پوریا فیاضی متولد ۲۲ دی ۱۳۷۱ درتهران و اصالتاً ترک هشترود یکی از والیبالیست های ایرانی است. سن فیاضی ۲۹ دارد و قد فیاضی ۱۹۸ متر است. این بازیکن و همسرش زندگی خوبی دارند و هر دو نفر بازیکن والیبال هستند. جالب است خیلی از کاربران در مورد خالکوبی پوریا فیاضی می پرسند ولی ایشان هنوز خالکوبی نکرده اند. در این مقاله به بیوگرافی پوریا فیاضی می پردازیم.

پوریا فیاضی کیست؟

پوریا فیاضی کیست؟

طبق مصاحبه هایی که با فیاضی صورت گرفته است. بازیکن والیبال است که در تا الان افتخارات خیلی زیادی را از آن خود کرده است این بازیکن والیبال را در منطقه خانی آباد نو در جنوب تهران در شهرک شریعتی در دبستان شهید رابعی شروع کرد سپس در مسابقات مدارس تهران شرکت کردند و سپس عضو تیم تهران در مسابقات کشور شد یک سال بعد به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد و در دور انتخابی تیم ملی انتخاب شد او در تیم ملی به عنوان امتیاز آورترین بازیکن مسابقات والیبال نوجوانان آسیا شناخته شد وحتماً می پرسید که فیاضی چند سال دارد، ایشان ۲۹ سال دارد و فیاضی و همسرش هر دو بازیکن والیبال هستند و خبر های دلیل جدایی فیاضی از همسرش و جدایی مهتا محمدی و فیاضی همه آن ها دروغ است. باید بدانید که عروسی فیاضی بسیار با شکوه بوده است.

آدرس پیج اینستاگرام پوریا فیاضی چیست؟

آدرس این بازیکن خوب را می توانید از گوگل و یا پیج دوستان او پیدا کنید و ایشان را دنبال کنید ایشان خیلی اهل اینستاگرام هستند و فیاضی اینستا خود را برای علاقه مندان خود باز گذاشته است و همچنین یوتیوب فیاضی فعال است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سویل خیابانی + عکس های شخصی لو رفته او

عکس های پوریا فیاضی را در کجا ببینیم؟

عکس های این بازیکن و عکس های ماشین فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و همسرش را می توانید در گوگل و یا اینستاگرام او مشاهده کنید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این بازیکن خیلی خوب الان هم بازی می کند و حتی تمرین های خود را خیلی بیشتر کرده است تا بتواند در مسابقات ایتالیا به قهرمانی خوبی برسد. البته پوریا فیاضی در خندوانه در مورد بازی های خود و تیم خود توضیحاتی داده اند.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

ایشان در مورد درآمد خود هنوز چیزی نگفته است ولی قطعاً درآمد او خیلی بالا است و الان هم که در ایتالیا بازی می کند پس می توان گفت درآمد خوبی دارد.

پوریا فیاضی در کدام تیم است؟

این بازیکن خیلی خوب کشور ایران الان با یکی از تیم های ایتالیایی قرارداد بسته است و الان در این تیم بازی می کند و از بازی های ملی خداحافظی کرده است. اگر دوست داشته باشید می توانید بیوگرافی مسعود فیاضی را در سایت ها ببینید.

سوالات متداول

 1. وزن پوریا فیاضی چقدر است؟

  وزن پوریا فیاضی بازیکن خوب کشور ایران ۸۷ کیلوگرم است.

 2. چرا فیاضی دیگر در ایران بازی نمی کند؟

  فیاضی پیشنهاد های خیلی از کشور ایتالیا داشته است و برای همین قبول کردن که به ایتالیا بروند.

 3. آیا خانواده فیاضی در ایتالیا هستند؟

  خانواده فیاضی در ایران هستند.

 4. فیاضی چه تفریحاتی را دوست دارد؟

  فیاضی عاشق شمال رفتن است و آن شهر را خیلی دوست دارد و بازی کردن با فرزندش یعنی جانان را به همه چی ترجیح می دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :