استفن کری بسکتبالیست حرفه ای اهل ایالات متحدهٔ آمریکا است که در تیم گلدن استیت واریرز بازی می کند.

استفن کری کیست؟

استفن کری کیست؟

در بیوگرافی استفن کری از بازیکنان کنفرانس غرب nba آمده است که او زاده ۱۴ مارس ۱۹۸۸ در اکران، اوهایو می باشد. او یک بازیکن تکنیکی و حرفه ای بسکتبال اهل ایالات متحدهٔ آمریکا می باشد و خیلی از طرفداران او بر این باورند که استفن از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان است. این مورد را می توانید در ویکی پدیا stephen curry دقیق تر دنبال کنید.

عکس های استفن کری را از کجا ببینیم؟

امروزه از استفن به عنوان یکی از بهترین بسکتبالیست های جهان یاد می شود. حال اگر تمایل دارید تا عکس هایی از این بازیکن معروف را مشاهده نمایید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه های مجازی استفن مانند اینستاگرام او مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز می توانید عکس های مختلفی از استفن مانند عکس های استفن کری و لبران جیمز را جستجو و مشاهده نمایید. هم چنین علاوه بر عکس در اینترنت می توانید اطلاعاتی در رابطه با ام وی پی بسکتبال، بسکتبال ملی آمریکا، استفن در بسکتبال، استفن در تیم ملی و بازی استفن نیز بدست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام استفن کری چیست؟

این روز ها استفن کری اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و در این شبکه‌ عکس ها و کلیپ های متعددی از خود را منتشر می‌ کند. حال برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام او کافی است تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید. برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه‌ های مجازی این بازیکن مانند آدرس یوتیوب استفن نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجو این برنامه‌ مراجعه کنید.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های ساکن آلمان که برای همیشه ایران را ترک کرده اند

جوایز و افتخارات استفن کری

از دلایل مهمی که این بازیکن به شهرت زیادی رسیده است، افتخارات و جوایز است که تا به اکنون به دست آورده است و به همین دلیل به بهترین بازیکن بسکتبال جهان تبدیل شده است. حال از مهم ترین آن ها می توان به ۴ بار نامزد MVP و ۲ بارMVP بهترین بازیکن سال اشاره کرد. اگر تمایل دارید تا در رابطه با افتخارات و جوایز او اطلاعات بیشتری را به دست آورید، پیشنهاد ما این است که استفن کری ویکی پدیا را مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای استفن کری به وجود آمد؟
Golden State Warriors guard Stephen Curry (30) reacts after scoring a basket against the Portland Trail Blazers during the second half of Game 4 of an NBA basketball second-round playoff series Monday, May 9, 2016, in Portland, Ore. The Warriors won 132-125. (AP Photo/Craig Mitchelldyer)

چه حاشیه هایی برای استفن کری به وجود آمد؟

متاسفانه این روز ها برای اکثر افراد مشهور و معروف حاشیه ها و جنجال های متعددی به وجود می آید. از آن جایی که استفن یکی از بسکتبالیست های معروف و مشهور است، به همین دلیل در پیرامون او نیز گاهی اوقات حاشیه هایی مشاهده می‌ شود که اکثر این حاشیه ها در رابطه با حرفه و روابط شخصی اش می باشد.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

او در حال حاضر برای تیم گلدن استیت واریرز بازی می کند.

همسر این بازیکن کیست؟

از آن جایی که او در رابطه با زندگی خصوصی اش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در رابطه با استفن و همسرش در اینترنت اطلاعاتی موجود نمی باشد.

ملیت این بازیکن

او متولد اکران در ایالت اوهایو از کشور ایالات متحده آمریکا می باشد.

سوالات متداول

 1. استفن کری کیست؟

  او یک بسکتبالیست مشهور است.

 2. او در چه تیمی بازی می کند؟

  تیم گلدن استیت واریرز.

 3. این بازیکن اهل کجاست؟

  اهل ایالات متحدهٔ آمریکا است.

 4. چگونه می توان عکس های این بازیکن معروف را مشاهده کرد؟

  می توانید به اینترنت و یا اینستاگرام او مراجعه نمایید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :