معنی سلبریتی، از جمله مواردی هست که کاربران مجازی باید با ان اشنا باشند و اینکه به طور کلی سلبریتی به چه افرادی گفته می شود. سلبریتی ها در دنیای مجازی امروز بسیار در حال افزایش می باشند. در این مقاله قصد داریم تا با معنی سلبریتی و معانی مختلف ان اشنا شده و ببینیم سلبریتی به چه کسی گفته می شود.

معنی سلبریتی چیست؟

معنی سلبریتی چیست؟

امروزه در دنیای مجازی سلبریتی به شخصی گفته می شود که بسیار محبوب می باشد. حال این شخص می خواهد یک بازیگر حرفه ای باشد و یا یک خواننده حرفه ای و یا یک چهره مشهور اینستاگرامی باشد. هم چنین به دلیل وسعت بخشیده شدن به دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی، سلبریتی های حقیقی نیز در مجازی به نام سلبریتی های مجازی نیز شناخته می شوند.

هم چنین سلبریتی ها از طریق شهرتشان در فضای مجازی بسیار کسب در امد می کنند و هم چنین سبک زندگی و لایف استایل ان ها برای دیگر افراد به عنوان الگو قرار می گیرد.

هم چنین باید گفت که سلبریتی ها مشهور شدنشان را مدیون افرادی هستند که انان را دنبال می کنند و طرفدارشان هستند.

معنی سلبریتی در فضای مجازی چه می باشد؟

اکثر سلبریتی ها در فضای مجازی شرکت می کنند و در ان فعالیت دارند. سلبریتی شدن در فضای مجازی و به خصوص در اینستاگرام که یک شبکه پر از کاربر می باشد، بسیار رو به افزایش است. در این نوع شبکه های اینترنتی، سلبریتی به عنوان نوعی دیده شدن می باشد. یعنی شخص با فعالیت هایش حال چه درست و چه غلط سعی در دیده شدن و کسب فالوور دارد و از طریق های مختلف به دنبال افزایش فالوور هایش می باشد.

این گونه سلبریتی ها عموما پر از حاشیه های مختلف می باشند و با هر بار فعالیتشان در فضای مجازی بسیار بحث های گوناگون و موج های مثبت و منفی را به دنبال خود دارند.

از جمله سلبریتی های فضای مجازی می توان به افراد زیر اشاره کرد:

۱.پویان مختاری

۲.نیلی افشار

۳.مینا نامداری

۴.امیر تتلو

۵.ریحانه پارسا

معنی سلبریتی ها

همانطور که گفته شد، سلبریتی به نوعی ستاره شدن و مشهور شدن می باشد. یعنی کسی که عموم مردم ان را بشناسند و از او تقلید کنند و یا طرفدار وی باشند و او را الگوی خود قرار دهند.

هم چنین معنی کلمه سلبریتی و معنی و مفهوم سلبریتی و یا معنی واژه سلبریتی و هم چنین معادل این کلمه به فارسی، همه این ها نهایتا به ستاره شدن و معروف شدن بر می گردد.

معنی سلبریتی کراش دقیقا به چه موضوعی اشاره دارد؟

معنی سلبریتی کراش دقیقا به چه موضوعی اشاره دارد؟

واژه ای که این روز ها بسیار بر زبان افراد مختلف در قشر جوان و نوجوان می باشد، کراش است. کراش به معنی جذب شدن و علاقه مند شدن به یک فرد می باشد. برای مثال دختری از یک شخص مذکر خوشش می اید. اما بدون اینکه به وی ابراز علاقه بکند او را دنبال می کند.

گاهی نیز با وی حرف می زند و ارتباط دوستی با او می گیرد اما این رابطه در حد دوستی است و اگر وی مغرور نباشد به عشق و علاقه اش نسبت به شخص کراش اعتراف می کند و اگر او مغرور باشد صبر می کند تا خود شخص کراش به علاقه اش اعتراف کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی محسن ایزی و دوست دخترش سلبریتی های معروف اینستاگرام

گاهی نیز پیش می اید که شخص کراش نیز با فردی دیگر ارتباط عاطفی بر قرار می کند و این عشق نا فرجام باقی می ماند و گاهی نیز کراش هم به طرف مقابل علاقه دارد و همه چیز به خوبی سپری می شود.

هم چنین یک فرد مذکر می تواند روی فرد مونث کراش بزند که این کراش زدن یک اصطلاح می باشد به معنی علاقه مند شدن است.

امروزه موضوعی که جا افتاده است علاقه و کراش زدن روی سلبریتی ها می باشد اما خب این مورد بسیار درست هم نیست. چرا که شخص می تواندبه افراد عادی و غیر سلبریتی نیز کراش بزند و از شخصی غیر سلبریتی خوشش بیاید.

مورد دیگر در مورد کراش این می باشد که فرد می تواند یک ملیت دیگر داشته باشد و افراد زیادی به او علاقه مند شوند. یعنی یک بازیگر و یا بازیکن ورزشی و یا یک ستاره در یک کشور اروپایی یا امریکایی و یا اسیایی باشد. مثلا در کشور ما افراد بسیاری به شخصیت هندی وارون داهوان علاقه مند می باشند.

اما امروزه کراش زدن روی سلبریتی هایی جوان و خوشتیپ رواج دارد. مثلا از جمله افرادی که دختران جوان روی انان کراش دارند از بازیگران خوشتیپ و مجریان نامدار ایرانی است مثلا:

۱.احسان علیخانی

۲.امیرحسین ارمان

۳.امین حیایی

۴.دارا حیایی(پسر امین حیایی)

۵.پوریا پور سرخ

۶.ارسلان قاسمی

معنی شخص مشهور هیتر چیست؟

معنی شخص مشهور هیتر چیست؟

معنی سلبریتی هیتر، در معنی لغوی به یک شخصی با شخصیت منفی و منفور گفته می شود. این نوع سلبریتی ها عموما از چهره های مشهور اینستاگرامی می باشند که با فعالیت های نابجای خود شخصیتی منفور به دست اورده اند.

برای مثال ساشا سبحانی فردی می باشد که در بین کاربران مجازی به یک شخصیت منفی تبدیل شده است. این فرد به دلیل کار های غیر از عرف و خارج از چهارچوبی که انجام داده است، یک سلبریتی هیتر شناخته می شود. از جمله کارهایش می توان گرفتن لایو های نامتعارف با دختران اشاره کرد.

از دیگر سلبریتی های هیتر اینستاگرام می شود به افراد زیر اشاره کرد:

  1. تونی توتونی
  2. میلاد حاتمی
  3. محسن افشانی
معنی افراد معروف ملقب به تینیجر

معنی افراد معروف ملقب به تینیجر

معنی سلبریتی تینیجر و یا تینیجر به افراد جوان و نوجوان گفته می شود که فعالیتشان در فضای مجازی بسیار زیاد شده است. افراد زیادی هستند که به عنوان سلبریتی تینیجر فعالیت می کنند. این دسته از سلبریتی ها عموما بازیگران جوانی هستند که در مجازی نیز حضور پر رنگ داشته اند.

از جمله سلبریتی های تینیجر می توان به سارا و نیکا فرقانی اشاره کرد. این دو دختر نوجوان که از کودکی در سریال پایتخت شروع به بازی کردند در همان سریال ماندند و معروف شدند و اکنون در اینستاگرام به عنوان سلبریتی شناخته می شوند.

هم چنین این دو خواهر دوقلو که در خارج زندگی می کنند، به دلیل سبک زندگی متفاوتشان، دچار حاشیه های زیادی شدند و بنا به همین حاشیه ها از پایتخت کنار گذاشته شدند.

از دیگر تینیجر های مجازی می توان به ترلان پروانه اشاره کرد که یک دختر بسیار زیبا می باشد که از همان کودکی که فضای مجازی وجود نداشت این دختر به دلیل زیبایی و استعدادش در بازیگری به یک بازیگر و سلبریتی بسیار معروف تبدیل شد.

این مطلب را هم بخوانید
اسامی فوتبالیست های برزیلی که در جام جهانی درخشیده اند

هم چنین از دیگر تینیجر ها می توان به تینیجر مذکر، ارسلان قاسمی اشاره کرد. این فرد نیز به همراه ترلان پروانه از افراد معروف بازیگر و تینیجر های جوان می باشند.

این تینیجر ها در میان افراد بزرگسال نیز بسیار محبوب می باشند و افراد زیادی ان ها را می شناسند و انان را دنبال می کنند و علاقه مند به پیگیری زندگی ان ها هستند. بسیاری از مدل های اینستاگرام در این دسته از سلبریتی ها می باشند.

معنی سلبریتی مدل چیست؟

همان طور که گفته شد به افراد معروف و ستاره و مشهور سلبریتی می گویند. این افراد می توانند از هر قشری باشند. به عنوان مثال، حرفه مدلینگ نیز از جمله شاخه ها و مشاغلی است که سلبریتی های زیادی دارد. هم چنین این حرفه از دیگر مشاغل مدل جذب می کند. یکی از مشاغلی که جذب مدلینگ می شوند، بازیگری است. معنی سلبریتی مدل نیز همین می باشد.

اما هستند افرادی که فقط به عنوان مدل شناخته می شوند و از همان ابتدا در همین عرصه فعالیت داشته اند. ارمیا قاسمی از جمله افرادی است که تنها در صنعت مدلینگ فعالیت داشته و بسیار معروف می باشد.

از دیگر سلبریتی های مدل می توان به لیندا کیانی و بهنوش بختیاری و هم چنین نیوشا ضیغمی اشاره کرد. این افراد با اینکه درحرفه بازیگری مشغول می باشند اما در مدلینگ نیز فعالیت می کنند. هم چنین از مدل های مرد بازیگر نیز می توان به محمد رضا گلزار و بهرام رادان اشاره کرد.

معنی سلبریتی به انگلیسی چه می شود؟

معنی سلبریتی به انگلیسی چه می شود؟

در انگلیسی سلبریتی(celebrity) به معنی نامدار، شخصی با جایگاه اجتماعی بالا می باشد. این شخص می تواند مدل، بازیگر، اشپز، چهره مجازی ورزشکار و یا یک فرد عادی باشد.

سلبریتی ها امروزه بسیار دچار حاشیه شده اند و حواشی زندگی این افراد بسیار زیاد می باشد. هم چنین مردم نیز به دنبال کشف زندگی این افراد هستند و بسیار دقیق این افراد را پیگیری می کنند.

باید گفت که زندگی خصوصی سلبریتی ها تا خودشان نخواهند هیچ گاه در معرض دید عموم قرار نمی گیرد. مانند خیلی از افراد معروف که همین حالا نیز نظریه دقیقی در مورد زندگی های این افراد نیست و در سایه فعالیت می کنند. با سر زدن به ویکی پیدیا سلبریتی می توانید ریشه اصلی این کلمه را بهتر بشناسید.

سوالات متداول

معنی سلبریتی هیتر چیست؟

به افرادی مشهور گفته می شود که در بین مردم یک شخصیت منفی پیدا کرده است.

ایا سلبریتی تنها برای افراد بازیگر می باشد؟

به هر فردی که در هر صنفی که فعالیت می کند، معروف و مشهور باشد، سلبریتی گفته می شود.

کراش چیست؟

کراش به فردی گفته می شود که شخصی از وی خوشش می اید و به او علاقه مند است. این شخص می تواند یک چهره مجازی و یا یک بازیگر و یا حتی یک فرد عادی باشد.

معنی سلبریتی چیست؟

سلبریتی به شخصی گفته می شود که بسیار مشهور و ستاره می باشد و در بین مردم بسیار شناخته شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :