بلاگر چالش کسی است که با توجه به حرفه و یا مهارتی که دارد، تولید محتوا می کند و ارتباط خیلی خوبی با مردم دارد. بلاگر در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد و در رشته تخصصی خود نظر تخصصی می دهد و روی دیگران تاثیر می گذارد. آن ها از این طریق می تواند دیگران را برای انتخاب های مختلف راضی و متقاعد کند و یا مردم را به انجام کارهایی تشویق می کند.

یک بلاگر در صورتی موفق است که مسیر مشخصی را طی کند و نکاتی را رعایت کند؛ از جمله این که باید موضوع مشخصی را دنبال کند و در همان موضوع تولید محتوا کند و برای محتوایش یک طرح مشخص کند و با بلاگر های دیگر نیز همکاری داشته باشد. همچنین یک بلاگر چالش باید به این کار علاقه داشته باشد و فعالیت مداوم در این زمینه داشته باشد. این افراد چالش هایی را در اینستا برگزار می کنند و برای چالش های خود جوایزی در نظر می گیرند و سعی می کنند تا مخاطبان بیشتری را جذب خود کنند.

 • ما در ادامه بلاگر های ایرانی این دسته را براینان لیست کرده ایم تا شما در صورت تمایل بتوانید آن ها را دنبال کنید.
فهرست مطالب پنهان
بلاگر های چالش در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر های چالش در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

این افراد در زمینه های مختلفی فعالیت دارند، آن ها یا خوانندگان معروف و مشهور هستند و یا یک مدل ایرانی هستند، گاهی در زمینه غذا و دسر های ایرانی به عنوان یک بلاگر کار می کنند و افراد زیادی را جذب پیج خود می کنند.

درآمد بلاگر چالش چقدر است؟

بلاگر ها درآمد بالای دارند و بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان در ماه درآمد دارند، اما باز هم به طور دقیق نمی توان درآمد آن ها را تخمین زد.

بهترین بلاگر های چالش کدامند؟

از بلاگر های معروف ایرانی که در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت زیادی دارند می توان از افراد زیر نام برد:

بلاگرچالش دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت در ایران مدرک لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد دارد، او در یک خانواده ثروتمند در سال ۱۳۶۸ و در تهران به دنیا آمد. او تا زمانی که از ایران خارج نشده بود فعالیت خاصی نداشت و فقط عکس های خود را در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر می کرد. بعد از فوت پدرش، دنیا همراه مادرش زندگی می کند و برای ادامه زندگی خود به ترکیه مهاجرت کردند که دنیا بعد از مهاجرت به خاطر فعالیت های بیشتر در فضای مجازی به شهرت رسید.

این مطلب را هم بخوانید
مالیات در شرط بندی اجباری است؟ بررسی دقیق و نحوه محاسبه

بلاگر چالش پویان مختاری

پویان مختاری بعد از اینکه از ایران خارج شد به فعالیت خود در زمینه خوانندگی ادامه داد. او ابتدا شعر ها و آهنگ های خود را می نوشت اما بعد از مدتی از دوستان حرفه ای خود کمک گرفت و فعالیت های خود را در این حوزه گسترش داد.

بلاگر چالش امیر تتلو

امیر تتلو در سال ۱۳۸۲ رسما شروع به کار خوانندگی کرد و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثر هایش پرداخت. او تا سال ۱۳۹۷ در ایران زندگی می کرد. اما سال ۱۳۹۷ پس از ناتوانی در کسب مجوز برای «فعالیت قانونی» در کشور، به ترکیه رفت و در آن‌ جا به فعالیت‌ های هنری خود ادامه داد.

بلاگر چالش صدف بیوتی

بلاگر چالش صدف بیوتی

صدف بیوتی با به اشتراک گذاشتن کلیپ های خود آرایی در فضا های مجازی به شهرت رسید، او نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا شهرت دارد.

بلاگر چالش الناز گلرخ

الناز گلرخ یکی از بیوتی بلاگر های معروف است که توانسته با رنگ و استایل های خاص مورد توجه کاربران فضا های مجازی قرار گیرد. او در مسابقات میکاپ شرکت کرده و مقام اول را در این مسابقات بدست آورده است.

بلاگر چالش نگین میر صالحی

نگین صالحی در رشته مد و فشن فعالیت دارد و با بیش از ۳ میلیون فالوور در فضای مجازی اینستاگرام به معرفی برند های معروف می پردازد. او همچنین برندی به نام گیسو برای خود به ثبت رسانده است و از این طریق به درآمد زیادی دست یافته است.

بلاگر چالش ملینا تاج

بلاگر چالش ملینا تاج

ملینا تاج در زمینه طراحی لباس فعالیت دارد و در این رشته صاحب سبک است، او توانسته با تلفیق آرایشگری طرح های جدیدی بوجود آورد و افراد زیادی را جذب پیج خود کند.

بلاگر چالش مهتابی فود

مهتابی فود با رفتن به رستوران های مختلف در سطح کشور و تست کردن غذا های آن ها به شهرت رسیده است.

پیج اینستاگرام بلاگرهای چالش چیست؟

بلاگر های چالش فعال در فضا های مجازی مخصوصا اینستاگرام پیج مخصوص به خود دارند و با برگزاری چالش ها کاربران زیادی را جذب پیج خود می کنند. مثلا بلاگر هایی که در زمینه غذا فعالیت دارند با پست کردن غذا های متنوع و چالش هایی که در پیج خود می گذارند طرفداران زیادی را ترغیب می کنند تا از این غذا ها استفاده کنند.

اینفلوﺋنسرهای چالش در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

اینفلوئنسر ها افرادی هستند که در زمینه خاصی بر روی دیگران تاثیر می گذارند و در همان حوزه تولید محتوا می کنند و افرادی که به آن مطالب علاقه مند هستند پیج آن ها را فالوو می کنند. اینفلوﺋنسر های چالش در فضای مجازی یوتیوب نیز فعالیت زیادی دارند.

کدام یک از شاخه های اینفلوﺋنسری در زمینه چالش طرفدار بیشتری دارد؟

کدام یک از شاخه های اینفلوﺋنسری در زمینه چالش طرفدار بیشتری دارد؟

طبق آماری که از فعالیت کاربران اینستاگرام بدست آمده است نشان می دهد محبوب ترین فعالیت و چالش بین طرفداران در زمینه لایف استایل یا سبک زندگی، زیبایی، سفر و جهان گردی، مد و فشن و غذا است و فعالیت و چالش در این زمینه ها بیش تر مورد توجه قرار می گیرد.

حاشیه های بلاگرهای چالش درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های بلاگر های چالش بستگی به زمینه فعالیتشان دارد. مثلا بلاگر هایی مانند دنیا جهانبخت با برقرار کردن رابطه با خوانندگان مختلف سعی دارند که افراد زیادی را جذب پیج خود کنند. در این زمینه حاشیه های زیادی هم دنبال می کنند مثلا به تازگی خبر باردار شدن دنیا از مهراد جم، خواننده جوان ایرانی بسیار خبر ساز شده است.

این مطلب را هم بخوانید
بلاگر های اقتصادی را چقدر می شناسید؟ لیست معروف ترین ها

لاله یکی دیگر از بلاگر های اینستاگرام است که بیش از ۳۰۰k فالوور دارد و فعالیتش در زمینه مد و لباس است و به تبلیغات کیف و کفش های برند می پردازد. از حاشیه های فعالیت او این است که می گوید مردم فکر می کنند من خیلی پولدارم و تمام کیف و کفش هایم برند است. در صورتی که این گونه نیست و بعضی فکر می کنند من خیلی لباس دارم در صورتی که این جور نیست هر مزونی که تبلیغاتش را انجام می دهم یک دست لباس رایگان به من می دهد.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگرهای چالش انجام شد، راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

در مصاحبه ای که با بلاگر های موفق انجام شد آن ها دلیل موفقیت خود را اول صداقت در کار خود عنوان کردند و این که کاراکتر و شخصیت بلاگر را مخاطب دوست داشته باشد. دلیل دوم را نیاز سنجی مردم بیان کردند یعنی در زمینه ای فعالیت کنند که نیاز مردم است و بتوانند به سوالات آن ها به درستی پاسخ دهند.

بلاگرهای چالشی از چه مطالبی برای خلق چالش ها الهام می گیرند؟

بلاگر های چالشی برای اینکه افراد زیادی را جذب پیج خود کنند و فالوور های زیادی داشته باشند سعی می کنند با برگزاری چالش های جذاب افراد زیادی را پیگیر صفحه خود کنند. آن ها بیشتر از مساﺋل روز و اتفاقاتی که مردم بیشتر به آن ها واکنش نشان می دهند استفاده می کنند.

آیا این بلاگر ها خط قرمزی هم برای خود قاﺋل هستند؟

معمولا بلاگر ها برای فعالیت خود خط قرمزی ندارند و در زمینه ای که کار می کنند تمام اطلاعات خود را بدون هیچ محدودیت برای طرفداران خود پست می کنند.

یوتیوب بلاگر های چالش فعال است؟

یوتیوب بلاگر های چالش فعال است؟

همان طور که گفته شد بلاگر چالش در فضای مجازی یوتیوب نیز فعالیت دارند و در این شبکه اجتماعی بسیار فعال هستند و چالش های خود را در این پلتفرم برای دوستداران خود به اشتراک می گذارند. در این فضا بلاگر های سفر بیشترین بازدید را دارند، همچنین کار های خنده دار حیوانات در یوتیوب پربازدید است و بلاگر های چالش که از حیوانات استفاده می کنند پیجشان خیلی پر طرفدار است.

سوالات متداول

 1. بلاگر چالش چه کسی است؟

  بلاگر چالش کسی است که با توجه به حرفه و یا مهارتی که دارد، تولید محتوا می کند و ارتباط خیلی خوبی با مردم دارد. بلاگر در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد و در رشته تخصصی خود نظر تخصصی می دهد و روی دیگران تاثیر می گذارد.

 2. بلاگر ها بیشتر در چه زمینه ای فعالیت دارند؟

  طبق آماری که از فعالیت کاربران اینستاگرام بدست آمده است نشان می دهد محبوب ترین فعالیت و چالش بین طرفداران در زمینه لایف استایل یا سبک زندگی، زیبایی، سفر و جهان گردی، مد و فشن و غذا است و فعالیت و چالش در این زمینه ها بیش تر مورد توجه قرار می گیرد.

 3. راز موفقیت بلاگر ها چیست؟

  بلاگر های موفق دلیل موفقیت خود را اول صداقت در کار خود عنوان می کنند؛ آن ها دلیل دوم را نیاز سنجی مردم بیان می کنند یعنی در زمینه ای فعالیت کنند که نیاز مردم است و بتوانند به سوالات آن ها به درستی پاسخ دهند.

 4. در یوتیوب چه بلاگر هایی موفق تر هستند؟

  در این فضا بلاگر های سفر بیشترین بازدید را دارند، همچنین کار های خنده دار حیوانات در یوتیوب پربازدید است و بلاگر های چالش که از حیوانات استفاده می کنند پیجشان خیلی پر طرفدار است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :