ولاهوویچ بازیکن فوتبال صربستانی در بیست و هشت ژانویه ۲۰۰۰ به دنیا آمده است. او از بازیکن های یوونتوس است و در حال حاضر بیست ساله می باشد. او در تیم یوونتوس به صورت حرفه ای در سمت مهاجم فعالیت می کند. او از دستمزد بالایی برخوردار است و تا به اکنون  از ازدواج وی خبری نشده است و احتمالا دوشان مجرد است و هنوز علاقه ای به تشکیل خانواده ندارد.

بیوگرافی ولاهوویچ

بیوگرافی ولاهوویچ

دوشان ولاهوویچ یکی از فوتبالیست های سری آ است و وی اهل کشور صربستان می باشد و در بیست و هشت ژانویه ۲۰۰۰به دنیا آمده است و وی در حرفه خود بسیار موفق است و جزو ستارگان تیم شناخته می شود. قد این بازیکن توانمند یک متر و نود می باشد و در پست مهاجم در حال فعالیت می باشد. وی در حال حاضر در باشگاه فوتبال یوونتوس با شماره پیراهن هفت به فعالیت پرداخته است. وی در ژوئن سال ۲۰۱۷ یک قرارداد کاری پنج ساله با فیورنتینا امضا کرد و همین قرارداد در روز تولد او یعنی بیست و هشنت ژانویه ۲۰۱۸ رسمی شد و این بازیکن قدرتمنتد در بیست و دو فوریه همان سال توسط این باشگاه خریداری شد و خود پیراهن شماره ۱۸ را برگزید و به خاطر وجود مشکلات اداری وی تا چند مدت در بازی ها حضور نداشت و بعد از آن پر قدرت وارد تیم شد و بسیار درخشید.

تیم فعلی ولاهوویچ چیست؟

ولاهوییچ در حال حاضر در تیم یوونتوس بازی می کند و وی با بستن قرارداد در تاریخ بیست و نه ژانویه به ارزش هفتاد و پنج میلیون یورو و دستمزد اصلی با هفت میلیون یورو در پست مهاجم به این تیم پیوست و تا به حال از پیوستن به این تیم ابراز ناراحتی نکرده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی نگین فضلی + بهترین کلیپ ها و حواشی او در ترکیه

ولاهوویچ سالیانه چقدر از تیم خود دستمزد می گیرد؟

این بازیکن فوتبال در بیست و نه ژانویه با تیم یوونتوس قرارداد بست و طی این قرارداد مبلغ و دستمزد دریافتی وی حدود هفت میلیون یورو می باشد و او در سمت مهاجم فعالیت می کند. تیم یوونتوس از این که به دوشان درخواست همکاری داده اند بسیار خرسند می باشند. دوشان با سن کمی که دارد اما در تیم های متفاوتی بازی داشته است به همین علت تجربه بالایی دارد و همین تجربه باعث می شود وی در بازی هایش موفق تر باشد.

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟
Fussball 1. Bundesliga Saison 2020/2021 28. Spieltag VfB Stuttgart – Borussia Dortmund 10.04.2021 Erling Haaland Borussia Dortmund nachdenklich *** Football 1 Bundesliga season 2020 2021 28 matchday VfB Stuttgart Borussia Dortmund 10 04 2021 Erling Haaland Borussia Dortmund reflective

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

این بازیکن با گرفتن دستمزد هفت میلیون یورو در هر ماه از تیم یوونتوس درآمد بسیار بالایی دارند و او جزو اشخاص پولدار کشور صربستان شناخته شده است و او با تلاش های روز افزون بر محبوبیت خود می افزاید. وی در فضای مجازی از فالوور بسیاری برخوردار می باشد و افراد زیادی او را حمایت می کنند.

آیدی این فوتبالیست در اینستاگرام چیست؟

برای دستیابی به آیدی این فوتبالیست می توانید نام وی را به صورت لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و به پیج شخصی وی دست پیدا کنید. دومین راهی که برای دسترسی به آیدی وی پیشرو داریم این است که با جستجو کردن نام وی در مرورگر ها از سایت های معتبر آیدی ولاهوویچ را به دست بیاورید و جزو افراد دنبال کننده وی باشید و از او حمایت کنید.

تصاویر این بازی کن را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر این بازی کن را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده تصاویر ولاهوویچ می توانید به صفحه شخصی وی در اینستاگرام سر بزنید و اگر آیدی او را ندارید همانطور که گفته شده است نام او را به صورت لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و به صفحه او دست پیدا کنید . ولاهوویچ از تعداد فالوور بسیاری برخوردار است و او تصاویری از جمع خانوادی خود و دوستان و همینطور  بعضی از فعالیت هایش را برای دنبال کننده های خود به اشتراک می گذارد. روش بعدی برای دیدن تصاویر او مراجعه به مرورگر های مختلف و البته معتبر است و با سرچ کردن نام کامل دوشان ولاهوویچ و رفتن به قسمت تصاویر می توانید وی را با لباس های ورزشی خود و یا در کنار خانواده مشاهده کنید. البته بعضی از کانال ها در فضای مجازی همچون تلگرام عکس ها و تصاویر فوتبالیست های ایرانی و خارجی را قرار می دهند و با پیوستن به این گروه ها و کانال ها می توانید شما هم این تصاویر را مشاهده کنید.

همسر ولاهوویچ کیست؟

همسر ولاهوویچ کیست؟

دوشان علاقه ای به منتشر شدن اخبار و زندگی شخصی خود ندارد به همین علت بسیاری از سوال ها جواب هایش در حاله ای از ابهام قرار گرفته است از جمله این سوال ها این است که آیا وی ازدواج کرده است و یا نام همسر او چیست و دوشان چند فرزند دارد اما هیچ اطلاعاتی در این باره به دست ما نرسیده است و دوشان در مصاحبه هایی که انجام داده است نیز سخنی درباره ازدواجش به میان نیامده است. به احتمال بسیار زیاد ولاهوویچ بازیکن فاوتبال صربستانی مجرد می باشد و هنوز قصد تشکیل خانواده ندارد.

ولاهوویچ در چه پستی فوتبال بازی می کند؟
UDINE, ITALY – SEPTEMBER 26: Dusan Vlahovic of ACF Fiorentina celebrates the victory during the Serie A match between Udinese Calcio and ACF Fiorentina at Dacia Arena on September 26, 2021 in Udine, Italy. (Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

ولاهوویچ در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

وی با تیم های مختلفی قرارداد بست و با آنها فعالیت داشته و اما اکنون وی با تیم یوونتوس قرارداد بسته است و فعالیت بسیار چشمگیری دارد و همینطور او در سمت مهاجم به فعالیت پرداخته است و شخصی بسیار موفق می باشد. وی از این تیم دستمزد بسیار خوبی دریافت می کند و در این تیم بسیار می درخشد و او پیراهن شماره هجده را برای خود برگزیده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی آیسم و دوست دخترش به همراه لیست بهترین آهنگ های او

سوالات متداول

 1. ولاهوویچ در چه سالی متولد شده است؟

  ولاهوویچ در بیست و هشت ژانویه ۲۰۰۰ متولد شده است و او در حال حاضر بیست سال دارد و در زمینه فوتبال جزو افراد موفق طبقه بندی می شود.

 2. دوشان ولاهوویچ چند فرزند دارد؟

  تا به حال خبری از ازدواج و نام همسر ولاهوویچ دریافت نشده است و به احتمال خیلی زیاد وی مجرد می باشد و هنوز تشکیل خانواده نداده است و همسر و فرزندی نیز ندارد.

 3. دوشان اهل کدام کشور می باشد و در کجا فعالیت می کند؟

  ولاهوویچ در کشور صربستان به دنیا آمده است و در همین کشور در تیم یوونتوس به فعالیت پرداخته است.

 4. دوشان در تیم یوونتوس در چه سمتی فعالیت دارد و چقدر درآمد کسب می کند؟

  او در سمت مهاجم شروع به کار کرده است و دستمزد وی حدود هفت میلیون یورو می باشد که هر ماه به حساب این شخص واریز می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :