در این مقاله می خواهیم شما را با هزینه تبلیغات در اینستاگرام آشنا کنیم و میانگین این هزینه ها را مشخص کنیم لطفاً تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

مبلغ تبلیغات برای هر بلاگر متفاوت می باشد که بستگی به نوع تبلیغاتی که انجام می دهید دارد هر چه تعداد فالوورها در اینستاگرام بالا و بازخورد تبلیغاتی که انجام می دهید بالا باشد بی شک هزینه شما بیشتر می باشد.

کسب درامد به صورت استوری در اینستاگرام محصول را استوری می کنید به صورت عکس و ویدیو و آدرس محصول تبلیغی را تگ می کنید، این تبلیغات نیز بر اساس میزان بازدید کننده ها می باشد. به عنوان مثال اگر ۵۰۰.۰۰۰ هزار بازدید کننده داشته باشید هزینه آن تبلیغ۶۰۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام توسط مدل ها چگونه محاسبه می شود؟

هر فرد مبلغی که از تبلیغ کردن یک محصول به دست می‌آورد بستگی به تایم تبلیغات او دارد تبلیغات آن محصول را ۱۲ ساعت یا ۲۴ ساعت در پیج اینستاگرام خود بگذارد و یا آن محصول را به صورت پست یا استوری به نمایش بگذارد. در حال حاضر تبلیغات مدلینگ ها درآمد بسیار بالایی نسبت به تبلیغات دیگر دارند.

مدل ها معمولاً تبلیغات خود را به صورت استوری ۲۴ ساعت منتشر می کنند و برای هر تبلیغ پوشاک که باز خورد آن بالا باشد ۲۴ ساعت یک میلیون تومان هزینه دریافت می کنند. در این قسمت به معرفی ۳ تن از مدل ها با هزینه بالا اشاره می کنیم.

صدف بیوتی

صدف بیوتی در پیج اینستاگرام خود دو نیم میلیون فالوور دارد. برای تبلیغ در پیج اینستاگرام خود هزینه هایی که دریافت می‌کند متفاوت است به طور کل او ماهیانه ۱‌۰۰ میلیون از راه تبلیغات درآمد دارد.

الناز گلرخ

الناز که از مدل های با درآمد بالا در اینستاگرام می باشد وی ۳ میلیون دنبال‌ کننده در صفحه اینستاگرامش دارد.

کیمیا حسینی

او نیز از طریق تبلیغات در اینستاگرام ثروت بسیاری به دست آورده است و برای هر تبلیغ در اینستاگرام چهار میلیون و پانصد تومان دریافت می‌کند و سه میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

۵ تا از نمونه هزینه های تبلیغات در اینستاگرام توسط واینرها چه کسانی می باشند؟

باید توضیح دهیم واینر چیست؟ یا واینر به چه کسانی گفته می شود؟ واینر به افرادی می گویند که در اینستاگرام کلیپ های فان و شاد می سازند. و افرادی که در این کلیپ ها نقش آفرینی می کنند به آن ها واینر می گویند.

این مطلب را هم بخوانید
راهنمای شرط بندی الکلاسیکو 2021 به همراه معرفی بهترین پیشنهاد

در واقع آن ها جزء افراد پردرآمد اینستاگرام محسوب می‌شوند و درآمد آن ها با متخصص جراح قلب برابری می‌کند. برای اینکه یک واینر پر درآمد در اینستاگرام باشید تعداد فالوورها بسیار مهم می باشد. به عنوان مثال اگر شما دو میلیون فالوور داشته باشید برای هر تبلیغ شما دو میلیون تومان دریافت می کنید.

محمد امین کریم پور

همانطور که در قسمتی از این مقاله مطرح کرده ایم تعداد فالوورهای واینرها رابطه مستقیم با درآمد آن ها دارد محمد امین با ۵ میلیون فالوور در اینستاگرام برای هر تبلیغ ۵ میلیون تومان دریافت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر بد نیست سری به اینستاگرام محمد امین کریم پور بزنید.

عرفان علیرضایی

عرفان علیرضایی متولد سال ۱۳۶۶ می‌ باشد از سال ۱۳۹۳ وارد این کار شده است و بیش از ۳ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد وی تاکنون ۴۸۶ پست در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

میلاد قاسمی خواه

میلاد قاسمی خواه

او در اینستاگرام به میلاد خواه معروف است. کارش را در اینستاگرام با ساخت کلیپ های خنده دار آغاز کرده است وی ۳۹ میلیون فالوور دارد و درآمد بسیار زیادی از این را کسب می کند و تعداد پست های او ۲۶۸ پست می باشد.

جواد خواجوی

او متولد شهر مشهد می باشد و فعالیت حرفه‌ ای خود را از سال ۱۳۹۶ با کلیپ های طنز و صداگذاری شده در اینستاگرام آغاز کرده است. در حال حاضر حدود ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و بابت هر پست یا استوری که برای تبلیغات می گذارد به ترتیب ۴ و ۲ میلیون تومان دریافت می‌ کند.

علی صبوری

فعالیتش را از سال ۱۳۹۵ در اینستاگرام آغاز کرده است. ۵ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و در روز حدود ۸ میلیون تومان از راه تبلیغات در اینستاگرام درآمد کسب می کند. تاکنون ۶۳ پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

پیج با هزینه کم برای تبلیغات در اینستاگرام چه می باشد؟

برای اینکه بخواهیم یک پیج با هزینه کم برای تبلیغات در اینستاگرام بسازیم باید بسیار صبر و حوصله به خرج دهیم‌ و خلاق باشیم تا بتوانیم ایده های نو و مسائل به روز جامعه را برای تبلیغات در پیج خود استفاده کنیم.

برای شروع این کار در ابتدا معمولاً هزینه های کمی برای ساخت پیج خود انجام می‌ دهند تا اگر پیشرفتی در این کار وجود نداشته باشد دچار ضرر نشوند. پیج خوب پیجی می باشد که تعداد فالوورهایش بالا باشد و با فالوورهایش صادق باشند.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام بستگی به چیزهای دارد؟

قیمت تبلیغات در اینستاگرام به موارد گوناگونی بستگی دارد که هر کدام از آن ها باعث می شود که کسب درامد از این طریق متفاوت باشد اما در این مقاله به سه مورد از مهمترین آن ها اشاره می‌کنیم.

  • تعداد فالوورها
  • تعداد ممبرها
  • تعداد لایک ها
هزینه تبلیغات در اینستاگرام ایران به چه گونه می باشد؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام ایران به چه گونه می باشد؟

در حال حاضر این مورد در ایران بسیار ارزان و به صرفه می باشد و بخواهیم یک بیلبورد تبلیغاتی در یکی از اتوبان‌ های شهرهای بزرگ اجاره کنیم و محصول خود را تبلیغ کنیم باید ۴۰۰ میلیون تومان هزینه کنیم تا تبلیغ ما چندین روز بر روی بیلبورد بماند آیا کسی توجه کند و این تبلیغ را بر روی بیلبورد ببیند یا خیر.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین آقازاده ایران در خارج از کشور چه کسی می باشد؟

ولی در اینستاگرام با هزینه کمی می توانیم بهترین باز خورد تبلیغاتی را داشته باشیم.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام به چه صورت است؟

تلگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی قدیمی می باشد اگر شما بخواهید در این شبکه تبلیغات کنید باید با یک نفر که با ۵۰ الی ۱۰۰ کانال تلگرامی در ارتباط می باشد ارتباط داشته باشید.

ممکن است تبلیغات شما را در کانال های غیر اخلاقی منتشر کنند که در این صورت برای شما تبلیغ آن محصول باز خورد خوبی نخواهد داشت. ولی در اینستاگرام مستقیم با یک فرد قرار داد برای تبلیغ خود می بندید و تعداد بازدید کنندگان اینستاگرام در مقایسه با تلگرام بسیار زیاد می باشد.

هزینه تبلیغات رونالدو در اینستاگرام چقدر می باشد؟

هزینه تبلیغات رونالدو در اینستاگرام از قراردادهای تیم او بسیار زیاد می باشد. کریستیانو رونالدو یکی از ستاره‌های فوتبال تیم یوونتوس می باشد طبق تحقیقاتی که یکی از مجله های معتبر انجام داده است درآمد کریستیانو رونالدو در اینستاگرام برای ۴۹ پست تبلیغ که در صفحه شخصی اینستاگرام قرار داده حدود ۴۵ میلیون یورو هزینه دریافت کرده است.

در صورتی که او برای تیم یوونتوس در هر سال ۳۰ میلیون یورو حقوق دریافت می کند. همانطور که مطرح کرده ایم پرداخت هزینه تبلیغات در اینستاگرام به فالوورهایش بستگی دارد و هزینه تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، با اینستاگرام برابری می کند.

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام همانطور که در مطالب پیشین بیان کردیم یکی از مهمترین آن ها تعداد فالوررها می باشد و هزینه تبلیغات در پست و استوری متفاوت می باشد. مثلاً پست به صورت دائمی و ۲۴ ساعت متفاوت می باشد، اگر پستی را بخواهیم به صورت دائم بزاریم حدوداً ۶ میلیون تومان باید هزینه کنیم.

اما استوری ۲۴ ساعت به تعداد فالوورها بستگی دارد اگر ۸ میلیون فالوور داشته باشیم هزینه پرداختی نیز ۸ میلیون می باشد. درامد حاصل از این کار برای صدف بیوتی حدود ۲۰ میلیون تومان در ماه می باشد و هزینه تبلیغات بلاگرها در اینستاگرام از جراح مغز بیشتر می‌ باشد.

هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام چگونه می باشد؟

هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام بسیار به صرفه تر می باشد. برای تبلیغ یک محصول در استوری به صورت ۲۴ ساعت به طور مثال اگر یک میلیون نفر از آن استوری دیدن کنند هزینه بابت تبلیغات دریافت می کنید دو میلیون تومان می باشد.

هر چه تعداد بازدید کننده از استوری بیشتر باشد مسلماً هزینه دریافتی نیز بیشتر می باشد. استوری کردن یکی از راه های به صرفه برای تبلیغات در اینستاگرام می باشد و افراد ترجیح می دهند تبلیغات آن ها در استوری به نمایش گذاشته شود تا پست شود.

سوالات متداول

پرداخت هزینه تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

معمولاً بر اساس قراردادی که بین دو طرف بسته شده است حضوری یا از طریق کارت های بانک پرداخت می شود.

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام چگونه می باشد؟

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام ۵۰ میلیون می باشد.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام بلاگرها چقدر می باشد؟

برای بلاگر ها دو میلیون تا ۲۵۰ میلیون می باشد‌.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام به چه صورت است؟

به تعداد فالوور بستگی دارد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]