مستر تبلیغ یکی از بلاگر های ایرانی بسیار خوب و درجه یک در اینستاگرام می باشد. این شخص همان طور که از نام او پیداست در کار تبلیغات می باشد و اکثرا در مورد رستوران های مختلف و غذاهای مختلف تبلیغ می گذارد.

مستر تبلیغ کیست؟

مستر تبلیغ کیست؟

از دیگر افراد فعال در حوزه فود بلاگر می توان به نوید سپید نام که با عنوان مستر تبلیغ فعالیت می کند اشاره نمود. این شخص یکی از فعال های بسیار خوب مجازی در حوزه بلاگری و فود بلاگری می باشد. این شخص برخلاف مستر تستر برای تست غذا نمی رود و تنها می خواهد این غذاها را معرفی و تبلیغ کند. این شخص در تهران زندگی می کند اما مدتی در مشهد هم دیده شد. پس می توان نتیجه گرفت که او یک شخص مشهدی می باشد. او در اینستاگرام پیجی با عنوان مستر تبلیغ دارد که در ان به تبلغیات مختلف می پردازد. البته از او دو پیج دیده شده است که در ان کار تبلیغات را انجام می دهد.

مستر تبلیغ یکی از افرادی می باشد که در این حوزه بسیار زیاد فعالیت می کند. او در پیجش از انواع کسب و کارها نیز رو نمایی می کند تا برای این افراد یک تبلیغ بسیار خوب به شمار بیاید. البته کار اصلی وی نشان دادن و معرفی کردن غذا و رستوران های درجه یک می باشد. اما باید گفت که مستر تبلیغ در این کار بسیار موفق عمل کرده است. چرا که او را به خوبی می شناسند و با کار این شخص بسیار خوب اشنا هستند. شاید در اینستاگرامش فالوور های کمی را داشته باشد و هنوز به فالوورهای میلیونی نرسیده باشد اما او دارای طرفداران زیادی است که پیجش را دنبال می کنند و از وی حمایت می کنند. عمده فعالیت این شخص در مشهد می باشد و در مشهد نیز توانسته است که تقریبا به تمامی رستوران ها سر بزند و از غذاهای آن جا دیدن کند. در مورد خوانواده و تحصیلات و هم چنین سن این شخص تا کنون بیوگرافی دقیقی ارائه نشده است و اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد.

اینستاگرام مستر تبلیغ

اینستاگرام مستر تبلیغ

مستر تبلیغ یکی از بلاگرهای تبلیغی اینستاگرام است. باید گفت که افراد مختلف در کنار فروش و کارهای دیگر از اینستاگرام کسب درآمد می کنند که این کار با تبلیغات امکان پذیر می باشد. اما مستر تبلیغ مستقیم به سراغ تبلیغات رفته است و پیج او تماما تبلیغات می باشد. البته می توان حدس زد که او در اینستاگرام دارای دو پیج می باشد. زیرا پیج دیگری نیز از وی دیده شده است که در آن تبلیغات حرفه های مختلف را می گذارد و یک پیج او نیز تمامات در مورد غذا و خوراکی می باشد.

پیج غذای این شخص حدود پانصد هزار دنبال کننده دارد و از نه هزار عدد پست برخوردار می باشد. هم چنین می توان گفت که این شخص تقریبا تمامی غذاهای ایرانی را امتحان کرده است. او در پیج خودش باز هم در کنار تبلیغات غذایی و تبلیغاتی که خودش می گذرد، تبلیغات دیگر در استوری قرار می دهد که برای کسب درآمد وی می باشد. هم چنین او در پیجش از هایلایت های مختلفی برخوردار می باشد که اینان نیز جنبه تبلیغی دارند. او در پیجش بهترین غذاها و فست فودها و حتی بهترین برگرها را معرفی کرده است. وی هم چنین یک توریست می باشد و در خارج از کشور نیز غذاهای زیاد را تجربه کرده است.

درامد مستر تبلیغ چقدر است؟

درآمد مستر تبلیغ چقدر است؟

باید گفت که مستر تبلیغ یکی از بلاگرهای بسیار فعال در اینستاگرام می باشد. رستوران های مختلفی هستند که به او پیشنهاد می دهند تا در اولین فرصت به آن جا برود و از آن تبلیغ بگذارد. هم چنین باید گفت که این شخص از درآمد بسیار خوبی برخوردار می باشد. او تا کنون به رستوران های مختلفی رفته است و در رستوران های مختلفی نیز ویدیو گرفته است. هم چنین تعداد پست های زیادی را از این شخص در پیجش شاهد هستیم که هر کدام از این ها با گرفتن مبالغ زیادی صورت گرفته است. پس می توان گفت این شخص از بلاگرهایی می باشد که از درآمد خوبی برخوردار می باشد.

عکس های مستر تبلیغ

عکس های مستر تبلیغ

در مورد مستر تبلیغ می توان گفت که شاید این شخص در فضای مجازی و یا در سطح اینترنت بسیار زیاد معروف نباشد و با سرچ کردن نام او در گوگل نتوان به عکس های زیادی از وی دست یافت. اما می توان گفت که این شخص در پیج اینستاگرام خودش عکس هایی را از خودش منتشر کرده است. البته از این شخص عکس های محدودی در اینستاگرام او وجود دارد ولی می توان با گشت و گذار در پیج او به عکس های این شخص دست یافت. عکس های او را می توان در کنار بازیگران محبوبی چون امین حیایی و جواد عزتی مشاهده نمود که با آن ها عکس گرفته است و منتشر کرده است. هم چنین با همسر این شخص نیز می توان عکس هایی را دید.

کافی شاپ مستر تبلیغ مشهد چیست؟

کافی شاپ مستر تبلیغ مشهد چیست؟

کافی شاپی در مشهد وجود دارد که مستر تبلیغ به آن علاقه بسیار زیادی دارد. این شخص در این کافی شاپ تا کنون عکس های بسیار زیادی را منتشر کرده است و گویا اوقات فراغت خود را به این کافی شاپ می رود. هم چنین باید گفت که او یکی از افرادی می باشد که تا کنون بسیار زیاد توانسته است که از راه تبلیغ کافی شاپ و رستوران درآمد بسیار زیادی را به دست بیاورد. او نیز یکی از افرادی می باشد که هم اکنون توانسته است بسیار زیاد از این راه کسب درآمد کند.

این مطلب را هم بخوانید
زندگی نامه فلوید می ودر ❤️ بوکسور شکست ناپذیر و افسانه ای

مستر تبلیغ در نت برگ مشهد

در ابتدا در مورد نت برگ باید گفت که این سایت، با ارائه بن هایی مجازی به نام نت برگ در مورد وسیله های مختلف و در مورد حوزه های مختلف به ارائه تخفیف های بسیار خوبی پرداخته است. نت برگ یک سایت امن می باشد که با خرید نت برگ می توان از تخفیفات خوبی در حوزه های مختلف برخوردار شد. یکی از موارد بسیار خوبی که در نت برگ دیده می شود تخفیف های عالی و درجه یک در حوزه رستوران های مختلف می باشد. در مشهد نیز رستوران های مختلف بسیار خوبی وجود دارد که در نت برگ در مورد این رستوران ها تخفیفاتی ارائه شده است. هم چنین باید گفت که رد پای مستر تبلیغ مشهد نیز در کنار این نت برگ ها دیده شده است و او نیز در نت برگ تخفیفاتی را ارائه کرده است که می توان آن را تهیه نمود و از آن استفاده کرد.

اپ مستر تبلیغ

اپ مستر تبلیغ

برخلاف مستر تستر که دارای اپ می باشد، مستر تبلیغ اپ ندارد. چرا که اگر این شخص دارای اپ می بود لینک دانلود این اپ قطعا در اینستاگرام وی موجود می شد. هم چنین باید گفت که این شخص تمامی اطلاعاتی که در پیج اینستاگرامش منتشر می کند و هیچ گونه اپی را در اختیار ندارد. البته شاید تصمیم داشته باشد که برای خود اپلیکیشنی را طراحی کند و کسب و کار خود را وسعت ببخشد.

تعرفه تبلیغات مستر تبلیغ چقدر است؟

این شخص نیز همانند دیگر بلاگرهای مختلف تبلیغاتی را در پیج خود ارائه می دهد و باعث می شود که از این طریق به کسب درآمد بپردازد. با رفتن به پیج این شخص نمی توان حدس زد و نمی توان دید که تعرفه تبلیغات در پیج او چقدر می باشد؛ اما می توان نتیجه گرفت که گویا تعرفه تبلیغ مبلغی است که همه بتوانند از پس پرداختن آن بر بیایند. در مورد اطلاعات دقیق از تعرفه تبلیغات این شخص باید گفت که به دایرکت و باید مراجعه کرد و اطلاعات دقیق را کسب نمود.

مصاحبه با Mr tabligh

مستر تبلیغ یکی از افرادی می باشد که در اینستاگرام بسیار معروف است. اما باید گفت معروفیت او در حدی نمی باشد که افراد بسیار زیادی آن را بشناسند. هم چنین باید گفت که با این شخص تا کنون مصاحبه ای انجام نشده است. ولی در آینده ای نه چندان دور می توان گفت که او را می توان دید که کسب و کار خود را گسترش داده است و همانند مستر تستر به یک بلاگر بسیار خوب تبدیل شده است و اکنون شهرت جهانی دارد. او پتانسیل رسیدن به درجات بالاتر را نیز دارد و از این طریق تا کنون درآمد زیادی را کسب کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
بلاگر های ایرانی در ترکیه که بیشترین فالور را دارند

حاشیه های Mr tabligh

مستر تبلیغ یک فرد بسیار آرام می باشد. او در هر کاری که انجام می دهد بسیار مواظب این است که باعث نشود حاشیه ای برای این شخص ایجاد بشود. او فقط به کار خودش دقت می کند و به جزئیات توجه زیادی دارد و همیشه روی اصل موضوع متمرکز می شود و به همین دلیل تا کنون در حاشیه نبوده است.

سوالات متداول

 1. نام اصلی مستر تبلیغ چیست؟

  نام اصلی این شخص نوید سپید نام می باشد.

 2. این شخص در کجا زندگی می کند؟

  این شخص در تهران و مشهد زندگی می کند.

 3. او چند فالوور در اینستاگرام دارد؟

  او حدود نیم میلیون فالوور در اینستاگرم دارد.

 4. محتوای پیج او عموما شامل چه چیزی می باشد؟

  محتوای پیج این شخص عموما شامل رستوران ها و غذاهای مختلف می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :