تینا اسدی از بیوتی بلاگر های بسیار خوش چهره ایرانی است. این بلاگر زیبا به عنوان بازیگر در چند فیلم نیز حضور داشته است. این دختر زیبا مدتی در سینما فعالیت داشته است، ولی در نهایت کار میکاپ آرتیست را به بازیگری ترجیح داد. در ادامه با بیوگرافی تینا اسدی که دارای طرفدار های بسیاری است آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

بیوگرافی تینا اسدی

بیوگرافی تینا اسدی

تینا اسدی از بلاگرهای ایرانی و دختر زیبا و خوش اندامی است، که مدت ها به عنوان بازیگر فعالیت می کرد. این دختر معروف با خیلی از بزرگان سینما ایران عکس گرفته است، زیرا که در فیلم های معروفی بازی کرده، که مخاطب های آن زیاد بوده است. تینا اسدی اصالتا اهل تهران است و در همین شهر نیز بزرگ شده است.

مادر تینا، شبنم اسدی یکی از گریمور های به نام سینمای ایران است. مادر او که یکی از بهترین گریمور های سینما به حساب می آید، که در اغلب فیلم های مشهور نام او دیده می‌ شود. تینا اسدی نیز در ابتدا همانند مادرش میکاپ آرتیست بودن را انتخاب نمود. تینا اسدی به واسطه هنر و فعالیتش، با فضای سینما آشنا بود. همین مسئله موجب شد تا او در مسیر بازیگری وارد شود و نقش آفرینی کند. این دختر پس از بازیگری میکاپ آرتیستی را ادامه داد. مدتی بعد به سوی بیوتی بلاگر شدن رو آورد، به این دلیل که مسیر زندگی و آینده اش را در این حیطه دید.

این دختر زیبا در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده است، که همه آن ها جز بهترین ها محسوب می شوند. تینا اسدی در “در حاشیه” و “شوخی کردم” نقش آفرینی کرده است. تینا اسدی در “شوخی کردم” به معروفیت فراوانی رسیده است. یکی دیگر از فیلم های سینمایی که تینا بازی کرده است، فیلم نبات است. تینا اسدی در نبات خوش درخشید. این فیلم جذاب در جشنواره فجر رونمایی شد و جوایزی به آن تعلق گرفت.

اسدی به علت کار و حرفه ای که در ابتدا در آن فعالیت داشت، در فضا های هنری و سینمایی زیادی حضور داشت و همین ها شرایطی را برای او ایجاد کرد که کارگردان های بزرگ، تصمیم گرفتند از او برای کار های خود دعوت نمایند. تینا به علت کنجکاوی و علاقه قلبی که داشت، این مسیر را انتخاب نمود و در آن قدم گذاشت. این تجربه برای او یک چالش بزرگ محسوب می شد.

تینا توانست به خوبی از پس بازی بر بیاید، چون که او در سریال ها و فیلم های خیلی مطرحی در سینما ایفای نقش کرد و از سمت مخاطب نیز پسندیده شد. اما پس از مدتی از بازیگری دست کشید. تینا دارای یک برادر است. نیما اسدی که برادر تینا اسدی است به اندازه خواهرش مشهور نشده است. اما این پسر نیز به فعالیت در زمینه گریم مشغول است. به شکلی که همه اعضای این خانواده در زمینه کار های هنری به خصوص سینما فعالیت داشته اند. نیما همچون خواهر زیبای خود از استعداد فراوانی در این حوزه برخوردار است.

تینا اسدی در کدام یک از شاخه های مدلینگ فعالیت دارد؟

تینا اسدی مشهورترین بلاگر ایرانی است و بسیار با استعداد و زیبا نیز می باشد. که در شاخه های مختلف هنری فعال بوده است. این دختر به دلیل جذابیت های فراوانی که دارد توانسته است در عرصه های مختلفی فعالیت داشته باشد.

این مطلب را هم بخوانید
فوتبالیست های بوندسلیگا اهل ایران که در این لیگ درخشیده اند

از آن جایی که شغل مادر تینا اسدی نیز آرایشگری بوده است، تینا نیز به سمت آرایشگری جذب شده است و در این حیطه فعالیت می کند. در واقع او کار خود را با آرایشگری و گریموری سینما آغاز کرد اما مدتی بعد به دلیل حضور در فضای بازیگری و سینما توانست به سمت بازیگری کشیده شود و اتفاقاً خیلی خوب دیده شد.

تینا اسدی توانست محبوبیت زیادی را جذب کند و پس از آن به سمت بیوتی بلاگری گام برداشت امروزه از تینا اسدی به عنوان یک بیوتی بلاگر یاد می‌ کنند که به حرفه ای مود و فشین مشغول است او دارای ظاهر بسیار زیبایی است که همه ملاک های زیبایی را دارا است تینا در صنعت مدلینگ توانست بسیار پیشرفت کند و به یک فشن بلاگر و بیوسی بلاگر بسیار معروف و زیبا تبدیل شود.

تصاویر تینا اسدی را در کجا مشاهده کنیم؟

تینا از آن گروه دخترانی است که بسیار زیاد به وضعیت ظاهری خود اهمیت می دهد به همین دلیل همیشه زیباترین و مد روز ترین لباس ها و آرایش ها را بر ظاهر این مدل زیبا و بلاگر مشهور می توانید ببینید. او از جمله مدل ها و بلاگر های زیبای ایرانی است که تمام توجه و تمرکز خود را روی حرفه اش گذاشته است و توانسته در این زمینه پیشرفت بسیار زیادی داشته باشد.

عکس های مدلینگ بسیار متنوع و زیادی از تینا در فضای مجازی موجود است که در این عکس ها ژست ها و لباس های بسیار زیبایی از این مدل می‌توانید ببینید. از آنجایی که تینا اسدی یک بیوتی بلاگر و فشن بلاگر است عکس های خیلی زیادی از او در اینستاگرام وجود دارد. در سایت های مختلف نیز با جستجوی اسم این دختر زیبا می توانید تصاویر متنوع و زیادی از او را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام تینا اسدی

آدرس پیج اینستاگرام تینا اسدی چیست؟

در پیج اینستاگرام تینا اسدی ویدیو ها و عکس های بسیار زیادی از این مدل و بلاگر زیبا می توانید مشاهده کنید عکس هایی که در آن ها ژست های بسیار زیبا ای گرفته شده است و لباس ها و آرایش او در عکس هایش بسیار جذاب و چشم نواز است. در پیج اینستاگرام تینا، عکسی از روزمرگی هایش یاد وجود ندارد، و بیشتر عکس ها و ویدیو های که در پیج اینستاگرام تینا اسدی وجود دارد عکس های حرفه ای و کاری است.


تینا در پیج اینستاگرام خود فالوور های بسیار بالایی دارد که آن ها جذب محبوبیت و زیبایی این دختر بلاگر شده اند و بسیار علاقه مند به دنبال کردن هستند در پیج این بیوتی بلاگر عکس های بسیار رنگارنگ و جذابی وجود دارد که می توانید جهت ایده گرفتن نیز از آن ها استفاده کنید.
اگر به دیدن عکس ها و ویدیو های تینا اسدی علاقه‌ مند هستید می توانید وارد پیج اینستاگرام شوید و پست ها و استوری های دیدنی این مدل ایرانی را مشاهده کنید و از کار ها و فعالیت‌ های حرفه‌ ای او مطلع شوید.

تینا اسدی به آشپزی نیز بسیار علاقمند است و یک پیج آشپزی نیز دارد که در این پیج عکس هایی از غذا هایی که خودش می پزد و دستور پخت آن ها وجود دارد، البته تعداد فالوور ها و پست هایی که در این پیج وجود دارد بسیار کمتر از پیج اصلی او است. آشپزی تینا بسیار عالی است و این نشان می‌ دهد این دختر یک هنرمند واقعی است و توانسته از تمام ظرفیت های خود به نحو عالی استفاده کند.
تینا اسدی اینستا: itstinaas

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی شایان رگ دوست صمیمی هیپ هاپولوژیست

این مدل ایرانی حاشیه ای هم داشته است؟

طبیعتا خیلی از افراد مشهور دارای حواشی در زندگی خود بوده و هستند اما در مورد تینا، قضیه کمی فرق می کند تا به امروز حاشیه خاصی در مورد این بیوتی بلاگر و مدل زیبای ایرانی وجود نداشته است. شاید بتوان گفت تنها حاشیه ای که در زندگی این بلاگر وجود دارد، مراسم عروسی بسیار پر هزینه و لباس عروسی تینا اسدی بوده است که لباسی بسیار گران قیمت و زیبا بوده و توجه خیلی از افراد را به خود جلب کرد.

همسر این مدل ایرانی کیست؟

تینا اسدی از مدل های اینستاگرام در سن ۲۱ سالگی با همسر فعلی خود آشنا شد و چند مدت بعد رابطه دوستی آن ها به ازدواج ختم شد همسر تینا آریا نقدی است. آریا نقدی متولد ۱۳۶۸ است و در شهر تهران به دنیا آمده اما در دبی بزرگ شده است.

تینا در پیج اینستاگرام خود زیاد در مورد همسرش چیزی نمی گوید اما آنچه مشخص است همسر او یک پیج خرید و فروش ارز دیجیتال دارد و به گفته بعضی ها که احتمالا شایعه باشد، او دارای یک سایت شرط بندی است. به گفته خود تینا اسدی و همسرش کارمند صرافی ارز دیجیتال است.
تینا مدتی بعد از آشنایی با همسر فعلی خود تصمیم گرفتند مراسم عروسی بسیار باشکوهی را برگزار کنند، اما تمام اقدامات آن ها به دلیل شیوع ویروس کرونا کنسل شد.

آن ها عروسی خود را دو سال بعد در دبی برگزار کردند مراسمی که بسیار پر هزینه برگزار شد و توجه خیلی از افراد را به خود جلب کرد نکته دیگری که در مراسم عروسی تینا بسیار جالب توجه بود لباس خیلی زیبا و گران قیمت بود. تینا تمام جزئیات مراسم لباس عروس و میکاپ زیبای خود را در پیج اینستاگرام خود قرار داده است که بسیار زیاد مورد استقبال دنبال کنندگان او قرار گرفت.

تینا اسدی کجا زندگی می کند؟

تینا متولد تهران است و در تهران نیز بزرگ شد اما پس از ازدواج با همسر خود به ‌کشور امارات مهاجرت کرد و اکنون در دبی زندگی می کند. تینا در دبی به دلیل محدودیت‌ های کمتری که در این کشور وجود دارد توانست به پیشرفته بسیار بیشتری نسبت به قبل دست پیدا کند. تینا اسدی با خروج از کشور توانست توانایی های خود را بهتر از قبل نشان دهد.

درآمد این مدل ایرانی چقدر است؟

امروزه تینا به کار آرایشگری در دبی مشغول است که اتفاقاً توانسته به پیشرفته بسیار زیادی در زمینه میکاپ دست پیدا کند و دارای مشتریان ایرانی و همچنین غیر ایرانی بسیار زیادی است.

تینا اسدی هنر آرایشگری را از مادر خود که او نیز آرایشگر بوده است یاد گرفته که به گفته خودش مادرش در این زمینه بسیار او را تشویق می کرده است. در حال حاضر علاوه بر مشغول بودن به حرفه مدلینگ، تینا به کار آرایشگری مشغول است که خیلی در این زمینه موفق عمل کرده است. منبع درآمد دیگر تینا پیج اینستاگرام او است که به دلیل داشتن فالوور های بسیار زیاد در این پیج تبلیغات خوبی نیز انجام می دهد که درآمد خوبی نیز برای او دارد.

تینا اسدی عمل زیبایی هم داشته است

تینا اسدی عمل زیبایی هم داشته است؟

تینا اسدی طبق گفته های خودش در پیج اینستاگرامش گفته است که تنها عمل زیبایی که روی چهره خود انجام داده است عمل بینی بوده است و عمل دیگری نداشته است.

سوالات متداول

  1. تینا اسدی در کجا متولد شده است؟

    تینا در شهر تهران متولد و بزرگ شده است.

  2. تینا اسدی در چه فیلم سینمایی و سریالی نقش آفرینی کرده است؟

    تینا در فیلم سینمایی نبات، در حاشیه و شوخی کردم بازی کرده است.

  3. مادر تینا اسدی کیست؟

    مادر تینا، شبنم اسدی، میکاپ آرتیست و گریمور است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)