در دنیای امروزی بیشتر افراد سعی می کنند در ارز دیجیتال پیشرفت هایی داشته باشند. دنیای این ارز ها بسیار وسیع است و افراد به وسیله آن درآمد زیادی را به وجود می آورند و همین طور دانش خود را نیز در آن بالا می برند. یکی از زمینه های بازی های بلاکچین است که استفاده از آن ها هم اکنون بسیار زیاد شده است. در این متن می خواهیم درباره کریپتو کیتیز صحبت کنیم و این بازی را معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

کریپتو کیتیز چیست؟

کریپتو کیتیز چیست؟

کریپتو کیتیز یک بازی آنلاین است که در آن بازیکنان گربه های دیجیتالی با نمک را خریداری، تجارت و پرورش می دهند. هر کریپتو کیتی کاملا منحصربه‌ فرد است و درشبکه بلاکچین با یک توکن غیرقابل تعویض یا NFT نشان داده می‌شود. کریپتو کیتیز در ابتدا برای کشف مفهومی به نام کمبود دیجیتال، با استفاده از قرارداد های هوشمند و توکن ‌های ERC721 طراحی شد. هم اکنون نیز توکن این بازی همین است.

برای دستیابی به کریپتو کیتی خود به چند چیز از جمله یک رایانه یا موبایل، یک کیف پول ارز های دیجیتال مانند متامسک و مقداری اتریوم برای شروع بازی نیاز دارید. همین طور اگر احتیاج داشتید می توانید این بچه گربه ها را به بازیکنان دیگر بفروشید. این بازی بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور است. اما بخاطر مشکلاتی که روی بلاکچین اتریوم به وجود آورده است کمی استفاده از آن نسبت به قبل کمتر شده است. با این حال این بازی از دومین رمز ارز محبوب دنیا استفاده می کند و این باعث کسب درآمد عالی می شود.

چگونه کریپتو کیتیز بازی کنیم؟

آموزش بازی cryptokitties به این صورت است که برای شروع بازی باید مقداری اتریوم خریداری کنیم و آن را در یک کیف پول دیجیتالی به نام متامسک قرار دهیم. متامسک یکی از ساده ترین کیف پول های موجود است و از آنجایی که به عنوان یک افزونه در مرورگر کروم کار می کند، تعامل با برنامه های غیرمتمرکز متعدد در بلاکچین اتریوم از جمله بازی کریپتو کیتیزرا بسیار آسان می کند. هنگامی که کیف پول شما با اتریوم شارژ شد، به وب سایت کریپتو کیتیز بروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

این مطلب را هم بخوانید
کد هدیه سایت شرط بندی را چگونه نقد کنیم؟ لیست سایت های ارائه کننده

حالا تا زمانی که متامسک باز است و به شبکه اصلی اتریوم متصل است، می‌ توانید به صورت یکپارچه در وب‌ سایت کریپتو کیتیز اقدام به خرید، فروش و پرورش بچه گربه ‌ها کنید. برای یک تازه وارد، بازی ممکن است بسیار ساده و حتی خسته کننده به نظر برسد. اما کم کم با ارتقای آن می توانید آن را هیجان انگیز کنید.

دانلود بازی کریپتو کیتیز چگونه ممکن می شود؟

دانلود بازی کریپتوکیتیز در واقع انجام نمی پذیرد، زیرا این بازی مبتنی بر بلاکچین در وب سایت آن فقط قابل اجرا است. اگر نرم افزاری از این بازی وجود داشته باشد، فقط برای بازی است و کسب درآمدی از آن انجام نمی شود. پس برای این بازی سعی کنید فقط به وب سایت آن مراجعه کنید و بعد از خواندن شرایط بازی به صورت دقیق، بازی را آغاز کنید. به یاد داشته باشید که شما برای این نوع بازی ها حتما باید به رمز ارز ها و کیف پول های دیجیتال آشنایی داشته باشید.

سازنده بازی Crypto Kitties کیست؟

سازنده بازی Crypto Kitties کیست؟

بازی کریپتو کیتیز در سال ۲۰۱۷ توسط شرکتی کانادایی به نام Dapper Labs ساخته شد. همان طور که گفتیم این بازی یکی بازی های معروف روی بلاکچین اتریوم است و برای خرید و فروش یا ارتقای گربه ها در آن به اتریوم احتیاج داریم به همین دلیل این شبکه در همان سال بسیار شلوغ شد زیرا عده زیادی به انجام بازی کریپتو کیتی مشغول بودند.

آموزش نصب بازی Crypto Kitties چگونه است؟

همان طور که در بالا نیز بیان کردیم بازی کریپتو کیتیز قابلیت دانلود ندارد. این بازی فقط در وب سایت آن قابلیت اجرا دارد و به همین دلیل نیز نسخه ای ندارد که روی تلفن همراه یا رایانه نصب شود. اگه این بازی برای نصب وجود داشت باید توجه داشته باشید که نسخه تقلبی یا بدون بلاکچین آن است و ممکن است خطرناک باشد.

بازی کریپتو کیتیز بر روی کدام پلتفرم ها قابل اجرا خواهد بود؟

بازی کریپتو کیتیز بر روی کدام پلتفرم ها قابل اجرا خواهد بود؟

اگر می خواهید بازی کریپتو کیتیز را انجام دهید. به یک مرورگر کروم احتیاج دارید، زیرا کیف پول متامسک فقط با گوگل کروم کار می کند. به همین علت به کروم رایانه احتیاج داریم تا آن را اضافه کنیم. انجام این بازی با گوشی سخت است و ممکن است انجام نشود.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی کرگ به همراه ترفند های برد تضمینی

سوالات متداول

 1. آیا دانلود بازی cryptokitties از گوگل پلی وجود دارد؟

  دانلود بازی Cryptokitties برای اندروید امکان پذیر نیست و در بالا نیز بیان کردیم که این بازی برای اندروید وجود ندارد.

 2. کدام بازی با کریپتو کیتیز اشتباه گرفته می شود؟

  دانلود بازی کریپتو رویال شبیه به کریپتو کیتیز است و با آن اشتباه گرفته می شود.

 3. آموزش کیریپتو کیتیز را کجا تماشا کنیم؟

  Cryptokitties آموزش دارد و می توانیم آن را از طریق اینترنت و سایت های مربوطه ببینیم.

 4. کدام کیف پول برای کریپتو کیتیز احتیاج داریم؟

  برای کریپتو کیتیز همان طور که گفتیم کیف پول متامسک احتیاج داشت که افزونه گوگل کروم می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :