با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید ما قصد داریم در این مقاله راجع به یکی از ۱۰ بازیکن برتر فوتبال صحبت کنیم این فوتبالیست رضا قوچان نژاد است، که گل های سرنوشت سازی را برای تیم ملی ایران به ارمغان آورد. در ادامه با ما همراه باشید چون می‌خواهیم درباره اطلاعات زیادی از این فوتبالیست حرفه ای صحبت کنیم.

بیوگرافی رضا قوچان نژاد

بیوگرافی رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد متولد ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ در مشهد، فوتبالیست است، فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی در هلند است، در پست مهاجم نوک بازی می کند و عضو تیم ملی ایران می باشد و یک پسر نیز دارد. رضا قوچان‌ نژاد نورنیا بازیکن فوتبال ایرانی است. نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی است وی هم‌ چنین سابقهٔ عضویت در تیم زیر ۱۹ ساله‌ های هلند را در کارنامه دارد، وی در یک خانواده ورزشی مشهد به دنیا آمد. او برادرزاده جبار قوچان نژاد مربی سابق والیبال میزان خراسان است.

رضا در دوران کودکی به همراه خانواده اش به هلند و مهاجرت کرد و فوتبال پایه را در این کشور آغاز کرد. وی فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است و ویولن می نوازد. رضا در اظهاراتش از علاقه اش به شهر مشهد و تیم فوتبال ابومسلم خراسان سخن گفته بود همسر وی سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر سینما است. وی به تازگی صاحب فرزند پسر شده که نامش را دوران گذاشته است.

وی در سال ۲۰۰۵ به باشگاه هیرنفین پیوست. او بازی حرفه ای خود را در آوریل ۲۰۰۶ در بازی خانگی در مقابل ای زد آلکمار به عنوان تعویضی به جای فرناندو در ولد آغاز کرد. او در سال ۲۰۰۶–۲۰۰۷ به تیم GO AHEAD EAGLES به صورت قرضی پیوست. در تابستان ۲۰۰۹ قوچان نژاد قراردادش با هیرنفین را به خاطر تحصیلات آکادمیک تمام کرد. بعلاوه این که، او به عنوان یک آماتور به تیم فوتبال GO AHEAD EAGLES در قرارداد دومش پیوست. اگرچه وی عضوی از تیم فوتبال GO AHEAD در فصل زمستان ۲۰۰۹–۲۰۱۰ بود ولی ناگهانی با کمبور قراردادی ۲٫۵ ساله بست. او در اولین بازی خود برای کمبور در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۰ مقابل باشگاه فوتبال ویندام، ۹ ثانیه بعد ورود او اولین گلش را برای تیمش زد.

پیج رضا قوچان نژاد در اینستاگرام

زندگی رضا قوچان نژاد و سروین بیات از همان ابتدا رسانه ای شد، چرا که این فوتبالیست بین مردم محبوبیت زیادی داشت و سروین بیات خواهر بازیگر مشهور ساره بیات بود. آن ها ازدواج کردند و حالا صاحب فرزند نیز شده اند که تصاویر خانوادگی خود را گهگاهی در اینستاگرام به اشتراک می گذارند. این فوتبالیست مشهور ایرانی که در تیم های خارجی نیز بازی کرد و به شهرت بسیار زیادی رسیده است یکی از فعالین اینستاگرام است.

طرفداران Reza Ghoochannejhad در اینستاگرام چه تعداد است؟

او در پیج اینستاگرامش بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور دارد و همچنین بیش از ۱۵۰ پست دارد، او عکس هایی از خود همسر و پسرش را در این پیج قرار داده است، که می‌توانید آن ها را در پیج اینستاگرام این فوتبالیست پرطرفدار مشاهده کنید.

رضا قوچان نژاد در کدام تیم بازی می کند؟

رضا قوچان نژاد در کدام تیم بازی می کند؟

رضا قوچان‌ نژاد پس از جدایی از آپوئل در سپتامبر ۲۰۱۹ به تیم پک زووله هلند پیوست. در هفته ششم لیگ هلند، این فوتبالیست تاریخ‌ساز شد. گوچی در نخستین بازی در فهرست نفرات نیمکت نشین زووله قرار گرفت. تیم در نیمه اول دو بر یک عقب بود. او به عنوان دومین تعویض جانشین دنیس یانسن شد و در ۲۸ دقیقه، عنوان شگفت‌ آورترین و گلزن‌ترین تعویض تاریخ این لیگ را به خود اختصاص داد. گوچی پوکر کرد و چهار گل زد تا دو رکورد را برای ایران و هلند جا به‌ جا کند. اولین تعویضی در تاریخ لیگ هلند که موفق شده پوکر کند یعنی ۴ گل در یک بازی فوتبال به ثمر برساند. همچنین اولین لژیونر تاریخ فوتبال ایران در لیگ‌ های اروپایی که موفق به ثبت پوکر شده.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی دمار دروزان به همراه راز های موفقیت او در بسکتبال

همسر رضا قوچان نژاد کیست؟

زمانی که رضا قوچان نژاد بازیکن چارلتون بود رفت و آمد هایش به انگلیس، گوچی را با سروین بیات آشنا کرد در دورهمی هایی که ایرانی ها می گرفتند، این دو همدیگر را دیدند. این اتفاق مربوط به یکسال قبل از ازدواج است و شاید دلیل اصلی علاقه این دو به هم، هنر باشد. رضا قوچان نژاد در ۱۱ فروردین ۹۶ با سروین بیات ازدواج کرد، خانوم سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر نام آشنای ایران می باشد، سروین برخلاف خواهر با خانواده در انگلستان زندگی می کرد، این زوج در بهمن ۹۶ صاحب یک پسر بنام دوران شدند. سروین بیات متولد ۲۳ دسامبر در تهران، طراح است. او در دبیرستان رشته گرافیک و هنر خواند سپس بعد از اتمام تحصیلات مدرسه ای به ایالات امریکا مهاجرت کرد و با شور و شوق دنبال هنر و طراحی رفت سپس در دانشگاه واشنگتن دی سی در رشته طراحی داخلی پذیرفته و فارغ التحصیل شد.

عکس های رضا قوچان نژاد

این بازیکن عکس های زیادی از خودش را در فضای مجازی منتشر کرده است و همچنین برای دیدن عکس های این بازیکن مشهور فوتبال می توانید به پیج اینستاگرامش بروید تا عکس های او و همسر و پسرش و همچنین دوستان و آشنایانش را مشاهده کنید.

مصاحبه با Reza Ghoochannejhad

مصاحبه با Reza Ghoochannejhad

رضا قوچان نژاد پس از دو فصل در تابستان از زووله جدا خواهد شد. در آستانه جدایی از تیم هلندی مصاحبه مفصلی از قوچان نژاد درباره روزهایش در زووله منتشر شده است.

وی در ۳۵ سالگی در دو فصل پیاپی برترین گلزن زووله بود، اما آقای گلی در این تیم و حتی هت‌تریک کردن هم نمی‌تواند باعث شود که او ناراحتی‌ هایش را از یاد ببرد. قوچان نژاد که تنها در ۱۴ بازی در دو فصل گذشته برای زووله از ابتدا به میدان رفته است، می‌گوید که این تبدیل به یک موضوع شخصی شده بود و خوشحال است که بالاخره به پایان راهش با زووله رسیده است. زووله در آخرین بازی فصل خود ۱-۰ گرونینگن را شکست داد.

درآمد رضا قوچان نژاد چقدر است؟

عملکرد چشمگیر این فوتبالیست در بازی های فصل تیم سنت ترودین بلژیک قیمت او را در بازار فوتبال اروپا افزایش داده است. نکته جالبی که درباره این بازیکن وجود دارد، رکوردی است که در فوتبال هلند برجا گذاشته است. سریع ترین گل تاریخ فوتبال هلند متعلق به رضا قوچان نژاد است که در ثانیه نهم یک بازی به ثمر رسانده است. رضا قوچان‌ نژاد که در فصل اخیر لیگ هلند توانست ۱۹ گل به ثمر برساند و در نهایت در رده سوم جدول گلزنان قرار گرفت را حدود سه میلیون یورو تعیین کرده که در مقایسه با قرارداد اولیه او بیشتر از چهار برابر شده است. مهاجم ایرانی هیرنفین که فصل گذشته به عنوان بازیکن آزاد با این باشگاه قرارداد ۷۵۰ هزار یورویی به مدت ۲ فصل امضا کرد، پس از درخششی که در این تیم داشت قیمتش به حدود سه میلیون یورو رسیده است.

این مطلب را هم بخوانید
100 رپر برتر جهان 2021 که بازدید های میلیونی دارند چه کسانی هستند؟

رابطه رضا قوچان نژاد و سروین بیات

رضا قوچان نژاد ۱۱ فروردین ماه، سال ۱۳۹۶ با سروین بیات ازدواج کرد، سروین خواهر ساره بیات بازیگر سینما می‌باشد که در انگلستان به همراه خانواده اش زندگی می کند.

حاشیه های رضا قوچان نژاد

حاشیه های رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال محبوب کشورمون که شوهر خواهر ساره بیات می‌باشد. ساره بیات از بازیگران مشهور سینما می‌باشد. یک بازیگر زن در مورد بغل کردن شوهرخواهر فوتبالیستش، اظهاراتی را در یک جمع سینمایی بیان می کند که با مسائل فقهی در این باره در تعارض است. در ماجرای اخیر بعد از انتشار عکسی از ساره بیات و رضا قوچان‌ نژاد، این بازیگر زن در مراسم اکران مردمی فیلم زرد می گوید: عکسی که من با رضا داشتم و در آن دست دور گردن هم انداخته بودیم با واکنش‌ های مردم روبرو شد و گفتند شما ها به هم محرم نیستید. او در ادامه گفت: باید بگویم که من با رضا احساس محرمیت می کنم، چون دست‌ هایش شبیه دستان پدرم است و امشب به احترام شما وی را در آغوش نکشیدم، این نگاه هم جزئی از باور های نادرست عامیانه و عوامانه از دین است.

رضا قوچان نژاد و ساره بیات

ساره بیات در تاریخ ۱۴ مهر سال ۱۳۵۸ در شهر مشهد به دنیا آمد. ساره فارغ التحصیل رشتهٔ بازیگری از مؤسسه کارنامه است.وی از سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کار وی بود. او جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد. ساره بیات داری یک خانواده چهار نفره است. او یک خواهر به نام سروین دارد که همسر رضا قوچان نژاد است. او با رضا خیلی راحت است و به گفته خودش او مانند پدرش است.

آیا رضا قوچان نژاد کرد زبان است؟

رضا می‌تواند حداقل به چهار زبان صحبت کند از جمله انگلیسی، زبان هلندی، زبان فرانسوی و همچنین فارسی به عنوان زبان مادری اش؛ وی آلمانی نیز می‌فهمد. به گفته خودش او ایتالیایی و پرتغالی نیز خوانده‌ است و به این زبان ها هم مسلط است اما کرد زبان نیست و کردی نمی تواند صحبت کند. رضا به نواختن موسیقی علاقه‌مند است و می‌تواند ویولون بنوازد.

قرارداد این بازیکن چقدر است؟

این بازیکن حرفه‌ای قراردادهای زیادی با باشگاه های مختلف بسته است که آخرین قرارداد او با باشگاه زووله هلند بود، اما این باشگاه اعلام کرده که قرارداد ۹ نفر از بازیکنانش را تمدید نخواهد کرد و رضا قوچان نژاد هم جزو این لیست است.

سوالات متداول

سوالات متداول


 1. همسر این فوتبالیست کیست؟

  سروین بیات همسر رضای می باشد.

 2. این فوتبالیست به چه زبان هایی می تواند صحبت کند؟

  رضا انگلیسی، هلندی، فارسی و فرانسوی می تواند صحبت کند.

 3. آخرین قرارداد این فوتبالیست با کدام تیم بود؟

  تیم زووله هلند آخرین تیمی است که این بازیکن با آن ها قرارداد دارد.

 4. این فوتبالیست در چه سالی ازدواج کرد؟

  ۱۱ فروردین ماه، سال ۱۳۹۶ با سروین بیات ازدواج کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]