در ادامه مبحث به سلبریتی های ساکن انگلیس ویکی پدیا اشاره خواهیم کرد. معمولاً در هر کشوری افراد ساکن آن کشور به دلایلی دست به مهاجرت می‌ زنند در کشور ایران نیز سلبریتی هنرمندان و ورزشکاران به دلایل مختلفی دست به مهاجرت زده و کشور ایران را ترک می‌ کنند در ادامه به معرفی سلبریتی های ایرانی که ایران را به مقصد کشور انگلیس ترک کرده‌ اند صحبت خواهیم کرد و آن‌ ها را معرفی می‌ کنیم.

فهرست مطالب پنهان
سلبریتی های ساکن انگلیس چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن انگلیس چه افرادی هستند؟

همان گونه که گفته شد در هر کشوری افرادی از آن کشور دست به مهاجرت به سایر کشور ها می‌ زنند. بیشتر این مهاجرت‌ ها به دلایل پیشرفت و یا زندگی و تنوع در زندگی‌ ها می‌ باشد. در ادامه به معرفی ۵ نفر از سلبریتی های ایرانی که ایران را به مقصد انگلیس ترک کرده و انگلیس را مقصدی برای مهاجرت خود انتخاب کرده‌اند صحبت خواهیم کرد. این افراد شامل آنا وکیلی، مندی وکیلی، حسین تهی، مهراد جم، دنیا جهانبخت صحبت خواهیم کرد.

آنا وکیلی

آنا وکیلی یکی از خواهران وکیلی می‌ باشد. وی زاده تهران و چندی پیش ایران را به مقصد دبی ترک کرد و مدتی بعد پایتخت انگلستان، لندن را برای سکونت برگزید آنچه که موجب معروفیت نام وی شده‌ است. اخباری است که از وجود ارتباط با مهدی طارمی و رامین رضاییان از طریق عکس‌ های او از اینستاگرام می‌ باشد تعجب بینندگان این عکس‌ ها با دیدن عکسی از اینستاگرام است که در عکس خواهران همراه با دختر دیگری در کنار دم بیلرزیان ایستاده‌ اند‌.

مندی وکیلی

مندی وکیلی نیز یکی دیگر از خواهران وکیلی می‌ باشد. او نیز زاده تهران و همراه خواهرش ایران را به مقصد دبی ترک کردند و بعد از آن به انگلستان برای ادامه زندگی مهاجرت کردند. آن ها شهر لندن را برگزیدند معروفیت آن‌ ها به دلیل اینستاگرام و شهرتشان در این فضا رخ داده‌ است. آنان اینستاگرام را برای شهرت خود استفاده کرده و توانسته‌ اند به پول کلانی دست یابند. مندی وکیلی همچنین دارای سایت شرط‌ بندی مندی بت نیز می‌ باشد او عکس‌ هایی نیز با مهدی طارمی دارد که این عکس‌ ها باعث شهرت بیشتر وی و حاشیه‌ هایی برای مهدی طارمی شده‌ است.

حسین تهی

سید حسین موسوی ملقب به حسین تهی متولد بهمن‌ ماه ۱۳۶۴ در تهران می‌ باشد او در زمینه‌ های رپ فارسی پاپ و هیپ هاپ فعالیت می‌ کند. وی از سال ۱۳۷۹ به‌ طور غیرحرفه‌ ای وارد عرصه موسیقی شده و در سال ۱۳۸۱ فعالیتش را به‌ صورت حرفه‌ ای آغاز کرده‌ است و ابتدا در شهر تهران فعالیت می‌ کرد و بعد ها به لس‌ آنجلس آمریکا مهاجرت کرد و بعد از آن نیز برای ادامه زندگی انگلیس و لندن را محلی برای زندگی خود برگزید.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت یکی دیگر از اینفلوئنسر های اینستاگرام می‌ باشد که شهرت خود را در طول زندگی اش مدیون اینستاگرام است. وی متولد آبان‌ ماه ۱۳۶۸ در تهران است او تا مقطع دبیرستان تحصیل‌ کرده است. او در یک خانواده ثروتمند در شمال تهران بدنیا آمده‌ است جهان بخت بعد از تحصیل دوره دبیرستان ایران را به مقصد امارات متحده عربی ترک کرد. از آن‌ جا نیز ادامه زندگی خود را در بریتانیا می‌ گذراند وی در انگلیس زندگی می‌ کند شهرت او در زمانی صورت گرفت که وی عاشق ساسی مانکن شده بود و بعد او را ترک کرده بود.

این مطلب را هم بخوانید
دعوای سعید شنی با پرستش عربلو به همراه حواشی سعید شنی

مهراد جم

محسن سعیدی با نام هنری مهراد جم متولد مرداد ماه ۱۳۷۶ در آبادان هست. او بعد از مدتی سکونت در تهران و شهرتش از طریق موزیک با دنیا جهانبخت آشنا شده بود .او بعد از آشنایی مهراد جم ایران را به مقصد انگلستان ترک کرده‌ است و اکنون با دنیا جهانبخت ازدواج‌ کرده و اخیراً نیز آن‌ ها عنوان کرده‌ اند که می‌ خواهند فرزند داشته باشند.

خواننده های ایرانی مقیم انگلیس

خواننده های ایرانی مقیم انگلیس

اولین کسانی که مهاجرت کرده‌اند از ایران خواننده‌ ها بودند بعد از انقلاب خواننده‌ های بسیاری ایران را به مقصد کشور های غربی ترک کرده‌ اند؛ از جمله مهم‌ ترین خوانندگان ایرانی می‌ توان به ابی، داریوش اقبالی، اندی، حسین تهی، حمیرا، سوزان، امید، سوسن، شکیلا، حسن شماعی زاده، شهره، شهبال و شهرام شب‌پره، سیاوش قمیشی، گوگوش، معین، هستی، هایده و اخیراً نیز مهراد جم به این خواننده‌ های مقیم انگلیس که دارای اصالتی ایرانی هستند اضافه شده‌ است.

چه بازیگرانی تابعیت انگلیس دارند؟

آرش عامل یکی از فیلم‌ نامه‌ نویسان و تهیه‌ کنندگان ایرانی می‌باشد که اکنون در انگلیس به سر می‌ برد وی متولد ۱۳۵۵ در ولز در بریتانیای کبیر می‌ باشد و یکی از تهیه‌ کنندگان ایرانی بریتانیایی هالیوود است و فیلم‌ نامه فیلم گریس موناکو را نوشته‌ است. با توجه به سر شماری سال ۲۰۱۱ بریتانیا، ایرانیان ساکن انگلستان بالغ‌ بر ۸۱۶۸۰ نفر بودند که از این تعداد ۷۹۹۸۵ نفر در انگلستان زندگی می‌ کردند؛ شمار ایرانیان ساکن لندن هم بالغ‌ بر ۳۷۳۳۹ نفر بوده‌ است.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به انگلیس مهاجرت کرده اند

در سال‌ های اخیر شاهد سیر صعودی مهاجرت ایرانیان به دیگر کشور ها بوده‌ ایم از جمله ایرانیانی که جزو اصحاب رسانه نیز بودند و ایران را به مقصد انگلیس ترک کردند. از آن‌ ها می‌ توان به اخیراً مهاجرت مزدک میرزایی اشاره کرد. وی که مانند فرشید منافی و مهدی رستم پور از دیگر اصحاب رسانه‌ ای بودند که به شبکه‌ های انگلیسی‌ زبان مانند بی‌ بی‌ سی من و تو و مزدک میرزایی هم به شبکه اینترنشنال پرداخت. وی ایران را به مقصد انگلستان برای همیشه ترک کرده است؛ یکی دیگر از کسانی که ایران را برای همیشه به مقصد انگلستان ترک کرده‌ است گلشیفته‌ فراهانی می‌ باشد. او که با اجرای فیلم درخت گلابی به کارگردانی داریوش مهرجویی به سینمای ایران معرفی شد؛ در سال ۸۷ در زمان خودش با تصمیم عجیبش بسیار خبرساز شد مهاجرت گلشیفته به هالیوود برای هم‌ بازی شدن با لئوناردو دی‌ کاپریو برای چند سکانس کوتاه در یک فیلم که منجر به مهاجرت همیشگی او به انگلستان شد. او بالغ‌ بر ۱۳ سال است که دیگر در ایران نیست و ایران را برای همیشه به مقصد انگلستان ترک کرده‌ است.

رامسین کبریتی نیز یکی دیگر از سلبریتی های ایرانی است که ایران را به مقصد انگلستان و شبکه جم تی‌ وی ترک کرده‌ است مهدی مظلومی، صدف طاهریان، مهدی رستم پور، کامران ملک‌ مطیعی، محمد حسینی، رابعه اسکویی، علی زندی‌ فر، فرشید منافی، حنانه شهشهانی از جمله سلبریتی های ایرانی هستند که همگی ایران را به مقصد انگلستان ترک کرده اند. اکثر بازیگران ساکن لندن شده اند.

عکس سلبریتی ها ساکن انگلیس

عکس سلبریتی ها ساکن انگلیس

سلبریتی هایی که خارج از ایران زندگی می‌ کنند ولی اصالتی ایرانی دارند عکس‌ هایشان با سلبریتی های ایرانی تفاوتش در حجاب آن‌ ها می‌ باشد. سلبریتی هایی که ایران را به مقصد کشور های دیگر ترک می‌ کنند معمولاً تفاوت عکس‌ هایشان با ایرانی‌ ها در حجاب آن‌ ها است. عکس‌ های اکثر سلبریتی ها به‌ صورت هنری می‌ باشد ولی در میان آن‌ ها عکس‌ های خانوادگی، عکس‌ ها با دوستان و غیره نیز مشاهده می‌ شود.

درآمد سلبریتی های ساکن انگلیس از‌ کجاست؟

معمولاً کسانی که ایران را به مقصد انگلیس ترک می‌ کنند یا به بیانی دیگر سلبریتی های خارج نشین. اصحاب رسانه می‌ باشند همه آن‌ ها در تلویزیون فعالیت می‌ کنند و معمولاً برای ادامه فعالیت خود در انگلستان به آن‌ جا می‌ روند خبرنگاران به شبکه‌ های خبری و همچنین بازیگران جهت ادامه روند کاری خود در شبکه‌ های هالیوودی، جم تی‌ وی و غیره به انگلستان سفر می‌ کنند.

خانواده سلبریتی های ساکن انگلیس کجا ساکن هستند؟

در پاسخ باید گفت که اکثر خانواده ها در ایران زندگی می کنند و اقلیتی نیز مهاجرت می کنند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی شاپور ملتفت + عکس از چهره واقعی شاپور

سلبریتی های ساکن انگلیس که حاشیه های زیادی داشته اند

سلبریتی ها در حال حاضر نیز دارای حاشیه‌ های زیادی هستند ولی از جمله سلبریتی های ایرانی که توانسته‌ اند در انگلیس حاشیه‌ های زیادی را به پا کنند مانند گلشیفته فراهانی، رامسین کبریتی، صدف طاهریان، کامران ملک‌ مطیعی، رابعه اسکویی و همچنین فرشید منافی هستند.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن انگلیس

مصاحبه با سلبریتی های ساکن انگلیس

چون اکثراً افراد رسانه‌ ای و سینما و تلویزیون و همچنین موزیسین‌ها و افراد مشهور ایران را ترک می‌ کنند با آن‌ ها مصاحبه‌ های زیادی صورت می‌ گیرد. در این مصاحبه‌ ها از اهداف آن‌ ها از مهاجرت پرسیده می‌ شود همچنین سوالات دیگری مانند شغل آن‌ ها و محل کار آن‌ ها و همچنین محل زندگی آن‌ ها از آن‌ ها پرسیده می‌ شود؛ که اکثراً نسبت‌ به پاسخ آن هیچ ابایی نداشته و با تمام و کمال سوالات را پاسخ می‌ دهند.

رپر های ساکن انگلیس

از جمله رپر های ایرانی که در انگلستان زندگی می‌ کنند می‌ توان به سید حسین موسوی ملقب به حسین تهی اشاره کرد. او یکی از ایرانیانی است که در نوجوانی ایران را به مقصد ترکیه و بعد انگلستان ترک کرده و در حیطه‌ موسیقی به‌ خصوص رپ و هیپ هاپ فعالیت می‌ کند.

فوتبالیست های ساکن انگلیس

فوتبالیست‌ ها نیز علاقه زیادی به بازی کردن در تیم‌ ها و لیگ انگلیس دارند. از جمله ایرانیانی که از قدیم‌ الایام در لیگ انگلیس بازی کرده‌ اند؛ می‌ توان به کریم باقری، آندرانیک تیموریان، حسین کعبی، اشکان دژاگه، رضا قوچان‌ نژاد، نوید ناصری، علیرضا جهان‌ بخش، سعید عزت اللهی، کریم انصاری‌ فرد و سامان قدوس اشاره کرد که از میان آنان اکنون علیرضا جهان‌ بخش سعید عزت اللهی کریم انصاری‌ فرد و سامان قدوس در لیگ انگلیس در حال مسابقه هستند و در این کشور زندگی می‌ کنند.

سلبریتی های ساکن انگلیس که کشف حجاب کردند

اکثر سلبریتی های زن که ایران را به مقصد انگلستان ترک می‌ کنند کشف حجاب کرده‌ اند؛ از جمله آن‌ ها می‌ توان به حنانه شهشهانی، رابعه اسکویی، صدف طاهریان، گلشیفته‌ فراهانی اشاره کرد.

کدام سلبریتی های ساکن انگلیس برای کار به ایران می آیند؟

اکثر سلبریتی هایی که در انگلیس کار می‌ کنند جهت مهاجرت به این کشور رفته‌ اند و هیچ کدام تا کنون جهت کار کردن به ایران باز نگشته اند. تنها فقط بازیکنان فوتبال هستند که جهت ادامه کار در لیگ فوتبالی نیز می‌ توانند به ایران بازگردند و فعالیت کنند.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن انگیس

می‌ توان گفت که تمام ایرانیان ساکن انگلیس یا بهتر است بگوییم سلبریتی های ایرانی ساکن انگلیس دارای صفحه شخصی در اینستاگرام می‌ باشند. هر کدام تعداد زیادی دنبال کننده دارند که با یک سرچ و جستجو در فضای اینترنت می‌ توان صفحه شخصی آن‌ ها را پیدا و آن‌ ها را دنبال کرد.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن انگلیس

کلاب هاوس یکی از نرم‌ افزار های فضای مجازی می‌ باشد و بر پایه اینترنت که بسیاری بازیگران ساکن در انگلیس و افراد مشهور در آن حضور دارند. در کلاب هاوس جلسات یا میتینگ‌ هایی برگزار می‌ شود بسیاری از سلبریتی هایی که به‌ دنبال حاشیه هستند این فضا را مناسب برای پیشرفت و معرفی خود به دیگران می‌ دانند ولی همه سلبریتی های ساکن انگلیس در نرم‌ افزار کلاب هاوس فعالیت نمی‌ کنند.

سلبریتی هایی که برای زایمان به انگلیس رفتند

اکثراً سلبریتی ها برای زایمان فرزندان خود بعضی از کشورها را انتخاب می‌کنند که اکثراً کشور هایی مانند کانادا استرالیا آلمان و غیره را انتخاب می‌ کنند. تا کنون سلبریتی که ایران را فقط برای زایمان به مقصد انگلستان ترک کند نداشته‌ ایم ولی فرزندان ایرانیان ساکن انگلیس در انگلستان به دنیا می‌ آیند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. نام سلبریتی های پرحاشیه ساکن انگلیس چه می باشد؟

  مهراد جم، گلشیفته فراهانی و حنانه شهشهانی از پر حاشیه ترین سلبریتی های ساکن انگلیس به حساب می آیند.

 2. نام بازیگر سریال ستایش که به انگلستان مهاجرت کرده است؟

  رامسین کبریتی در حال حاضر جزو سلبریتی های ساکن انگلیس می باشد.

 3. رپر سلبریتی ایرانی ساکن انگلیس چه نام دارد؟

  حسین تهی در حال حاضر از سلبریتی های ساکن انگلیس می باشد.

 4. آخرین خواننده ایرانی که به انگلستان مهاجرت کرده است؟

  مهراد جم، او اکنون ساکن انگلیس و در شهر لندن می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :