مبین ام دی یکی از سلبریتی های اینستاگرام و سایر پلتفرم های اجتماعی است. او سال های زیادی است که شروع به ساخت ویدیو های فضا مجازی کرده است و بسیار اتفاقی وارد دنیا طنز شده است. این بلاگر طنز پرداز کشورمان در فضا مجازی مخاطبان بسیار زیادی دارد.

فهرست مطالب پنهان
مبین ام دی کیست؟

مبین ام دی کیست؟

برای آن که بیش تر با این چهره طنز پرداز ایرانی آشنا شویم بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی مبین ام دی داشته باشیم. شما می توانید با سرچ کردن مبین ام دی ویکی پدیا، اطلاعاتی درباره این بلاگر در اینترنت به دست آورید. مبین در این سال ها سعی کرده است تا اطلاعات خانواده و زندگی شخصی اش را در فضا مجازی و سایت های اینترنتی منتشر نکند و به همین دلیل ممکن است نتوانید اطلاعات زیادی درباره زندگی این چهره طنز کشورمان به دست آورید.

زمانی که برنامه هایی مانند کلاب هاوس تازه منتشر شده بودند شما می توانستید در در کلاب هاوس mobin md را پیدا کنید و با او صحبت هایی داشته باشید. در زمان عید سال ۱۴۰۰ او در کلاب هاوس با طرفدارانش صحبت می کرد و به سوالات آن ها درباره زندگی شخصی و کاری اش پاسخ می داد. امروزه می توان مبین ام دی جدید را در اینستاگرام و یوتیوب با عملکردی جدید مشاهده کرد. او ویدیو های بسیار طنز و زیبایی منتشر می کند که اگر از قبل فالوور او بوده باشید متوجه تفاوت کار او با سال های گذشته اش خواهید شد. در سال های قبل بیش تر فعالیت مبین ام دی در اینستاگرام مربوط به انتشار دابسمش های او می شد.

استوری مبین ام دی در اینستاگرام مربوط به فعالیت های طنز او است. او پست های زیادی با محتوای طنز تولید کرده است که در پلتفرم های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب با استقبال زیادی همراه شده اند. شما می توانید مبین ام دی آپارات را در موتور جستجو گوگل سرچ کنید و تمامی کلیپ های سریالی طنز این پدیده اینستاگرامی را مشاهده کنید. او مینی سریال های طنز زیادی در اینستاگرام منتشر کرده است که توسط طرفدارانش بسیار دیده شده اند. مبین ام دی اینستا را محل اصلی فعالیت هایش قرار داده است و امروزه با دو پیج اینستاگرامی و یک پیج یوتیوبی برای هوادارانش کلیپ های طنز تولید می کند.

برای درک قدیمی بودن این واینر باید بگوویم که او با افرادی هم چون محمد معماریان و عرفان علیرضایی فعالیت در اینستاگرام را شروع کرد. در این بین موفق ترین آن ها مبین بود که بعد ها با رو به رو شدن برخی حواشی کمی از این عرصه فاصله گرفت.

دسترسی به اینستاگرام مبین ام دی چگونه است؟

دسترسی به اینستاگرام مبین ام دی چگونه است؟

امروزه مبین ام دی در اینستاگرام صاحب سه پیج می باشد. اولین پیج او که صفحه اصلی کار هایش به حساب می آید، md__mobin نام دارد. دنبال کننده های مبین در این پیج بیش از ۶/۱ میلیون نفر هستند. او در این پیج بیش از ۲۰۰ پست دارد. پیج دوم مبین، md__mobin__ نام دارد. در این ویدیو های طنز قدیمی مبین قابل مشاهده هستند. پیج سوم مبین مربوط به سفارش تبلیغات پیج های کاری است. این پیج tabligh_mobin نام دارد و برای این ساخته شده است تا ادمین های پیج های کاری برای کار های تبلیغاتی به او پیام دهند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی شایان رگ دوست صمیمی هیپ هاپولوژیست

این واینر اهل کجاست؟

مبین در شهر تهران به دنیا آمده است. او از زمان نوجوانی به فعالیت در اینستاگرام پرداخت و امروزه به یکی از بلاگر های طنز موفق اینستاگرامی تبدیل شده است. مبین قصد رفتن به کشور های دیگر را ندارد و سعی دارد تا با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، فعالیتش را در کشور خودش ادامه دهد. مبین آرزو دارد تا در آینده به یکی از بازیگران طنز صدا و سیما کشورمان تبدیل شود.

یوتیوب مبین ام دی فعالی است؟

تمامی ویدیو های مبین در اکانت یوتیوبش هم قابل مشاهده هستند. او سعی می کند تا ویدیو های متفاوتی برای یوتیوبش بسازد تا بتواند در آینده از این راه هم درآمد داشته باشد. حتما می دانید که شرکت یوتیوب به تعداد بالا بازدید ویدیو ها در این پلتفرم، دستمزد نقدی پرداخت می کند. مبین سعی دارد تا در آینده، مانند بسیاری از طنز پردازان کشور های اروپایی و آمریکایی از راه یوتیوب و انتشار کار هایش در این برنامه درآمد خوبی به دست آورد.

لایو های مبین ام دی درباره چیست؟

محتوا پیج های یوتیوب و اینستاگرام مبین همه طنز هستند. استوری ها و لایو های اینستاگرامی وی نیز با همین موضوع تولید می شوند. مبین لایو های زیادی در اینستاگرام منتشر کرده است و از این طریق با طرفدارانش صحبت کرده است. او اغلب با دیگر بلاگر های طنز اینستاگرامی لایو های مشترک منتشر می کند و از این طریق شهرت بیش تری در فضا مجازی به دست می آورد.

قیمت تبلیغات مبین ام دی چقدر است؟

قیمت تبلیغات مبین ام دی چقدر است؟

ثروت مبین ام دی و هزینه ساخت کلیپ های طنز وی از راه اینستاگرام و تبلیغات این اپلیکیشن به دست می آید. او و دیگر بلاگر های اینستاگرامی با گرفتن همین تبلیغات سعی می کنند تا محتوا با کیفیت تری تولید کنند. گفته می شود هزینه تبلیغات در پیج مبین، به دلیل فالوور های بالا او، برای هر تبلیغ بیش از ۱۵ میلیون تومان می باشد.

درآمد مبین ام دی چقدر است؟

چند سالی است که بلاگر های اینستاگرامی توانسته اند به درآمد قابل توجهی برسند. مبین هم مانند این بلاگر ها در این چند سال از اینستاگرام درآمد بسیار خوبی به دست آورده است. پیج مبین جز پیج های میلیونی اینستاگرام به حساب می آید و او هر روز حداقل دو یا سه استوری تبلیغاتی دارد. گفته می شود در ماه مبین بالا ۱۰۰ میلیون تومان درآمد دارد که تقریبا تمام آن را از راه اینستاگرام و تبلیغات فضا مجازی به دست می آورد.

آیا این واینر ازدواج کرده است؟

خبری از ازدواج او تا به اکنون منتشر نشده است و اگر او ازدواج کرده بود خبر ازدواجش را با انتشار پستی به مخاطبانش اطلاع می داد.

مبین ام دی با کدام یک از واینر ها رابطه نزدیکی دارد؟

مبین با اکثر بازیگران ویدیو های اینستاگرامیش ارتباط دارد. او در این سال ها دوستان زیادی پیدا کرده است و سعی می کند تا در ویدیو ها از آن ها استفاده کند. یکی از افرادی که مبین با او ارتباط بسیار نزدیکی داشته است، پارمیدا ممقانی بود. کلیپ خنده دار مبین ام دی جز کلیپ های پر طرفدار او بوده است. دابسمش مبین ام دی با این دختر هم جز دابسمش های مورد علاقه طرفداران این دو بود.

دوست دختر مبین ام دی کیست؟

پارمیدا ممقانی نام دوست دختر مبین بود. مبین سال های زیادی با پارمیدا در ارتباط بود و در اصل می توان گفت که تمام معروفیت این دختر به خاطر مبین بود. این دو رابطه بسیار نزدیک و صمیمی با هم داشتند تا این که در سال ۱۳۹۸ خبر ازدواج ممقانی با کیارش فتحی، شوک بزرگی به طرفداران دو طرف وارد کرد. امروزه این دو سعی می کنند تا در هیچ لایو و استوری به رابطه ای که در گذشته داشتند، اشاره ای نکنند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی گوردون هیوارد و لیست مصدومیت های او

حاشیه های مبین ام دی درباره چه موضوعاتی است؟

تنها حاشیه زندگی مبین را می توان به رابطه نزدیکش با پارمیدا ممقانی ارتباط داد. مبین سبب شد تا پارمیدا به مردم شناخته شود و تبدیل به یکی از بلاگر های موفق این روز های اینستاگرام شود. زمانی که خبر ازدواج پارمیدا با فرد دیگری در رسانه ها اعلام شد، مبین تا مدت ها در فضا مجازی دیده نشد. گفته می شود او دچار افسردگی شدیدی شده بود و حتی تصمیم داشت تا دیگر در اینستاگرام فعالیت طنز نداشته باشد.

آیا تا کنون مصاحبه ای با مبین ام دی انجام شده است؟

تا به امروز تمامی مصاحبه هایی که با این بلاگر طنز انجام شده است در قالب لایو های اینستاگرامی بوده است. بلاگر های زیادی با مبین لایو های مشترک داشته اند و در این لایو ها صحبت های زیادی میان این افراد رد و بدل شده است. مبین آرزو دارد تا در آینده به عنوان یکی از بازیگران طنز کشورمان با وی در شبکه های تلویزیونی مصاحبه انجام شود.

کلیپ های mobin md را از کجا دانلود کنیم؟

برنامه مبین ام دی در فضا مجازی با محتوا طنز تولید می شود. کلیپ های طنز مبین ام دی را می توانید با دنبال کردن صفحه این بلاگر طنز در اینستاگرام و یوتیوب مشاهده کنید. کلیپ های طنز زیادی از مبین در سایت های اینترنتی موجود است که با یک سرچ ساده قابل دسترسی می باشد. مبین ام دی توییتر، یوتیوب، تلگرام، اینستاگرام و کلاب هاوس بسیار فعالی دارد که با دنبال کردن او در تمامی این برنامه ها می توانید از ویدیو های او اطلاع داشته باشید.

کانال تلگرام مبین ام دی چه نام دارد؟

مبین چند سالی است که به دلیل ارتباط بیش تر با طرفدارانش سعی کرده است تا در تمامی برنامه های اجتماعی حضور داشته باشد. او کانال تلگرامی دارد که در آن ویدیو های طنزش را منتشر می کند. کانال تلگرام این امکان را به مبین داده است تا این ویدیو ها برای همیشه در جایی ذخیره شوند. این کانال به نام خود مبین ام دی است و لینک آن در قسمت بیو پیج اینستاگرام او موجود می باشد.

آیا این واینر فرزند دارد؟

گفته شده است او تا به اکنون ازدواج نکرده که در حال حاضر صاحب فرزندی باشد.

مبین ام دی و پارمیدا چه رابطه ای با هم دارند؟

مبین و پارمیدا در گذشته ارتباط بسیار نزدیکی با هم داشتند. آن ها حتی در یک لایو مشترک خبر از نامزدی و ازدواج آینده شان داده بودند. مدتی بعد خبر ازدواج پارمیدا با فرد دیگری سبب شد تا موج زیادی از واکنش ها به سمت این دو روانه شود. هنوز کسی دلیل جدایی این دو را نمی داند اما خبر جدایی آن ها در اینستاگرام سر و صدا زیادی به پا کرد.

تحصیلات مبین ام دی چیست؟

تحصیلات مبین ام دی چیست؟

مبین تا به امروز درباره تحصیلاتش صحبت زیادی نکرده است. او در جایی گفته است که در رشته ای دور از بازیگری و هنر تحصیل کرده است. مبین هرگز در رشته دانشگاهی اش فعالیتی انجام نداده است و از اول به بازیگری و کار طنز علاقمند بوده است.

سوالات متداول

 1. <strong>پیج اینستاگرام مبین ام دی چه نام دارد؟</strong>

  اولین پیج او که صفحه اصلی کار هایش به حساب می آید، md__mobin نام دارد.

 2. <strong>مبین MD در دانشگاه چه درسی خوانده است؟</strong>

  او در جایی گفته است که در رشته ای دور از بازیگری و هنر تحصیل کرده است.

 3. <strong>مصاحبه با مبین را در چه سایتی می توان مشاهده کرد؟</strong>

  تا به امروز تمامی مصاحبه هایی که با این بلاگر طنز انجام شده است در قالب لایو های اینستاگرامی بوده است.

 4. <strong>نامزد جنجالی مبین چه کسی بود؟</strong>

  پارمیدا ممقانی نام دوست دختر مبین بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :