در ادامه بررسی اخبار سلبریتی ها باید بگوییم که معمولاً در هر کشوری افراد ساکن در آن کشور به دلایل مختلفی مهاجرت می‌ کنند. در کشور ایران نیز سلبریتی ها، هنرمندان، ورزشکاران و غیره به دلایل مختلف ایران را به مقصد کشور های مختلف به‌ خصوص اروپایی و غربی ترک می‌ کنند. در ادامه به معرفی بازیگران ساکن در هلند که ایران را به مقصد کشور هلند ترک کرده‌ اند صحبت خواهیم کرد و آن‌ ها را معرفی می‌ کنیم.

فهرست مطالب پنهان
سلبریتی های ساکن هلند چه کسانی هستند؟

سلبریتی های ساکن هلند چه کسانی هستند؟

همان‌ طور که گفته شد در هر کشوری افرادی از آن کشور تصمیم به مهاجرت به سایر کشور ها می‌ گیرند و بیشترین مهاجرت‌ ها به دلایل پیشرفت و یا زندگی و همچنین تنوع در زندگی می‌ باشد. در ادامه به معرفی ۵ مورد از سلبریتی های ساکن هلند که ویکی پدیا معرفی کرده و کسانی که ایران را به مقصد هلند ترک کرده و در آن کشور زندگی می‌ کنند خواهیم پرداخت.

علی قلی زاده

علی قلی‌ زاده از جمله بازیکنان فوتبال است که بسیار توانسته در فوتبال خوش بدرخشد این بازیکن که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی است. او در نایمخن هلند فعالیت می‌ کند علی قلی‌ زاده یکی از بهترین بازیکنان این لیگ به شمار می‌ رود. او اکنون در هلند زندگی می‌ کند ولی او به‌ صورت کلی و دائم به این کشور مهاجرت نکرده‌ است.

کاوه رضایی

کاوه رضایی از جمله فوتبالیست‌ های فوق‌ العاده ایرانی می‌ باشد. این بازیکن بعد از درخشش در تیم استقلال به تیم کلوب بروژ در هلند پیوست و اخیراً نیز تیم نایمخن که علی قلی‌ زاده در آن بازی می‌ کند نیز به‌ دنبال جذب او می‌ باشد. این بازیکن که یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران می‌ باشد نیز هلند را مقصدی برای فوتبال خود انتخاب کرده‌ است؛ ولی وی برای همیشه از ایران مهاجرت نکرده‌ است.

الهام حمیدی

الهام حمیدی از جمله بازیگران فوق‌ العاده سینمای ایران می‌ باشد او متولد آذرماه ۱۳۵۶ در تهران است. اخیراً عکس‌ هایی از وی در هلند منتشر شده‌ است که به گفته‌ برخی رسانه‌ ها نشان از مهاجرت این بازیگر به خارج از ایران و آمستردام هلند بوده‌ است؛ البته این شایعه آن‌ چنان قوت ندارد.

فلور نظری

فلور نظری یکی دیگر از بازیگران صنعت فیلم و سینمای ایران می‌ باشد. او که در فیلم‌ های زیادی در ایران ایفای نقش داشته‌ است و زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور فعالیت می‌ کرده وی ایران را به مقصد هلند و سپس از آن‌ جا به کشور آلمان ترک کرده‌ است. وی دارای ۱ فرزند پسر به نام شروین می‌ باشد و ابتدا برای مهاجرت به هلند رفته و سپس آلمان را برگزیده‌ است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی علیرضا فاتحی + افتخارات این پوکر باز ایرانی الاصل

ساره بیات

ساره بیات که یکی از بازیگران فوق‌ العاده و حرفه‌ای صنعت فیلم و سینمای ایران می‌ باشد. اکنون در هلند به سر می‌ برد و عکس‌ هایی را از خود منتشر کرده که این عکس‌ ها در فضایی در آمستردام هلند گرفته شده‌ است. شایعه‌ هایی مبنی‌ بر مهاجرت این بازیگر به هلند راه می‌ دهد اما این شایعه‌ ها آن‌ چنان قوت ندارد و او خود آن‌ ها را تکذیب کرده‌ است.

ورزشکارانی که در هلند زندگی می کنند

ورزشکارانی که در هلند زندگی می کنند

ازجمله ورزشکارانی که در هلند زندگی می‌ کنند می‌ توان به علی قلی‌زاده و کاوه رضایی اشاره کرده این ۲ بازیکن فوق‌ العاده تیم ملی ایران اکنون در تیم‌ های هلندی توپ می‌ زنند؛ ولی آن‌ ها ایران را به مقصد هلند ترک نکردند و صرفاً فوتبالیست می‌ باشند و به این تیم‌ ها ترانسفر شده اند.

خواننده های ایرانی مقیم هلند

معمولاً ایرانیان هلند را مقصدی برای مسافرت انتخاب می‌ کنند ولی اخیراً عکس‌ ها و تصاویری از محمد معتمدی منتشر شده‌ است. شایعه‌ هایی مبنی‌ بر مهاجرت وی به هلند بوده‌ است ولی وی خود این شایعه را با انتشار ویدئویی در فضای مجازی تکذیب کرد و گفت او اکنون در ایران به سر می‌ برد.

چه بازیگرانی تابعیت هلند دارند

هیچ کدام از ایرانیان هلند را مقصدی برای مهاجرت انتخاب نکرده‌ اند؛ ولی در سرشماری اخیر بالغ‌ بر ۳۱ هزار ایرانی در هلند زندگی می‌ کنند ولی هیچ کدام از سلبریتی ها و افراد مشهور جامعه ایرانی هلند را مقصدی برای زندگی انتخاب نمی‌ کنند و اکثراً هلند را مقصدی برای تفریح و مسافرت می‌ بینند. در خصوص اینکه خانواده سلبریتی های ساکن هلند کجا ساکن هستند؟ برخی از آنها نیز مهاجرت کرده و برخی نیز در ایران ساکن هستند.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به هلند مهاجرت کرده اند؟

چه سلبریتی هایی برای همیشه به هلند مهاجرت کرده اند؟

همان گونه که در بالا نیز گفتیم بازیگران ساکن هلند معمولاً هلند را مقصدی برای زندگی نمی‌ دانند اگر چه که تعداد ایرانیان ساکن هلند حدود ۳۰ هزار نفر می‌ باشد. هیچ کدام از سلبریتی های ایرانی برای همیشه به این کشور مهاجرت نکرده‌ اند و تنها ۲ نفر از فوتبالیست‌ ها در این کشور در حال اجرای فوتبال خود می‌ باشند.

عکس سلبریتی های ساکن هلند

اخیراً عکس‌ هایی از ساره بیات، الهام حمیدی و محمد معتمدی و دیگر ایرانی‌ های معروف در هلند منتشر شده است که این عکس‌ ها در لوکیشن‌ های خاص در آمستردام هلند بوده و است. شایعه‌ هایی مبنی‌ بر حضور و مهاجرت این سلبریتی ها در هلند می‌ دهد که آنان در دسته سلبریتی های خارج نشین قرار گرفته اند؛ ولی تا کنون آن‌ ها این خبر ها را تکذیب کرده‌ اند.

درآمد سلبریتی های سکن هلند از کجاست؟

سلبریتی ها اکثراً راه‌ های درآمد زایی مختلفی دارند آن‌ ها علاوه‌ بر شغل اصلی شان یعنی بازیگری از طریق تبلیغات و غیره نیز درآمد زایی می‌ کنند؛ که این تبلیغات در هر کجای دنیا که باشند می‌ تواند برای آن‌ها درآمد هایی را به‌ همراه داشته باشد. ولی اکثر سلبریتی هایی که به خارج از کشور سفر می‌ کنند در ادامه روند کاری خود در ایران در آن کشور نیز به فعالیت می‌ پردازند‌.

سلبریتی های ساکن هلند که حاشیه های زیادی داشته اند؟

سلبریتی های ساکن هلند که حاشیه های زیادی داشته اند؟

معمولاً زندگی سلبریتی ها بر پایه برخی حاشیه‌ ها می‌ گذرد چنان‌ که خود سلبریتی ها نخواهند. ولی حواشی برای آن‌ ها در فضای رسانه و غیره ایجاد می‌ شود تا کنون حواشی از سلبریتی هایی که در هلند زندگی می‌ کنند منتشر نشده‌ است. چون کمترین سلبریتی در این کشور زندگی می‌ کنند. ولی گاهاً سلبریتی هایی که به قصد مسافرت و تفریح به این کشور می‌روند؛ مانند ساره بیات، الهام حمیدی و غیره از جمله بازیگرانی هستند که عکس‌ های منتشر شده آن‌ها در هلند حواشی مبنی‌ بر مهاجرت آن‌ ها را رقم زده‌ است.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن هلند

از جمله سلبریتی های ایرانی که در کشور هلند زندگی می‌ کنند می‌ توان به علی رضا قربانی و کاوه رضایی اشاره کرد. از آن‌ ها مصاحبه‌ هایی گرفته شده‌ است که در طی مصاحبه هدف آن‌ ها از رفتن به تیم‌ های هلندی و همچنین از انگیزه آنان برای این مسابقات و همچنین سوالات دیگری مربوط به ویژگی‌ های شخصیتی آن‌ ها پرسیده شده‌ است و آن‌ها نیز بدون هیچ واکنشی پاسخ تمام سؤالات را داده‌ اند.

این مطلب را هم بخوانید
مارتین فورد را چقدر می شناسید؟ قد، وزن و مهم ترین مبارزه های او

سلبریتی های ساکن هلند که کشف حجاب کردند

اکثر سلبریتی هایی که ایران را به مقصد کشور های دیگر ترک می‌ کنند کشف حجاب را نیز با خود به‌ همراه دارند ولی چون سلبریتی های ایرانی که در هلند زندگی می‌ کنند؛ آن‌ چنان شهرت ندارند می‌ توان گفت که تا الان هیچ تصویری و اطلاعی از آن‌ ها در دست نیست.

کدام سلبریتی های ساکن هلند برای کار به ایران می آیند

معمولاً سلبریتی هایی که ایران را ترک کرده و تابعیت کشور دیگر را گرفته‌ اند خیلی کمتر پیش می‌ آید؛ که برای کار به ایران برگردند ولی در خصوص فوتبالیست‌ هایی که به سایر کشور ها ترانسفر شده‌ اند. آن ها برای ادامه بازی خود ممکن است به تیم‌ های ایرانی برگردند و در ایران نیز فعالیت کنند.

اینستا‌گرام سلبریتی های ساکن هلند

می‌ توان گفت که تمام ایرانیان ساکن هلند یا بهتر است بگوییم سلبریتی های ایرانی که در هلند زندگی می‌ کنند دارای صفحه شخصی در اینستاگرام می‌ باشند. هر کدام تعداد زیادی دنبال کننده را نیز دارند و صفحه شخصی آن‌ ها را با جستجو در فضای اینترنت و گوگل می‌ توان پیدا کرد و آن‌ها را دنبال کرد.

رپر های ساکن هلند

رپر های ایرانی که در خارج از کشور فعالیت می‌ کنند تعداد شان کم نیست ولی در خصوص رپر هایی که در کشور هلند زندگی می‌ کرده باشند هیچ اطلاعی در دست نیست که نام آن‌ ها چیست و در کدام شهر فعالیت و یا در کدام سبک آواز و آهنگ می‌ خوانند.

فوتبالیست های ساکن هلند

از جمله فوتبالیست‌ های ایرانی که در هلند به فعالیت می‌ پردازند؛ می‌ توان به علی قربانی و کاوه رضایی اشاره کرد که علی قربانی در تیم نایمخن و کاوه رضایی در کلوب بروژ فعالیت می‌ کند این ۲ بازیگر فوتبالی ایرانی که بسیار حرفه‌ای و فنی می‌ باشند اکنون در هلند به سر می‌ برند.

کلاب هاوس سلبریتی های ایرانی ساکن هلند

کلاب هاوس نیز یکی دیگر از نرم‌ افزار های فضای مجازی بر بستر اینترنت می‌ باشد که بسیاری از هنرمندان و افراد مشهور در آن حضور دارند؛ جلسات و میتینگ‌ هایی در آن برگزار می‌ شود در میان سلبریتی های هلندی که ایرانی‌ تبار هستند می‌ توان به علی قلی‌زاده و کاوه رضایی اشاره کرد. این ۲ بازی کن فوتبالی نیز در کلاب هاوس فعالیت می‌ کنند و صفحه شخصی آن‌ ها را می‌ توان در کلاب هاوس دنبال کرد.

سلبریتی هایی که برای زایمان به هلند رفتند

زایمان سلبریتی ها در خارج از ایران بحثی جدید نیست و از قدیم‌ الایام نیز این بحث وجود داشته‌ است؛ ولی تا کنون خبری از زایمان سلبریتی ها در هلند منتشر نشده‌ است. ولی سلبریتی ها در خیلی از کشور های دیگر نیز برای زایمان سفر کرده‌ اند ولی زایمان ایرانی‌ های ساکن هلند نیز در هلند صورت می‌ گیرد.

 1. نام دو بازیکن فوتبالی ساکن هلند؟

  علی قربانی و کاوه رضایی دو تن از سلبرتی های ساکن هلند می باشند.

 2. سلبریتی ایرانی که هلند را نیز ترک کرده است کیست؟

  فلور نظری ابتدا به هلند مهاجرت کرد، سپس این کشور را نیز ترک کرد.

 3. کدام سلبریتی های زن شایعه مهاجرتشان به هلند بوده است؟

  ساره بیات، الهام حمیدی جزو سلبریتی هایی هستن که به نظر می رسد قصد دارند در هلند ساکن شوند.

 4. کدام سلبریتی مرد شایعه حضورش در هلند بوده است؟

  محمد معتمدی بیان می شود که در هلند ساکن می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :