پارمیدا ممقانی از افرادی است که با فعالیت بسیار بالای او در فضای مجازی باعث به شهرت رسیدن و محبوب شدن نزد مردم شده است. او در خانواده ای که پنج نفره است متولد شده دو برادر یکی به نام های آرش و دیگری رامیار است. پارمیدا ممقانی در دانشگاه رشته تحصیلی مهندسی پزشکی را انتخاب کرده است و تا کارشناسی این رشته را خوانده است؛ ولی علاقه اصلی او به مدلینگ صنعت مد بود که تصمیم گرفت در این حرفه به صورت جدی عمل کند.

و در حال حاضر یکی از مدلینگ های بسیار جذاب و زیبا است و در فضا های مجازی با وجود بسیاری از دنبال کننده ها در مقابل دیده شدن قرار گرفته است و بسیاری از جوانان بخصوص دختران او را الگوی خود قرار داده اند.

پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا ممقانی کیست؟

بیوگرافی پارمیدا ممقانی به این صورت است که او در هفتم اسفند ماه سال ۱۳۷۲ متولد شده است و سن پارمیدا ممقانی ۲۷ سال و نه ماه است او برادر هایی با نام های رامیار و آرش دارد. همچنین که او با وجود فعالیتش در حرفه مدل بودن دارای قدی بالاتر از ۱۷۰ سانتی متر است. زیرا در حرفه مدلینگ یکی از عوامل پذیرش مدل ها داشتن اندامی مناسب و قد بلند است.

پارمیدا ممقانی ازدواج کرده است و همسر او کیارش مدرس یکی از مردان ثروتمند و با شهرت است که رابطه پارمیدا و کیارش مدتی است که ادامه دارد و آن ها زندگی خوبی را با هم دارند. همچنین پارمیدا ممقانی سعی در این داشته که عکس های قبل از عمل خود را از همه سایت ها و صفحه های مجازی پاک کند تا زیبایی هایی را که با جراحی های بسیار به دست آورده است را به مردم نشان دهد.

عکسهای جدید پارمیدا را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های پارمیدا ممقانی می توانیم‌ به گوگل مراجعه کنیم و با جست و جو کردن نام او عکس هایش را در حالت های مختلف مشاهده کنیم و یا آن ها را سیو کنیم. همچنین در سایت نی نی سایت درباره پارمیدا ممقانی که مشهور و منتخب در میان مردم است نیز صحبت هایی می شود. افراد مختلف نظراتشان و انتقاد ها و… از او را ثبت می کنند.

همچنین عکس های جدید پارمیدا را می توانیم از صفحه های مجازی یوتیوب پارمیدا ممقانی و کلاب هاوس پارمیدا ممقانی و اینستای پارمیدا ممقانی مشاهده کنیم؛ پارمیدا عکس های جدید و زیبایی را از خود منتشر کرده است. این موضوع باعث جذب دنبال کننده ها بسیار زیادی در فضا های مجازی شده است. به این صورت که او به شهرت زیادی رسیده و درآمد بسیار زیادی را هم از راه مدلینگ و هم از راه تبلیغات در صفحات مجازی خود به دست می آورد.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیدا ممقانی چیست؟

پارمیدا ممقانی که مدل و بلاگری معروف در اینستاگرام است که این شهرت را از چهره جذاب و گیرای خود و همچنین اندام مناسبی که دارد به دست آورده است. او عکس های بسیار زیادی را در پیج اینستاگرام خود منتشر می‌ کند که آدرس پیج اینستاگرام او parmidamamaghani است. وی حدود یک میلیون دنبال کننده دارد و در حدود ۲۵۰ پست را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که عکس های او و ویدیو هایی که منتشر کرده از خود و همچنین شوهرش کیارش مدرس است. همچنین پارمیدا ممقانی در قسمت پیج اینستاگرام خود، خود را به عنوان بلاگر معرفی کرده و آدرس کانال یوتیوب خود را نیز به اشتراک گذاشته است. همچنین او در صفحه اینستاگرام خود ویدیو های و دابسمش هایی را از خود منتشر می کند که بسیار بازدید کننده دارد.

حاشیه های پارمیدا ممقانی

حاشیه های پارمیدا ممقانی

پارمیدا ممقانی که بلاگر و مدل است و همچنین بسیاری از مردم او را دنبال می کنند و الگوی خود قرار داده اند. همچنین می دانیم که افرادی که بیشتر در معرض دیده شدن هستند همواره حاشیه‌ هایی را در کنار خود دارند. این حاشیه ها را می توان به این نسبت داد که آن ها به دنبال جذب فالوور و دنبال کننده های بیشتری نیز هستند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی بریتنی اسپیرز + علت زشت شدن و روی آوردن به مواد مخدر

یکی از افرادی که همواره حاشیه‌ هایی را در کنار خودش دارد پارمیدا بلاگر مشهور و معروف است که یکی از این حاشیه ها مربوط به عمل های زیبایی که انجام داده است. او چهره خود را از حالت طبیعی خارج کرده است و همچنین حاشیه هایی در خصوص رابطه هایش با دوست پسر و شوهرش که فردی شناخته شده و ثروتمند است وجود دارد. در مصاحبه هایی با پارمیدا انجام شده که در مورد این حاشیه ها از او سوال پرسیده اند.

پارمیدا ممقانی در ایران زندگی می کند؟

پارمیدا ممقانی به همراه خانواده ۵ نفره خود در خارج از ایران و در کشور ترکیه در شهر استانبول زندگی می کنند. این افراد معروف مانند پارمیدا برای راحتی و آزادی مهاجرت به کشور های دیگر را نیز انتخاب می کنند. ولی با وجود این که پارمیدا به خارج مهاجرت کرده باز هم دنبال کننده ها و طرفداران خود را دارا است و در کشور ترکیه نیز طرفدارانی دارد. همواره پارمیدا عکس هایی از خود و خانواده‌ اش که در ترکیه زندگی می‌ کنند به اشتراک می‌ گذارد. همچنین در کنار خانواده خود، خانواده همسر و همسرش کیارش مدرس نیز در ترکیه زندگی می کنند.

شغل پارمیدا چیست؟

می‌ شود گفت شغل پارمیدا مدل بودن و بلاگری است که درآمد بسیار زیادی را درکنار تبلیغات در صفحات مجازی خود بدست می آورد پارمیدا همچنین همسری دارد که بسیار ثروتمند و معروف است. او از لحاظ اقتصادی بسیار مرفه است و او بیشتر بلاگری ومدل بودن را برای علاقه خود انجام می دهد که در کنارش درآمدی هم دارد. البته می توان گفت درآمد ی که از راه بلاگری بدست می‌ آید بسیار زیاد است و همواره افراد به دنبال چنین راه هایی برای بدست آوردن درآمد هستند.

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا رابطه‌ عاطفه ای در گذشته با مبین ام دی داشته است که مبین ام دی با انتشار عکس ها و فیلم ها و دابسمش ها کمک زیادی را به پارمیدا در مشهور شدن کرده است و مبین ام دی نیز مدتی دوست پسر او بود. اما رابطه پارمیدا با مبین ام دی پایدار نبود و بعد از مدتی از یک دیگر جدا شدند. پارمیدا با خارج شدن از این رابطه افسردگی را نیز تجربه کرد.

این مطلب را هم بخوانید
هیچکس پدر رپ فارسی است؟ بیوگرافی سروش لشکری و همسرش

امین فردین فردی است که از رابطه های افراد مشهور و سلبریتی های که توجه زیادی به خود جمع کرده اند افشاگری می کند. افشاگری امین فردین از پارمیدا ممقانی در خصوص رابطه اش با همسرش و همچنین رابطه های قبلی او است که رابطه های او را برای مردم افشا و پخش کرده است.

پارمیدا ممقانی اهل کجاست؟

پارمیدا که بلاگر و مدل معروف است در ایران در شهر تهران در سال ۷۲ بدنیا آمده است. او در ایران زندگی می کرد تا اینکه از شرایط در اینجا راضی نبود و به همراه خانواده اش تصمیم به مهاجرت گرفتند. پارمیدا ممقانی به همراه خانواده اش به ترکیه در شهر استانبول مهاجرت کردند. همچنین شوهر او کیارش مدرس در ترکیه و در کنار همسر خود پارمیدا ممقانی است همچنین خانواده شوهر او نیز در ترکیه ساکن هستند.

پارمیدا ممقانی قبل از عمل

پارمیدا همانند همه افراد قبل از عمل های جراحی بسیار چهره ای معمولی و طبیعی داشت؛ همچنین در حالت معمولی بودن هم جذاب و گیرا بود که با ورودش به این حرفه و صنعت تصمیم گرفت که چهره خود را به دست جراحان حرفه ای بسپارد و عمل هایی را انجام داد. با جراحی بینی، پارمیدا ممقانی توانست زیبایی تقریبی را داشته باشد. با عمل های زیاد او چهره اش را از طبیعی بودن خارج کرد. به صورتی که هرکس او را ببیند و تماشا کند متوجه عمل های او و مصنوعی بودن این زیبایی های که بر چهره اش است می شود. پارمیدا ممقانی سعی کرده است قبل از ورودش به این صنعت مدلینگ و بلاگری عکس های قبل از عملش را به طور کلی ناپدید کند؛ به صورتی که عکسی در خصوص قبل عمل او خیلی کم یا هرگز پیدا نمی شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پارمیدا ممقانی کیست؟

  او بلاگری معروف و محبوب میان مردم است که در فضا های مجازی مختلف افراد بسیار زیادی او را دنبال می کنند. او دارای دو برادر است او و خانواده‌ اش در استانبول ترکیه زندگی می کنند.

 2. پارمیدا ممقانی چند رابطه داشته است؟

  با حواشی هایی که از او و رابطه اش وجود دارد گفته می شود که یک رابطه با مبین ام دی داشته که مدتی را باهم گذرانده اند. آن ها بعد از مدتی جدا شدند که پارمیدا ممقانی دچار افسردگی شد و رابطه دوم او با همسرش کیارش مدرس است که بسیار معروف و ثروتمند است.

 3. پارمیدا در کدام فضا های مجازی معروف است؟

  پارمیدا در فضا های مجازی مختلف معروف است اما بیشترین میزان فعالیت او در اینستاگرام است که یک میلیون دنبال کننده دارد و پست هایی را از خودش و خانواده‌ اش به اشتراک می‌ گذارد.

 4. پارمیدا ممقانی چرا این شغل را انتخاب کرده است؟

  پارمیدا شغل بلاگری را انتخاب کرده است؛ زیرا با توجه به چهره ی زیبا و گیرایش باعث جلب توجه در میان مردم شده است. همچنین درآمد بسیار زیادی را از این راه بدست می آورد و همچنین او همسری دارد که بسیار مشهور و ثروتمند است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]