سلبریتی های ساکن آمریکا، تعداد زیادی از هنرمندان، ورزشکاران و چهره های مشهور ایرانی هستند و فقط سالی یکی و دو بار برای کار کردن و یا دیدن خانواده هایشان به ایران می آیند. اخیرا بین این سلبریتی ها مد شده که فرزندان شان را در خارج از کشور به دنیا بیاورند تا این کودکان بتوانند تابعیت آن کشور ها را داشته باشند. همچنین بعضی از این سلبریتی ها به فکر دوران بازنشستگی خود هستند، این افراد برای اینکه زندگی ایده آلی داشته باشند تحت هر شرایطی مجوز اقامت در این کشور را بدست آورده اند.

فهرست مطالب پنهان
سلبریتی های ساکن آمریکا چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن آمریکا چه افرادی هستند؟

سلبریتی های زیادی از کشورمان در کشور آمریکا ساکن هستند که در اینجا به چند تن از آن ها اشاره می کنیم:

گوهر خیر اندیش

گوهر خیر اندیش سلبریتی مشهور کشورمان متولد ۱ شهریور ۱۳۳۳ در شیراز است. او دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر های زیبا می باشد. همه بازی های او در سینما، تلویزیون، نمایش خانگی و تئاتر بسیار عالی بوده و کمتر بازی ضعیفی در کارنامه خود دارد و طرفداران بسیاری در ایران دارد. خیراندیش برای تحصیل فرزند و همچنین برای تدریس و زندگی در رفت و آمد به آمریکا است. او یکی از اساتید ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد.

میترا حجار

این سلبریتی معروف کشورمان در ۱۵ بهمن ۱۳۵۵ در شهر مشهد به دنیا آمد. میترا حجار در سال ۱۳۸۴ ایران را به مقصد فرانسه ترک کرد و برای ادامه تحصیل در رشته کارگردانی به آمریکا سفر کرد. او پس از حضور ۳ ساله در محافل فرهنگی خارج از کشور توانست در یک قسمت از سریال تلویزیونی آمریکایی به نام اسمیت بازی کند. همچنین در زمینه موسیقی نیز در حال فعالیت است.

فریبرز عرب نیا

سلبریتی دیگر کشورمان که برای ادامه تحصیل پسرش در آمریکا ساکن است، فریبرز عرب نیا متولد ۲۵ فروردین ۱۳۴۳ در تهران است. شهرت عرب نیا به خاطر ایفای نقش مختار در سریال تلویزیونی مختار نامه است.

ساسی مانکن

ساسان حیدری با نام هنری ساسی مانکن متولد ۲۰ آبان ۱۳۶۷ خواننده، ترانه سرا، آهنگساز موسیقی رپ کشورمان است. او از سال ۲۰۱۲ به آمریکا رفته و همه فعالیت های خود را در آنجا انجام می دهد.

عرفان پایدار

عرفان حاج رسولی ها با نام هنری عرفان پایدار متولد ۱۲ مرداد ۱۳۶۲ در اصفهان است. این سلبریتی ساکن آمریکا، از زمانی که ۱۶ ساله بوده از ایران به کالیفرنیا نقل مکان کرده است. او در زمان های مختلف بین ایران و آمریکا در رفت و آمد بوده و قسمتی از کار های خود را در دبی ساخته است. اما الان در آمریکا زندگی می کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی صابر کاظمی پدیده تیم ملی والیبال ایران

ورزشکارانی که در آمریکا زندگی می کنند چه کسانی هستند؟

در سال‌ های اخیر شمار زیادی از ورزشکاران ایرانی پس از اعزام به مسابقات بین‌ المللی از بازگشت به ایران خودداری کردند. احسان رجبی، مهتاب یادگاری، کامران شیرازی و … ورزشکارانی هستند که مقیم آمریکا هستند.

خواننده های ایرانی مقیم آمریکا چه کسانی هستند

خواننده های ایرانی مقیم آمریکا چه کسانی هستند؟

از بعد از انقلاب خواننده های زیادی از ایران رفتند و در کشور های مختلف ساکن شدند. خیلی از این خواننده ها به آمریکا مهاجرت کردند. از جمله این خوانندگان می توان به مورد زیر اشاره کرد:

افشین جعفری با نام هنری افشین متولد ۱۶ اردیبهشت ۱۳۵۲ از سال ۱۳۷۴ برای دیدن مادرش که از پدرش جدا شده بود به آلمان رفت و فعالیت خود را ادامه داد و هم اکنون در آمریکا ساکن است.

ابی یکی از خوانندگان مشهور و به نام ایرانی است که با نام ابراهیم حامدی متولد ۲۹ خرداد ۱۳۲۸ است . او دو سال قبل از انقلاب برای کنسرت به آمریکا رفت و با شروع انقلاب، ناگزیر در آنجا ماندگار می‌شود.

از دیگر خوانندگان ساکن آمریکا می توان از پویا جلیلی پور و شهرام کاشانی نام برد.

چه بازیگرانی تابعیت آمریکا دارند؟

چه بازیگرانی تابعیت آمریکا دارند؟

بازیگران ایرانی زیادی هستند که تابعیت کشور های دیگر را دارند. آمریکا یکی از کشور هایی است که استقبال زیادی برای تابعیت گرفتن از این کشور بین بازیگران رواج پیدا کرده است. حامد بهداد، نسرین مقانلو، پارسا پیروز فر، حمید فرخ نژاد و… بازیگرانی هستند که تابعیت آمریکا را دارند.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به آمریکا مهاجرت کرده اند؟

از سلبریتی ها ی معروف ایرانی بیشتر ورزشکاران هستند که برای همیشه به آمریکا مهاجرت کردند از جمله:

پیام زرین پور ملی پوش کشتی کشورمان از سال ۱۳۹۵ پناهنده آمریکا شد. آرزو معتمدی در رشته قایقرانی فعالیت داشت که در سال ۱۳۹۱ پناهنده آمریکا شد. درسا درخشانی استاد بین المللی شطرنج ایران در مسابقات با پرچم آمریکا حاضر می شود.

عکس سلبریتی های ساکن امریکا

افراد معروف و مشهور در دنیا عکس های خود را در فضا های مختلف به اشتراک می گذارند. دوستداران آن ها هم همواره دوست دارند عکس های بازیگران مورد علاقه خود را ببینند. سلبریتی های ایرانی ساکن آمریکا نیز عکس های خود را در فضا های مختلف برای طرفدارانشان به اشتراک می گذارند.

درآمد سلبریتی های ساکن آمریکا از کجاست؟

بعضی از سلبریتی های بازیگر ایرانی برای بازی به ایران می آیند و از این طریق کسب درآمد می کنند. سلبریتی های خواننده با برگزاری کنسرت ها و فعالیت های دیگری که در این کشور انجام می دهند درامد دارند. اما به طور کلی درآمد سلبریتی ها قابل محاسبه نیست و مشخص نیست که به طور دقیق از کجا و چقدر است.

رپرهای ساکن آمریکا

رپر های ساکن آمریکا

رپر های زیادی از جمله امیر تتلو، حسین تهی و سندی در آمریکا زندگی می کنند. خوانندگان ایرانی در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند؛ باید خارج از ایران به کار خود ادامه دهند مثلا امیر تتلو کار خود را در ایران شروع کرد اما برای کار های بهتر در ایران مجوز فعالیت ندارند.

فوتبالیست های ساکن آمریکا

فوتبالیست ها هم مانند همه سلبریتی های دیگر برای ادامه زندگی خود و آینده فرزندانشان تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند تابعیت آمریکا را بگیرند و یا ساکن آمریکا شوند. افشین پیروانی، علی دایی و وحید طالب لو از جمله فوتبالیست هایی هستند که در آمریکا نیز سکونت دارند.

سلبریتی های ساکن آمریکا که حاشیه های زیادی داشته اند؟

همواره سلبریتی ها به واسطه فعالیت هایی که دارند حواشی زیادی هم دارند. ساسی مانکن یکی از خوانندگان ایرانی که در آمریکا زندگی می کند؛ او در سال ۱۳۸۸ در جریان انتخابات ریاست جمهوری با مهدی کروبی دیدار داشت که این دیدار خیلی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و حواشی زیادی را برای او در پی داشت. از دیگر حواشی این خواننده این است که در سال ۱۳۸۹ در کیش بازداشت شد و دلیل آن رقاصی در بازار کیش بود که این دستگیری نیز حواشی زیادی داشت.

این مطلب را هم بخوانید
پل بیلزریان یک تاجر آمریکایی و متخصص تصاحب شرکت‌ها

مصاحبه با سلبریتی های ساکن آمریکا

همیشه با سلبریتی های ساکن آمریکا مصاحبه انجام می شود و متن این مصاحبه ها برای هوادارانشان بسیار جذاب است.

سلبریتی های ساکن آمریکا که کشف حجاب کردند

سلبریتی های ساکن آمریکا که کشف حجاب کردند؟

گلشیفته فراهانی، چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، صدف طاهریان از سلبریتی های ایرانی بودند که با خروج از کشور و ساکن شدن در آمریکا کشف حجاب کردند.

کدام سلبریتی های ساکن آمریکا برای کار به ایران می آیند؟

فریبرز عرب نیا از اولین چهره هایی است که در خارج از کشور زندگی می کند و فقط برای کار به ایران می آید، او به همراه پسرش جانیار در آمریکا زندگی می کند. از دیگر بازیگران و سلبریتی های ایرانی می توان نسرین مقانلو را نام برد. او قبل از هنر پیشه بودنش هم در آمریکا زندگی می کرد. پارسا پیروزفر هم در آمریکا زندگی می‌ کرد و البته مدتی است که غیر از پروژه‌ های سینمایی، برای اجرای تئاتر در ایران مانده است. حامد بهداد و شهاب حسینی هم اخیرا اقدام به اخذ اقامت در آمریکا کرده‌ اند و حسینی اکنون در آنجا حضور دارد.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن آمریکا

در شبکه های اجتماعی این روز ها می توان چهره های علمی، ورزشی، هنری و.. زیادی را یافت که از طریق این شبکه ها با هواداران خود در ارتباط هستند و آن ها را از جدیدترین اخبار در مورد خود مطلع می کنند. یکی از پرطرفدارترین این شبکه های اجتماعی اینستاگرام است که چون قابلیت بارگذاری عکس و فیلم دارد برای افراد صاحب نام در عرصه های مختلف جذابیت خاص خود را دارد. سلبریتی های ایرانی ساکن آمریکا در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند و مردم خیلی دوست دارند تا از زندگی آن ها در آمریکا مطلع شوند.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن آمریکا

برنامه کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی چت صوتی محسوب می شود که برای عضو شدن در آن توسط یک دعوتنامه از طرف کاربری است که از قبل در کلاب هاوس ثبت نام کرده است، صورت می گیرد. کلاب هاوس در آوریل ۲۰۲۰ توسط پل دیویسون و روهان ست بنیان گذاری شده است و الان بیشتر از ۱۰ میلیون کاربر هفتگی دارد. سلبریتی های ایرانی ساکن آمریکا نیز در این فضای مجازی نیز فعالیت دارند.

سلبریتی هایی که برای زایمان به آمریکا رفتند چه کسانی هستند؟

شیلا خداداد یکی از هنرپیشه هایی است که برای به دنیا آوردن فرزندش به آمریکا رفت. او در جواب سوالی که از او پرسیده شد در باره با این مطلب و او با اعتماد به نفس و کمی گستاخی گفت: دوست داشتم.

سوالات متداول

  1. به چه کسانی سلبریتی ساکن آمریکا گفته می شود؟

    سلبریتی های ساکن آمریکا، تعداد زیادی از هنرمندان، ورزشکاران و چهره های مشهور ایرانی هستند و فقط سالی یکی و دو بار برای کار کردن و یا دیدن خانواده هاشون به ایران می آیند.

  2. کدام سلبریتی برای بدنیا آوردن فرزندش در آمریکا ساکن شد؟

    شیلا خداداد یکی از هنرپیشه هایی است که برای به دنیا آوردن فرزندش به آمریکا رفت.

  3. کدام سلبریتی ها بعداز خروج از ایران کشف حجاب کردند؟

    گلشیفته فراهانی، چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، صدف طاهریان از سلبریتی های ایرانی بودند که با خروج از کشور و ساکن شدن در آمریکا کشف حجاب کردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :