جواد کریمی یکی از والیبالیست های ایرانی در تیم ملی است. وی در باشگاه معروف نولیکو مازک نیز فعالیت هایی دارد. او با بازی های درخشان در این باشگاه توانست نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. اخباری منتشر شد که گواه بر این است،این بازیکن جوان قرار است جایگزین سعید معروف در نقش پاسور شود.

جواد کریمی کیست؟

جواد کریمی کیست؟

جواد کریمی متولد ۱۰ اسفند سال ۱۳۷۶ به دنیا آمده است. شاید برای شما سوال پیش بیاید که جواد کریمی چند سال دارد باید بگوییم وی در حال حاضر ۲۴ سال دارد. این بازیکن ۲۰۴ سانتی متر قد دارد. وی یکی از بهترین و معروف ترین بازیکن های لیگ والیبال ایران است. Javad Karimi در حال حاضر ساکن تهران است.

آدرس پیج اینستاگرام جواد کریمی چیست؟

جواد کریمی در اینستاگرام فعالیت بسیاری داشته و اکانت جواد در یوتیوب نیز از فعالیت زیادی برخوردار است. به طور کلی جزو فعالان مجازی به حساب می آید. مصاحبه جواد کریمی در خندوانه نیز در یوتیوب قابل مشاهده است. Javad Karimi با افراد بسیاری در ارتباط است و دوست دارد با هوادارانش ارتباط زیادی داشته باشد به همین علت وی اینستا خود را فقط راه ارتباطی با دنبال کننده هایش می داند و فعالیت چشمگیری دارد.

عکس های جواد کریمی را در کجا ببینیم؟

عکس های جواد کریمی و همسرش را می توانید با سرچ کردن نام آنها در اینترنت مشاهده کنید. نام همسر Javad Karimi غزل حسین زاده می باشد. در حال حاضر عکس های زیادی از زندگی شخصی کریمی در فضای مجازی وجود دارد و یکی از راه ها این است که برای دیدن عکس های شخصی وی می توان به صفحه همسرش، غزل حسین زاده مراجعه کنید. نکته جالب این است که قد غزل حسین زاده نیز همانند جواد نسبتا بلند بوده به همین دلیل مورد توجه بسیاری از افراد نکته سنج قرار گرفته اند.

این مطلب را هم بخوانید
پریسا پور مشکی کیست؟ | بررسی بیوگرافی پریسا پور بلک شاخ مجازی

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالست یکی از ستاره های تیم ملی والیبال ایران به شمار می آید و او در حال حاضر نیز به عنوان پاسور در رقابت های تیم ملی و بین المللی فعالیت خوبی دارد. وی رقیب سرسخت و قوی برای والیبالست های جوان ایرانی به شمار می آید.

 • برای شرط بندی روی والیبال بر روی او و یا تیم او می توانید به سایت های اختصاصی والیبال برای دریافت ضرایب بالاتر مراجعه کنید.
درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد Javad Karimi را می توان از ماشین لاکچری و گران قیمت آن سنجید. از روی تصاویر شخصی وی می توانید وضع زندگی و خانه او را مشاهده کنید و می توان به این نتیجه رسید که وضعیت مالی نسبتا خوبی دارد.

جواد کریمی در کدام تیم است؟

کریمی تا به حال در باشگاه های زیادی فعالیت داشته است و تجربه بسیاری کسب کرده است. او تجربه کاربا باشگاه کاله مازندران را دارد و در حال حاضر این بازیکن در تیم نولیکو مازک کشور بلژیک بازی می کند. سخنانی در رابطه با این که در سال های آتی می خواهد تجربه های بیشتری در باشگاه های ایرانی داشته باشد گفته شده است.

سوالات متدوال

 1. جواد کریمی در حال حاضر در کدام تیم فعالیت می کند؟

  وی در حال حاضر در تیم نولیکو مازک کشور بلژیک حضور پررنگی دارد.

 2. جواد کریمی در چه سالی متولد شده است و چند سال دارد؟

  او در۱۰اسفند ماه ۱۳۷۶ متولد شده است و ۲۴ سال سن دارد.

 3. کریمی در چه سمتی در والیبال بازی می کند؟

  قرار بر این است که وی جایگزین سعید معروف در پست پاسوری بازی کند.

 4. یکی از دلایلی که کریمی و همسرش مورد توجه بسیار قرار گرفته اند چه بود؟

  قد جواد ۲۰۴متر است و همسرش نیز قد نسبتا بلندی دارد به همین علت اظهار نظر های بسیاری برای آن دو به وجود آمد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :