پریسا پور مشکی که به پریسا پور بلک معروف است، یکی از بلاگر های ایرانی معروف در حوضه طنز است که به وسیله اینستاگرام معروف شده است. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جذاب و هیجان انگیزی درباره این بلاگر بهره مند شوید. هم چنین می توانید به صورت کامل با این شخصیت اینستاگرامی اشنا شویم.

پریسا پور مشکی کیست؟

پریسا پور مشکی کیست؟

پریسا پور مشکی یکی از بلاگر های طنز در اینستاگرام است که این روز ها به نام پریسا پور بلک بسیار معروف شده است. وی در تاریخ ۱۱ تیر ماه سال ۱۳۸۰ در شهر خوزستان به دنیا آمده است. او در یکی از لایو هایی که با طرفدارانش داشت این طور عنوان کرد که اعتقادی به درس خواندن و دانشگاه رفتن ندارد و با هدف خنداندن مردم در این فضا فعالیت می کند. پریسا خواهری به نام مریم داشته که ۵ سال از او بزرگ تر است. خانواده پریسا، زمانی که او ۴ ساله بود، خوزستان را به مقصد شهر ری ترک کردند. او می گوید در زمانی که گوشی ها چندان هوشمند نبود، با موبایل پدرم کلیپ های طنز از خود تهیه می کردم و سپس با برنامه های کامپیوتری، آن ها را ادیت می کردم. او به پیشنهاد خانواده اش در سال ۹۸ وارد فضای بلاگری شده و سپس به علت موفقیت هایش در این زمینه، در اینستاگرام ماندگار شد. پریسا از طرفدار های تیم استقلال بوده و عاشق رنگ آبی می باشد. وی ۱۵۵ سانتی متر قد و ۴۳ کیلو گرم وزن دارد. وی دلیل دانشگاه نرفتن خود را، نداشتن علاقه به درس و نبود رشته موزد نظرش دانست.

پریسا پور مشکی اهل کجاست؟

پریسا پور مشکی، که به پریسا پور بلک معروف است، در تیر ماه سال ۱۳۸۰ در شهر خوزستان به دنیا آمد. وی اصالتا خوزستانی است، اما از ۴ سالگی در شهر ری بزرگ شده است.

آیا تابحال مصاحبه ای با پریسا پور مشکی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با پریسا پور مشکی انجام شده است؟

بسیاری از افراد معروف هستند که تاکنون مصاحبه های زیادی را انجام داده اند. این بلاگر نیز از واینر ها و بلاگر های محبوبی است که مصاحبه های زیادی را با سایت های مختلف انجام داده است. همچنین وی در مصاحبه ای با برنامه تی وی پلاس، به سوالات طرفداران و کاربران خود پاسخ داده است. البته پریسا در لایوهایی که با طرفداران خود برپا می کند نیز به سوالات آن ها پاسخ می دهد. فیلم و کلیپ این مصاحبه ها در سایت های مختلف اینترنتی موجود است. شما با یک جست و جوی ساده می توانید این کلیپ ها را پیدا کرده و مشاهده کنید. همچنین در برنامه ای مانند یوتیوب نیز، کلیپ های مصاحبه او موجود است که با سرچ نام این شخص، پیدا می شود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی پورعلی گنجی مدافع پرسپولیس و تیم ملی + عکس های جدید او

حاشیه های این شخص درباره چیست؟

بسیاری از افراد معروف هستند که برای معروفیت بیشتر و همچنین جذب دنبال کننده های زیاد، حاشیه هایی را برای خود درست می کنند. جالب است بدانید که این بلاگر تاکنون اجازه نداده است که حاشیه ای برای او به وجود آید. تنها حاشیه و شایعه ای که درباره این شخص وجود داشت، مربوط به ماجرای ازدواج وی بود. در روز های اخیر، تصاویری از پریسا پور بلک با لباس عروس در فضای مجازی منتشر شد که طرفداران او گمان کردند پریسا ازدواج کرده است. وی در یکی از لایو های خود، این گونه عنوان کرد که این تصاویر مربوط به ساخت کلیپ های من بوده و این شایعه را درباره خود رد می کنم. البته مدتی پیش نیز خبری مبنی بر این که پریسا از کشور خارج شده است مطرح شد. پریسا نیز در یکی از لایو های اینستاگرامی خود، این طور گفت که اکنون در اتاقم و کشور خودم هستم و به هیچ عنوان هم قصد خروج از کشور را ندارم.

درآمد پریسا پور مشکی از کجاست؟

درآمد پریسا پور مشکی از کجاست؟

پریسا پور مشکی یکی از معروف ترین واینر هایی است که توسط اینستاگرام در سال نود و هشت معروف شده است. او به وسیله کلیپ ها و استوری های تبلیغاتی که در پیج شخصی اش منتشر می کند، درامد زیادی را از آن خود می کند. لازم به ذکر است که هرچه تعداد دنبال کننده های پیج آن شخص بیشتر باشد، میزان تعرفه و نرخ تبلیغات آن ها بیشتر خواهد بود. جالب است بدانید که به تازگی این بلاگر وارد عرصه مدلینگی نیز شده است. وی به وسیله عکس های تبلیغاتی خود و با پوشیدن لباس هایی با برند معتبر، درامد بسیار زیادی را کسب می کند. میزان درامد دقیق این واینر محبوب، به طور دقیق مشخص نمی باشد، اما معلوم است که درامد کمی هم ندارد.

 • برای بررسی دقیق تر از درآمد پریسا پور بلک می توانید از مقاله درآمد بلاگرها کمک بگیرید.

آدرس اینستاگرام پریسا پور مشکی چیست؟

این بلاگر یکی از بلاگر های طنزی است که در سال نود و هشت کار خود را در زمینه تولید کلیپ های طنز، آغاز کرد. وی ابتدا کار خود را با ۱۰۰۰ دنبال کننده شروع کرد و پس از آن با انتشار کلیپ های جالب، کم کم به دنبال کننده هایش اضافه شد. پریسا تاکنون توانسته است با انتشار ۲۱۷ پست، نزدیک به سه میلیون و صد هزار دنبال کننده را به خود جذب کند. او در پیج شخصی خود، عکس ها کلیپ هایش را منتشر کرده و استوری های تبلیغاتی را در آن بارگزاری می کند. وی همچنین لایو هایی را در این فضا با طرفداران و کاربرانش برگزار کرده و به سوالات آن ها پاسخ می دهد. آدرس پیج پریسا پور مشکی @pooorblack، می باشد. شما می توانید آدرس او را در برنامه پر طرفدار اینستاگرام پیدا کرده و در صورت تمایل وی را دنبال کنید.

کلاب هاوس پریسا پور مشکی

کلاب هاوس پریسا پور مشکی

بسیاری از افراد معروف هستند که علاوه بر فعالیت در اینستاگرام، در فضا هایی مانند کلاب هاوس نیز فعالیت می کنند. ای فرد نیز یکی از بلاگر هایی است که در این فضا فعالیت کرده و آن را در استوری های خود به صورت گسترده تبلیغ می کند. وی در این فضا عکس ها و کلیپ هایی را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته و درباره برنامه های روزانه اش با آن ها صحبت می کند. شما می توانید با مراجعه به برنامه کلاب هاوس و جست و جوی نام پریسا پور مشکی، صفحه او را پیدا کرده و در صورت تمایل دنبال کنید.

عکس های پریسا پور مشکی را در کجا ببینیم؟

عکس های پریسا پور مشکی را در کجا ببینیم؟

برخی از افراد هستند که به دیدن عکس سلبریتی ها و بلاگر های معروف اینستاگرام علاقه زیادی دارند، اما راه آن را بلد نیستند. برای دیدن عکس های پریسا پور مشکی راه های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها جست و حو در اینترنت و سایت های مختلف می باشد. همچنین ما می توانید با مراجعه به پیج شخصی اینستای او، عکس های بسیاری را از این واینر محبوب تماشا کنید. البته پریسا از افرادی است که در تلگرام نیز فعالیت می کند و در آن دارای کانال رسمی می باشد. در این فضا نیز عکس های بسیاری از این بلاگر به چشم می خورد.

این مطلب را هم بخوانید
یاس کیست؟ بیوگرافی برکت رپ فارس که گروه فریاس را مدیریت می کند

کلیپ های پریسا پور مشکی را در کجا ببینیم؟

اگر به دیدن کلیپ های پریسا پور مشکی علاقه مند هستید، کافی است که به پیج اینستای او بروید و کلیپ های فان وی را تماشا کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به برنامه یوتیوب نیز کلیپ های زیادی را از پریسا پور مشکی ببینید. علاوه بر این ها راه هایی مانند عضویت در کانال تلگرامی این شخص نیز می تواند راهی برای دیدن کلیپ های او باشد. شما می توانید با جست و جوی نام پریسا پور بلک، کلیپ های طنز او را در اینستاگرام مشاهده کنید.

این شخص در کدام کشور زندگی می کند؟

برخی از افراد هستند که پس از مطرح شدن، تصمیم می گیرند که از ایران خارج شوند. پریسا پور مشکی بر خلاف دیگر واینر ها زندگی در ایران را دوست دارد. وی تا این لحظه در کشور ایران و شهر تهران زندگی کرده و فعلا قصد خروج از کشور را ندارد.

نحوه آشنایی وی با همسرش چگونه بود؟

نحوه آشنایی وی با همسرش چگونه بود؟

پریسا پور مشکی درباره ازدوج خود می گوید که من ازدواج نکرده و مجرد می باشم. وی این طور عنوان می کند که هنوز ازدواج نکرده ام، اما از زمان بچگی علاقه داشتم که اسم فرزندم را افرا بگذارم.

سوالات متداول

 1. پریسا پور مشکی در چه تاریخی و چه شهری به دنیا آمده است؟

  پریسا در تاریخ ۱۱ تیر ماه سال ۱۳۸۰ و در شهر خوزستان به دنیا آمده است.

 2. همسر پریسا پور مشکی چه کسی می باشد؟

  این شخص معروف تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 3. پریسا پور مشکی اکنون در چه شهری و چه کشوری زندگی می کند؟

  او اکنون در کشور ایران و شهر تهران زندگی می کند و در این شهر فعالیت های خود را دنبال می کند.

 4. پریسا پور مشکی چه لقبی دارد و چگونه به این فضا وارد شد؟

  پریسا به حود لقب پریسا پور بلک را داده است. وی به دلیل علاقه زیادی که به این حرفه داشت، به اصرار و تشویق پدر و مادرش وارد بلاگری اینستا شد و اکنون در این حرفه نیز بسیار موفق می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :