در حال حاضر بازی های لیگ جزیره که بالا ترین سطح هرم فوتبال انگلیس است در استادیوم های لیگ جزیره برگزار می شوند و تمام این استادیوم های فوتبال از امکانات و گنجایش بالایی برخوردارند. یکی از ورزش های محبوب و پر طرفدار در انگلستان فوتبال است که از سیستم سنتی پیروی می‌ کند و متشکل از تیم های متعددی است.

بهترین استادیوم های انگلیس کدامند؟

بهترین استادیوم های انگلیس کدامند؟

حال این موضوع را هم باید افزود که استادیوم های خارجی متعددی در انگلیس وجود دارند که برای برگزاری تمرینات بازیکنان و مهم تر از آن برگزاری مسابقات تیم ها ساخته شده اند و تماشاچیان برای مشاهده بازی های مورد علاقه خود به صورت زنده به این استادیوم ها مراجعه می کنند. هم چنین بهتر است که بدانید لیگ جزیره بالا ترین سطح هرم فوتبال انگلیس است که دارای استادیوم های مختلفی است که هر کدام از این استادیوم ها امکانات متعددی دارند. حال در ادامه می خواهیم به معرفی ورزشگاه های لیگ جزیره بپردازیم و اطلاعات دقیقی را در رابطه با استادیوم های فوتبال انگلیس قرار دهیم، از این رو اگر تمایل دارید تا به مشاهده فهرست ورزشگاه‌ های انگلستان بپردازید، توصیه می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

اولدترافرود

الدترافورد (Old Trafford) یکی از بهترین ورزشگاه های انگلیس است که ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال منچستر یونایتد محسوب می شود. از سال ۱۹۰۹، ساخت ورزشگاه الدترافورد شروع شده است و بیش از یک قرن عمر دارد. قبل از آن تیم منچستر ورزشگاهی کوچک و قدیمی داشت و این استادیوم به عنوان خانهٔ جدید باشگاه در غرب شهر منچستر تاسیس شد. طراح این ورزشگاه آرچیبالد لیچ، مهندس مطرح اسکاتلندی بوده است. ورزشگاه الدترافورد در آن دوران با هزینه‌ ای تقریبا ۶۰ هزار پوند ساخته شد که در زمان خود مبلغ زیادی بود. این استادیوم از گنجایش ۷۴٬۱۴۰ برخوردار است. استادیوم الدترافورد در سال‌ های ۱۹۱۱ و ۱۹۱۵ فینال جام حذفی انگلیس را برگزار کرد و در سال ۱۹۲۰، میزبان بیشترین تعداد تماشاگر در بازی منچستر یونایتد مقابل آستون ویلا بوده است.

محل های زیبایی مانند موزه یونایتد، اتاق ویژه جام‌ ها، رستوران رد کافی و قسمت اداری در این قسمت واقع شده و شکل جالبی به این استادیوم داده است. هم چنین جایگاه تماشاگران در این استادیوم در قسمت شمالی واقع شده، بزرگ‌ ترین سقف بی ستون را در سراسر اروپا از آن خود کرده‌ است. این استادیوم در قسمت جنوبی هم بسیار توسعه یافته و چشم‌ ها را به خود خیره می‌ کند. جالب است که بدانید بابی چارلتون اسطوره فوتبال انگلستان ورزشگاه اولدترافرود را (تئاتر رؤیا ها) نامیده‌ است.

ومبلی

ورزشگاه ومبلی یکی از معروف ترین و برترین ورزشگاه های انگلیس است. ورزشگاه ومبلی، یک ورزشگاه فوتبال واقع در ومبلی، لندن است. این ورزشگاه از گنجایش ۹۰۰۰۰ نفری برخوردار است و به همین دلیل بزرگترین استادیوم در بریتانیا و هم چنین دومین استادیوم بزرگ در اروپا می باشد. طراحی ورزشگاه ومبلی توسط Populous و Foster and Partners انجام شده است. این استادیوم با هزینه ۷۹۸ میلیون پوند توسط شرکت استرالیایی Multiplex ساخته شد. دو سازه سقفی تا حدی جمع شونده در انتهای غربی و هم چنین شرقی استادیوم را می توان برای اجازه دادن به نور خورشید و کمک به رشد چمن های زمین باز کرد.

بهتر است که بدانید ورزشگاه ومبلی میزبان مسابقات فوتبال مهمی مانند بازی های خانگی تیم ملی فوتبال انگلیس و هم چنین فینال جام حذفی است. علاوه بر بازی‌ های خانگی انگلیس و فینال جام حذفی، استادیوم ومبلی میزبان بازی‌ های مهم دیگری در فوتبال انگلیس همچون افتتاحیه فصل FA Community Shield، جام لیگ فوتبال، پلی آف لیگ فوتبال، فینال جام اتحادیه، جام اتحادیه، نیمه نهایی جام حذفی، گلدان FA و پلی آف لیگ ملی نیز می‌ باشد. ورزشگاه ومبلی متعلق به هیئت حاکمه فوتبال انگلیس، اتحادیه فوتبال (FA) است. بهتر است که بدانید این ورزشگاه میزبان فینال های لیگ قهرمانان اروپا در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳، هشت بازی در یورو ۲۰۲۰ یوفا و حتی میزبان فینال یورو ۲۰۲۲ یوفا زنان بود. در این استادیوم فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۴ هم برگزار خواهد شد.

آنفیلد

آنفیلد یک ورزشگاه فوتبال در آنفیلد، لیورپول، مرسی ساید، انگلستان است. این ورزشگاه از سال ۱۸۹۲ خانه باشگاه فوتبال لیورپول بوده است. البته این موضوع را هم باید افزود که در ابتدا و از سال ۱۸۸۴ الی ۱۸۹۱ خانه اورتون بوده است. استادیوم آنفیلد از گنجایش ۵۳۳۹۴ نفری برخوردار است و هفتمین ورزشگاه بزرگ فوتبال در انگلستان به شمار می رود. جالب است که بدانید در سال ۱۹۵۲، در مسابقه بین ولورهمپتون و لیورپول در این ورزشگاه رکورد حضور ۶۱۹۰۵ نفر به ثبت رسید.

بازسازی استادیوم آنفیلد و گسترش آن در هشت دسامبر ۲۰۱۴ آغاز شد و بدین گونه گنجایش آن به ۵۳۳۹۴ افزایش یافت. هم چنین باید افزود برای بار دیگر بازسازی ورزشگاه آنفیلد شروع شده است و قرار است گنجایش آن را به حدود ۶۱۰۰۰ نفر برسانند و بازسازی این ورزشگاه برای فصل ۲۰۲۳-۲۴ تکمیل خواهد شد. ورزشگاه آنفیلد دارای چهار جایگاه است. دو دروازه در این استادیوم به نام مدیران سابق لیورپول باب پیزلی و بیل شنکلی نامگذاری شده اند.

سنت جیمز پارک

سنت جیمز پارک

سنت جیمز پارک که یکی از استادیوم های انگلیس است که واقع در نیوکاسل آپون تاین، انگلستان است. استادیوم سنت جیمز پارک خانه باشگاه لیگ برتر نیوکاسل یونایتد F.C است. این استادیوم از سال ۱۸۸۰ برای فوتبال استفاده می شود و از سال ۱۸۹۲ خانه باشگاه نیوکاسل یونایتد F.C بوده است. ورزشگاه سنت جیمز پارک از گنجایش ۵۲۳۰۵، نفری برخوردار است و هشتمین ورزشگاه بزرگ فوتبال در انگلستان می باشد.

این موضوع را هم باید افزود که ورزشگاه سنت جیمز پارک علاوه بر فوتبال باشگاهی، برای فوتبال بین المللی، در المپیک ۲۰۱۲، برای لیگ راگبی جادویی آخر هفته، رویدادهای فوتبال خیریه، جام جهانی اتحادیه راگبی، مسابقات لیگ برتر و انگلستان، کنسرت های راک و به عنوان مجموعه ای برای فیلم و تلویزیون نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این مطلب را هم بخوانید
مفهوم کش اوت در شرط بندی به همراه راهنمای استفاده از آن

امارات

استادیوم امارات، یک استادیوم فوتبال واقع در هالووی، لندن، انگلستان است. از سال ۲۰۰۶، استادیوم امارات میزبان بازی های خانگی باشگاه فوتبال آرسنال بوده است. باشگاه آرسنال در سال ۱۹۹۷، امکان نقل مکان به یک استادیوم جدید را بررسی کرد و امارات بعداً به عنوان حامی اصلی ورزشگاه اعلام شد. در این باره بهتر است که بدانید هواپیمای امارات، در سال ۲۰۰۶ با پرداخت ۳۹۰ میلیون پوند به باشگاه آرسنال، وارد قراردادی شد که با وجود آن نام ورزشگاه جدید آرسنال به مدت ۱۱ سال به نام (امارات) نامگذاری شود. هم چنین این قرار داد شامل حک شدن آرم شرکت هواپیمایی امارات به مدت ۷ سال بر روی پیراهن تیم آرسنال هم می‌ باشد. در سال ۲۰۰۶، کل پروژه این استادیوم با هزینه ۳۹۰ میلیون پوند تکمیل شد.

حال این موضوع را هم باید افزود که استادیوم امارات میزبان برنامه های بین المللی و کنسرت های موسیقی هم بوده است. این استادیوم از گنجایش ۶۰۷۰۴ نفری برخوردار است و به همین دلیل پنجمین استادیوم بزرگ فوتبال انگلستان از نظر گنجایش به شمار می رود.

استمفورد بردیج

استمفورد بریج، نام یک ورزشگاه است که در غرب شهر لندن، انگلستان قرار دارد. ورزشگاه استمفورد بریج خانه باشگاه چلسی است. جالب است که بدانید ورزشگاه استمفورد بریج یکی از قدیمی ترین ورزشگاه های سراسر دنیاست. این ورزشگاه در سال ۱۸۷۷ افتتاح شد و تا سال ۱۹۰۵ توسط باشگاه ورزشی لندن مورد استفاده قرار گرفت و بعد از آن باشگاه چلسی بازی های خانگی خود را در آنجا انجام داده است. در طول این سال‌ ها تغییرات زیادی بر روی ورزشگاه استمفورد بریج انجام شده است. ورزشگاه استمفورد بریج از گنجایش، ۴۱٬۸۳۷ نفری برخوردار است و به همین دلیل هفتمین ورزشگاه بزرگ در لیگ برتر انگلستان به شمار می رود. در تاریخ ۱۲ اکتبر ۱۹۳۵، بالاترین تعداد حضور رسمی استادیوم با ۸۲۹۰۵ نفر برای بازی لیگ بین چلسی و آرسنال ثبت شده است.

این موضوع را هم باید افزود این ورزشگاه محل برگزاری مسابقات بین المللی انگلستان، بازی های Charity Shield، فینال جام حذفی، نیمه نهایی جام حذفی بوده است. هم چنین استادیوم استمفورد بریج میزبان ورزش‌ های دیگری از جمله: اتحادیه راگبی، سرعت، مسابقه تازی، کریکت، لیگ راگبی، بیسبال و فوتبال آمریکایی بوده است.

گویسون پارک

گویسون پارک

ورزشگاه گودیسون پارک یک ورزشگاه فوتبال واقع در منطقه والتون لیورپول، انگلستان است. این ورزشگاه از ظرفیت ۳۹۴۱۴ نفری برخوردار است. استادیوم گودیسون پارک از سال ۱۸۹۲ میزبان باشگاه لیگ برتر اورتون F.C بوده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید باتوجه به این که تیم اورتون تنها به مدت چهار فصل خارج از لیگ برتر بوده است، به همین دلیل ورزشگاه گودیسون پارک بیش از هر ورزشگاه دیگری در انگلستان میزبان بازی‌ های برتر بوده است. هم چنین باید افزود این استادیوم محل برگزاری فینال جام حذفی و بازی های بین المللی مختلفی همچون بازی نیمه نهایی در جام جهانی ۱۹۶۶ بوده است.

وایت هارتلند

استادیوم وایت هارت لین نام یک استادیوم تخریب شده در لندن انگلستان می‌ باشد. این استادیوم محل سابق برگزاری بازی های باشگاه فوتبال تاتنهام هاتسپر بود که در سال ۱۸۹۹ تأسیس شد. بهتر است که بدانید در سال ۲۰۰۸، این باشگاه تصمیم به ساخت یک استادیوم جدید به نام استادیوم تاتنهام هاتسپر کرد که از گنجایش ۶۲٬۰۶۲ نفری برخوردار است. استادیوم جدید در دل وایت هارت لین بنا شد، به گونه ای که تکمیل مراحل پایانی ساخت ورزشگاه مستلزم تخریب وایت هارت لین بوده است. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که در تاریخ ۱۴ مه ۲۰۱۷، ورزشگاه وایت هارت لین بسته شد و در همان سال به طور کلی تخریب شد.

عکس استادیوم های لیگ جزیره را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس استادیوم های لیگ جزیره را در کجا مشاهده کنیم؟

استادیوم‌ ها ساختمان هایی هستند که مسابقات فوتبال و تمرینات بازیکنان در آن جا برگزار می‌ شود و تماشاچیان هم برای مشاهده مسابقات مورد علاقه خود به این ساختمان ها مراجعه می کنند. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر استادیوم های لیگ جزیره بپردازند، چرا که این استادیوم ها دارای امکانات فوق العاده ای هستند و هر کدام از آن ها طراحی بی نظیر و منحصر به فردی دارند. در این باره بهتر است که بدانید روش‌ های مختلفی برای جستجو و مشاهده عکس استادیوم های جزیره وجود دارد. به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه نمایید و نام استادیوم مورد نظر خود و یا حتی عباراتی از جمله عکس استادیوم های لیگ جزیره را جستجو کنید با نتایج دلخواه رو به رو خواهید شد و عکس های بی شماری برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید به مشاهده این عکس ها بپردازید.

هم چنین ناگفته نماند که در اینترنت علاوه بر جستجوی عکس با مراجعه به برخی از سایت ها که به معرفی بزرگترین ورزشگاه های انگلیس و یا معرفی تمام به ورزشگاه انگلیس پرداخته‌ اند می توانید اطلاعات جالبی در رابطه با این ورزشگاه ها و یا حتی استادیوم های آینده فوتبال انگلیس به دست آورید.

هر کدام از استادیوم های لیگ جزیره چه ویژگی هایی دارند؟

فوتبال یک ورزش تیمی است که بخش مهم آن تماشاگرانش می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که تیم های فوتبال انگلیس برای جذب طرفدار به استادیوم استاندارد هایی را برای این امر در نظر گرفته اند تا به این گونه علاقه مندان به فوتبال برای تماشای زنده مسابقات مورد علاقه خود به استادیوم‌ ها بروند. تیم های فوتبال با بهره از تماشاگران و حامی روانی می‌ توانند دستاورد های مهمی را کسب کنند، به همین دلیل وجود تماشاچیان در استادیوم ها بسیار مهم است. حال این موضوع را هم باید افزود که استادیوم‌ ها ساختمان هایی هستند که دارای امکانات و ویژگی هایی می باشند تا به این گونه مسابقات فوتبال به راحتی در این مکان ها برگزار شود و تماشاگران هم بتوانند به راحتی و بدون مشکل به صورت زنده به تماشای بازی مورد علاقه خود بپردازند.

حال ناگفته نماند که ورزشگاه‌ های لیگ جزیره هم دارای یک سری امکانات و ویژگی هایی هستند که از مهم ترین ویژگی‌ های این ورزشگاه‌ ها می توان به: ظرفیت بالا، جایگاه مناسب تماشاچیان، چمن باکیفیت، فناوری کربن خنثی، پارکینگ مناسب برای وسایل نقلیه شخصی و عموم، سیستم تهویه هوا، سقف متحرک برقی و صفحه نمایش اختصاصی، جایگاه مشخص برای میهمانان ویژه دسترسی راحت به استادیوم ها و … اشاره کرد.

بزرگ ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

بزرگ ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

بهتر است که بداند لیگ جزیره دارای ورزشگاه های متعددی است که بعضی از این ورزشگاه ها از وسعت و ظرفیت بالایی برخوردارند و به همین دلیل در لیست بزرگ ترین ورزشگاه های لیگ جزیره قرار گرفته اند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نام ورزشگاه الدترافورد در صدر لیست بزرگترین ورزشگاه های لیگ جزیره قرار گرفته است. این ورزشگاه میزبانی باشگاه فوتبال منچستر یونایتد می باشد و از ظرفیت ۷۴٬۱۴۰ برخوردار است. ساخت ورزشگاه الدترافورد در سال ۱۹۰۹ شروع شد و به همین دلیل می توان این گونه بیان کرد که بیش از یک قرن عمر دارد. هم چنین ناگفته نماند که پس از ورزشگاه الدترافورد نام ورزشگاه های دیگر به ترتیب ورزشگاه تاتنهام هاتسپر و ورزشگاه امارات هم در لیست بزرگ ترین ورزشگاه های لیگ جزیره مشاهده می شود.

این مطلب را هم بخوانید
لیست بازیکن های بارسلونا برای فصل 2022 - 2023

کوچک ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

در قسمت قبل به معرفی بزرگ ترین ورزشگاه های لیگ جزیره پرداختیم. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برخی از ورزشگاه های انگلیس با توجه به ظرفیت و مساحتی که دارند در لیست کوچک ترین ورزشگاه های انگلیس قرار گرفته‌ اند. حال کوچک ترین ورزشگاه انگلیس، ورزشگاه دین کورت است که از ظرفیت ۱۱۳۶۰ نفری برخوردار است. هم چنین ناگفته نماند که در لیست کوچک ترین ورزشگاه های لیگ جزیره نام ورزشگاه های دیگری همچون ورزشگاه بلومفیلد رود، ورزشگاه جامعه برنتفورد و ورزشگاه پارک ورزشی مرزی هم مشاهده می شود.

هرکدام از ورزشگاه های ذکر شده میزبان خانگی کدام تیم است؟

هرکدام از ورزشگاه های ذکر شده میزبان خانگی کدام تیم است؟

ورزشگاه ومبلی میزبان مسابقات فوتبال مهمی همچون بازی های خانگی تیم ملی فوتبال انگلیس و هم چنین فینال جام حذفی است. ورزشگاه وایت هارت لین محل سابق برگزاری بازی های باشگاه فوتبال تاتنهام هاتسپر بوده است. ورزشگاه آنفیلد از سال ۱۸۹۲ خانه باشگاه فوتبال لیورپول بوده است. الدترافورد یک استادیوم در انگلستان است که ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال منچستر یونایتد به شمار می رود. ورزشگاه سنت جیمز پارک خانه باشگاه لیگ برتر نیوکاسل یونایتد F.C است. استادیوم امارات از سال ۲۰۰۶ میزبان بازی های خانگی باشگاه فوتبال آرسنال بوده است. ورزشگاه گودیسون پارک از سال ۱۸۹۲ میزبان باشگاه لیگ برتر اورتون F.C بوده است. ورزشگاه استمفورد بریج، نام ورزشگاه اختصاصی باشگاه چلسی است. ورزشگاه گودیسون پارک میزبان باشگاه لیگ برتر اورتون F.C است. ورزشگاه گودیسون پارک خانگی باشگاه لیگ برتر اورتون F.C است.

ورزشگاه های ذکر شده در کدام شهر قرار دارند؟

آنفیلد یک استادیوم فوتبال در آنفیلد، لیورپول، مرسی ساید، انگلستان است. سنت جیمز پارک یک استادیوم فوتبال در نیوکاسل آپون تاین، انگلستان است. ورزشگاه الدترافورد واقع در خیابان سر مت بازبی، الدترافورد، منچستر بزرگ، انگلستان است. ورزشگاه ومبلی در ومبلی، لندن، انگلستان واقع شده است. ورزشگاه امارات، یک ورزشگاه فوتبال در هالووی، لندن، انگلستان است. ورزشگاه استمفورد بریج در غرب شهر لندن، انگلستان قرار دارد. ورزشگاه گودیسون پارک یک استادیوم فوتبال در منطقه والتون لیورپول، انگلستان است. ورزشگاه گودیسون پارک در شهر لیورپول، انگلستان قرار دارد. ورزشگاه وایت هارت لین نام یک ورزشگاه تخریب شده در لندن انگلستان می‌ باشد. ورزشگاه گودیسون پارک یک ورزشگاه فوتبال در منطقه والتون لیورپول، انگلستان است.

قدیمی ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

قدیمی ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

برخی از استادیوم های لیگ جزیره با توجه به این که از قدمت بالایی برخوردار هستند به عنوان قدیمی ترین استادیوم های لیگ جزیره شناخته می شوند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید استادیوم استمفورد بریج که خانه باشگاه چلسی است و در غرب لندن انگلستان واقع شده است، قدیمی ترین استادیوم لیگ جزیره به شمار می رود. استادیوم استمفورد بریج از ظرفیت ۴۱٬۸۳۷ نفری برخوردار است و به همین دلیل هفتمین ورزشگاه بزرگ در لیگ برتر انگلستان به شمار می رود. در تاریخ ۱۲ اکتبر ۱۹۳۵، بالاترین تعداد حضور رسمی استادیوم استمفورد بریج ۸۲۹۰۵ نفر برای بازی لیگ بین چلسی و آرسنال بوده است. حال این موضوع را هم باید افزود که استادیوم استمفورد بریج در سال ۱۸۷۷ افتتاح شده است و از این رو قدیمی ترین استادیوم لیگ جزیره و هم چنین یکی از قدیمی ترین استادیوم های سراسر دنیاست.

جدید ترین ورزشگاه های لیگ جزیره کدامند؟

در حال حاضر ورزشگاه جامعه برنتفورد، جدیدترین مکانی است که میزبان لیگ برتر می باشد و اولین بازی خود در لیگ برتر را در ۱۳ آگوست ۲۰۲۱ میزبانی کرد. استادیوم جامعه برنتفورد، از ظرفیت ۱۷۲۵۰ نفری برخوردار است. این استادیوم واقع در برنتفورد، غرب لندن است و خانه باشگاه لیگ برتر برنتفورد می باشد. این موضوع را هم باید افزود که ورزشگاه جامعه برنتفورد در سال ۲۰۲۰ افتتاح شده است و از جدید ترین استادیوم های انگلیس محسوب می شود.

ویدیو استادیوم های لیگ جزیره را در کجا مشاهده کنیم؟

ویدیو استادیوم های لیگ جزیره را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که ورزشگاه های لیگ جزیره دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته ای هستند و از طراحی بی نظیری برخوردارند، به همین دلیل علاقه مندان به فوتبال تمایل دارند تا به مشاهده ویدیو های این ورزشگاه ها بپردازند. بهتر است که بدانید اگر به اینترنت و یا حتی آپارات مراجعه کنید و نام ورزشگاه مورد نظر خود و یا عباراتی از جمله ویدیو ورزشگاه های لیگ جزیره را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می توانید به مشاهده این ویدیو ها بپردازید و به این گونه بیشتر با فضای داخلی و خارجی این استادیوم ها آشنا شوید. هم چنین ناگفته نماند که با مراجعه به پلتفرم های ویدیویی مانند یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام هم می توانید با یک جستجوی ساده به مشاهده ویدیو استادیوم های مورد علاقه به خود بپردازید.

قیمت بلیط استادیوم های لیگ جزیره چقدر است؟

بهتر است که بدانید قیمت بلیط ورزشگاه های لیگ جزیره با توجه به این که افراد به کدام ورزشگاه برای مشاهده مسابقات می‌ روند و هم چنین کدام مسابقه در ورزشگاه برگزار می شود و برخی از موارد دیگر متفاوت می‌ باشد. با این حال اگر تمایل دارید تا از قیمت بلیط ورزشگاه مورد نظر خود با توجه به مسابقه ای که در آن برگزار می‌ شود مطلع شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت های معتبر که به فروش آنلاین بلیط های این ورزشگاه می‌ پردازند مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  1. بهترین و معروف ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

    از این استادیوم ها می توان به اولدترافرود، ومبلی، آنفیلد، سنت جیمز پارک، امارات، استمفورد بردیج، گویسون پارک و وایت هارتلند اشاره کرد.

  2. چگونه می توان به مشاهده تصاویر استادیوم های لیگ جزیره پراخت؟

    برای مشاهده تصاویر استادیوم های لیگ جزیره کافیست به اینترنت مراجعه نمایید.

  3. کوچک ترین استادیوم های لیگ جزیره کدامند؟

    از کوچک ترین استادیوم های لیگ جزیره می توان به دین کورت، بلومفیلد رود، جامعه برنتفورد و پارک ورزشی مرزی اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :