کاردو، یکی دیگر از رپر های نسل سوم می باشد. این خواننده تا کنون آهنگ ها بسیار زیادی را منتشر کرده است که از همین طریق، افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است. کاردو یک خواننده بسیار مطرح می باشد که در عین مطرح بودن اندکی مرموز هم می باشد. شبهه های زیادی در مورد این کاراکتر موجود است. بیوگرافی کاردو تا حدی می تواند این شبهات را برطرف کند و در ادامه به بررسی بیوگرافی او خواهیم پرداخت.

کاردو کیست؟

کاردو کیست؟

کاردو یا علی اتابکی، خواننده کورد تبار ایرانی می باشد که موفقیت های زیادی در زمینه خوانندگی رپ کسب کرده است. این خواننده آهنگ های مختلف و بسیار زیادی را خوانده که هر کدام برگرفته از یک داستان و یک موضوع خاص می باشد. این خواننده هم چنین یک شاعر بسیار قهار است و در مورد متن آهنگ های خود حساسیت های بسیار زیادی را به خرج می دهد. کمتر موقعی است که او آهنگ های خود و نگارش آهنگ های خود را به شخص دیگری بسپارد و در بیشتر مواقع خود او تمامی این کار ها را انجام می دهد. به دلیل همین وسواسی بودن او در نگارش آهنگ، به یک خواننده مطرح البته در سبک رپ تبدیل شده است.

از دیگر مواردی که برای کاردو بسیار جذاب و قابل بحث می باشد، پدیدار نکردن چهره او است که این موضوع، طرفداران او را بسیار کنجکاو کرده است. او هیچ تصویری را از خود منتشر نکرده است و  همیشه با گریم های بسیار سنگین تصاویر خود را منتشر کرده است. هم چنین این فرد، می گوید که از شهرت فراری می باشد و هیچ علاقه ای به شهرت ندارد.

عکس های کاردو را در کجا ببینیم؟

اصولا عکس های خواننده های مختلف را می توان در پیج اینستاگرام آن ها پیدا نمود. البته باید بگوییم که می توان عکس های این فرد را در اینستاگرام او دید اما عکس چهره او را نمی توان نگاه کرد و به دلیل مرموز بودن این شخص می باشد. بنابراین این گونه نتیجه می گیریم که تصاویر زیادی از او وجود دارد اما در هیچ کدام از آن ها چهره او مشخص نمی باشد.

کاردو شیطان پرست است؟

علاقه مندان به خواننده ها و هنرمندان و به طور کلی سلبریتی ها، همیشه به دنبال این بودند که در مورد فرد مورد علاقه خود اطلاعات بیشتری را به دست بیاورند، علاقه مندان به کاردو نیز در مورد او تحقیقات زیادی را انجام دادند و در این راستا به موردی متفاوت از او دست پیدا کردند. این مورد متفاوت، در واقع، اعتقاد او می باشد که شیطان پرستی است. کاردو یکی از سلبریتی های شیطان پرست می باشد و شاید دلیل مرموز بودن او به دلیل اعتقادات او است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی پدرام مختاری و 5 راز در مرود زندگی شخصی او

همسر کاردو کیست؟

در مورد همسر او چنین گفته می شد که همسر او مایا قربانی، نوه گوگوش است که البته این فرضیه با ماجرا های زیادی همراه است. در مورد او باید گفت که مایا با یک برند بسیار معروف قرار داد بست و بعد از آن تغییرات زیادی کرد. او دابسمش هایی را با آهنگ های کاردو می ساخت ولی یک بار او را در زیر پستش تگ کرد ولی بعد از آن سریع آن را پاک نمود. این موضوع شایعه های زیادی را به وجود آورد اما در آخر نیز گفت که اصلا کاردو را نمی شناسد.

کاردو در کدام کشور زندگی می کند؟

کاردو برای مدتی در ایران زندگی می کرد. بعد از مدتی به ترکیه سفر کرد و در این سفر، با تتلو آشنا شد و تبدیل به دوست های بسیار نزدیک یکدیگر شدند. بعد از ترکیه نیز به آمریکا رفت و هم اکنون مشغول زندگی کردن در آمریکا می باشد. او هم اکنون در آمریکا به انتشار آهنگ های خود می پردازد و در یکی از استودیو های آمریکا به کار خوانندگی مشغول می باشد و البته این کار را به صورت مخفی انجام می دهد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با کاردو انجام شده است؟

در مورد  مصاحبه باید گفت که تا کنون با این شخص مصاحبه های زیادی انجام نشده است و باید بگوییم که کلا با او مصاحبه ای انجام نشده است. تنها مواردی که جزء مصاحبه های این شخص می توان دانست، پرسش و پاسخ های مختلف در زیر پست اینستاگرام او و در لایو های او می باشد.

چه حاشیه ای هایی برای این رپر به وجود آمده است؟

کاردو همیشه سعی کرده است در سایه کار کند و همچنین باعث شده از بسیاری از حاشیه ها جلوگیری بشود. تنها موردی که برای او به عنوان حاشیه پیش آمد، دابسمش ها و کار هایی بود که مایا انجام داده بود و جز این موردی دیگری برای او ثبت نشده است.

بهترین آهنگ های کاردو کدامند؟

کاردو آهنگ های بسیار زیاد و هم چنین بسیار زیبایی خوانده است که علاقه مندان به این آهنگ ها در بازنشر کردن آن ها بسیار فعال بودند. در ادامه به بررسی این آهنگ ها خواهیم پرداخت.

فاز لنگ

یکی از آهنگ های بسیار زیبای کاردو، فاز لنگ می باشد که همیشه جزو لیست آهنگ های پرطرفدار کاردو بوده است. هم چنین این آهنگ را می توان از سایت های مختلف موسیقی دانلود نمود.

اژدها

از دیگر آهنگ های بسیار زیبای کاردو، اژدها می باشد که توانسته است با این آهنگ نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کند. این آهنگ را در کانال های تلگرامی به راحتی می توان دانلود نمود.

بیوه سیاه

بیوه سیاه

بیوه سیاه، از دیگر آهنگ هایی می باشد که حول یک موضوع خوانده شده است و این موضوع نیز، اعتیاد می باشد. او با این آهنگ بار دیگر طرفداران خود را به وجد آورد.

تانک های صورتی

از دیگر آهنگ های بسیار زیبای این شخص، تانک های صورتی می باشد که این آهنگ نیز با استقبال بسیار زیادی رو به رو شده است.

سادیسم

یکی دیگر از آهنگ های زیبای این شخص، سادیسم است که متن آن را به زیبایی فراوانی نوشته و آهنگ را بر روی آن تنظیم کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی جیمی باتلر و فیلم بهترین حرکات او

آدرس پیج اینستاگرام کاردو چیست؟

اینستاگرام کاردو به راحتی قابل دسترسی می باشد. صفحه او را می توان با سرچ کردن نام او در اینترنت جست و جو کرد. هم چنین باید بگوییم که می توان به راحتی صفحه این شخص را با وارد کردن نام کاردو در اینستاگرام پیدا نمود و با اطلاعاتی در مورد او، رو به رو شد.

یوتیوب کاردو

کاردو علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب به فعالیت می پردازد. او ویدیو هایی را از آهنگ های خود با ادیت های بسیار جذابی در یوتیوب منتشر می کند و این مورد باعث می شود که بازدید های بسیار زیادی را دریافت کند. او از طریق یوتیوب نیز به کسب درآمد مشغول می باشد.

برای دانلود آهنگ های کاردو چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود آهنگ های کاردو چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود آهنگ های کاردو می توان از طریق های مختلفی اقدام نمود. یکی از این راهکار ها سرچ در اینترنت و گوگل می باشد که باید بگوییم از آسان ترین روش ها برای این کار می باشد. یکی دیگر از روش ها کانال های تلگرامی می باشد که می توان در این کانال ها، آهنگ های کاردو را پیدا نموده و سپس دانلود کرد. هم چنین در ربات های تلگرامی نیز می توان رد پایی از آهنگ های کاردو را مشاهده نمود.

آلبوم کاردو چه نام دارد؟

آلبوم کاردو، شهربازی متروک نام دارد که در یک فضای سیاسی خوانده شده است و سرشار از جملات اعتراض آمیز می باشد. هم چنین باید گفت که این شخص، آلبوم های دیگری نیز منتشر کرده است و نام دیگر آلبوم او، آلبوم کوتاه یک می باشد. آلبوم او را می توان به صورت یکجا در سایت های مختلف موسیقی پیدا کرده و به دانلود آن پرداخت. این آلبوم او عموما فضای اعتراضی و سیاسی دارد و به همین دلیل از سمت طرفداران خود مورد استقبال بسیار زیادی واقع شده است.

علت پنهان کردن چهره کاردو چیست؟

کاردو همیشه در هر کجا که پی برده است دوربینی وجود داشته چهره خود را پنهان کرده است. پنهان کردن چهره او نیز به این دلیل است که گفته می خواهد از شهرت دوری کند و نمی خواهد که شهرت کسب کند. او همیشه گریم های سنگینی دارد و یا به نحوی چهره خود را می پوشاند. از دیگر گمان هایی که در مورد این شخص می رود، این می باشد که بتواند هر موقع می خواهد به ایران بیاید بدون این که مشکلی برای او پیش بیاید. به همین دلیل او همیشه از چهره ای مرموز برخوردار می باشد.

این خواننده با چه افرادی فیت داده است؟

این خواننده با چه افرادی فیت داده است؟

این خواننده تا کنون با افراد زیادی فیت نداده است. هم چنین باید گفت که همیشه کار های خود را تکی انجام داده است و حتی با خواننده دیگری همخوانی و یا همکاری نکرده است. به همین علت شاهین نجفی گفته که دوست داشته جای کاردو باشد.

سوالات متداول

 1. کدام آهنگ کاردو در مورد اعتیاد است؟

  آهنگ بیوه سیاه کاردو در مورد اعتیاد خوانده شده است.

 2. این خواننده چگونه چهره خود را پنهان می کند؟

  او با گریم های مختلفی چهره خود را پنهان می کند.

 3. نام آلبوم این خواننده چه می باشد؟

  نام آلبوم این خواننده شهربازی متروک می باشد.

 4. کاردو در کدام کشور زندگی می کند؟

  کاردو هم اکنون در کشور آمریکا زندگی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :