اگر شما نیز از افرادی هستید که به دنیای موسیقی علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می شود که تا پایان این پست ما را همراهی کنید. گروه گمبرون یکی از گروه های موسیقی محلی می باشد که بندر عباسی بوده و تا به حال آهنگ های زیادی را خوانندگی کرده است. البته این گروه در مقایسه با سایر گروه ها معروفیت زیادی را ندارد. با این حال این گروه از فست ترین رپر ها به حساب می آیند. در این مقاله قصد داریم که شما را به صورت دقیق با افراد و اعضای گروه گمبرون آشنا کرده و توضیحاتی را در رابطه با این افراد به شما ارائه دهیم. در ادامه شما می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

نفرات گروه گمبرون چه کسانی هستند؟

نفرات گروه گمبرون چه کسانی هستند؟

گروه گمبرون یکی از گروه های موسیقی محلی می باشد که با ترانه ها و آهنگ هایی که خوانندگی کرده اند توانسته است در سطح شهر و کشور خود معروفیت بسیار زیادی را به دست آورد. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از اعضای این گروه را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما بدهیم. باید بیان شود که پیش بینی می شود این گروه و اعضای آن به مشهورترین رپرهای ایرانی تبدیل شوند.

مهدی محمدی

مهدی محمدی که مسئولیت کارگردانی این گروه را بر عهده دارد مردی حدودا ۴۰ ساله می باشد که سال هاست با گمبرون همکاری می کند و آن ها را در زمینه های مختلف همراهی کرده است.

محسن شالبافان

محسن شالبافان از دیگر اعضای این گروه بومی و محلی می باشد که مسئولیت تهیه کنندگی را بر عهده گرفته است. این شخص تا به حال سرمایه های زیادی را برای این گروه هزینه کرده است و توانسته است باعث معروفیت بیشتر آن ها شود. نا گفته نماند که هزینه برپایی کنسرت های آن ها را نیز این شخص می دهد.

وحید آور

وحید آور نام یکی از خواننده های خوش صدای گروه گمبرون می باشد که تا به حال آهنگ های زیادی را خوانندگی کرده است. این شخص با همکاری دیگر خواننده این گروه تاکنون کنسرت های زیادی را در شهر خود یعنی بندر عباس برپا کرده اند.

اسلام نظری

اسلام نظری که دیگر خواننده گروه گمبرون می باشد در سطح شهر خود دارای معروفیت زیادی بوده که با وحید آور همکاری می کنند. این شخص آهنگ های زیادی را خوانندگی کرده که در سایت های مختلف موجود می باشد.

معروف ترین آلبوم های گروه گمبرون کدامند؟

همان طور که در قسمت های بالا تر نیز به آن اشاره کردیم، گروه گمبرون یکی از گروه های موسیقی محلی می باشد که دارای معروفیت چندانی نمی باشد اما تا به حال آلبوم های زیادی را طراحی و منتشر کرده اند. از معروف ترین آلبوم های این افراد می توان به دروغن اشاره کرد که شامل ۷ آهنگ بوده و از بهترین آلبوم های وی محسوب می شود. از دیگر آلبوم های معروف این گروه نژاد پرستان بوده که از معروفیت ویژه ای بهره مند می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
حکم قصاص حمید صفت نقض شد؟ بررسی حواشی این رپر مستعد

بهترین آهنگ های گروه گمبرون کدامند؟

گروه گمبرون یکی از گروه های بندر عباسی و از رپرهای زیرزمینی ایران می باشد که سال های زیادی است مشغول به فعالیت در زمینه موسیقی می باشد. این گروه مشهور تا به حال آهنگ های زیادی را خوانندگی و منتشر کرده اند. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از آهنگ ها و ترانه های این گروه را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

یانگ صادن

یانگ صادن

یکی از معروف ترین ترانه هایی که این گروه کار های تنظیم آن را انجام داده است می توان به یانگ صادن اشاره کرد که کاور آن نیز در فضا های مختلف منتشر شده است. این آهنگ از جدید ترین ترانه های گروه گمبرون محسوب می شود.

نژاد پرستان

از دیگر ترانه هایی که از این گروه محلی منتشر شده است می توان به نژاد پرستان اشاره کرد که در سال ۱۳۹۶ به پخش رسیده است. این ترانه بار ها در جشنواره های مختلف توسط این گروه خوانده شده است.

دروغن

دروغن از دیگر قطعه های موسیقی می باشد که توسط این گروه یعنی گروه گمبرون منتشر شده است. مدت زمان پخش شدن این ترانه نزدیک به ۳ دقیقه بوده و از شاد ترین آهنگ های این گروه محسوب می شود.

لایف

لایف یکی از ترانه ها و آهنگ های کاور شده این گروه بومی و محلی محسوب می شود که برای اولین بار در جشنواره نگین خلیج فارس خوانده شده است و استقبال های زیادی نیز از آن صورت گرفته است.

گمبرون

همان طور که از نام این ترانه مشخص می باشد باید بگوییم که گمبرون یکی از معروف ترین ترانه های این گروه می باشد. این آهنگ سعی می کند که گروه و شهر خود را به طرفداران و دوست داران خود معرفی کند.

پیج اینستاگرام اعضای گروه گمبرون چیست؟

همان طور که خود شما نیز از این موضوع آگاهی دارید برخی از افراد برای این که با دوست داران خود به صورت نزدیک و صمیمی ارتباط داشته باشند از اینستاگرام استفاده می کنند. از جمله ای افراد گروه گمبرون می باشد که با آدرس gamberon.official@ فعالیت می کنند و تاکنون لایو های زیادی را نیز برگزار کرده اند. ای افراد توانسته اند با انتشار ۱۸۱۱ پست، نزدیک به ۱۲۳ هزار دنبال کننده را به خود جذب کنند. این در حالی می باشد که آن ها در این صفحه فقط ۳۸۸ نفر را دنبال کرده اند. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینستاگرام این پیج را پیدا کرده و در صورت تمایل آن را دنبال کنید.

عکس گروه گمبرون را در کجا مشاهده کنیم؟

برای این که عکس های این گروه محلی را تماشا کنید شما می توانید در اینترنت و سایت های مختلف جست و جو هایی را انجام بدهید. همچنین شما می توانید با مراجعه کردن به اینستاگرام نیز تصویر های زیادی را از این گروه مشاهده کنید. در این قسمت از مقاله می خواهیم یکی از عکس های این گروه را به شما نشان بدهیم. در ادامه شما می توانید این عکس را مشاهده کنید.

گروه گمبرون چه حاشیه هایی داشته است؟

گروه گمبرون چه حاشیه هایی داشته است؟

برخی ار افراد معروف و خواننده ها با ایجاد کردن حاشیه هایی برای خود می خواهند توجه سایر افراد را به خود جلب کنند. در این میان اعضای گروه گمبرون یکی از کم سر و صدا ترین افراد در عرصه موسیقی می باشد که تاکنون حاشیه ای نداشته اند و سعی کرده اند به دور از هر حاشیه ای فعالیت های خود را دنبال کنند.

این مطلب را هم بخوانید
بهترین رپر جهان در سال 2021 چه کسی می باشد؟

کنسرت های گمبرون

این گروه یعنی گروه گمبرون که از گروه های بومی و محلی می باشد تاکنون کنسرت های زیادی را در شهر خود و سایر شهر های ایران برگزار کرده اند. از جمله این کنسرت ها می توان به کنسرت بندر عباس اشاره کرد که مربوط به جشنواره خلیج فارس بوده است. کلیپ های این کنسرت جذاب در سایت های مختلف اینترنتی موجود می باشد.

درآمد گروه گمبرون چقدر است؟

یکی از رایج ترین سوالات در رابطه با این گروه این است که درامد آن ها چقدر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این افراد با کنسرت هایی که اجرا می کنند تاکنون درامد زیادی را به دست آورده اند. همچنین گروه گمبرون توانسته است با انتشار آهنگ های خود نیز درامد زایی کند. میزان دقیق درامد این گروه را نمی دانیم، اما می دانیم که از درامد متوسطی بهره مند می باشند.

آهنگ های گروه گمبرون را از کجا دانلود کنیم؟

راه های زیادی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها آهنگ های این گروه را دانلود کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. شما می توانید با جست و جو کردن در این سایت ها آهنگ های مورد نطر خود را پیدا کرده و دانلود کنید. همچنین شما می توانید در کانال های تلگرامی نیز این آهنگ ها را پیدا کنید و دانلود کنید.

گروه گمبرون در چه تاریخی ایجاد شد؟

در رابطه با تاریخ تشکیل این گروه تحقیق های زیادی را انجام دادیم. البته تاریخ دقیق این گروه مشخص نمی باشد و نمی دانیم که به صورت دقیق گمبرون در چه تاریخی تشکیل شده است، اما می دانیم که این گروه از سال ۱۳۹۰ فعالیت های خود را آغاز کرده است.

گروه گمبرون به چه رپر هایی دیس داده است؟

همان طور که می دانید دیس دادن مخصوص رپر ها می باشد و در آن دیگر خواننده های رپ را مورد حمله قرار می دهند. البته گروه گمبرون از گروه های بومی بوده و تاکنون سابقه دیس دادن را نداشته است.

چه رپر هایی تا کنون به گروه گمبرون دیس داده اند؟

چه رپر هایی تا کنون به گروه گمبرون دیس داده اند؟

در قسمت بالا تر نیز به آن اشاره کردیم که گروه گمبرون یکی از گروه های آرام و کم سر و صدا می باشد. جالب است بدانید که این گروه تا به حال حاشیه هایی نداشته و نه دیس داده است و نه دیسی را گرفته است.

سوالات متداول

 1. این گروه در چه سالی تشکیل شده است؟

  گروه گمبرون در سال ۱۳۹۰ تاسیس شده است.

 2. جدید ترین آهنگ این گروه کدام است؟

  از جدید ترین آهنگ های این گروه می توان به یانگ صادن اشاره کرد.

 3. خواننده های گروه گمبرون چه کسانی هستند؟

  وحید آور و اسلام نظری از خوانندگان این گروه می باشند.

 4. این گروه در اینستاگرام دارای چند دنبال کننده می باشد؟

  آن ها در این فضا نزدیک به ۱۳۰ هزار دنبال کننده دارند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :