ایلوویوم یا Illuvium نام یکی از بازی های بلاکچین است که با بازی کردن آن می توان کسب درآمد کرد. این گونه بازی ها که با ارتباط با بلاکچین ها و سیستم NFT می باشد می توان ارز های غیر متمرکز را کد گذاری کرد و با انتقال به کیف پول دیجیتال، جوایز بازی را تبدیل به ریال کرده و سپس برداشت نمود.

ایلوویوم چیست؟

ایلوویوم چیست؟

این بازی به اسم ایلوویوم که از بازی های قابل کسب درآمد است. این بازی محیطی شبیه به بازی معروف و قدیمی dota دارد که در آن حالت حمله خودکار وجود دارد. در این بازی عناصر شما به صورت خودکار مبارزه می کنند و شما فقط آنها را به وجود آورده و آپگرید می کنید. ایلوویوم نام بازی آنلاین است که دو حالت نقش آفرینی و استراتژیکی دارد. در این بازی این دو سبک ادعام شده اند و با ایجاد و طرح ریزی مهره های خود آنها به صورت اتوماتیک شروع به حمله می کنند. در سیاره ای ناشناخته موجوداتی اسرار‌ آمیز و قدرتمند به نام ایلوویال وجود دارند و تنها همراه شما در این سفر است. در ابتدا دستیار روبوتیک متعلق به شما که نقش انبار متحرک، استخراج و تبدیل منابع به سلاح و دیگر آیتم‌ ها را به عهده دارد. ایلوویوم در واقع اسم این سیاره است.

چگونه ایلوویوم بازی کنیم؟

ایلوویوم در واقع فقط برای کامپیوتر عرضه می شود که می توانید به شکل رایگان بازی را شروع کنید و محیط آن را کاوش کنید. اما شکل رایگان بازی حس ناقص بودن را به شما القا نخواهد کرد. انتشار عمومی نسخه آزمایشی بازی- سه ماهه اول سال ۲۰۲۲- انتشار نسخه تلفن همراه– ۳ماهه اول سال ۲۰۲۲ ایلوویوم زیرو: مینی گیم موبایلی مستقل که به بازی اصلی مرتبط خواهد بود. در این بازی زمین‌ هایی وجود دارند که قابل خریداری خواهند بود. در صورت تصویب، در دسامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی انفجار 2 در کنار تکنیک های برد ساده و پر سود

دانلود بازی ایلوویوم چگونه ممکن می شود؟

متاسفانه هنوز بازی ایلوویوم منتشر نشده است و بهترین راه برای دانلود بعد از انتشار رفتن به سایت Illuvium است که با جست و جوی این کلمه، سایت اصلی این بازی رویت می شود که می توانید از این سایت بازی را دانلود و به اجرا در بیاورید.

سازنده بازی illuvium کیست؟

سازندگان بازی ایلوویوم، برادران وارویک (کایران و آرون) هستند. این دو برادر در بیوگرافی خود سابقه خوبی در زمینه بلاکچین ها دارند. نیت ولز (Nate Wells) تهیه کننده ارشد این مجموعه بازی است و الکساندر بلباری (Alexandre Belbari) به عنوان انیماتور ارشد این پروژه فعالیت می‌کند. اعضای تیم سازنده بازی از ۴۰ نفر عضو ماهر نیز تشکیل شده است.

آموزش نصب بازی illuvium چگونه است؟

آموزش نصب بازی illuvium چگونه است؟

برای نصب بازی ایلوویوم باید صبوری کرد به این دلیل که بازی هنوز منتشر نشده است و فایل نصبی بازی قابل پیش بینی نیست، باید صبر کرد تا بازی منتشر شود سپس از طریق خود سایت بازی فایل راهنمای نصب را دریافت کرده و نحوه نصب را توضیح می دهیم.

بازی ایلوویوم بر روی کدام پلتفرم ها قابل اجرا خواهد بود؟

بازی ایلوویوم یا gameIlluvium طبق گفته های سایت های گیم، قرار است برای پی سی منتشر شود که ابتدا به صورت دمو و بعد نسخه عمومی، برای پلتفرم اندروید نیز گفته شده است که قرار است به زودی ساخته شود. در حال حاضر ایلوویوم زیرو که نسخه مخصوص برای اندروید است، بازی به شکل دیگر است اما خط داستانی بازی با نسخه کامپیوتر در یک راستا است.

کسب درآمد از بازی ایلوویوم چگونه است؟

سی درصد از کل توکن‌ های این بازی به عنوان پاداش صرافی داخلی بازی در نظر گرفته شده است که نشان از اهمیت این بخش در نظر تهیه‌ کنندگان این بازی دارد.

ابتدا باید از صرافی های مشخص برای این بازی توکن خریداری کنید. توکن ایلوویوم ILV است. این توکن بر بستر شبکه اتریوم و طبق استاندارد ERC-20 ایجاد شده است. قیمت توکن ایلوویوم (ILV) در اواخر سال ۲۰۲۱ برابر با ۵۴۸,۷۰ دلار بود. ارزش بازار این ارز دیجیتال ۳۴۸,۳ میلیون دلار است که از این حیث در رتبه ۲۳۷ با ارزش‌ترین رمز ارزهای بازار قرار دارد. بازیکنان این بازی با موفقیت هایی که بدست می آورند، هدایا و پاداشی به شکل iLV دریافت می کنند و همچنین می توانند این توکن ها را جمع آوری کرد و از آن سود به دست آورد. مقدار توکن به دست آورده را می توان در کیف پول های دیجیتال به ارز های مشهور دیگر تبدیل کرد و آن را به تومان برداشت کرد.

این مطلب را هم بخوانید
نحوه بازی وینت با پاسور + بررسی درآمد از این بازی

سوالات متداول

 1. نام بازی Illuvium از چه نشات می گیرد؟

  نام سیاره ای است که در آن حضور دارید.

 2. زمان انتشار بازی Illuvium چه زمانی است؟

  نسخه عمومی بازی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

 3. نام توکن بازی ایلوویوم چیست؟

  iLV نام توکن این بازی می باشد.

 4. آیا بازی ایلیوم برای نسخه اندروید هم وجود دارد؟

  ایلوویوم زیرو نسخه مخصوص اندروید است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :