پارسالیپ یکی از رپر های نسل سوم می باشد. او در ۱۶ سالگی از ایران مهاجرت کرد و مدتی از زندگی اش را در کشور مالزی سپری کرد اما اکنون ساکن کشور ترکیه می باشد. او زمانی که ۱۸ سال سن داشت وارد عرصه موسیقی علی الخصوص سبک رپ و هیپ هاپ شد و فعالیتش را در این دو سبک آغاز کرد. در ادامه این مقاله به معرفی حواشی و دوست دختر پارسالیپ خواهیم پرداخت.

بیوگرافی پارسالیپ

بیوگرافی پارسالیپ

در جواب با سوال پارسالیپ کیست؟ باید گفت که نام اصلی او پارسا رحمتی می باشد که در ۲ شهریور سال ۱۳۷۱ در تهران به دنیا آمده است و یکی از آهنگ سازان و خواننده های معروف رپ ایرانی می باشد که با نام هنری پارسالیپ شناخته می شود و اکنون جز سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد که در شهر زیبا استانبول مشغول به زندگی و فعالیت است گفته شده است که اصالتاً اهل اصفهان است، وی فرزند اول خانواده می باشد که یک برادر کوچک تر به نام آریا دارد و امروزه جز خواننده های رپ معروف و مشهور کشور می باشد.

اینستاگرام پارسالیپ چند فالوور دارد؟

او با آیدی parsalip در اینستاگرام مشغول به فعالیت است و جز سلبریتی ها و خواننده های جنجالی اینستا شناخته می شود که توانسته است در این اپلیکیشن بسیار خوش بدرخشد وی نزدیک به ۶۰۰ هزار دنبال کننده دارد که در پیج اینستاگرامش عکس های با کیفیت و لاکچری و همچنین برخی از آهنگ هایش را به اشتراک می گذارد او تبلیغات محدود و متنوعی را هم در پیجش انجام می‌ دهد که می‌ تواند از طریق همین تبلیغات کسب درآمد کند، باید گفت که پارسالیپ اینستا را به عنوان یکی از راه های درآمد زایی اش در نظر گرفته است. برای بررسی دقیق تر حتما به اینستاگرام پارسالیپ مراجعه کنید.

یوتیوب پارسالیپ

با آیدی parsalip در اپلیکیشن یوتیوب فعالیت می کند با جرات می توان گفت اکثر هنرمندان، خوانندگان، بازیگران و دیگر سلبریتی های معروف در تمامی اپلیکیشن های موجود فعالیت می‌ کنند زیرا اگر تعداد ویو های پست هایشان از یک حدی فراتر رود، اپلیکیشن یوتیوب مقدار درآمد دلاری به حساب صاحب اکانت واریز می‌ کند به همین منظور بسیاری از افراد ترغیب می شوند که در این اپلیکیشن فعالیت کنند و تمامی اهنگ های پرطرفدار پارسالیپ و دیگر کلیپ هایش در اکانت یوتیوب اش موجود می باشند.

کلاب هاوس پارسالیپ

کلاب هاوس پارسالیپ

متاسفانه باید گفت که هیچ اکانتی از کلاب هاوس پارسا رحمتی در دست نیست زیرا این خواننده رپ ایرانی تا به امروز در هیچ کدام از میتینگ ها و رم های اپلیکیشن کلاب هاوس حضور نداشته است به همین خاطر نمی‌ توان هیچ اطلاعاتی در این باره در اختیار کاربران قرار داد.

این مطلب را هم بخوانید
علی بی کیست؟ خواننده تی ام بکس و آهنگ ساز رپر های حرفه ای

عکس های پارسالیپ را در کجا ببینیم؟

گفته شده است که پارسالیپ ویکی پدیا را درگیر خود کرده است باید گفت که اکثر سایت های معتبر و رسمی درباره بیوگرافی و زندگی هنری او اطلاعاتی را ثبت کرده اند اما متاسفانه ویکی پدیا درباره او هیچ مطلبی را منتشر نکرده است و عکس های زیادی از او در فضای مجازی موجود می باشند که با یک سرچ ساده می‌ توان به تمامی عکس های او دسترسی پیدا کرد همچنین وی عکس‌ های لاکچری در اکانت پابلیک اینستاگرامش به اشتراک می‌ گذارد.

مصاحبه با پارسالیپ

مصاحبه با پارسالیپ

مصاحبه های بسیاری با پارسالیپ صورت گرفته است که یکی از پر بازدید ترین مصاحبه هایش در مورد بیوگرافی و زندگی هنری اش بوده است که او در این مصاحبه بیان می کند از ۱۸ سالگی وارد حوزه موسیقی رپ شده است و همچنین در مورد مهاجرتش هم صحبت‌ هایی را ارائه کرده است، می توان تمامی مصاحبه هایش را در اپلیکیشن یوتیوب و آپارات مشاهده و دانلود کرد.

حاشیه های پارسالیپ بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حواشی پارسالیپ و خلسه جز خبرساز ترین حواشی بود، آهنگ مگا هیت پارسالیپ باعث انتشار این حواشی شد زیرا در این آهنگ خلسه را دیس کرده بود و همچنین در این موزیک از الفاظ و کلمات رکیک استفاده کرده بود و مدتی در رابطه با این آهنگ حاشیه های بسیاری روانه فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام شد البته گفته شده است که دعوا این دو خواننده ساختگی بوده است تا از این طریق بتوانند فالوور های بیشتری را در اینستاگرام جذب کنند.

آهنگ های برتر پارسالیپ کدامند؟

اآهنگ های برتر پارسالیپ کدامند؟

پارسالیپ آهنگ های بسیاری را از سال‌ های اول فعالیت اش تا به امروز منتشر کرده است همچنین با همکاری دیگر خواننده های مرد و زن رپ ایرانی هم موزیک هایی را خوانده است که به واسطه همین آهنگ ها به معروفیت و شهرت رسیده است در ادامه به آهنگ پارسالیپ بازنده و دیگر موزیک هایش خواهیم پرداخت.

آهنگ ۱۰۰

آهنگ صد یکی از آهنگ های معروف و مشهور Parsalip می باشد که به واسطه همین آهنگ توانست استریمینگ فوق العاده ای به دست آورد که این آهنگ را با همکاری رودی بنی ساخت و از طریق سایت معتبر و رسمی رادیو جوان منتشر شد و او توانست بعد از انتشار این آهنگ، موزیک ویدیو های بسیار جذابی را طراحی کند علاوه بر این آهنگ آهنگ بی حس پارسالیپ هم بسیار محبوب می باشد.

آهنگ قلبای سنگی

پارسالیپ قلبای سنگی را در ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ منتشر کرد که می توان گفت سبک این آهنگ دیس لاو می باشد و یکی از آهنگ های نسبتاً قدیمی و محبوبش می باشد که در تمامی سایت های معتبر موسیقی قابل مشاهده و دانلود است، همچنین بسیاری از آهنگ های پارسالیپ اپارات را هم درگیر خود کرده اند و اگر قصد دارید آهنگ های او را در اپلیکیشن آپارات دنبال کنید با یک سرچ ساده می‌ توان به آهنگ هایش دسترسی پیدا کرد.

آهنگ فیک تو

آهنگ پارسالیپ فیک تو یکی از آهنگ های بسیار محبوبش می باشد و تنها ۲ دقیقه و ۲۶ ثانیه است که از طریق سایت معتبر و رسمی رادیو جوان برای اولین بار پخش شد و در این آهنگ از هیچ کلمه و جمله رکیک و نامتعارفی استفاده نکرده است، محتوا موزیک در مورد یک شخص خاص می باشد اگر بخواهیم به طور خلاصه محتوا آهنگ را بیان کنیم باید گفت که عاشقانه و احساسی می باشد اما در قالب دیس لاو!

این مطلب را هم بخوانید
پوبون کیست؟ بررسی حواشی و زندگی شخصی پوبون خواننده رپ

موزیک ویدیو های پارسالیپ

گفته شده است که پارسالیپ در زمان اول فعالیتش همراه با آهنگ هایش موزیک ویدیو هایی را منتشر نمی کرد اما بعد از انتشار آهنگ صد این جرات را پیدا کرد که به همراه آهنگ های بعدی‌ اش موزیک ویدیو هایی را بسازد و باید گفت که امروزه موزیک ویدیو های بسیاری را متشر کرده است که بهترین و جدید ترین موزیک ویدیو ها را در اپلیکیشن یوتیوب و اینستاگرامش به اشتراک می گذارد.

آیا تابحال پارسالیپ کنسرت برگزار کرده است؟

اول از همه باید گفت پدر رپ اسلامی پارسالیپ شناخته شده است و هواداران بسیاری را دارد پس طبیعی است که هوادارانش درخواست کنسرت از او داشته باشند به همین منظور او کنسرت های بسیاری را برگزار کرده است و علاوه بر کنسرت های تکی کنسرت‌ هایی را همراه با خواننده هایی چون عرفان، جیدال و … برگزار کرده است که از طریق همین کنسرت ها درآمد های بسیار هنگفتی را کسب کرده‌ اند.

پارسالیپ در کدام کشور زندگی می کند؟

در رابطه با مکان زندگی پارسا رحمتی باید گفت که او تا ۱۶ سالگی در تهران زندگی کرده است اما در ۱۶ سالگی تصمیم گرفت که به خارج از ایران مهاجرت کند و او کشور مالزی را انتخاب کرد و مدتی در مالزی ساکن بود که مجدد بعد از مدتی تصمیم گرفت که مکان زندگی اش را عوض کند و اکنون در استانبول ترکیه زندگی می‌ کند و از زمانی که ساکن کشور ترکیه شده توانسته است با خواننده های معروف و مشهور زیادی ارتباط برقرار کند که این موضوع باعث بیشتر شناخته شدن او شد.

ماجرای مهاجرت این خواننده چه بود؟

گفته شده است که مدتی پیش محتوا لایو های پارسالیپ در مورد مهاجرتش بوده است اما متاسفانه کلیپی از این لایو هایش در دست نیست پس نمی‌ توان اطلاعات موثقی در مورد ماجرا مهاجرتش بیان کرد اما می‌ توان گفت که در ۱۸ سالگی اول کشور مالزی را برای مهاجرت انتخاب کرد اما بعد از مدتی این کشور را ترک کرد و ساکن کشور ترکیه شد و اکنون در استانبول زندگی می کند.

این خواننده با کدام رپر رابطه صمیمی دارد؟

گفته شده است که پارسالیپ با خواننده های معروف و مشهور ایرانی بسیاری رابطه دوستانه دارد و همچنین با خواننده هایی چون عرفان و جیدال کنسرت برگزار کرده است اما یکی از صمیمی ترین دوستانش نسیم پاریزه می باشد، نسیم یکی از خواننده های زن گروه زد بازی است که با پارسا آهنگ پروانه از آلبوم پروانه را خوانده است و آهنگ پروانه یکی از موزیک های پربازدید و محبوب هواداران این دو می باشد.

سوالات متداول

 1. پارسالیپ از طریق همکاری با کدام خواننده به شهرت و محبوبیت رسید؟

  از ۱۸ سالگی شروع به فعالیت کرده، او شهرتش را مدیون پوریا پوبون است و از زمانی که با پوبون شروع به همکاری کرد توانست به شهرت برسد.

 2. پارسا رحمتی در کجا زندگی می کند؟

  او تا ۱۸ سالگی در ایران ساکن بوده از اما اکنون ساکن شهر استانبول ترکیه می باشد.

 3. پارسالیپ اصالتا اهل کجاست؟

  گفته شده است که اصالتا اصفهانی می باشد اما در تهران به دنیا آمده است.

 4. دیس ترکی که پارسالیپ برای خلسه خواند چه بود؟

  آهنگ مگاهیت پارسا دیس ترکی نسبت به خلسه بود که در این آهنگ از الفاظ رکیک و نامتعارف استفاده کرده بود که جز دیس ترک های جنجالی اش به شمار می رود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)