پل بیلزریان یک کار آفرین موفق به حساب می آید و در سال ۱۹۵۰ متولد شده است. او یک کارآفرین ارمنی ‌تبار اهل ایالات متحده آمریکا بوده است و صاحب دو فرزند می باشد که هر دوی آن ها پوکر باز هستند. او از میامی فارغ‌ التحصیل شده است. در اینجا بیوگرافی پل بیلزریان به شما معرفی می کنیم.

پل بیلزریان کیست؟

پل بیلزریان کیست؟

پل بیلزریان ویکی پدیا را به شما در اینجا معرفی می کنیم. پل بیلزریان یک کارآفرین موفق بوده است که جایزه های زیادی را از آن خود کرد و می توان گفت که ثروت بسیار زیادی داشت اما او چند سال قبل به دلیل بعضی مشکلات برشکسته شد و چند سالی را در زندان سپری کرد. او پدر آدام بیلزریان و دن بیلزریان معروف است و بسیاری از آمریکایی ها آن ها به نام پوکر باز های مشهور می شناسند. پسران او ثروت بسیار زیادی دارند و می توان گفت که بیشتر ثروت آن ها از راه پوکر و قمار به دست می آید. این کارآفرین برنده جوایزی مانند نشان ستاره برنزی شد او در آمریکا زندگی می کند. آن زندگی بسیار لاکچری دارند.

پل بیلزریان چه نسبتی با دن بیلزریان دارد؟

پل بیلزریان و دن بیلزریان با هم پدر و پسر هستند و رابطه خوبی با هم دارند و در آمریکا زندگی می کنند. دن بیلزریان زندگی بسیار شاهانه ای در آمریکا برای خود درست کرده است و پدرش هم فعلاً در کنار او می باشد. این کارآفرین از وقتی که برشکسته شد در کنار پسرش می باشد. البته پل بیلزریان یک پوکر باز بسیار حرفه ای است.

عکس های وی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های او و دوست دختر پل بیلزریان را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این کارآفرین در کار پوکر هم است و هم در مسابقات پوکر شرکت می کنند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به ایشان شده است. او به دنبال کار های متنوع در عرصه شغلی خود است و تا الان پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. این پوکر باز عکس های زیادی از خودش در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است و این کارآفرین خیلی دوست دارد حرفه های دیگری را یاد بگیرید و در زمینه شغلی پیشرفت کند. عکس های این کارآفرین را در سایت ها و اینستاگرام منتشر شده است. اینستاگرام این کار آفرین محبوب باز است و شما علاقه مندان می توانید ایشان را دنبال کنید و از زندگی خصوصی او با خبر شوید. این بازیکن طرفداران خیلی زیادی دارد.

این مطلب را هم بخوانید
پانیذ کرمی کیست؟ | عکس های حاشیه ساز پانیذ در اکیپ نیکا

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

اینستاگرام این پوکر و کارآفرین را می توانید از گوگل پیدا کنید و شما خیلی راحت می توانید این فرد با استعداد را دنبال کنید.البته این افراد در کشور های خودشان معروف هستند زیرا در ایران کسی پوکر بازی نمی کند. این کارآفرین در آمریکا بسیار طرفدار دارند و بیشتر افراد او را به خاطر بازی حرفه ای که دارد دوست دارند. این بازیکن حرفه ای در یوتیوب فعالیت می کند و برای هر بازی که در آنجا به اشتراک می کند آمریکا مبلغی را به دلار برای این بازیکن حرفه ای واریز می کند. این بازیکن شبکه های مجازی را دوست دارد و فعالیت زیادی هم دارد. پل بیلزریان اینستا خود را باز گذاشته است تا طرفداران او بتوانند آن را دنبال کنند.

پل بیلزریان چه حاشیه هایی داشته است؟

پل بیلزریان چه حاشیه هایی داشته است؟

حاشیه های او در مورد دوست دختر هایی که داشت است و می توان گفت که بعد از ورشکستگی حاشیه های خیلی زیادی دارد و تمام افراد معروف حاشیه های زیادی دارند و معروف ترین حاشیه این کارآفرین در مورد زندان رفتن است که او هیچ پاسخی به این سوالات نداده است و او اکثر حاشیه های مربوط به خودش را تکذیب می کند که البته بسیاری از افراد معروف چنین کاری را انجام می دهند و اینکه الان همه سلبریتی ها و بازیکن ها و حتی افراد معمولی هم حاشیه زیاد دارند.

همسر این شخص کیست؟

در مورد همسر این شخص در سایت ها چیزی گفته نشده است و اما بیشتر افراد اعتقاد دارند که او از همسرش جدا شده است. البته او چند سالی را در زندان بود و بعد از آن با پرداخت جریمه از زندان آزاد شد و از آن زمان در مورد مسائل شخصی خود چیزی نمی گوید.

درآمد پل بیلزریان چقدر است؟

درآمد این کارآفرین و پوکر باز تا قبل از ورشکستگی بسیار عالی بود و او ثروت بسیار زیادی را از آن خود کرده بود اما او بعد از ورشکستگی ثروت زیادی ندارد و تمام پول های خود را به بدهی های خود داد اما پسران او از ثروتمندان آمریکا هستند.

شغل اصلی پل بیلزریان چیست؟

شغل اصلی او کارآفرین است و او شرکت بسیار معتبری در آمریکا داشت اما او تمام دارایی خود بابت یک اشتباه از دست داد. البته او علاوه بر آفرینی کار پوکر و قمار هم انجام می داد و سایت پل بیلزریان را می توانید از طریق اینستاگرام او پیدا کنید. پل بیلزریان الان کجاست سوالی است که بسیاری از مخاطبان می پرسند او الان در آمریکا در کنار پسرش دن است. البته کسی نمی داند که او هنوز در شرکت کار می کند یا کار پوکر انجام می دهد اما بیشتر عکس های او در کنار پسرش می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. چرا پل بیلزریان به زندان افتاد؟

  شرکت او بدهی خیلی زیادی پیدا کرد و او ورشکسته شد و چند سالی را به زندان افتاد و بعد از آن با پرداخت جریمه نقدی از زندان آزاد شد.

 2. آیا پل بیلزریان با پسرش زندگی می کند؟

  او در مورد زندگی خود چیزی نگفته است اما عکس ها و سایت های آمریکا گفته است که او درکنار پسرش دن است.

 3. آیا پل بیلزریان دوباره ازدواج کرده است؟

  او در مورد همسر خود و یا دوست دختر خود به رسانه چیزی نگفته است و در مورد مسائل شخصی خود صحبت نمی کند.

 4. آیا پل بیلزریان هنوز هم پوکر بازی می کند؟

  او قبلاً یک سایت مخصوص خودش را داشت اما الان هنوز در این مورد چیزی نگفته است و او یک پوکر باز بسیار حرفه ای بود.

این مطلب را هم بخوانید
شهرام شیخان کیست؟ شناخت بیشتر با معروف ترین پوکر باز ایرانی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]