درآمد سلبریتی های اینستاگرام چقدر است؟ با توجه به رشد روز افزون افراد سلبریتی در دنیای امروزی و شهرت و معروفیت این افراد، این مسئله که آیا درآمد این شغل چقدر است ذهن بسیاری از مردم را به خود جذب کرده است که آیا این افراد در ماه چقدر درآمد دارند که توانسته اند زندگی لاکچری و راحتی را برای خود وخانواده خود فراهم کنند. این سلبریتی ها فارغ از این موضوع که در چه زمینه ای فعالیت می کنند درآمد بسیاری دارند که در ادامه این مقاله سعی کردیم به این موضوع بپردازیم و امیدواریم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

درآمد سلبریتی های اینستاگرام به چه صورت است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام به چه صورت است؟

با توجه به حضور افراد زیادی در شبکه اینستاگرام این نکته خیلی دور از انتظار نیست که افراد زیادی از این شبکه بتوانند برای خود کسب درآمد کنند. در این میان سلبریتی های معروفی وجود دارند که توانسته اند با درآمد های آنچنانی یک زندگی لاکچری را برای خود بسازند که از میان آنها می توان به افراد زیر اشاره کرد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران از آن دسته سلبریتی هایی است که در اینستاگرام فعالیت بسیاری دارد و از تبلیغات اینستاگرامی خود توانسته درآمد بسیاری را از ان خود کند که در ادامه به آن می پردازیم.

پوریا پورسرخ

این بازیگر محبوب ایرانی از شهرت بسیاری در بین ایرانی ها برخوردار است که این موضوع باعث شده است که صفحه اینستاگرام او از تعاملات بالایی برخوردار باشد و این تعاملات موجب این شده است که هزینه تبلیغات پوریا پورسرخ هزینه بالایی باشد که جزئیات ان را در ادامه این مقاله مطرح می کنیم. عکس های این بازیگر را می توانید در اینستاگرام پوریا پورسرخ مشاهده نمایید.

بهنوش بختیاری

از جمله سلبریتی هایی که در تبلیغات حضور فعالی دارند می توان بهنوش بختیاری را نام برد که در زمینه های مختلفی در تبلیغات حضور دارد و تبلیغات مختلفی را انجام داده است. او هزینه تبلیغات بالایی دارد که جزئیات ان را در ادامه اشاره می کنیم.

بهنوش طباطبایی

همیشه بازیگران جزو معروف ترین و محبوب ترین سلبریتی ها هستند و بهنوش بختیاری هم با توجه به بازی های خوبی که از خود نشان داده محبوبیت زیادی دارد و همین موضوع باعث شده که هزینه تبلیغات بالایی را دریافت کند.

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از استوری گذاشتن چقدر است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از استوری گذاشتن چقدر است؟ 

انتشار هزینه تبلیغات بعضی از سلبریتی برایشان بسیار ناخوشایند است زیرا دوست ندارند که مردم بدانند برای یک تبلیغ به ظاهر ساده چه هزینه ای را دریافت می کنند ولی در مقابل بعضی از سلبریتی ها از افشای این موضوع ابایی ندارند. در این قسمت سعی بر آن داریم که هزینه تبلیغات به صورت استوری را برای بعضی از سلبریتی ها بیان کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی والاس دسوزا + رکوردهای او در دنیای والیبال

ابوطالب حسینی

این استند آپ کمدین ایرانی یک پیج فعال در مایه طنز دارد و در پیج خود فقط تبلیغات به صورت استوری انجام می دهد و هزینه هر استوری برای ۲۴ ساعت در پیج او دو میلیون تومان است.

پوریا پورسرخ

پیج پوریا پورسرخ یک پیج فعال است و حدود ۳ میلیون فالوور دارد. او در پیج خود تبلیغات مختلفی به صورت پست و استوری انجام می دهد که در تبلیغات به صورت استوری اش برای هر استوری ۲۴ ساعته حدود ۷ میلیون تومان هزینه دریافت می کند.

محمد امین کریم پور

این سلبریتی محبوب کمدین در پیج خود کلیپ های طنز جذابی را به اشتراک می گذارد و توانسته فالوور های زیادی را جذب خود کند و با توجه به فالوور های بالایی که دارد برای هر استوری ۲۴ ساعته حدود ۴ میلیون تومان دریافت می کند و برای هر پست حدود ۲۰ میلیون تومان می گیرد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی نیز از جمله بازیگران محبوب است که در پیج خود حدود ۲ میلیون فالوور دارد و توانسته بازخورد تبلیغاتی خوبی داشته باشد. او برای هر استوری ۲۴ ساعته سه میلیون تومان دریافت می کند.

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از پست گذاشتن چقدر است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از پست گذاشتن چقدر است؟

پوریا پورسرخ

همان طور که در قبل ذکر کردیم پوریا پورسرخ جز بازیگرانی است که با توجه به فالوور بالایی که دارد هزینه تبلیغاتش هم بالا است و برای هر پست در پیج خود از ۱۵ میلیون تا ۲۵ میلیون تومان دریافت می کند.

بهنوش بختیاری

این بازیگر معروف نیز برای هر پستی که در پیج خود به نمایش می گذارد حدود ۱۰ میلیون تا ۲۰ میلیون هزینه تبلیغات می گیرد.

محمد لقمانیان معروف به لقمه

محمد لقمانیان که کلیپ های طنز زیادی را ساخته است توانسته حدود یک میلیون طرفدار را جذب خود کند و از این رو تبلیغاتی که انجام می دهد هزینه زیادی دارند. او برای هر استوری ۲۴ ساعته ۲ میلیون تومان و برای هر پست ۱۵ میلیون دریافت می کند.

علی صبوری

از جمله سلبریتی های طنز ایران علی صبوری است که طرفداران بسیاری دارد. او هزینه تبلیغات استوری هایش را حدود ۳ میلیون تومان دریافت می کند و برای هر پستی که منتشر می کند حدودا ۳۰ میلیون تومان می گیرد.

درآمد سلبریتی های مدلینگ اینستاگرام

درآمد سلبریتی های مدلینگ اینستاگرام

پرستو صالحی

پرستو صالحی از جمله بازیگرانی است که در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و تا به حال مدل برند های پوشاک مختلفی شده است. مدلینگ های ایرانی از این راه توانسته اند درآمد زیادی را کسب کنند و این درآمد بسته به تعداد تبلیغاتی که در ماه انجام می دهند متفاوت است.

بهاره رهنما

این بازیگر خوش سیما جزو مدلینگ های آرایشی است و با برند های پوشاک زیادی همکاری می کند. او توانسته در تبلیغات عطر و ادکلن نیز فعال باشد از این رو درآمد بسیار بالایی را دارد.

سحر قریشی

این بازیگر از جمله مدلینگ های ایرانی است که به تازگی در این مسیر پای گذاشته و با برند های پوشاک زیادی همکاری می کند و درآمد او از این راه درآمد بالایی است.

مهتاب کرامتی و درآمد سلبریتی های اینستاگرام

مهتاب کرامتی از جمله سلبریتی هایی است که در عرصه لباس و پوشاک فعالیت می کند و به عنوان یک طراح لباس فعالیت می کند و برای خود هم یک مزون دارد و این موضوع درآمد زیادی را برای او به ارمغان می آورد.

درآمد واینر های اینستاگرام چقدر است؟

واینر های اینستاگرام در کشور ما از محبوبیت زیادی برخوردار هستند که هر کدام سبک و سیاق مخصوص به خود را دارند که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می کنیم.

حسن ریوندی

این واینر محبوب ایرانی در صفحه اینستاگرام خود حدود ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور دارد که با توجه به این تعداد فالور برای تبلیغات در پیج او باید هزینه بسیار زیادی را کنار بگذاریم. او بابت هر پست تبلیغاتی مبلغی بالای ۳۰ میلیون تومان را دریافت می کند.

این مطلب را هم بخوانید
بررسی درآمد مدل های اینستاگرام و حاشیه های مدل های ایرانی

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور نیز جزو واینر های محبوب اینستاگرام است که حدود ۵ میلیون فالوور دارد و این تعداد فالوور در پیج او و بازخورد های خوب پیج اش باعث شده است که درآمد پیج او بالا باشد و بابت هر تبلیغ به صورت پست حدود ۳۰ میلیون تومان دریافت کند.

محسن ایزی

این طنزپرداز محبوب از جمله سلبریتی های واینر به حساب می آید که در حال حاضر ۳ میلیون و چهارصد هزار فالوور دارد و از هر تبلیغی که به صورت پست در پیج خود انجام می دهد مبلغی معادل ۲۵ میلیون تومان دریافت می کند.

 عرفان علیرضایی

این واینر پرحاشیه هم حضوری بسیار پر رنگ در اینستاگرام دارد و توانسته با توجه به تعاملات بالایی که در اینستاگرام دارد بازخورد تبلیغات خود را بالا ببرد و برای هر پست حدود ۲۵ میلیون دریافت کند.

درآمد سلبریتی های زن در اینستاگرام

درآمد سلبریتی های زن در اینستاگرام

سلبریتی های زن در اینستاگرام حضور فعالی دارند و در اکثر زمینه ها حضور خود را ثبت کرده اند و نمی توان حضورشان را کمرنگ تر از سلبریتی های مرد دانست. آن ها توانسته اند با این فعالیت هایی که دارند درآمد بسیار بالایی را از آن خود کنند. در این دسته برخی از پر درآمد ترین افراد را می توان مینا حیدری و مندی وکیلی دانست.

درآمد سلبریتی های مرد در اینستاگرام

سلبریتی های مرد زیادی هستند که در جامعه نقش پر رنگ و فعال را از خود نشان داده اند و توانسته اند نفوذ کلام زیادی را برای طرفداران خود داشته باشند که در ادامه به چهار نفر از آن ها می پردازیم.

رامبد جوان

این بازیگر محبوب و طنز پرداز طرفداران زیادی دارد و با توجه به برنامه چند سال اخیر او یعنی خندوانه این شهرت و محبوبیت او بیشتر هم شده است از این رو او برای هر تبلیغ در صفحه اینستاگرام خود مبلغی حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان را دریافت می کند.

بهرام رادان

بهرام رادان نیز جز سلبریتی های مرد است که تبلیغات زیادی انجام می دهد. او با برند های بسیاری همکاری می کند و توانسته از این راه درآمد زیادی کسب کند ولی از مبلغ دقیق این قرارداد ها سخنی بیان نکرده است.

آتیلا پسیانی و درآمد سلبریتی های اینستاگرام

این بازیگر پیشکسوت ایرانی با بازی های بسیار جذابی که از خود نشان داده است توانست محبوبیت زیادی را کسب کند. او از تبلیغاتش که برای چایی گلستان انجام می دهد حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان دریافت می کند.

امین حیایی

امین حیایی نیز مانند دیگر سلبریتی های معروف از تبلیغاتی که انجام می دهد درآمد بسیاری را کسب کرده است و برای تبلیغی که برای محصولات بیژن انجام می دهد حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان را دریافت کرده است.

سوالات متداول در مورد درآمد سلبریتی های اینستاگرام

از پردرآمدترین سلبریتی های مرد کدام اند؟

از پردرآمدترین سلبریتی های مرد امین حیایی، آتیلا پسیانی، پوریا پور سرخ، بهرام رادان و … را می توان نام برد.

از پردرآمدترین سلبریتی های زن کدام اند؟

از پردرآمدترین سلبریتی های زن که در عرصه مدلینگ فعالیت می کنند می توان به پرستو صالحی، بهاره رهنما، سحر قریشی، مهتاب کرامتی و …. اشاره کرد.

از پر درآمد ترین واینر ها کدام اند؟

از جمله واینر های محبوب می توان به حسن ریوندی، محمد امین کریم پور، محسن ایزی، عرفان علیرضایی و … اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :