برای این که بدانید بلاگر لایف استایل یعنی چه در ادامه با ما همراه باشید. لایف استایل به روشی گفته می‌ شود که یک فرد به آن روش زندگی می کند. سبک زندگی هر فرد از اعتقادات، نگرش و خواسته‌ هایش تاثیر می گیرد حتی اصول و ارزش های فردی نیز ممکن است در شیوه زندگی او تاثیر گذار باشد. برخی از افراد که یک سبک زندگی ایده آل و مورد پسند برای سایر مردم دارند با تصویر برداری از گوشه‌ ای از سبک زندگیشان لایف استایل خودشان را برای افراد دیگر به نمایش در می آورد تا شاید الگویی برای آن ها باشد. به افراد فعال در این زمینه، بلاگر لایف استایل گفته می شود. برای شناخت مشهور ترین بلاگر های ایرانی در این حوضه همراه ما باشید.

حوزه کاری این بلاگرها موضوعی است که همیشه مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد بنابراین بلاگرهای فعال در این زمینه باید همیشه ایده های ناب و تازه داشته باشند تا برای مخاطبانشان جالب توجه و تاثیرگذار باشد.

فهرست مطالب پنهان
بلاگر لایف استایل در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر لایف استایل در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

شاید برای شما این سوال پیش آید که چگونه بلاگر لایف استایل شویم؟ به طور کلی بلاگر لایف استایل کسی است که افکار و تجربیات خود را با مخاطبانش به اشتراک می‌گذارد و یا در مورد جنبه‌ های مهم زندگی روزمره صحبت می‌کند. برخی تصور می‌کنند بلاگر لایف استایل تمام ابعاد زندگی اش را نمایش می دهد اما در واقع لایف استایل کسی است که دیدگاه و افکار شخصی خود را که بخشی از زندگی روزمره او را در بر می‌ گیرد به نمایش می‌گذارد.

بلاگرهای لایف استایل به نوعی الهام بخش برای مخاطبش می باشد و با اطلاعات و ابزاری که در اختیار آن ها قرار می دهد در واقع به خوانندگان مشتاق کمک می کند تا زودتر و راحت تر به هدفشان برسند. بنابراین یک بلاگر لایف استایل ممکن است به ترکیبی از موضوعات مختلف که نشان دهنده علایق او می باشد بپردازد. اما بهتر است این موضوعات موضوعاتی باشد که جذابیت و کاربردی برای افراد زیادی باشد موضوعاتی مثل غذا، مسافرت، مد، دکوراسیون داخلی، خانه، زیبایی و تناسب اندام همواره موضوعات قابل توجه است.

درآمد بلاگر لایف استایل چقدر است؟

بلاگرهای معروف لایف استایل به خاطر پرداختن به موضوعات جذاب و تأثیرگذار معمولاً صفحاتی با ترافیک بالا در فضای مجازی دارد. آن ها اغلب به خاطر تاثیر گذاری زیاد در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب دنبال کننده و طرفداران زیادی دارند. بنابراین با توجه به تعداد زیاد فالوور از روش‌ های مختلف می‌ تواند کسب درآمد کنند. اصلی ترین و رایج ترین روش کسب درآمد این افراد انجام تبلیغات در پیج شان می باشد.

همچنین آن ها می توانند با گذاشتن پست های مشابه برای حمایت آن ها از این روش هم کسب درآمد داشته باشند. به علاوه این بلاگرها می‌ توانند محصولات مرتبط با موضوعات پیجشان را معرفی کنند و بخشی از فعالیت خود را به عنوان فروشگاه به معرفی محصولات مرتبط بپردازد. با توجه به روش های گفته شده می توان چنین نتیجه گرفت که بلاگرهای لایف استایل درآمدهای زیادی دارند هرچه تعداد فالوورهای آن ها بیشتر باشد این درآمد نیز بیشتر می‌شود.

بهترین بلاگرهای لایف استایل کدامند؟

بهترین بلاگرهای لایف استایل کدامند؟

بهترین بلاگر لایف استایل بلاگری است که به موضوعاتی جذاب و تاثیرگذار بر روی مخاطبان بپردازد. بنابراین هر چه تاثیرگذاری و جذابیت موضوعات بیشتر باشد افراد بیشتری آن ها را دنبال می کند پس مهم نیست که یک بلاگر چه تعداد دنبال کننده دارد بلکه آن چه که اهمیت دارد این است که افرادی که واقعاً علاقه‌مند و مشتاق به موضوعات بلاگر لایف استایل هستند پیگیری و دنبال کننده او باشند. در کشور ایران نیز افرادی به عنوان بلاگر لایف استایل در فضای مجازی فعالیت دارند که هر کدام به نوبه خود طرفداران زیادی دارند و از محبوبیت زیادی بین طرفدارانشان برخوردار هستند معروف ترین بلاگرهای لایف استایل ایران به شرح زیر می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی اسکار رابرتسون بازیکن حرفه ای بسکتبال nba

مارال شاکر حسینی

یکی از بلاگرهای لایف استایل مارال شاکر حسینی می باشد که بیشتر در زمینه مد و پوشاک فعالیت دارد او با آیدی maralshakerhosseini در اینستاگرام ‌فعالیت دارد.

مهسا جعفری

مهسا جعفری که به تازگی فعالیت خود را در اینستاگرام با آیدی maahsa.jafaari آغاز کرده است. او حدود سیصد هزار نفر فالوور در اینستاگرام دارد و با همراهی همسرش در زمینه لایف استایل فعالیت دارد.

هانی پیروزرام

هانی پیروزرام با آیدی haneyprr در اینستاگرام فعالیت دارد و با بیش از ۴۲۰ هزار فالوور یکی از تاثیرگذارترین دختران لایف استایل در پلتفرم اینستاگرام می باشد.

فاطمه پیروزرام

فاطمه پیروزرام نیز یکی دیگر از بلاگرهای لایف استایل در اینستاگرام است که حدود ۹۵ هزار دنبال کننده مطالب او را پیگیری می کنند. با وجود این که ممکن است این تعداد فالوور نسبت به دیگر بلاگرها کم به نظر برسد؛ اما باید گفت او یکی از افراد بسیار تاثیر گذار در اینستاگرام می باشد که دنبال کنندگانش را با خود همراه ساخته است.

رامینا ترابی

رامینا ترابی با آیدی raminatorabii در اینستاگرام فعالیت می کند و او یکی از بلاگرهای فعال و قدیمی در ایران است که به تازگی به کشور ترکیه مهاجرت کرده است رامینا در اینستا حدود ۶۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

گلمنگلی

گلمنگلی با آیدی golmangoli در اینستاگرام فعالیت دارد؛ او همواره سبک زندگی و فعالیت های روزمره اش را فالوورانش به اشتراک می گذارد و تا کنون توانسته حدود ۹۰۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام برای خود جذب کند.

استخری فمیلی

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بازیگر معروف سینما می باشد که در بیشتر پست هایش فرزندانش یعنی نبات و پناه نیز حضور دارند و در حال حاضر حدود یک‌ میلیون دنبال کننده او را در اینستاگرام دنبال می کنند. شما می‌توانید با آیدی stakhrifamily او را دنبال نمایید.

پردیس حسنی

پردیس حسنی با آیدی pardis.hassani دیگر بلاگر لایف استایل می باشد که در حال حاضر بیش از ۲۸۰ هزار نفر فالوور دارد؛ او با تشویق دنبال کنندهایش به ورزش و کتاب خوانی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد در اینستاگرام شناخته شود.

فرشته کیا

فرشته کیا از بلاگرهای لایف استایل در ایران می باشد که با آیدی fereshteh.kiia فعالیت می کند و با توجه به توانایی هایی که دارد بیش از ۶۰۰ هزار نفر دنبال کننده پست های او می باشند. او اکثر پست هایش را با همکاری همسرش تهیه می کند و در این زمینه بسیار موفق و تاثیر گذار بوده اند.

محیا طهماسبی

آیدی محیا طهماسبی در اینستاگرام mahya_tahmasebi.76، می باشد او همواره سعی می‌ کند مطالبی را در زمینه ارتباط بهتر با همسر ارائه کندY مطالبش به قدری جذاب و تاثیر گذار بوده که توانسته در عرض یک سال نزدیک به ۴۰۰ هزار دنبال کننده جذب نماید و از این طریق بسیار محبوب واقع شده است.

آدرس پیج اینستاگرام بلاگرهای لایف استایل چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بلاگرهای لایف استایل چیست؟

همان طور که گفتیم هر کدام از بلاگرهای لایف استایل با پرداختن به زندگی شخصی شان ابعاد مهم و قابل توجه آن را برای فالوورانشان به نمایش می گذارند. طوری که هر کدام از آن ها به جنبه مهمی از زندگی روزمره توجه می‌کنند. آیدی پیج اینستاگرام اغلب این افراد معمولاً با نام خودشان به زبان انگلیسی می باشد و شما در صورت آشنایی با آن ها کافی است نام آن ها را به انگلیسی تایپ کنید تا به پیج اینستاگرام و آن ها دسترسی داشته باشید.

اینفلوئنسرهای لایف استایل در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

یوتیوب دیگر پلتفرم فضای مجازی می باشد که در کنار اینستاگرام مخاطبان و دنبال کننده های بسیاری دارد. البته مزیتی که در یوتیوب وجود دارد این است که در یوتیوب در کنار معروف شدن می توان کسب درآمد کرد. بنابراین اکثر بلاگرهای اینستاگرام در زمینه های مختلف از جمله بلاگرهای لایف استایل در یوتیوب نیز فعالیت دارند و از این دریچه نیز با طرفدارانشان ارتباط برقرار می‌کند.

این مطلب را هم بخوانید
بهترین بوکسور حال حاظر جهان چه کسی می باشد؟ بیوگرافی و عکس

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه لایف استایل طرفدار بیشتری دارد؟

معمولاً هر کدام از شاخه های لایف استایل طرفداران و مخاطبان خاص خودش را دارد. اما امروزه با توجه به گسترش و گرایش بیشتر جوانان به سمت مدگرایی و فشن می توان گفت لایف استایل مد و مدلینگ طرفداران بیشتری داشته و وبلاگ هایی که در این زمینه فعالیت بیشتری می‌کنند بیشتر مرکز توجه قرار می‌گیرد. البته نکته قابل توجه این است که بلاگر لایف استایل خارجی نسبت به ایرانی ها به صورت واقعی تری در زمینه لایف استایل فعالیت دارند؛ رارا بلاگر لایف استایل که در خارج از ایران فعالیت دارد و بسیار پر طرفدار است.

حاشیه های بلاگرهای لایف استایل درباره چه موضوعاتی است؟

مشخص است که معمولاً افرادی که در اینستاگرام فعالیت دارند چه سلبریتی های مجازی و چه بلاگرها معمولاً درگیر شایعات و حاشیه های فراوانی می شوند؛ که هر کدام از آن ها با توجه به فعالیتی که در فضای مجازی دارند حاشیه های مخصوص خودشان را دارند و بحث در این زمینه بسیار گسترده است. به عنوان مثال هانی پیروزرام یک بلاگر لایف استایل می‌ باشد که در اکثر پست ها و لایوهایش مدام از مذهب و خداپرستی صحبت می کند در حالی که ظاهر مناسب و چندان با حجابی ندارد. این تناقض در گفتار و ظاهر او حاشیه‌ های بسیاری برای او در بین طرفدارانش ایجاد کرده است؛ او در پاسخ به چنین حاشیه‌ هایی عنوان می کند که افکار و عقاید یک فرد هیچ ربطی به ظاهر او ندارد.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگرهای لایف استایل انجام شد راز موفقیت شان چه چیزی بوده است؟

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگرهای لایف استایل انجام شد راز موفقیت شان چه چیزی بوده است؟

مصاحبه هایی که با بلاگرها از جمله بلاگرهای لایف استایل صورت می‌گیرد بیشتر در قالب لایوهایی است که آن ها چه به صورت انفرادی و چه با حضور افراد دیگر برگزار می کنند صورت می گیرد. آن ها در اکثر این لایوها عنوان می کنند که راز موفقیت شان تلاش و پشتکار و صداقت در بیان شان می باشد.

بلاگرهای سبک زندگی از چه مطالبی برای خلق پست هایشان الهام می گیرند؟

بیشتر بلاگرهای لایف استایل به موضوعات مورد علاقه مخاطبانشان خصوصاً جوانان می پردازند. آن ها معمولاً از سفرهایی که انجام می دهند و یا از مکان های دیدنی که می روند مطالب جالب توجه و دیدنی ارائه می کند؛ برخی دیگر با معرفی کتاب های مختلف و پرداختن به موضوعات این کتاب ها سعی در جذب فالوور دارند.

یوتیوب بلاگرهای لایف استایل فعال است؟

آن چه که مشخص است اکثر بلاگرها از جمله بلاگرهای لایف استایل برای جذب دنبال کننده بیشتر علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب فعالیت دارند. بنابراین اگر شما در کنار اینستاگرام به یوتیوب این افراد نیز مراجعه کنید می‌ بینید که آن ها ولاگ فعالیت مهم خود را در یوتیوب نیز منتشر کرده اند و در تلاش هستند تا بازدید کلیپ های خود را در یوتیوب نیز افزایش دهد.

فرق بلاگر با لایف استایل چیست؟

مهمترین تفاوتی که در رابطه با بلاگر و لایف استایل وجود دارد این است که یک بلاگر می تواند پیرامون یک موضوع خاص مثل ورزش، غذا و مد فعالیت کند و به طور اختصاصی به یک موضوع بپردازد. اما بلاگر لایف استایل باید به شیوه سبک زندگی بپردازد و با برجسته کردن ابعاد و جلوه های مهم زندگی بتواند نسبت به مخاطبانش تاثیر گذار باشد.

بلاگر لایف استایل مذهبی چه کسانی می باشند؟

بلاگر های لایف استایل مذهبی کسانی هستند که جنبه معنوی و مذهبی زندگی و چگونگی ارتباط با خدا را برای فالوورانشان بازگو می کنند. به عنوان مثال نسیبه پیروزرام یکی از بلاگرهای لایف استایل مذهبی می باشد که از حضور در مراسمات مذهبی و حس و حال معنوی اش و چگونگی ارتباط با خدا مطالبی را به اشتراک می‌گذارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. لایف استایل یعنی چه؟

  به سبک و شیوه زندگی لایف استایل گفته می شود.

 2. بلاگر لایف استایل به چه موضوعاتی می پردازد؟

  به سبک زندگی اش و فعالیت روزمره می پردازد.

 3. منبع درآمد بلاگر لایف استایل چیست؟

  انجام تبلیغات منبع درآمد آن ها می باشد.

 4. بلاگر لایف استایل مذهبی در ایران کیست؟

  نسیبه پیروز رام یکی از بلاگر لایف استایل های مذهبی در ایران است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :