ببازی های بلاکچین امروزه بسیار معروف شده اند و بسیاری از افرادی که به بازی های دیجیتالی علاقمند هستند روی به این بازی ها آورده و در کنار آن کسب درآمد نیز می کنند. یکی از این بازی ها سوریر است که بر فوتبال و ارز دیجیتال با هم تمرکز دارد که در این متن قصد داریم درباره آن صحبت کنیم.

سوریر چیست؟

سوریر چیست؟

بازی سوریر (Sorare) یک بازی فوتبال فانتزی بلاک چین است که بر روی اتریوم اجرا می شود. بازیکنان در این بازی کارت های بازیکنان فوتبال را که دیجیتالی هستند خریداری و جمع آوری می کنند، این کارت ها NFT هستند. هم چنین می توانند کارت ها را معامله کنند و در مسابقات و لیگ هایی که می توانند هزاران دلار برنده شوند، شرکت کنند. همه کارت ‌های بازیکن در سوریر NFT هستند، به این معنی که عرضه آن‌ها محدود است و منحصر به فرد هستند. تعداد مجموعه‌ای از کارت‌های بازیکن وجود دارد (همه به‌صورت جداگانه شماره ‌گذاری می ‌شوند) که باعث می‌ شود دریافت بازیکنانی که بیشتر به دنبال آن هستند، بسیار سودمند باشد. در هر فصل تعداد محدودی از کارت ها وجود دارد که هرگز از بین نمی رند. شرکت در مسابقات نیز رایگان است، به این معنی که محدودیتی در تعداد مسابقاتی که می توانید وارد کنید وجود ندارد. چیزی که سوریررا از رقبا متمایز می‌کند، سطح جوایز و استفاده از کارت‌ های رسمی بلاکچین و حمایتی است که این بازی از سوی برند های اصلی بازی به طور عمده دریافت می ‌کند.

چگونه سوریر بازی کنیم؟

برای اینکه بازی سوریر را شروع کنیم اول باید کارت های بازی را انتخاب کنیم، البته بهتر است این را بدانیم که بعد از اینکه ثبت نام را انجام دادیم بازی به ما ۱۰ کارت را به صورت رایگان می دهد. سپس باید با این کارت ها یک تیم بسازیم. این تیم مانند تیم های واقعی هسستند و بر اساس بازی بازیکنان واقعی بازی می کنند. اما این را بدانید که در ابتدای بازی چون شما مبتدی هستید یک پروفایل از قبل برای شما ساخته شده است. به همین خاطر شما باید ۴ هفته بازی را انجام دهید تا بتوانید در سطح پیشرفته ظاهر شوید. بعد از آن می توانید بازیکنان را بفروشید و یا اینکه خریداری کنید. اما عجله نکنید صبر کنید تا بتوانید بازیکنان عالی را در بازار پیدا کنید. چون عملکرد تیم شما را بالا می برند و می توانید برنده شوید.

این مطلب را هم بخوانید
هک بازی انفجار چگونه است ؟ آموزش استفاده و دانلود ربات هک

دانلود بازی سوریر چگونه ممکن می شود؟

برای دانلود بازی سوریر دو راه می‌ توانید داشته باشید. اول اینکه به وبسایت آن مراجعه کرده و بازی را به صورت معتبر برای موبایل‌ های اندروید و آی و اس و یا رایانه دانلود کنید. این راه یکی از بهترین راه‌ ها است زیرا بازی ‌های بلاکچینی باید درست و صحیح دانلود شوند، زیرا اگر بازی اشتباه را دانلود کنید ممکن است سرمایه‌ خود را با اتصال کیف پول به بازی از دست بدهیم. همین طور می‌ توان بازی را از طریق اپ‌ استور و گوگل پلی نیز دریافت کنید. اگر می‌ خواهید بازی را به این صورت بگیریم باید به رنکینگ آن توجه کنیم. یعنی تعداد دانلود آن از همه بیشتر باشد.

سازنده بازی Sorare کیست؟

سازنده بازی Sorare کیست؟

سوراره توسط نیکلاس جولیا و آدرین مونتفورت اجرا شده است. این افراد همگی دانش آموخته دانشگاه های ارشد فرانسه هستند و از علم خود در راه ساخت این بازی مهیج استفاده کرده اند. البته این سه نفر طرفدار فوتبال نیز هستند و از این طرفداری نیز برای ساخت این بازی استفاده کرده اند.

آموزش نصب بازی Sorare چگونه است؟

بعد از اینکه بازی سوریر را دانلود کردیم، معمولت خود بازی به صورت خودکار روی گوشی ما نصب می شود. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که فایل زیپ داریم یا اینکه بازی به صورت مستقیم از گوگل پلی یا اپ استور دانلود شده است. اگر فایل زیپ بود ابتدا باید اکسترکت کنیم سپس نصب را انجام دهیم. بعد از اینکه نصب انجام شد، بابد کیف پول خود را به بازی وصل کنیم. بهتر است از کیف پول های اتریوم استفاده کنیم. سپس مقداری اتریوم خریداری کرده و بازی را آغاز می کنیم.

بازی سوریر بر روی کدام پلتفرم ها قابل اجرا خواهد بود؟

بازی سوریر همان طور که بیام کردیم روی بیشتر پلتفرم ها کاربرد دارد. این بازی با این کار سعی کرده تا رضایت تعداد بیشتری را به دست آورد و هم چنین بازیکنان بازی را راحت تر از بازی های دیگر در گوشی خود انجام دهند. هم چنین این بازی بر روی رایانه نیز قابل اجرا است و می توان آن را بهتر بازی کرد.

کسب درآمد از بازی سوریر چگونه است؟

کسب درآمد از بازی سوریر چگونه است؟

برای کسب درآمد در بازی سوریر باید بتوانیم به صورت صحیح بازیکنان را خرید و فروش کنیم. از این راه سود خوبی نصیب ما می شود. هم چنین می توانیم با برنده شدن در مسابقات نیز درآمد کسب کرده و پاداش خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بهترین نوع شرط بندی برای رقم زدن برد های رقم بالا

سوالت متداول

 1. چگونه درباره بازی سوریر اطلاعات کسب کنیم؟

  می توانید با جستجوی عبارت سوریر (Sorare) چیست در اینترنت به اطلاعاتی درباره این بازی دسترسی داشت.

 2. این بازی در آینده چگونه پیشرفت می کند؟

  بازار NFT سوریر قصد توسعه پرتفوی فوتبالی خود را دارد و به این روش می تواند کارت های بیشتری را در بازی بگذارد.

 3. آیا بازی سوریر به اتریوم احتیاج دارد؟

  در این بازی برای خرید فروش بازیکن به اتریوم احتیاج دارید که باید در کیف پول خود داشته باشید.

 4. بازی سوریر ساخت کدام کشور است؟

  این بازی ساخت کشور فرانسه است و در آن جا گسترش یافته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :