هنرمندان و سلبریتی های ایرانی زیادی در دنیا هستند که اصالتشان به شهرهای مختلف ایران می رسد. میان هنرمندان عرصه سینما و تلویزیون ایران تعداد زیادی از بازیگران مشهدی هم هستند. این سلبریتی های مشهد در عرصه سینما بسیار خوش درخشیده اند و بارها در گفتگوهای خود به اصالتشان و شهر و محل تولدشان مشهد اشاره کرده اند. این که این بازیگران مشهدی در سال های کاری خود بسیار خوش درخشیده اند، برای مشهدی های عزیز بسیار باعث خوشحالی است.

معروف ترین سلبریتی های مشهد کدامند؟

معروف ترین سلبریتی های مشهد کدامند؟

در این بخش به معروف ترین سلبریتی های مشهدی اشاره خواهیم کرد.

جواد خواجوی

جواد خواجوی محبوب ترین سلبریتی ایرانی متولد خرداد ۱۳۷۱ در مشهد مقدس است. او یک چهره اینستاگرامی و بازیگر تئاتر است. جواد خواجوی دانشجوی رشته سینما است. صدا گذاری هایی که روی کلیپ های مختلف با لهجه مشهدی انجام داده است، به شدت او را مشهور و محبوب کرده است.

مصطفی آزاد

سید مصطفی آزاد چهره مشهور و محبوب اینستاگرامی از سبزوار مشهد است. ساخت کلیپ های طنز، او را به شدت در فضای مجازی محبوب کرده است. می توان گفت او یکی از فعال ترین افراد اینستاگرام بوده، زیرا او همکاری های بسیار زیادی با دیگر چهره های اینستاگرامی داشته است.

حامد بهداد

حامد متولد ۲۶ آبان ماه ۱۳۵۲در مشهد است. او فعالیت خود را در عرصه تلویزیون از سال ۱۳۷۱ آغاز کرده و تاکنون بسیار خوش درخشیده است. حامد بهداد پس از اتمام تحصیلات خود در مشهد به تهران رفته و در آن جا ساکن است.

رضا عطاران

رضا عطاران بازیگر، کارگردان و تهیه کننده ایران و یکی از مشهورترین سلبریتی های مشهد است. او در۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۴۷در مشهد متولد شد. رضا عطاران از بازیگران و چهره های ماندگاری است که با بازی در سریال هایی چون بزنگاه، ترش و شیرین و متهم گریخت بسیار خوش درخشیده است.

برزو ارجمند

برزو ارجمند هنرمند و بازیگر سینمای ایران است. او در سال ۱۳۵۴در مشهد چشم به جهان گشود. بروز پسر انوشیروان ارجمند هنرمند فقید کشورمان است. او در خانواده ای بسیار هنرمند به دنیا آمده است‌، خواهر او بهار ارجمند و عمویش داریوش ارجمند از بازیگران محبوب کشورمان هستند.

ساعد سهیلی

ساعد پسر بزرگ کارگردان بزرگ کشورمان سعید سهیلی است، او در ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ در مشهد مقدس متولد شده است. او به واسطه پدر هنرمند خود، از همان جوانی پا در عرصه سینما و تلویزیون گذاشته است. اولین بازی او با برادر کوچک خود سینا سهیلی در فیلم شب برهنه به کارگردانی پدرشان بوده است.

ساره بیات

ساره بیات متولد ۱۳۵۸در شهر مشهد است. او کار حرفه ای خود را بعد از اخذ مدرک تحصیلی در رشته بازیگری در تهران آغاز کرد. او در سال ۱۳۷۹ وارد دنیای هنر شد، فیلم مقلد شیطان اولین کار حرفه ای او است.

علی صبوری

علی صبوری از دیگر بازیگران مشهور مشهدی است. او در ۳ شهریور سال ۱۳۷۱در مشهد متولد شده است و بعد از حضور در برنامه استندآپ خندوانه به شهرت بسیار زیادی رسید. هنرمند جوان مشهدی در سال ۱۳۹۹در فیلم آخر خط به کارگردانی علی مسعودی ایفای نقش کرد و اولین تجربه کاری خود را در این فیلم داشته است.

حصین ابلیس

حسین رحمتی با نام هنری حصین خواننده و ترانه سرای سبک پاپ و یکی از سلبریتی های مشهد از بین خوانندگان است. او زاده ۱۲ مرداد ۱۳۶۶ در مشهد است. حصین فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز و تا به کنون مشغول به کار می باشد. او خواننده رپ و ترانه سرا است و از مهم ترین ناشران کارهای او رادیو جوان، رپ فارسی و ریپفا هستند.

عکس سلبریتی های مشهد را در کجا می توان مشاهده کرد؟

عکس سلبریتی های مشهد را در کجا می توان مشاهده کرد؟

از آن جایی که سلبریتی های مشهد در این روزها بسیار در عرصه سینما و تلویزیون خوش درخشیده اند، دسترسی به عکس ها و بیوگرافی آن ها بسیار آسان شده است. سایت ها و صفحه های معتبری مشغول به فعالیت و به اشتراک گذاشتن عکس های این هنرمندان هستند. برای مثال می توان در گوگل با سرچ کردن نام هنرمند از عکس ها و بیوگرافی آن ها دیدن کنید.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سویل خیابانی + عکس های شخصی لو رفته او

اینستاگرام هم در این روزها اپلیکیشن پر کاربرد و محبوبی است، با سرچ کردن آدرس صفحه اینستاگرامی هنرمند می توان به صفحه اینستاگرامی او بروید و تمام عکس های او را مشاهده کنید. اما کانال های مختلفی هم در روبیکا، تلگرام، سروش، ایتا و دیگر اپلکیشن ها موجود می باشد که با عنوان عکس بازیگران فعالیت می کنند. در این کانال های معتبر می توان به راحتی به عکس مورد نظر خود دسترسی پیدا کرد.

آدرس پیج سلبریتی های معتبر را چگونه پیدا کنیم؟

با وجود فعالیت بسیار زیادی که برخی از کاربران با نام هنرمندان کشور فعالیت دارند، دسترسی به صفحات اینستاگرام سلبریتی های ایران و صفحه فن پیج آن ها کمی دشوار شده است. اما با کمی دقت در جستجو، پیج اصلی آن ها را خواهید یافت. با جستجو در گوگل و پیدا کردن سایت های معتبر کشور دسترسی به اینستاگرام هنرمندان بسیار آسان شده است. با توجه به عکس ها و نمونه کارهای منتشر شده از هنرمندان می توان پیج شخصی آن ها را تشخیص داد.

سلبریتی های مشهد اکنون کجا سکونت دارند؟

سلبریتی های مشهد اکنون کجا سکونت دارند؟

مشهور ترین بازیگران مشهدی سینمای ایران در پایتخت ایران تهران ساکن هستند. این افراد به خاطر پیشرفت در حرفه و رشته خود به تهران مهاجرت کرده اند چون بیشتر فیلم ها و سریال های ایرانی در تهران ساخته می شود. به همین دلیل هنرمندان مشهدی با توجه به حیطه کاری خود و برای پیشرفت کاری مجبور به نقل مکان به تهران شده اند. اما در سر تا سر جهان هنرمندان مشهور مشهدی اصالت و شهر و محل تولدشان را با افتخار بازگو و معرفی می کنند.

برای مثال بروز ارجمند چندین فیلم در کارنامه کاری خود دارد که با لهجه مشهدی ایفای نقش کرده است. برزو در مصاحبه ای این گونه می گوید که تجربه بازی کردن در فیلم ها با لهجه مشهدی برای او بسیار لذت بخش است. اما تعداد محدود و کمی از هنرمندان و سلبریتی های مشهد هم هنوز در مشهد ساکن هستند. برخی از فوتبالیست های معروف مشهدی مانند خداداد عزیزی هنوز در مشهد ساکن هستند.

شغل هریک از سلبریتی های مشهد چیست؟

شغل هریک از سلبریتی های مشهد چیست؟

سلبریتی ها و افراد مشهور اهل مشهد این روزها در صدا و سیمای ایران بسیار خوش درخشیده اند. این افراد بسیار در کار خود حرفه ای و مسلط هستند. اکثر سلبریتی های مشهدی به کار بازیگری و کارگردانی مشغول هستند. علاوه بر بازیگران بسیار زیاد اهل مشهد، فوتبالیست و خوانندگان مشهدی بسیار زیاد هم هستند.

فوتبالیست هایی مانند خداداد عزیزی که در مشهد ساکن هستند و هنرمندان مشهدی فعال در بازیگری، افراد بسیار زیادی از مشهد هم در کار دوبله، خوانندگی و تهیه کنندگی مشغول به کار هستند. هنرمندانی مانند جواد خواجوی که بسیار در کار دوبله محبوب مردم قرار گرفته است. جواد خواجوی در بیشتر دوبله های خود در کلیپ های اینستاگرامی اش از لهجه شیرین مشهدی استفاده می کند.

این لهجه و تسلط او بر روی کارها باعث شده تا او در مدت زمانی کوتاه به شهرت بسیار زیادی برسد. او ایفای نقشی درخشان هم در سریال تلویزیونی نوروز رنگی به کارگردانی علی مسعودی داشت. در این سریال که در شهر مشهد ساخته شد جواد به عنوان نقش اول مرد ایفای نقش می کرد.

سلبریتی های مشهد چه حاشیه هایی داشته اند؟

سلبریتی های مشهد چه حاشیه هایی داشته اند؟

افراد مشهور و سلبریتی های مشهدی معروف در دنیا علاوه بر شهرتی که به دست آورده اند، با حاشیه هایی هم رو به رو هستند. حاشیه هایی که تا مدت ها دست به دست کاربران در فضای مجازی می چرخد. از معروف ترین حاشیه های سلبریتی های مشهدی عکس جنجال برانگیز و صمیمانه رضا عطاران و گیتی معینی است. این عکس توسط خود رضا عطاران به اشتراک گذاشته شده است. کاربران بعد از بازدید از عکس این هنرمند مطرح کشور شروع به شایعات و حاشیه سازی برای او کردند.

از دیگر حاشیه های معروف هنرمندان مشهدی دعوای ساعد سهیلی و همسر او است. این بحث آن ها باعث شد تا حاشیه های بسیار زیادی در فضای مجازی پخش شود و برخی از کاربران شایعاتی درباره جدایی این دو هنرمند بدهند. اما ساعد سهیلی این خبر را تکذیب کرده و این گونه می گوید که او عاشق همسرش است.

از دیگر شایعات داغ هنرمندان مشهدی در این روزها خیانت همسر ساره بیات است. در برخی از سایت ها و صفحه های مجازی خبر خیانت همسر ساره بیات می شود. اما هنوز پاسخی و یا واکنشی از طرف ساره بیات منتشر نشده است. برخی از سایت ها سکوت ساره را سکوتی مرموز می دانند و به این باورند که او مهاجرت کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
معنی بلاگر چیست و بلاگری شامل چه شاخه هایی می شود؟

اما همیشه این حاشیه ها و شایعات در فضای مجازی حقیقت ندارند. گاهی اوقات حاشیه ها و شایعاتی از سلبریتی ها در فضای مجازی پخش می شود که اصلا قابل باور نیست. برخی از حاشیه ها گاهی اوقات برای هنرمند مطرح کشور دردسر ساز می شود و چه قدر خوب می شود اگر این حاشیه ها دست به دست نشود.

درآمد هر یک از سلبریتی های مشهد چقدر است ؟

درآمد هر یک از سلبریتی های مشهد چقدر است ؟

با بازی های درخشانی که از بازیگران مشهدی تاکنون دیده ایم می تواند گفت آن ها دستمزدهای میلیاردی هم خواهند گرفت. اخبار و خبرگزاری های مختلف تاکنون دستمزد برخی از هنرمندانی که حاضر به پاسخ گویی میزان درآمد خود نشدند را افشا کرده اند. درآمد بازیگرانی از جمله حامد بهداد که برای ۳ روز بازی در فیلم سفر کیمیا ۱۸۰ میلیون دستمزد گرفته است. این میزان زیاد دستمزد حامد باعث شد تا برخی از کاربرانی فضای مجازی اعتراضی به دستمزد های نجومی داشته باشند.

اما ساره بیات ۳۶ ساله از مشهد از معروف ترین بازیگران زن در سینمای ایران است. او برای ایفای نقش در هر فیلم بیش از ۱۲۰ میلیون تومان دستمزد می گیرد. از دیگر افراد پر درآمد مشهدی جواد خواجوی است. او با فعالیت و محبوبیت بسیار زیادی که دارد خبرهایی از رفت و آمد او با بادیگارد به گوش می رسد‌. او اکنون مدیر برنامه دارد و همین امر نشان دهنده ی درآمد روزانه بیش از ۲۰ تا ۳۰ میلیونی او است.

آهنگ های خوانندگان مشهد را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود آهنگ های خواننده های مشهدی می توان به گوگل سر بزنید. با سرچ کردن نام هر یک از خوانندگان مشهدی مانند آرون افشار، مهدی یغمایی، ۲۵باند، همایون شجریان و دیگر خوانندگان مدنظر می توان به لیست کامل آهنگ های آن ها دسترسی پیدا کنید.

 روش دوم دانلود آهنگ های این خوانندگان مشهدی و هنرمند پیوستن به کانال های آن ها در تلگرام و دیگر اپلیکیشن های پیشرفته جهانی است. افراد بسیار زیادی هم در فضای مجازی جهت حمایت از این خوانندگان مشغول به اشتراک گذاشتن آهنگ های آنان هستند.

فیلم های بازیگران مشهد را چگونه می توان مشاهده کرد؟

از آن جایی که بازیگران مشهدی در سینمای ایران بسیار پرکار و مشهور شده اند و فیلم ها و سریال های بسیار درخشانی در کارنامه کاری خود دارند، فیلم ها و سریال های این بازیگران را در جاهای مختلفی می توان مشاهده کرد.

سینما، تلویزیون، تلویبیون و شبکه های مجازی این روزها در حال نشان دادن هنرهای این چهره های مشهور است. سینماهای خانگی در این روزهای پیشرفت تکنولوژی بسیار خوش درخشیده اند و نشان دادن هنرمندی بازیگران مشهور را به مردم بسیار آسان کرده است. شبکه هایی مانند فیلیمو و نماوا در این روزها فیلم های ماندگار زیادی را از بازیگران مشهدی تا دیگر شهرهای ایران به نمایش گذاشته اند.

کدام یک از بازیگران مشهدی ازدواج کرده اند؟

کدام یک از بازیگران مشهدی ازدواج کرده اند؟

اکثر بازیگرهای مشهدی متاهل و دارای فرزند هستند. بازیگرانی مانند ساعد سهیلی که با گلوریا هاردی فرانسوی ازدواج کرده و دارای یک فرزند است. برزو ارجمند هم از بازیگران معروف مشهدی است، او زندگی عاشقانه ای دارد و حاصل ازدواج این زندگی پر از عشق جانیار پسر دوست داشتنی اش است. بروز ارجمند با همسر هنرمند خود پارمیس زند ازدواج کرده است که همسر بروز گریمور و طراح صحنه است.

از دیگر بازیگران متاهل مشهدی ساره بیات است. ساره بیات در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ با نوشتن متن زیبایی خبر ازدواج خود را به علاقه مندان خود داد. علی رضا افکاری همسر ساره بیات موزیسین مطرح موسیقی ایران است.

رضا عطاران از دیگر بازیگران و کارگردان های مشهور و متاهل است. او در سال ۱۳۷۶ ازدواج کرد. او ۲۶ساله بود که با همسر هنرمند خود فریده فرامرزی ازدواج کرد. فریده در چندین فیلم ایفای نقش کرده و نامزدی جشنواره سیمرغ را دارد.

سوالات متدوال

  1. آیا مجری های مشهدی فعال در صدا و سیما هم در بین سلبریتی های مشهدی هستند؟

    مجری ها و خبرنگاران زیادی در تلویزیون ایران و شبکه جهانی خراسان رضوی فعال و مشغول به کار هستند.

  2. سلبریتی های مشهدی بازیگر چه کسانی هستند؟

    رضا عطاران، ساره بیات، برزو ارجمند و حامد بهداد از سلبریتی های مشهدی معروف و بازیگر هستند.

  3. آیا محمد مشیری جزو هنرمندان مشهدی است؟

    بله، محمد مشیری متولد ۱۳۲۷در مشهد است، او بازیگر تئاتر و سینما است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :