رپ دریل یکی از جدید ترین سبک هایی است که به تازگی در سبک رپ رایج شده است. از آن جایی که موسیقی رپ طرفداران زیادی در بین جوانان دارد، با ارائه این سبک برخی خوانندگان ایرانی به این سبک روی آورده اند و ترانه هایی را در این سبک اجرا کرده اند. در این مطلب سعی کریم به معرفی پدر دریل فارسی به همراه بهترین آهنگ های او و فعالیتش در شبکه های اجتماعی توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

پدر دریل فارسی کیست؟

پدر دریل فارسی کیست؟

ادعاها در رابطه با پدر دریل فارسی زیاد است و اشاخصی به این عنوان انتخاب شده اند. اما به اعتقاد بسیاری از افراد معتقدند که ۰۲۱ کید خواننده معروف رپ اولین کسی است که به عنوان ایرانی به این سبک پرداخته و ترانه های زیادی از او در این سبک منتشر شده است. او را به عنوان یکی از فست ترین رپرها نیز می شناسند. در رابطه با جزئیات و شخصیت این فرد اطلاعات زیادی وجود ندارد، این طور گفته می شود که نام این شخص چرسی است و در شهر لندن زندگی می‌ کند.

آهنگ های این رپر را چگونه دانلود کنیم؟

تا کنون ترانه هایی زیادی از این شخص در سبک رپ دریل اجرا و ارائه شده است. ترانه هایی از جمله دالی، کام بک، شماره دار، کمپوت گیلاس و بسیاری دیگر از ترانه ها هستند. البته بخشی از ترانه های او دیس هایی هستند که خطاب به برخی از خوانندگان رپ خوانده است.‌ تمامی این ترانه ها در وب سایت های گوگل، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی به خصوص پیج های خود او در این شبکه ها منتشر شده است. اگر علاقه مند به شنیدن صدای این خواننده دارید با مراجعه به هر کدام از این منابع می توانید به ترانه های او دسترسی داشته باشید.

عکس های پدر دریل فارسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پدر دریل فارسی را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که این خواننده در بیشتر شبکه های اجتماعی فعالیت دارد بهترین روش برای مشاهده عکس های ۰۲۱ کید ورود به پیج اینستاگرام و دیگر شبکه ها است. با این حال با توجه به این که او یک رپر معروف است عکس هایی از او در وب سایت های مختلف گوگل منتشر شده است که با ورود به این سایت ها و جست و جوی نام ۰۲۱ کید، به این عکس ها دسترسی خواهید داشتد.

این مطلب را هم بخوانید
کتاب امیر تتلو منتشر شد | بررسی فهرست، قیمت و راهنمای خرید

آدرس پیج اینستاگرام پدر دریل فارسی چیست؟

۰۲۱ کید در تمامی سایت های کلاب هاوس، یوتیوب، فیس بوک، توئیتر و دیگر شبکه ها فعالیت دارد. اینستاگرام یکی از اصلی ترین محور های فعالیت این رپر است و تا کنون پست های زیادی را برای طرفدارنش در این شبکه به اشتراک گذاشته است. آیدی پیج این رپر  021kid@ می باشد و بیش از ۹۷ هزار نفر دنبال کننده او در این شبکه هستند.

سوالات متداول

  1. پدر دریل فارسی به چه کسی گفته می شود؟

    پدر دریل فارسی لقب ۰۲۱ کید رپر ایرانی می باشد.

  2. نام اصلی ۰۲۱ کید چیست و در کدام شهر زندگی می کند؟

    این طور گفته می شود که نام اصلی او چرسی است و ساکن شهر لندن می باشد.

  3. آیا پدر دریل فارسی در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد؟

    پدر دریل فارسی در تمامی شبکه های اجتماعی حضوری فعال دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :