بلاگر تکنولوژی به کسی می گویند که با هدف مشخصی در فضای مجازی فعالیت می کند. بلاگر ها با انتشار پست ها و محتوا های مختلف فالوور خود را افزایش می دهند. بیش تر شدن فالوور موجب درآمد بیشتر این رده شغلی می شود. بلاگر تکنولوژی در زمینه اخبار و آموزش و .. فعالیت می کند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این شغل و بلاگر های ایرانی فعال در آن آشنا شویم.

فهرست مطالب پنهان
بلاگر تکنولوژی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر تکنولوژی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر ها در زمینه های مختلفی فعالیت دارند. بلاگر ها با توجه به استعدادی که دارند به حرفه ای در فضای مجازی می پردازند. برای نمونه بلاگری به سفر در نقاط دیگر جهان یا شهرش می پردازد. بلاگر دیگر فن بیان خوبی دارد و با این استعداد می تواند فالوور زیادی را جذب خود کند. بلاگر تکنولوژی نیز بر روی اخبار تکنولوژی پیشرفته مانند دلیل قطع شدن اینترنت، اجرای طرح اینترنت ملی، صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی فعالیت می کنند. مهدی شجاعی یکی از بلاگر های تکنولوژی است که توانسته در دو موضوع قبلی که در مورد تکنولوژی و اینترنت بود نزدیک به ۸ میلیون بازدید را برای اخبار و تجزیه و تحلیل علت آن دو مورد به دست بیاورد. وقتی فالوور افزایش می یابد افراد دیگری برای درخواست تبلیغ پیج کاریشان یا پیج خودشان دست به پرداخت هزینه می زنند. بلاگر ها اکثراً محتوا و فیلمی را راجع به پیج کاری آن افراد درست کرده و منتشر می کنند.

درآمد بلاگر تکنولوژی چقدر است؟

این بلاگر ها حتی اگر تعداد فالوور خیلی زیادی هم نداشته باشند باز هم درآمدشان زیاد است. یکی از بلاگر های نسبتا معروف در مصاحبه ای که با وی شد گفت: من حدود ۳۰ هزار فالوور در پیج اینستاگرام خود دارم. تعداد فالوور من خیلی زیاد نیست ولی ماهی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان ماهانه درآمد دارم. ناگفته نماند که این درآمد ثابت نیست و ممکن است یک ماه ۳۰۰ میلیون درامد و ماه بعد ۵۰ میلیون درآمد داشته باشم.

بهترین بلاگر های تکنولوژی کدامند؟

بهترین بلاگر های تکنولوژی کدامند؟

بهترین بلاگرهای تکنولوژی کسانی هستند که در این عرصه بهترین و مفیدترین اخبار و آموزش را به مخاطبین خود انتقال می دهند. در پایین حدود ۱۰ تن از معروف ترین بلاگرهای تکنولوژی را برایتان معرفی خواهیم کرد:

محسن حبیبی راد

این بلاگر، اولین بلاگر تخصصی در زمینه سئو است. محسن حبیبی راد آموزش نحوه خرید و فروش اینترنتی از طریق گوگل را ارائه می دهد.

آرین ابرونی

آرین ابرونی در زمینه بلاگری تکنولوژی فعالیت می کند. این بلاگر نیز در صفحه شخصی اش آموزش کار با انواع نرم افزار را برای مخاطبانش قرار می دهد.

این مطلب را هم بخوانید
یاسین رفیع نژاد چند سالشه ؟ بیوگرافی و حواشی یاسین شاخ اینستاگرام

رامین عضیما

رامین عضیما نیز یکی دیگر از بلاگر های معروف در زمینه تکنولوژی است. این بلاگر نیز آموزش ترفند های تکنولوژی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

پیمان حسینی

پیمان حسینی یکی از بلاگر های معروف است که توانسته در عرض این چند سال خودش را در میان بلاگرهای معروف تکنولوژی جای دهد. این بلاگر در زمینه معرفی ابزار تکنولوژی فعالیت می کند.

پیمان جاجرمی

این بلاگر معروف در زمینه بلاگری تکنولوژی در بین معروف ترین بلاگر های تکنولوژی جای دارد. این بلاگر آموزش تدوین را بر عهده دارد. توانسته در این شاخه موفقیت بسیاری به دست بیاورد.

اهورا نیازی

یکی از بهترین بلاگر های فعال و معروف در زمینه بلاگری تکنولوژی اهورا نیازی است. این بلاگر ، فعال در حوزه تکنولوژی است.

محمد قلی پور

محمدعلی قلی پور یکی از فعالان حوزه تکنولوژی است. این بلاگر در حوزه آی تی فعالیت می کند. به نظر می رسد از رشته کامپیوتر فارغ التحصیل شده است.

سینا عزتی

یکی از فعالان حوزه آموزش کار با فتوشاپ گوشی از جمله نرم افزار پیکس آرت است. این بلاگر شهرتش را از طریق انتشار ویدیو آموزشی ادیت عکس به دست آورده است.

سپهر زمانی

یکی دیگر از فعالان موفق اینستاگرام و یوتیوب است. محتوای پیج این هنرمند در مورد تکنولوژی به زبان ساده است. ویدیو ها و عکس های آموزشی در مورد این محتوا ارائه می دهد.

مهدی شجاری

این بلاگر مشهورترین بلاگری است در حوزه تکنولوژی اینترنتی فعالیت می کند. مهدی شجاری محتوایی در حوزه تکنولوژی و موبایل ارائه داده و عکس ها و کلیپ هایی از خود ساخته و به مخاطبینش در مورد سیستم عامل موبایل و سایر اجزای آن ها اطلاعات می دهد.

پیج اینستاگرام بلاگر های تکنولوژی چیست؟

پیج اینستاگرام بلاگر های تکنولوژی چیست؟

اکثر بلاگر های تکنولوژی در برنامه معروفی به نام اینستاگرام فعالیت می کنند. اکثر این نوع بلاگر ها نام خود را بر روی صفحه شخصی خود می گذارند. شما هم اکنون می توانید اسم هر بلاگری را که می خواهید در بخش جست و جوی اینستاگرام جست و جو بکنید.

اینفلوئنسرهای تکنولوژی در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

اینفلوئنسر های تکنولوژی علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می کنند. یوتیوب نیز مانند اینستاگرام کاربران زیادی دارد. فعالیت در دو محیط شبیه به هم موجب معروفیت بیشتر اینفلوئنسر ها می شود.

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه تکنولوژی طرفدار بیشتری دارد؟

بلاگر های تکنولوژی اکثراً در زمینه آموزش، تولید محتوا، اخبار و … فعال اند. این سه شاخه بیشتر مورد توجه مردم است و طرفدار بیشتری دارد. برای اینکه تکنولوژی در این عرصه از زندگی بسیار حائز اهمیت است. بلاگر ها اکثراً محتوایی را انتخاب می کنند که بیننده و شنونده به آن نیاز دارد و به دنبال دانستن آن است. هر چقدر مطالب مفید و آموزنده باشد توجه افراد بیشتری را جذب خود خواهد کرد. بلاگر ها با این فن کاری می توانند پیج خود را روز به روز موفق تر از دیگر بلاگرهای بدون محتوای جذاب بکنند.

حاشیه های بلاگر های تکنولوژی درباره چه موضوعاتی است؟

این بلاگر ها زیاد حاشیه ای نداشته اند و هر کدام بر روی کار خود تمرکز دارند. حاشیه های این بلاگر ها زیاد در جریان فضای مجازی نیست. این بلاگر ها گاهی از تجربیات و اطلاعات یک دیگر نیز استفاده کرده و اطلاعات خود را در آن زمینه افزایش می دهند.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های تکنولوژی انجام شد، راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های تکنولوژی انجام شد، راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

اینستاگرام و فضای مجازی خیلی در سال های اخیر در کشور ما گسترش پیدا کرده است. اکثر کسب و کار ها به این فضا نقل مکان کرده اند. با مصاحبه ای که با بلاگر های مختلف داشتیم اگر حرف هایشان را در یک جمله خلاصه بکنیم این است که: باید با عشق کار کرد و به دنبال استعداد خود بود. مطالبی که به درد نمی خورد را به هیچ عنوان نباید منتشر کرد که موجب خراب شدن تصویر خود در صفحه شخصی می شود. در این رده شغلی از مسخره کردن و انتشار نادرست اخبار و آموزش نادرست بپرهیزید زیرا چهره شما را در ذهن مردم خراب می کند. همیشه خودتان را ببیند و با دیگران مقایسه نکنید. دست از کار نکشید تمام کسانی که الان درآمد بالایی دارند از همین جایی که شما شروع کرده اید شروع کرده اند.

این مطلب را هم بخوانید
فوتبالیست های مازندرانی که به تیم ملی دعوت شده اند

بلاگر های تکنولوژی از چه مطالبی برای خلق مطالب الهام می گیرند؟

بلاگر های تکنولوژی از اخبار روزمره، انتقاد از مسئولین و مدیران رده پایین و بالا به نحوی که مشکلی برای خودشان ایجاد نکند. از آموزش نادرست عده ای از استادان و … الهام گرفته و مطالب نشر می کنند.

آیا این بلاگر ها به نشر خبر های خارجی نیز می پردازند؟

اکثر بلاگر های ایرانی در مورد اخبار و مشکلات زندگی روزمره و. .. می پردازند. انتقاد از اخبار خارجی نیز می تواند موجب دیده شدن بیشتر این شاخه از بلاگر ها شود. به عنوان مثال انتقاد کردن از مجریان شبکه من و تو موجب شهرت عده ای از بلاگر های تکنولوژی شد.

یوتیوب بلاگر های تکنولوژی فعال است؟

همان طور که در اواسط این مقاله برایتان بیان کردیم بهتر است که از دو برنامه مشترک در این رده شغلی استفاده کرد. به دلیل اینکه اینستاگرام و یوتیوب دو برنامه تقریباً مشابه هستند و مشهور شدن در هر دو موجب درآمد بیشتری نسبت به بودن در یکی از این دو برنامه می شود. بلاگر های تکنولوژی در یوتیوب نیز فعالیت می کنند.
امیرحسین راد یکی از بهترین و معروف ترین بلاگر های ایرانی است که در زمینه تکنولوژی فعالیت می کند. امیرحسین راد مدیر و مؤسس صرافی نوبیتکس نیز هست. شما هم اکنون می توانید در بخش جست و جوی اینستاگرام و یا یوتیوب نام این بلاگر تکنولوژی را سرچ کرده و از صفحه اش دیدن فرمایید.

چرا آرش زاد دستگیر شد؟

دو هفته قبل از اینکه آرش زاد به محل اقامتش در ترکیه در شهر استانبول برود توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده و در مکانی نامشخص زندانی شده بود. خبر موثقی از دلیل بازداشت این شخص انتشار نیافت اما خبرگذاری هایی دلیل این دست گیری را سخت گیری دولت روحانی بر روی بلاگر ها اعلام کردند.

یوتیوب بلاگر های تکنولوژی فعال است؟

سوالات متداول

 1. بلاگر تکنولوژی کیست؟

  بلاگر تکنولوژی یک شاخه پرطرفدار در رسانه ها و فضای مجازی می باشد. این بلاگرها با انتشار اخبار و مطالب آموزشی جذاب در این زمینه فعالیت می کنند.

 2. درآمد بلاگر های تکنولوژی چقدر است؟

  بلاگر ها درآمد متفاوتی داشته و حقوقشان ثابت نیست. ممکن است بلاگری ماهانه ۱۰۰ میلیون درآمد داشته و ماه دیگر ۱۰ میلیون درآمد داشته باشد.

 3. بلاگر های تکنولوژی در کدام رشته ها بیشتر موفق می شوند؟

  بلاگر های تکنولوژی بیشتر از طریق انتشار اخبار موفق می شوند. هر چقدر این اخبار جذاب تر و تازه تر باشد این نشریات بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. این روز ها همه به دنبال اخبار تازه و جذاب و کاملاً واقعی هستند.

 4. آیا همه می توانند بلاگر تکنولوژی شوند؟

  همان طور که در بالا برایتان گفتیم استعداد در هر چیز با تلاش و کوشش موجب شهرت در این عرصه می شود. اگر شما هم استعدادی در این شاخه دارید پیشنهاد می کنیم به دنبال این کار بروید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :