردی بی مشهور است از سرشناسان ویژه در دنیای موسیقی و رپ دارای شهرت فراوانی است. او از شخصیت های تلویزیونی نیز می باشد که در این زمینه ها هم افتخارات فراوانی را از آن خود کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
لیست 10 مورد از منفورترین رپرها که ساقی مواد مخدر هستند

لارین هیل

لارین نوئل هیل که نام هنری او لاین هیل است یک رپر، خواننده، ترانه سرا، بازیگر و تهیه کننده می باشد. او از سرشناسان موسیقی رپ آمریکایی به حساب می آید که تا به حال صاحب افتخارات زیادی برای خود و هوادارانش شده است.

رده خواننده سیاه پوست در رپ چگونه است؟

رده خواننده سیاه پوست در رپ چگونه است؟

در سبک های موسیقی، موسیقی رپ علاقه مندان و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و در این روزها رپرهای سیاه پوست قادر بودند که در رده ها و جایگاه های مهم خود را به نمایش قرار دهند و افتخار آفرینی های زیادی را برای خود بیافریند. خیلی از هواداران سبک رپ و مردم گفته اند که سبک رپ در اصل باید فقط برای سیاه پوستان باشد چون از همه بهتر توانسته‌ اند این صحبت را به اجرا درآورند.

بیشترین ثروت در بین خواننده های سیاه پوست رپ

بیشترین ثروت در بین خواننده های سیاه پوست رپ

از محبوب ترین سبک های موسیقی در دنیا سبک رپ می باشد که توسط برخی از خواننده ها این سبک بسیار درخشیده است و این خواننده ها توانسته اند که از این راه به ثروت های بسیار فراوانی برسند که در این قسمت می خواهیم با چند نفر از ثروتمندترین افراد در دنیای رپ آشنا شویم.

ثروتمند ترین خواننده سیاه پوست رپ برایان ویلیامز

ویلیامز اذرفر های مشهوری است که در سال ۱۹۹۰ به همراه برادر خود یک شرکت مبتنی بر انتشار آثار موسیقی راه اندازی کرد. یکی از افراد ثروتمند در دنیای موسیقی می باشد که افتخارات بسیار زیادی را نصیب خود کرده است.

ثروتمند ترین خواننده سیاه پوست رپ کانیه وست

کانیه وست یک تهیه کننده، ترانه سرا، رپر و مدلینگ آمریکایی است که وی یکی از معروف ترین و ثروتمند ترین رپر های دنیا می باشد و از سال ۲۰۰۰ شناخته شد و تا امروز آهنگ های بسیار زیادی منتشر کرده است.

ثروتمند ترین خواننده سیاه پوست رپ آیس کیوب

آیس کیوب یکی از رپرهای مشهور در ایالات متحده آمریکا است که محتوای آهنگهای معمولاً خشن و سیاسی است و به همین دلیل به شهرت بسیاری دست پیدا کرده و در لیست ثروتمندترین افراد رپر در دنیا قرار می گیرد.

برترین آهنگ های خواننده های سیاه پوست رپ

برترین آهنگ های خواننده های سیاه پوست رپ

در این قسمت می خواهیم از برترین آهنگهای خواننده های سیاه پوست رپ صحبت کنیم. این چهره ها بسیار در دنیای موسیقی درخشیده اند.

Kream

از معروف ترین و جنجالی ترین آهنگ ها می باشد که توسط تایگا رپر معروف خوانده شده است و با همکاری ایگی صورت گرفته است می توانید این آهنگ را به جستجو در اینترنت دانلود کنید.

 Clout

آهنگ های مشهوری است که توسط زن و شوهر معروف آمریکایی خوانده شده است و هواداران بسیاری را به خود اختصاص داده است و شما می توانید این آهنگ زیبا را در فضای مجازی جستجو کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

TROLLZ

این موزیک نیز از بهترین موزیک های دنیای رپ است که توسط رپر های معروف خوانده شده و هواداران زیادی را به خود جلب کرده است.

سوالات متداول

 1. چه کسانی از ثروتمند ترین خواننده های رپ سیاه پوست به شمار می روند؟

  از ثروتمند ترین خوانندگان سیاه پوست رپ می توان از آیس کیوب، کانیه وست، برایان ویلیامز و … نام برد.

 2. چه کسانی از معروف ترین خوانندگان سیاه پوست زن هستند؟

  از معروف‌ ترین آن ها می‌ توان از نیکی میناژ، کاردی بی و لارین هیل نام برد.

 3. ماشین بهترین خوانندگان سیاه پوست رپ چیست؟

  آن ها به دلیل وضع مالی بسیار خوب از دارایی های با ارزشی همچون ماشین های گران قیمت استفاده می کنند.

 4. چه کسی از سیاه پوستان رپر با آرش همکاری داشته است؟

  اسنوپ داگ خواننده سیاه پوست آمریکایی در سال ۲۰۱۶ با آرش همکاری داشته است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]