مهشید شیرازی که ما او را با نام مهشید بیوتی می شناسیم یکی از مشهورترین بلاگر ایرانی است که در ماه فروردین سال ۱۳۶۷ به دنیا آمده است. او در ایران به دنیا آمده است و محلش زندگی اش اصفهان و تهران بوده است اما در حال حاضر سال هاست که مهاجرت کرده و در خارج از ایران به عنوان یک بیوتی بلاگر فعالیت دارد. برای داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص این اینفلوئنسر معروف ایرانی و همچنین داشتن کامل بیوگرافی مهشید بیوتی، این مقاله را تا انتها بخوانید.

مهشید بیوتی کیست؟

مهشید بیوتی کیست؟

مهشید بیوتی از بلاگرهای ایرانی از نوامبر سال ۲۰۱۷ در اپلیکیشن اینستاگرام شروع به فعالیت کرد و پس از آن فعالیتش را در شبکه های اجتماعی دیگر همچون یوتیوب نیز آغاز کرد. مهشید در صفحه اینستاگرام اش محصولات آرایشی و بهداشتی مختلفی را معرفی می‌کند و در رابطه با آن ها توضیحاتی به مخاطبانش ارائه می دهد.

علاوه بر معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی، او کلیپ های زیادی برای آموزش مراقب های پوست و مو و همچنین آموزش نکات آرایشی در پیجش منتشر می کند. مهشید بیوتی گفته است که علاقه زیادی به آرایش های شاد و رنگارنگ دارد اما مدلی که او به عنوان سبک کاری و آموزشی اش انتخاب کرده است و بیشتر مورد پسندش می باشد، سبک های مینیمال می باشد.

در سال ۲۰۱۹، یعنی تقریبا دو سال پس از شروع فعالیت این بلاگر در اینستاگرام، پیج اینستاگرامی او از بین رفت که این موضوع باعث شد بسیاری از طرفدارانش نگران او شوند و او نیز از بابت این موضوع نگران بود. اما پس از آن پیج مهشید بیوتی دوباره برگشت و تا کنون نیز فعال بوده است.

شغل مهشید شیرازی چیست؟

مهشید شیرازی یک بیوتی بلاگر معروف ایرانی است که برند های مختلف آرایشی و بهداشتی را به مردم معرفی می‌کند. او هم چنین فیلم های آموزش خود آرایی و زیبایی را در صفحات مجازی اش منتشر می کند و به مخاطبانش آرایش های مختلف را آموزش می دهد.

او خودش را اینگونه معرفی کرده است:” من یک بیوتی بلاگر مشتاق هستم که با عشقم به تولید محتوا در این صنعت نامی برای خود دست و پا کرده ام. از ایجاد آموزش های جذاب آرایش گرفته تا به اشتراک گذاری روندها و ارتباط با افراد جدید، من یک جامعه وفادار در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود ایجاد کرده ام، جایی که عشق خود را به همه چیزهای زیبا به اشتراک می گذارم. حضور در این موقعیت برای من بیش از یک سرگرمی است. این یک اشتیاق واقعی است.

من در ساخت پست ‌هایم بسیار دقت می‌ کنم، اطمینان می ‌دهم که آنها هم آموزنده و هم از نظر بصری خیره ‌کننده هستند و از اینکه می ‌توانم اطلاعات ارزشمند و زیبایی بصری را در اختیار فالوورهایم قرار دهم، افتخار می‌کنم. جدای از اشتیاقم به زیبایی، من همچنین در حال تحصیل در زمینه بازاریابی هستم، که به من کمک کرد تا این صنعت و نحوه ارتباط موثر هم با مخاطبان و هم با تولید کنندگان را بهتر درک کنم.

این مطلب را هم بخوانید
پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند؟

آدرس پیج اینستاگرام مهشید بیوتی چیست؟

مهشید بلاگر اینستا است و سال هاست که در آن فعالیت دارد. مهشید بیوتی شیراز را دوست دارد و گاهی در کلیپ هایش درباره این شهر زیبا نیز صحبت می‌کند. آدرس پیج اینستاگرام مهشید بیوتی Mahshid beauty blog می باشد. در حال حاضر پیج اینستاگرام این بیوتی بلاگر معروف ایرانی بیش از ۸۹۹ هزار نفر دنبال کننده دارد که تعداد آن دائما در حال افزایش می باشد. اگر طرفدار این بیوتی بلاگر باشید ممکن است در کلیپ های او، همسرش را نیز دیده باشید .همسر او از ابتدای شروع فعالیت مهشید تا کنون برای تولید محتوا کمک زیادی به او کرده است.

عکس های مهشید شیرازی

عکس های مهشید شیرازی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس ها و فیلم های او می توانید به صفحات مجازی این بیوتی بلاگر ایرانی مراجعه کنید و یا از طریق سایت های مربوط به او، جدید ترین و یا قدیمی ترین تصاویر او را با آرایش و یا بدون آرایش ببینید.

مهشید بیوتی چگونه به شهرت رسید؟

مهشید بیوتی چند سال پیش به همراه همسر خود ایران را ترک کرد و به فرانسه رفت و از آن زمان تا کنون در این کشور زیبا زندگی می کند. مهشید شیرازی در ابتدا کلیپ هایش را به عنوان یک بیوتی بلاگر مبتدی در شبکه های مجازی به اشتراک می‌ گذاشت تا اینکه رفته رفته تعداد دنبال کننده های او افزایش پیدا کرد، به طوری که او در حال حاضر یکی از پر مخاطب ترین بیوتی بلاگر ها در اینستاگرام و هم چنین یکی از پر طرفدار ترین افراد است که در زمینه زیبایی فعالیت دارد.

کلیپ های این بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که پیش از این هم ذکر شد، مهشید شیرازی در اینستاگرام خود فعالیت زیادی دارد و عکس ها و فیلم های آموزشی و تبلیغاتی زیادی در زمینه زیبایی به اشتراک می گذارد. اما علاوه بر اینستاگرام، او مدتی است که در یوتیوب نیز فعالیت دارد و در رابطه به مسائل مختلفی پرداخته است که از جمله آن ها می توان به آموزش های آرایشی و زیبایی، مهاجرت، اتفاقات روزمره و غیره اشاره کرد.

مهشید بیوتی با چه برند هایی همکاری کرده است؟

با دیدن کلیپ های مهشید بیوتی می بینیم که او گاهی برخی از برند های آرایشی را معرفی می کند. خوب است بدانید که مهشید بیوتی با برند های معروفی هم چون کالیستا، شون و نئودرم همکاری دارد و در کلیپ هایش آن ها را تبلیغ می کند. در ادامه توضیحاتی در خصوص این برند ها برای شما ارائه داده ایم.

کالیستا

یکی از بهترین برند های ایرانی می باشد که مدتی است در بین مردم شناخته شده است.

شون

شون نیز یکی از محبوب ترین برند های آرایشی و بهداشتی است که برخی از محصولات آن توسط این بیوتی بلاگر ایرانی معرفی و تبلیغ می شود.

نئودرم

برند نئودرم که اسم آن را زیاد شنیده ایم نیز یکی از برند های محبوب ایرانی می باشد که محصولات مختلف آرایشی و بهداشتی دارد.

آیا مهشید بیوتی حاشیه ای هم داشته است؟

همان طور که می دانید همه سلبریتی های معروف بعد از اینکه به شهرت می رسند در بخش هایی از زندگی‌ شان درگیر شایعات و حواشی می شوند که گاهی این خبر های منتشر شده از آن ها صحت ندارد. مهشید بیوتی جزو افرادی است که سعی کرده است از حواشی دور بماند و روی کارش تمرکز کند اما در عین حال برخی پیج ها و منابع خبری برای افزایش تعداد مخاطب هایشان خبرهایی از او و همسرش منتشر می کنند که واقعیت ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی کوری کرول + رازهای برد او از زبان خودش

همکاری مهشید بیوتی با مجله وگ

مهشید بیوتی با مجله وگ نیز همکاری داشته است و اخیرا اخباری از این همکاری او شنیده می شود. برای این که اطلاعات بیشتری در خصوص این موضوع داشته باشید، می توانید به سایت آن مراجعه کنید.

درآمد مهشید بیوتی

درآمد این بلاگر چقدر است؟

همان طور که می دانید این بیوتی بلاگر در ابتدا درآمد آنچنان زیادی نداشت، چرا که طرفداران او بسیار کمتر از حال حاضر بود. اما او کم کم با پیشرفت در کارش و موفقیت های بیشتر توانست دنبال کننده های پیج خود را افزایش دهد. در واقع چیزی که باعث پیشرفت بیشتر یک بیوتی بلاگر و یا هر کسی که در شبکه های مجازی فعالیت دارد، می شود، آن است که طرفداران بیشتری داشته باشند.

طرفداران این افراد نیز با تلاش آن ها و فعالیت های بسیار این افراد بیشتر می شود. مهشید بیوتی از ابتدا به کار های مربوط به زیبایی و آرایشی علاقه داشت و دوست داشت که در این زمینه پیشرفت کند و بتواند درآمد زیادی از طریق آن ها کسب کند. او در حال حاضر یکی از معروف ترین بلاگر هایی است که درآمد بسیاری از طریق این حرفه کسب می کند.

همان طور که می دانید امروزه با پیشرفت مد و همچنین تکنولوژی، شغل هایی مثل مدلینگ، بلاگری و مشاغل اینچنینی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. کسانی که در این زمینه ها مشغول به فعالیت هستند نیز درآمد بسیار زیادی از طریق آن کسب می کنند.

مهشید شیرازی با گذاشتن پست های آرایشی و مراقبت پوستی و… در شبکه های اجتماعی، فالوور های زیادی جذب کرد و در حال حاضر که یکی از پرطرفدار ترین بیوتی بلاگر ها است، با گذاشتن پست های تبلیغاتی از این طریق نیز درآمد هنگفتی دریافت می کند. به طوری که او در برخی از ویدیو های آموزشی خودآرایی اش برخی کرم ها، سرم های پوستی، مداد های آرایشی و … را به مخاطبانش معرفی می کند.

مهشید بیوتی کجا زندگی می کند؟

مهشید بیوتی سال هاست که به همراه همسرش، نوید طاهری به کشور زیبا و جذاب فرانسه مهاجرت کرده است. طبق گفته های خود مهشید، او قصد بازگشت به ایران را ندارد و این زوج تصمیم دارند برای همیشه در این کشور زندگی کنند.

مهشید بیوتی ازدواج کرده است؟

همان طور که پیش از این هم اشاره کردیم مهشید بیوتی متاهل می باشد. او زمانی که هنوز در ایران حضور داشت و مهاجرت نکرده بود با شخصی به نام نوید طاهری ازدواج کرد. مهشید و نوید طاهری چند سال پس از ازدواجشان تصمیم گرفتند که برای ادامه زندگی خود ایران را ترک کنند و به کشوری دیگر مهاجرت کنند. این زوج در حال حاضر در کشور فرانسه زندگی می کنند. اگر کنجکاو هستید که بدانید آیا مهشید شیرازی و نوید طاهری صاحب فرزند هستند یا خیر، باید بگوییم این زوج فرزندی ندارند.

سوالات متداول

  1. نام مهشید بیوتی چیست؟

    نام مهشید بیوتی، مهشید شیرازی می باشد.

  2. همسر مهشید بیوتی چه کسی است؟

    همسر مهشید بیوتی نوید طاهری می باشد

  3. مهشید بیوتی در کجا زندگی می کند؟

    او در کشور فرانسه زندگی می کند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)