محمد موسوی از والیبالیست های ایرانی به شمار می آید. او یکی از پر افتخار ترین بازیکنان در پست دفاع می باشد که جوایز زیادی را در طول دوران حرفه ای فعالیتش در تیم ملی به دست آورده است.

محمد موسوی کیست؟

محمد موسوی کیست؟

در بیوگرافی وی آمده است که این بازیکن حاضر در لیست ۱۰ بازیکن برتر والیبال متولد تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در شهر دزفولمی باشد. لقب موسوی در بازی ها هیرو است و نام او در لباس هایی که در بازی ها بر تن می کند، سید نوشته می شود. قد او ۲۰۳ سانتی متر است و مدرک تحصیلی او ربطی به ورزش و فعالیت امروزش ندارد.

آدرس پیج اینستاگرام محمد موسوی چیست؟

محمد موسوی اینستا نسبتا فعالی دارد. یوتیوب او به نسبتا اینستاگرام فعال نمی باشد. با سرچ کردن نام کامل این بازیکن به زبان انگلیسی می توانید به پیج محمد موسوی دسترسی داشته باشید.

عکس های محمد موسوی را در کجا ببینیم؟

محمد و سعید معروف از دوستان صمیمی یکدیگر هستند که در پیج هر دو آن ها می توانید تصاویر زیادی را مشاهده کنید. موسوی اینستاگرام فعالی دارد و در آن عکس های زیادی از خودش منتشر می کند. از پر حاشیه ترین عکس هایی که از این بازیکن منتشر شد؛ تیترهایی مانند عکس شهنوش رضی و محمد موسوی و یا تصویر او و همسرش بوده است. ازدواج سید او و شهنوش رضی یکی از حاشیه های این بازیکن است که فیلم رقص وی در عروسی خواهرش هیچ صحتی ندارد.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

امروزه این بازیکن در تیم ملی والیبال ایران بازی می کند. علاوه بر تیم ملی کشورمان، موسوی در باشگاه فنر باغچه بازی های درخشانی انجام می دهد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی و عکس های حنانه مهرگان بدن ساز خوش اندام ایرانی در کانادا

درآمد این والیبالیست بالاست؟

او در دورهمی اعلام کرده است که وضع زندگی بازیکنان والیبال معمولا بسیار خوب است. ماشین محمد سانتافه و از ماشین های لاکچری به حساب می آید. آدرس منزل موسوی که خانه ای لاکچری در کرج است، نشان از وضع خوب این بازیکن می دهد.

خداحافظی محمد موسوی از والیبال واقعیت دارد؟

خداحافظی محمد موسوی از والیبال واقعیت دارد؟

امروزه این بازیکن در تیم ملی کشورمان بازی می کند و خداحافظی او یک شایعه است. او پر قدرت تر از قبل مشغول فعالیت در زمینه والیبال است. او در باشگاه های زیادی پیشنهاد بازی دارد و امروزه باشگاهی در کشور ترکیه را انتخاب کرده است.

سوالات متداول

 1. <strong>mohammad Mousavi در چه تاریخی به دنیا آمده است؟</strong>

  که این بازیکن در تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در شهر دزفول به دنیا آمده است.

 2. <strong>لقب این بازیکن چیست؟</strong>

  لقب محمد موسوی در بازی ها هیرو است.

 3. <strong>نام موسوی در پشت لباسش چه نوشته می شد؟</strong>

  نام او در لباس هایی که در بازی ها بر تن می کند، سید نوشته می شود.

 4. <strong>مدرک تحصیلی این بازیکن در چه حوزه ای است؟</strong>

  مدرک تحصیلی محمد موسوی ربطی به ورزش و فعالیت امروزش ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :