پارمیدا ممقانی از افرادی است که با فعالیت بسیار بالای او در فضای مجازی باعث به شهرت رسیدن و محبوب شدن نزد مردم شده است. او در خانواده ای که پنج نفره است متولد شده دو برادر به نام های آرش و دیگری رامیار دارد.

پارمیدا ممقانی در دانشگاه رشته تحصیلی مهندسی پزشکی را انتخاب کرده است و تا کارشناسی این رشته را خوانده است؛ ولی علاقه اصلی او به مدلینگ صنعت مد بود که تصمیم گرفت در این حرفه به صورت جدی عمل کند.

وی در حال حاضر یکی از مدل های اینستاگرام بسیار جذاب و زیبا است و در فضا های مجازی با وجود بسیاری از دنبال کننده ها در مقابل دیده شدن قرار گرفته است و بسیاری از جوانان بخصوص دختران او را الگوی خود قرار داده اند.

پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا ممقانی کیست؟

بیوگرافی پارمیدا ممقانی به این صورت است که او در هفتم اسفند ماه سال ۱۳۷۲ متولد شده است و سن پارمیدا ممقانی ۳۰ سال است او برادرهایی با نام های رامیار و آرش دارد. همچنین که او با وجود فعالیتش در حرفه مدل بودن دارای قدی بالاتر از ۱۷۰ سانتی متر است. زیرا در حرفه مدلینگ یکی از عوامل پذیرش مدل ها داشتن اندامی مناسب و قد بلند است.

پارمیدا ممقانی ازدواج کرده است و همسر او کیارش فتحی یکی از مردان ثروتمند و با شهرت است که رابطه پارمیدا و کیارش مدتی است که ادامه دارد و آن ها زندگی خوبی را با هم دارند. همچنین پارمیدا ممقانی سعی در این داشته که عکس های قبل از عمل خود را از همه سایت ها و صفحه های مجازی پاک کند تا زیبایی هایی را که با جراحی های بسیار به دست آورده است را به مردم نشان دهد.

عکسهای جدید پارمیدا را از کجا ببینیم؟

عکس های جدید پارمیدا را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های پارمیدا ممقانی می توانیم‌ به گوگل مراجعه کنیم و با جست و جو کردن نام او عکس هایش را در حالت های مختلف مشاهده کنیم و یا آن ها را سیو کنیم. همچنین در سایت نی نی سایت درباره پارمیدا ممقانی که مشهور و منتخب در میان مردم است نیز صحبت هایی می شود. افراد مختلف نظراتشان و انتقادها و… از او را ثبت می کنند.

همچنین عکس های جدید پارمیدا را می توانیم از صفحه های مجازی یوتیوب پارمیدا ممقانی و کلاب هاوس پارمیدا ممقانی و اینستای پارمیدا ممقانی مشاهده کنیم؛ پارمیدا عکس های جدید و زیبایی را از خود منتشر کرده است. این موضوع باعث جذب دنبال کننده ها بسیار زیادی در فضا های مجازی شده است. به این صورت که او به شهرت زیادی رسیده و درآمد بسیار زیادی را هم از راه مدلینگ و هم از راه تبلیغات در صفحات مجازی خود به دست می آورد.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیدا ممقانی چیست؟

پارمیدا ممقانی که مدل و بلاگری معروف در اینستاگرام است که این شهرت را از چهره جذاب و گیرای خود و همچنین اندام مناسبی که دارد به دست آورده است. او عکس های بسیار زیادی را در پیج اینستاگرام خود منتشر می‌ کند که آدرس پیج اینستاگرام او parmidamamaghani است. وی حدود یک میلیون دنبال کننده دارد و در حدود ۲۵۰ پست را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که عکس های او و ویدیو هایی که منتشر کرده از خود و همچنین شوهرش کیارش مدرس است.

همچنین پارمیدا ممقانی در قسمت پیج اینستاگرام خود، خود را به عنوان بلاگر معرفی کرده و آدرس کانال یوتیوب خود را نیز به اشتراک گذاشته است. همچنین او در صفحه اینستاگرام خود ویدیوهای و دابسمش هایی را از خود منتشر می کند که بسیار بازدید کننده دارد.

حاشیه های پارمیدا ممقانی

حاشیه های پارمیدا ممقانی

پارمیدا ممقانی که بلاگر و مدل است و همچنین بسیاری از مردم او را دنبال می کنند و الگوی خود قرار داده اند. همچنین می دانیم که افرادی که بیشتر در معرض دیده شدن هستند همواره حاشیه‌ هایی را در کنار خود دارند. این حاشیه ها را می توان به این نسبت داد که آن ها به دنبال جذب فالوور و دنبال کننده های بیشتری نیز هستند.

یکی از افرادی که همواره حاشیه‌ هایی را در کنار خودش دارد پارمیدا بلاگر مشهور و معروف است که یکی از این حاشیه ها مربوط به عمل های زیبایی که انجام داده است. او چهره خود را از حالت طبیعی خارج کرده است و همچنین حاشیه هایی در خصوص رابطه هایش با دوست پسر و شوهرش که فردی شناخته شده و ثروتمند است وجود دارد. در مصاحبه هایی با پارمیدا انجام شده که در مورد این حاشیه ها از او سوال پرسیده اند.

از دیگر حواشی این شخص می توان به رابطه ای که با مبین ام دی داشت اشاره کرد؛ این رابطه بسیار پرحاشیه بود، البته در حال حاضر این دو نفر از یک دیگر جدا شده اند.

پارمیدا ممقانی در ایران زندگی می کند؟

پارمیدا ممقانی به همراه خانواده ۵ نفره خود در خارج از ایران و در کشور ترکیه در شهر استانبول زندگی می کنند. این افراد معروف مانند پارمیدا برای راحتی و آزادی مهاجرت به کشورهای دیگر را نیز انتخاب می کنند. ولی با وجود این که پارمیدا به خارج مهاجرت کرده باز هم دنبال کننده ها و طرفداران خود را دارا است و در کشور ترکیه نیز طرفدارانی دارد. همواره پارمیدا عکس هایی از خود و خانواده‌ اش که در ترکیه زندگی می‌ کنند به اشتراک می‌ گذارد. همچنین در کنار خانواده خود، خانواده همسر و همسرش کیارش مدرس نیز در ترکیه زندگی می کنند.

شغل پارمیدا چیست؟

می‌ شود گفت شغل پارمیدا مدل بودن و بلاگری است که درآمد بسیار زیادی را درکنار تبلیغات در صفحات مجازی خود بدست می آورد پارمیدا همچنین همسری دارد که بسیار ثروتمند و معروف است. او از لحاظ اقتصادی بسیار مرفه است و او بیشتر بلاگری و مدل بودن را برای علاقه خود انجام می دهد که در کنارش درآمدی هم دارد. البته می توان گفت درآمد ی که از راه بلاگری بدست می‌ آید بسیار زیاد است و همواره افراد به دنبال چنین راه هایی برای بدست آوردن درآمد هستند.

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا رابطه‌ عاطفه ای در گذشته با مبین ام دی داشته است که مبین ام دی با انتشار عکس ها و فیلم ها و دابسمش ها کمک زیادی را به پارمیدا در مشهور شدن کرده است و مبین ام دی نیز مدتی دوست پسر او بود. اما رابطه پارمیدا با مبین ام دی پایدار نبود و بعد از مدتی از یک دیگر جدا شدند. پارمیدا با خارج شدن از این رابطه افسردگی را نیز تجربه کرد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سروش نجفی تیک تاکر که با نگین فضلی در رابطه است

امین فردین فردی است که از رابطه های افراد مشهور و سلبریتی های که توجه زیادی به خود جمع کرده اند افشاگری می کند. افشاگری امین فردین از پارمیدا ممقانی در خصوص رابطه اش با همسرش و همچنین رابطه های قبلی او است که رابطه های او را برای مردم افشا و پخش کرده است.

پارمیدا ممقانی اهل کجاست؟

پارمیدا که بلاگر و مدل معروف است در ایران در شهر تهران در سال ۷۲ بدنیا آمده است. او در ایران زندگی می کرد تا اینکه از شرایط در اینجا راضی نبود و به همراه خانواده اش تصمیم به مهاجرت گرفتند. پارمیدا ممقانی به همراه خانواده اش به ترکیه در شهر استانبول مهاجرت کردند. همچنین شوهر او کیارش مدرس در ترکیه و در کنار همسر خود پارمیدا ممقانی است همچنین خانواده شوهر او نیز در ترکیه ساکن هستند.

پارمیدا ممقانی قبل از عمل

پارمیدا ممقانی قبل از عمل

پارمیدا همانند همه افراد قبل از عمل های جراحی بسیار چهره ای معمولی و طبیعی داشت؛ همچنین در حالت معمولی بودن هم جذاب و گیرا بود که با ورودش به این حرفه و صنعت تصمیم گرفت که چهره خود را به دست جراحان حرفه ای بسپارد و عمل هایی را انجام داد. با جراحی بینی، پارمیدا ممقانی توانست زیبایی تقریبی را داشته باشد. با عمل های زیاد او چهره اش را از طبیعی بودن خارج کرد. به صورتی که هرکس او را ببیند و تماشا کند متوجه عمل های او و مصنوعی بودن این زیبایی های که بر چهره اش است می شود. پارمیدا ممقانی سعی کرده است قبل از ورودش به این صنعت مدلینگ و بلاگری عکس های قبل از عملش را به طور کلی ناپدید کند؛ به صورتی که عکسی در خصوص قبل عمل او خیلی کم یا هرگز پیدا نمی شود.

یوتیوب پارمیدا ممقانی

یوتیوب پارمیدا ممقانی

این روزها همه ما از تاثیر بسیار زیادی که فضای مجازی در دنیا و کاربران گذاشته است کاملا با خبر هستیم چرا که در این محیط ها می توان با فعالیت و تولید محتوا به طور متداول کسب درآمد کرد. به عنوان مثال یکی از راه های رایج این می باشد که افراد با انتشار پست و استوری در اینستاگرام به شهرت می رسند.

برخی نیز دنبال کننده های میلیونی جذب می کنند و با تبلیغ برای برند ها در این فضا درآمد خوبی به دست می آورند و بعد از آن شروع به فعالیت در یوتیوب می کنند. یکی از این افراد معروف پارمیدا ممقانی می باشد که این روزها در یوتیوب فعالیت چشم گیری دارد.

فعالیت در یوتیوب به این صورت است که افراد باید حتما در روزهای مشخصی از هفته و هم چنین ساعات مشخص ویدیوهایی با محتوای خاص خود منتشر کنند. با توجه به بازدید و نظرهایی که دریافت می کنند مبلغی از طرف یوتیوب به آن ها پرداخت می شود که اتفاقا باعث شده که بیشتر سلبریتی های مجازی به یوتیوب علاقه پیدا کنند.

پارمیدا ممقانی این روزها ولاگ ها و ویدیوهای زیادی را از روز مرگی ها، سفر ها، بازی های دوستانه خود در یوتیوب برای بینندگان خود به اشتراک می گذارد که با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

این اینستاگرامر در کلیپ های تبلیغاتی هم بازی کرده است؟

همان طور که همه ما می دانیم یکی از دلایل فعالیت اینستاگرامر ها در این فضا علاوه بر به دست آوردن شهرت این موضوع می باشد که سعی دارند با تبلیغ برای انواع برند ها مبالغ زیادی را دریافت کنند. پارمیدا ممقانی نیز از همان ابتدا که در اینستاگرام به شهرت رسید برای انواع برند ها و بیزینس ها تبلیغات گسترده ای انجام می داد و روز به روز بازخورد این تبلیغات بهتر از قبل می شد و به همین دلیل نیز پیشنهادهای کاری او هم بیشتر شد.

این خانم مدتی بعد از این که به شهرت رسید ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و اکنون نیز مقیم این کشور می باشد. بعد از مهاجرت علاوه بر اینستاگرام بار ها در دیگر رسانه هایی چون شبکه های تلویزیونی دیده شد. یکی از این تبلیغات مربوط به املاک ترکیه می باشد که پارمیدا هم به تنهایی و هم در کنار همسر خود کیارش در آن ها حضور داشته است.

طبق اطلاعات موجود این خانم مبالغ بسیار قابل توجهی از این بیزینس ها برای انجام تبلیغات تلویزیونی دریافت می کند و اگر همسرش نیز در آن ها حضور داشته باشد این مبلغ دو برابر می شود.

پارمیدا ممقانی و مبین

پارمیدا ممقانی و مبین

هر کدام از سلبریتی های اینستاگرامی از راه های مختلفی در این فضا به شهرت رسیدند و تا کنون نیز ما بار ها شاهد وایرال شدن روابطی بودیم که بعد ها مشخص شد تنها برای افزایش بازدید و دیده شدن افراد بوده است. پارمیدا ممقانی نیز در سال های اولی که در اینستاگرام به طور حرفه ای فعالیت می کرد از طریق مبین ام دی به شهرت رسید.

مبین یکی از سلبریتی های اینستاگرامی است که کلیپ ها و محتوای طنز تولید می کند و آن روزها پارمیدا با عنوان دوست دختر مبین در اینستاگرام دیده شد و این دو با هم ویدیوهای طنز می ساختند که بسیار پر طرفدار هم بود. پارمیدا از آن پس بیشتر روی پیج اینستاگرام خود کار کرد و به جایگاهی که می خواست رسید و طرفداران خود را نیز داشت.

اما مدتی بعد رابطه این زوج کم رنگ شد و اخباری مبنی بر جدایی آن ها نیز منتشر شد که کاملا هم صحت داشت. بعد از تمام شدن رابطه این دو سلبریتی اینستاگرامی مدتی با هم مشکلاتی داشتند که البته به تدریج رفع شد و اکنون نیز اصلا در این مورد صحبتی نمی کنند.

پارمیدا ممقانی و مادرش

برخی از سلبریتی های اینستاگرامی افرادی هستند که واقعا از لحاظ مالی شرایط خوبی ندارند و معمولا بعد از رسیدن به شهرت به درآمدهای خوبی دست پیدا می کنند. از طرفی نیز برخی از آن ها از لحاظ مالی و خانوادگی بسیار حمایت می شوند که یکی از این افراد خانم پارمیدا ممقانی می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی رودریگو هرناندز و همسرش به همراه بررسی ماجراجویی او

تقریبا تمام طرفداران این خانم می دانند که پارمیدا از نظر مالی حتی قبل از شهرت شرایط بسیار مناسبی داشته است و مادرش بسیار از او حمایت می کند. این موضوع را ما بار ها از زبان خود پارمیدا و یا نزدیکان او شنیده ایم و جدای از این ها تمام این موارد از همان ابتدا فعالیت او کاملا مشخص بود.

البته نا گفته نماند که معروفیت او باعث شد که درآمد و ثروت این خانم چندین برابر بشود اما وی همیشه در اینستاگرام و دیگر برنامه ها از مهربانی و تشویق های مادرش می گوید که چطور همیشه برای انجام یک کار و یا یک ایده بزرگ کنار او بوده است.

پارمیدا ممقانی اکنون به همراه همسر و مادرش در ترکیه زندگی می کند و در رابطه با مشاغل دیگری که در این کشور دارد باید بگوییم که تقریبا اکثر آن ها را با حمایت و شراکت مادر خود دارد.

جدایی parmida momghani از کیارش حقیقت داد؟

جدایی parmida momghani از کیارش حقیقت داد؟

پارمیدا بعد از تمام کردن رابطه خود با مبین ام دی مدتی سینگل بود اما بعد خبر آشنایی خود با کیارش را به دنبال کننده هایش داد. این موضوع باعث شد بسیاری از دوستان و طرفداران مبین به او اعتراض کنند و شایعاتی نیز برای او به وجود بیاورند. اما پارمیدا بدون توجه به این مسائل رابطه خود را با این آقا ادامه داد و درنهایت این دو ازدواج کردند و بعد از ایران رفتند.

در ترکیه نیز فعالیت های خود را در اینستاگرام افزایش دادند و با انتشار پست هایی از مراسم عروسی خود بیشتر از پیش نیز دیده شدند. مدتی پارمیدا بیشتر به کارهای خود به صورت تنها می پرداخت و کم تر از کیارش پست و یا استوری منتشر می کرد که همین موضوع باعث شد شایعاتی منتشر شود.

این شایعات مبنی بر جدایی این زوج بود اما پارمیدا ممقانی و کیارش مدتی بعد با انتشار استوری از خود به این شایعات خاتمه دادند و گفتند که ما رابطه و زندگی خوبی درکنار هم داریم و عاشق هم هستیم. هم چنین این خانم اکنون حامله می باشد و پست های زیادی را در کنار همسرش در رابطه با این موضوع منتشر کرده است.

رابطه پارمیدا ممقانی با ربکا قادری و هلیا به چه صورت است؟

هلیا گلبین راد دوست دختر کوروش وانتونز و ربکا قادری نیز دوست دختر سابق آرتا می باشند که هر دوی این افراد رپرهای بسیار معروفی می باشند و بین این زوج ها روابط بسیار دوستانه ای است. مدتی استوری و پست هایی از پارمیدا در کنار آن ها منتشر شد که نشان می داد روابط بسیار نزدیکی با هم دارند.

به همین دلیل طرفدارانشان سوال های زیادی از آن ها در رابطه با دوستی و نوع آشنایی که دارند از پارمیدا پرسیده بودند و بعد مشخص شد که هلیا و پارمیدا به طور اتفاقی در یک مجتمع زندگی می کنند و وقتی که از این موضوع مطلع شدند بیشتر با هم ارتباط برقرار کردند.

رابطه پارمیدا با هلیا و ربکا بسیار خوب است و آن ها دوست های بسیار نزدیک و صمیمی با هم هستند. این سه سلبریتی تا کنون علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب ویدیوهای زیادی از مهمانی و مسافرت های خود منتشر کرده اند. هم چنین برخی از کلیپ های آن ها به صورت طنز می باشد که در آن ها با هم بازی های رقابتی انجام می دهند.

این اواخر که پارمیدا خبر حاملگی خود را منتشر کرد هلیا و ربکا هر کدام به طور جداگانه به او تبریک گفتند و برای این خانم، همسر و فرزندش آرزوی سلامتی کردند. در واقع دوستی این افراد کمی دور از ذهن بود که خیلی اتفاقی به وجود آمد اما بسیار با دوام است و هم چنان نیز ادامه دارد.

درآمد پارمیدا ممقانی از کجاست؟

پارمیدا ممقانی از همان ابتدا و حتی قبل از این که به شهرت برسد از لحاظ مالی شرایط مناسبی داشت. اما بعد از معروفیت در این فضا با تبلیغات گسترده برای بیزینس های مختلف مبالغ زیادی دریافت کرد و جزو پر درآمد ترین سلبریتی های اینستاگرامی شد.

این خانم کم کم با فعالیت متداول در یوتیوب اکنون نیز از این اپلیکیشن مبالغی را دریافت می کند. این روزها نیز ما بارها شاهد تصاویر او در شبکه های تلویزیونی در حال تبلیغ بیزینس هایی چون املاک ترکیه هستیم و کاملا مشخص است که برای هر تبلیغ مبلغ خوبی دریافت می کند.

هم چنین جدای از همه این فعالیت های مجازی این خانم یک سالن آرایشی بسیار معروف در ترکیه دارد که خیلی هم معروف می باشد. در واقع می توان گفت که این سالن توسط بیشتر سلبریتی های ایرانی که در ترکیه هستند تبلیغ شده است و مشتریان زیادی دارد.

این سالن آرایشی یکی از منابع اصلی درآمد پارمیدا ممقانی می باشد. همان طور که واضح است این خانم چندین منبع درآمد دارد که از هر کدام پول خوبی به دست می آورد؛ اما هنوز اطلاعات دقیقی از میزان درآمد او در دسترس نمی باشد و خودش نیز تا کنون به هیچ عنوان در این رابطه صحبت نکرده است.

سوالات متداول

 1. پارمیدا ممقانی کیست؟

  او بلاگری معروف و محبوب میان مردم است که در فضاهای مجازی مختلف افراد بسیار زیادی او را دنبال می کنند. او دارای دو برادر است او و خانواده‌ اش در استانبول ترکیه زندگی می کنند.

 2. پارمیدا ممقانی چند رابطه داشته است؟

  با حواشی هایی که از او و رابطه اش وجود دارد گفته می شود که یک رابطه با مبین ام دی داشته که مدتی را باهم گذرانده اند. آن ها بعد از مدتی جدا شدند که پارمیدا ممقانی دچار افسردگی شد و رابطه دوم او با همسرش کیارش مدرس است که بسیار معروف و ثروتمند است.

 3. پارمیدا در کدام فضاهای مجازی معروف است؟

  پارمیدا در فضا های مجازی مختلف معروف است، اما بیشترین میزان فعالیت او در اینستاگرام است که یک میلیون دنبال کننده دارد و پست هایی را از خودش و خانواده‌ اش به اشتراک می‌ گذارد.

 4. پارمیدا ممقانی چرا این شغل را انتخاب کرده است؟

  پارمیدا شغل بلاگری را انتخاب کرده است؛ زیرا با توجه به چهره ی زیبا و گیرایش باعث جلب توجه در میان مردم شده است. همچنین درآمد بسیار زیادی را از این راه بدست می آورد و همچنین او همسری دارد که بسیار مشهور و ثروتمند است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :