هیپ هاپولوژیست از مشهورترین رپرهای ایرانی است که زمانی که شما فعالیت موسیقیایی او را دنبال می کنید متوجه استعداد و هنر بی نظیر او خواهید شد. سروش هیپ هاپولوژیست به خاطر فعالیت بی‌ اندازه اش در شبکه های مجازی همانند یوتیوب و اینستاگرام افراد زیادی را با هنر و استعداد خود آشنا نموده است و به همین دلیل افراد توانسته اند با محتوایی که در آثار او وجود دارد ارتباط برقرار کنند. به هر حال بعد از مدتی که این فرد در دنیای موسیقی ایران به فعالیت پرداخت، به یکباره به شهرت قابل قبولی دست پیدا کرد و همین باعث پیشرفت بیشتر او شد. اگر شما نیز به دنبال اطلاعات بیشتر درباره این خواننده می باشید پیشنهاد می کنیم که در ادامه مطلب همراه ما باشید تا درباره او اطلاعات بیشتری در اختیارتان بگذاریم.

هیپ هاپولوژیست کیست؟

هیپ هاپولوژیست کیست؟

شاید برای شما نیز این سوال به وجود آمده است که هیپ‌ هاپولوژیست چه کسی می باشد و در حال حاضر در چه زمینه ای فعالیت می کند. اکثر افراد مشهور هم اکنون بیوگرافی های بسیاری از خود در مصاحبه ها ارائه می دهند و این چنین اطلاعاتی را در اختیار دنبال کنندگان و طرفداران خود می گذارند اما خوب است بدانید که برخی از این افراد ترجیح می‌ دهند ناشناخته باقی بمانند و تا زمانی که فعالیت های خود را گسترش نداده اند شناخته نشوند. هیپ هاپولوژیست از جمله رپرهای نسل ۴ است که در این دسته قرار گرفته است.

این هنرمند و سلبریتی در عرصه خوانندگی فعالیت می‌ کند و یکی از اینستاگرامرها و یوتیوبر های فعال می باشد و از همین طریق به کسب درآمد و کسب شهرت پرداخته است زیرا او از جمله خوانندگانی است که تا این لحظه هیچ کنسرت رسمی برگزار نکرده است و به همین دلیل نمی‌ توان او را از نزدیک شناخت. به علاوه هیچ مصاحبه معتبری در هیچ سایت و خبرگزاری رسمی از او دیده و شنیده نشده است. به همین خاطر اطلاعاتی که از وجود دارد همه بر مبنای حدس و گمانه زنی می باشد.

معروف ترین آهنگ های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

معروف ترین آهنگ های این خواننده را می توانیم در ۱۰ الی ۲۰ مورد ترک خلاصه نماییم اما مدت ها پیش که او چنان شهرتی به دست نیاورده بود نیز ترک های موسیقی متنوع دیگری نیز منتشر می‌ کرد اما در آن زمان مورد توجه قرار نمی‌ گرفت ولی بعد از مدتی که ترک‌ های او به همراه خوانندگان دیگر منتشر شد، به یکباره توجه شنوندگان به او جلب شد. برای مثال خوانندگانی مانند بهزاد لیتو از جمله افرادی بوده است که با او فعالیت مشترک داشت و به همین دلیل بود که به یکباره به شهرت رسید و آهنگ های او نیز معروف شد. در ادامه ۱۰ مورد از این آهنگ ها را خدمتتان معرفی خواهیم نمود.

قانونی

این ترک یکی از بهترین آثار او به شمار می آید.

آدم فضایی

این ترک هم اکنون در سایت های معتبر دانلود آهنگ در دسترس می باشد.

قرص

اثر قرص یکی از آثار خواننده است که به صورت فیت منتشر شده است.

فروتن باش

فروتن باش

اثر فروتن باش نیز که از آثار بسیار باکیفیت این خواننده شناخته شده است که هم اکنون شما می تواند اپلیکیشن رادیو جوان به آن گوش دهید.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین خواننده سیاه پوست رپ در جهان کیست؟

هود

 آهنگ نامبرده از جمله آهنگ هایی است که این خواننده زمان زیادی را برای ساخت آن صرف نموده است و متن بسیار عمیق و جالبی دارد.

شهر خدا

اثر شهر خدا یکی از آثاری است که این خواننده زمانی منتشر کرد که در وضعیت روحی جالبی نبود و به گفته او این آهنگ یکی از بهترین آثار او می باشد.

مارکو

پیشنهاد می کنیم که این اثر را از سایت های دانلود آهنگ دانلود کنید و به آن گوش دهید زیرا آهنگسازی این اثر توسط خود این خواننده بوده است.

سانسور

اثر سانسور یکی از با کیفیت ترین آثار خواننده شناخته شده که آهنگسازی بسیار قوی دارد.

رز

این اثر یکی از زیباترین و باکیفیت ترین آثار او از نظر ترانه سرایی و آهنگسازی می باشد که شما می توانید در صورت تمایل آن را از سایت های معتبر و اپلیکیشن های دانلود آهنگ دریافت کنید.

نباید

آهنگ نباید یکی از زیباترین آثار این خواننده به شما می آید که هم اکنون در سایت های معتبر دانلود آهنگ در دسترس است و در کیفیت های عالی آماده دانلود می باشد.

بهترین آلبوم های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

خوب است بدانید که این هنرمند تا کنون هیچ آلبوم رسمی منتشر نکرده است و در هیچ منبع معتبری اعلام نشده که این هنرمند قصد دارد آلبوم هایی از خود منتشر کند. به همین دلیل اگر شما به دنبال دریافت و دانلود چند اثر خوب از این هنرمند می باشید، پیشنهاد ما این است که برای دریافت آلبوم هیپ هاپولوژیست دست نگه دارید و تنها به دنبال دانلود سینگل ترک هایی از او باشید. این چنین نه تنها می توانید آثار ارزشمند او را گوش دهید بلکه سریع تر با او آشنا خواهید شد و از میزان هنر و استعداد او آگاه خواهید شد. به هر حال او تقریباً به نسبت دیگر خوانندگان معروف در حال حاضر تازه کار به شمار می‌ رود و انتظاری همچنان از او نمی‌ رود که به این زودی‌ ها آلبومی از خود منتشر کند.

هیپ هاپولوژیست چه حاشیه هایی داشته است؟

بیشتر حواشی که در رابطه با این خواننده وجود دارد مربوط به ترک های است که او به صورت دیس بک برای خوانندگان دیگر منتشر ساخته است. برای مثال دیس بک هایی که او خطاب به دانیال و یا پوتک منتشر کرده است، همه، حواشی را برای او به وجود آورده و افراد زیادی را متعجب ساخته است زیرا استعداد او در ساخت دیسک های متنوع بسیار بالا است.

هیپ هاپولوژیست کجا زندگی می کند؟

هیپ هاپولوژیست کجا زندگی می کند؟

تا کنون سروش از اینکه کجا زندگی می کند اطلاعاتی را منتشر نکرده است و در هیچ مصاحبه ای به این نکته که محل زندگی او کجا است اشاره نکرده اما به طور کلی با توجه به آنکه عکس هایی را در کشور ترکیه منتشر کرده و در اینستاگرامش لوکیشن هایی را مربوط به این کشور نشان داده است، گمان می کنیم که او هم اکنون ساکن کشور ترکیه و شهر استانبول می باشد که البته این در حد یک گمانه‌ زنی و حدس است و هنوز به مرحله اثبات نرسیده است.

درآمد هیپ هاپولوژیست چقدر است؟

با توجه به آنکه این خواننده تنها فعالیت خود را در اینستاگرام و یوتیوب ادامه داد است و گسترش فعالیت‌ های او مربوط به همین دو شبکه مجازی بوده است گمان می‌ کنیم که درآمد او رقم پایینی نمی باشد زیرا یوتیوب برای بازدید بالای ویدیوهایش درآمد دلاری بالایی را به او اختصاص داده است اما به این خاطر که او همچنان کنسرتی برگزار نکرده رقم درآمدی او مشخص نمی باشد.

پیج اینستاگرام هیپ هاپولوژیست چیست؟

آدرس اینستاگرامی این خواننده @hiphopologist می باشد و او در این پیج حدود ۱۴۲ هزار دنبال کننده را با خود همراه نموده است و نکته جالب این است که او تعداد پست زیادی را منتشر نکرده است و او تنها ۳۶ پست را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته و ۲۲۰ نفر را نیز در اینستاگرام خود دنبال نموده است که شما می توانید به پیج او نگاهی بیندازید و تمام این پست‌ ها را مشاهده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
پرفروش ترین فیت رپ فارسی همکاری کدام خواننده ها می باشد؟

عکس های هیپ هاپولوژیست را در کجا مشاهده کنیم؟

پیشنهاد می کنیم که اگر تمایل به مشاهده عکس های این خواننده دارید، او را در اینستاگرام دنبال کنید. همانطور که در بالا آدرسی از پیج اینستاگرام این خواننده در اختیارتان قرار دادیم، می توانید او را در این شبکه مجازی دنبال کنید و تمام عکس‌ هایی را که او از خود منتشر می کند را مشاهده کنید این عکس ها اطلاعات زیادی را نیز از این خواننده در اختیارتان قرار خواهد داد.

هیپ هاپولوژیست تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

هیپ هاپولوژیست تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

احتمالا برای شما نیز جالب توجه است که تاکنون کنسرت های این خواننده در کدام شهر و در کدام کشورها برگزار شده است. خوب است بدانید که این خواننده تاکنون کنسرت رسمی از خود برگزار نکرده است و تنها اجرا های این خواننده مربوط به اجرای ضبط شده او در ویدیو های منتشر شده اش می باشد که هم اکنون در کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام او در دسترس است. به هر حال او مدت های دیگر که به شهرت بیشتری دست پیدا کرد مجبور به برگزاری کنسرت های متنوع می باشد تا بتواند میزان کسب درآمد خود را بیشتر کند.

همسر هیپ هاپولوژیست کیست؟

هم اکنون هیچ اطلاعات جدیدی مبنی بر این که او زندگی مجردی خود را به پایان رسانده و زندگی متاهلی را برای خود پیش گرفته است در دست نداریم و هیچ عکس و اطلاعاتی از اینکه او ازدواج کرده است نیز منتشر نشده است. به همین دلیل گمان می کنیم که به احتمال بالای ۹۰ درصد او همچنان مجرد است و زندگی خود را به تنهایی سپری می‌ کند. حتی از اینکه دوست دختر او چه کسی می باشد نیز اطلاعاتی در دست نداریم. به هر حال این خوانندگان تا زمانی که به درآمد بسیار بالایی از طریق خوانندگی دست پیدا نکنند به ازدواج و تشکیل خانواده فکر نمی کنند همچنین او تا کنون در رابطه با زندگی خصوصی خود و اینکه چه کسی در زندگیش می باشد نیز اطلاعاتی منتشر نکرده است.

معروف ترین دیس های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

دیس آل کاردی این خواننده به ۰۲۱ کید و فری استایل این خواننده به دانیال از جمله معروف ترین دیس های این خواننده به دیگر خوانندگان ایرانی بوده است که شما با جستجوی این دو ترک می توانید از شنوندگان آن باشید و بیشتر با او آشنا شوید. او هم اکنون فعالیت خود را بیشتر بر روی انتشار دیس ترک های خود متمرکز ساخته است بنابراین آثار او در این زمینه بسیار قابل توجه می باشند.

هیپ هاپولوژیست تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

دانلود آهنگ جدید هیپ هاپولوژیست و آهنگ هیپ هاپولوژیست ۵am از عناوینی است که به تازگی درباره این هنرمند بیشتر مورد جستجو قرار گرفته است‌. همچنین آهنگ نباید هیپ هاپولوژیست و آهنگ دیگر هیپ هاپولوژیست آژیر از جمله آثاری از این هنرمند است که با رپر های دیگر به مرحله ساخت و انتشار در آمده است. شما با جستجو عنوان دانلود آهنگ های هیپ هاپولوژیست می توانید آهنگ های مشترک این خواننده را با دیگر خوانندگان دریافت نمایید. آهنگ هایی مانند هیپ هاپولوژیست قرص به‌صورت مشترک با هنرمندان موسیقیایی دیگر ساخته و تولید شده است‌. دکتر رپ فا نیز اثری است که پوتک و سروش هیپ هاپولوژیست نیز به تازگی با یکدیگر منتشر کرده اند.

سوالات متداول

 1. نام واقعی هیپ هاپولوژیست چیست؟

  نام واقعی او سروش است‌‌‌.

 2. آدرس اینستاگرامی هیپ هاپولوژیست چیست؟

  آدرس اینستاگرامی این خواننده @hiphopologist است.

 3. هیپ هاپولوژیست زاده کدام کشور می باشد؟

  او زاده کشور ایران است‌.

 4. هیپ هاپولوژیست در چه عرصه ای فعالیت می کند؟

  او فعال در عرصه خوانندگی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :