شبنم شاهرخی، یکی از بانوان ورزشکار است که با توجه به فعالیت پر رنگش در فضای مجازی، دنبال کننده های زیادی دارد و به عنوان یک فیتنس بلاگر فعالیت می کند، که زندگی روزمره خود و تمرینات ورزشی اش را به اشتراک می گذارد.

شبنم شاهرخی کیست؟

شبنم شاهرخی کیست؟

با بررسی بیوگرافی شبنم شاهرخی در می یابیم که از مشهورترین بلاگر ایرانی است که تحصیلات خود را در رشته ادبیات فرانسه تمام کرده و شروع به فعالیت در رشته کیک بوکسینگ کرده است و با توجه به حضورش در مسابقات جهانی، فرد موفقی می باشد. وی علاوه بر آن، در رشته فیتنس، هم فعالیت دارد. اما زندگی ورزشی شبنم پس از آشنایی با همسرش، احمد معین شیرازی که در فضای مجازی او را با نام پیکاسو می شناسند، جدی تر شد. زیرا همسر او مدیر یکی از بخش های سازمان ایسکا می باشد. از موفقیت های شبنم شاهرخی می توان به مدال نقره ای که در مسابقات جهانی ۲۰۱۴، در رشته کیک بوکسینگ سازمان ایسکا، کسب کرده یاد کنیم.

عکس های شبنم شاهرخی را در کجا ببینیم؟

امروزه اکثر ورزشکاران، در اینستاگرام صفحه ای به نام خود دارند، که اغلب هم مورد توجه مردم قرار می گیرد. خانم شاهرخی، محتوای زیادی از خود در هنگام ورزش، خانه داری، کارهای روزمره و همینطور به هنگام وقت گذراندن با همسر و دو فرزند خود در صفحه اش به اشتراک گذاشته است. شما حتی با جستجو کردن اسم شبنم شاهرخی انبوهی از عکس او را می توانید مشاهده نمایید.

دسترسی به صفحه اینستاگرام شبنم شاهرخی چگونه است؟

صفحه شبنم شاهرخی در اینستاگرام با آیدی shabnamshahrokhi فعالیت می کند. همسرش نیز در فضای مجازی با آیدی picassomo حضور دارد، که هر دو تیک آبی نیز دارند. دنبال کنندگان شبنم شاهرخی در حال حاضر حدود یک میلیون می باشد. او حدود دو هزار پست در اینستاگرام خود آپلود کرده و بیش از صد هزار لایک دریافت کرده است. به نظر می رسد که تبلیغات زیادی انجام نمی دهند با این حال گفته های زیادی در مورد مبلغ بالای تبلیغات این دو شخص گفته شده است. شبنم شاهرخی و همسرش در صفحه خود به موضوعاتی می پردازند، که نیاز به فرهنگ سازی و تغییر در جامعه دارند که اکثر اوقات به دلیل حضور پر رنگشان در هر زمینه، وارد حاشیه هایی می شوند که این حاشیه ها، به بیشتر دیده شدن این زوج و بالا رفتن دنبال کننده هایشان کمک می کند.

آیا یوتیوب شبنم شاهرخی فعال است؟  

آیا یوتیوب شبنم شاهرخی فعال است؟  

با توجه به جستجو های انجام شده، شبنم شاهرخی در یوتیوب فعالیت ندارد و کسب درآمدی هم از آن صورت نمی گیرد. اما با جستجوی نام شبنم شاهرخی در یوتیوب کلیپ های بسیاری در مورد وی با عناوین مختلفی مانند افشاگری مهدی رستم پور شبنم شاهرخی و یا مصاحبه های وی در شبکه های فارسی زبان ماهواره ای، موجود هستند. که در این ویدیو ها، داستان های مهم زندگی اش و همینطور حرف های انگیزشی در مورد زندگی می زند. مهدی رستم پور که خبرنگار ورزشی می باشد، ویدیویی آپلود کرد که سخنانی در مورد روابط خانوادگی این زن و شوهر افشا کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
100 رپر برتر جهان 2021 که بازدید های میلیونی دارند چه کسانی هستند؟

همسر شبنم شاهرخی کیست؟

سید احمد معین شیرازی که در گذشته مدیر یکی از بخش های سازمان ورزشی ایسکا بوده است و در حال حاضر مشاور املاک در ترکیه می باشد و پیج کاری در این زمینه نیز دارد. پیکاسو یک فایتر جهانی است که در کیوکوشین، فول کنتاک، کاراته و ساندا فعالیت داشته و به خوبی از پس حریفانش بر آمده است. همچنین تحصیلات آکادمیک در رشته دندان پزشکی داشته است که پس از آن به سراغ رشته های دیگر پزشکی نیز رفته، ولی وی اظهار دارد که علاقه اش در ورزش است. پس از این که فایتر قابلی شد، به ایران آمد تا در کشور خودش شروع به مبارزه کند، در اوایل اسم و رسمی از وی بر زبان ها نبوده است.

علت مهاجرت پیکاسو و شبنم شاهرخی چه بود؟

علت مهاجرت پیکاسو و شبنم شاهرخی چه بود؟

در گذشنه، رشته رسمی برای کیک بوکسینگ بانوان وجود نداشته، اما ایران در سازمان ایسکا مجوز فعالیت داشته و شبنم شاهرخی به عنوان ورزشکار ایرانی که تابع قوانین ایران بود و حجاب خود را نیز حفظ کرده بود حضور پیدا کرد، اما از طرف ایران هیچ حمایتی از او نشد. پس از مدتی به دلیل عکس های بی حجابی که شبنم و همسرش در صفحه های اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشته بودند بازخواست شدند و پس از مدتی خبری با عنوان مهاجرت شبنم شاهرخی پخش شد و خود شخص پیکاسو پس از غیبت چند روزه شان، ویدیویی در مورد این اتهامات و خروجشان از کشور در صفحه خود آپلود کرد. 

او هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

به محض بازخواست شدن این زن و شوهر که به گفته خودشان اتهامات زیادی به آن ها زده اند، مجبور به ترک کشور شدند و برای مدتی در ایالات آمریکا بودند و در حال حاضر در کشور های خاورمیانه هستند، به طور دقیق تر به نظر می رسد که در ترکیه حضور دارند و پس از مدتی قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند. در این کشور زندگی خوب و خوشی را به تصویر می کشند و شروع به فعالیت های کاری جدیدی نیز کرده اند.

حکم شبنم شاهرخی چه بود؟ 

پس از مدتی که از فعالیت آن ها در اینستاگرام می گذشت در سال ۹۸ متهم به تبلیغات ضد نظام، گسترش فساد، به خطر انداختن عفت عمومی و پخش محتوای مستهجن شدند که پس از بازجویی، تمام پست های صفحه های اجتماعی آن ها را حذف کردند و این چهره به شش سال و همسرش به هفت سال حبس، محکوم شدند که پس از این اتفاق به سرعت کشور را به مقصد ایالات آمریکا ترک کرده، ولی پس از مدتی زندگی خود را در ترکیه شروع کردند.

پدر شبنم شاهرخی کیست؟

پدر شبنم شاهرخی کیست؟

حواشی زیادی در مورد روابط خانوادگی شبنم شاهرخی وجود دارد، ارتباطشان با مقامات وزارت ارشاد و همینطور پدر همسر وی که گفته شده است یکی از آیت الله های برجسته کشور می باشد که در صدا و سیما نیز حضور دارد. پس با توجه به این ارتباطات، محبوبیت این زوج به پشتوانه مردم نیست و به پشتوانه ارتباطاتی که با اشخاص مهم دارند می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سجاد نظری فر + عکس او و دوست دختر هایش

شبنم شاهرخی عروس کیست؟

به نظر می رسد که شبنم شاهرخی عروس یکی از آیت الله های سرشناس کشور می باشد، که در حوزه تبلیغات اسلامی حضور پر رنگ دارد و با توجه به حمایت های این چهره از این زوج، امتیاز باشگاه های ورزشی متعددی و یک رستوران به نام این زوج تعلق گرفته است. آن ها همچنین بابت حضور خود در مراسم های خیریه نیز پول دریافت می کنند، اما به شدت این حواشی را رد کرده اند.

جدایی شبنم شاهرخی از همسرش واقعیت دارد؟

جدایی شبنم شاهرخی از همسرش واقعیت دارد؟

در حال حاضر چیزی در مورد جدایی این دو فرد به میان نیامده است اما با توجه به شواهدی که موجود است در کنار یکدیگر نیستند و عکس یا استوری که هر دو حضور داشته باشند به اشتراک نمی گذارند. پس ممکن است این خبر واقعیت داشته باشد ‌و یا فقط برای افزایش دنبال کنندگان، خود را وارد حاشیه کرده باشند.

حواشی شبنم شاهرخی درباره چیست؟

بیشتر حواشی در مورد ارتباطات خانوادگی آن ها است که به پشتوانه این ارتباطات در مراسم های مهم حضور پیدا می کنند و هم مبلغی برای حضورشان دریافت می کنند و هم باعث دیده شدن خود می شوند. قسمت دیگر حاشیه ها، راجع به اتهامات شبنم شاهرخی است که به منجر به مهاجرت آن ها شد و همچنین باشگاه های ورزشی و رستورانی که به نام این زوج است داستان هایی نیز، به دنبال خود دارد. همچنین در حیطه ورزشی هم حاشیه برای این زوج وجود دارد. 

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

مصاحبه های زیادی با او و شوهرش صورت گرفته، که بیشتر آن ها در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان که اکثرا در لندن هستند، پخش شده است. برخی از این مصاحبه ها، به صورت انگیزشی هستند و زندگی این چهره را به صورت داستان های انگیزشی بازگو می کنند. برخی دیگر نیز به حواشی مربوط به این چهره پرداخته اند.

آیا این ورزشکار بچه دارد؟ 

این چهره در بیست و چهارمین روز خرداد ۱۳۶۴ به دنیا آمد و در سال ۱۳۸۹ با همسر خود ازدواج کرد. در اردیبهشت ۱۳۹۵ اولین فرزند آن ها به نام نیوان و در سال ۱۳۹۷ فرزند دوم آن ها، که دختری با نام دلوان است، متولد شد. شبنم شاهرخی و همسرش وقت زیادی برای فرزندان خود می گذارند و بیشتر عکس و پست های اینستاگرامی آن ها از فرزندان خود می باشد.

سوالات متداول

 1. شبنم شاهرخی اهل کجاست؟

  از محل تولد وی اطلاعاتی در دست نمی باشد اما هنگامی که ایران بود، در تهران زندگی می کرد.

 2. اپلیکیشن همیشه شبنم شاهرخی چیست؟

  اپلیکیشنی برای دوره های تمرینی است که با کمک آن می توانید زندگی خود را ارتقا دهید. این دوره های ورزشی در مورد ورزش های مختلف در دوره های مختلف می باشد.

 3. شبنم شاهرخی در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

  شبنم شاهرخی بیشتر در زمینه ورزشی فعالیت دارد و مدتی نیز مربیگری انجام داده است، اما به نظر می رسد در کنار فعالیت ورزشی خود، سالن زیبایی هم داشته است که سخنی در مورد آن به میان نیامده.

 4. خالکوبی شبنم شاهرخی چند تا می باشد؟

  با توجه به عکس های شبنم شاهرخی، می توان گفت که او علاقه زیادی به خالکوبی دارد و تقریبا در همه قسمت های بدنش یک طرح تاتو به چشم می خورد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :